Израиль - невоенное...

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 24909
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76208 раз
Карма: +14/-0

Израиль - невоенное...

Где Warisdeath » 08 фев 2024, 01:19

Сьогодні, 7 лютого 2024 року, окружний суд Тель-Авіва ухвалив рішення надати всім громадянам України, які перебувають в Ізраїлі та підпадають під дію директиви про колективний захист, візи типу 2А5 на термін до 31.12.2024 року з можливістю продовження.

Ця віза називається в народі «синій папірець» і зазвичай видається претендентам на статус біженця на період розгляду їхньої заяви. Власники даного типу візи можуть бути офіційно працевлаштовані без санкцій для роботодавця та працівника. Вони можуть відкрити банківський рахунок та оформити медичну страховку.

Раніше доводилося готувати юридичні висновки для роботодавців, котрі побоювалися, що директива МВС не захистить їх від можливих санкцій. Тепер, коли українські громадяни матимуть змогу отримати візу 2А5, цю проблему буде вирішено.

Суддя Міхаль Агмон Гонен ухвалила, що візи мають бути видані не пізніше 3 березня, а відповідні розпорядження має бути опубліковано 4 мовами на сайті МВС до 25 лютого.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Из жизни разных стран»