Вирус. Эпидемия.

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 02 ноя 2021, 12:55

Ще трошкі жарту :wink:
140480 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 02 ноя 2021, 13:18

Рост76 писал(а):
02 ноя 2021, 12:14
пробки скрізь величезні :reyes: :shok: більше ніж при перший хвилі того року.
Ну дик))) В минулий раз не було вакцин і не було сертифікатів. Майже всі тупо сиділи вдома, ніхто нікуди не переміщався, крім тих, хто по спецперепусткам. Загальний локдаун. Гасло "Залишайся вдома!" :yes: Тому і не було такого
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lumen » 02 ноя 2021, 15:28

Изображение
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 02 ноя 2021, 16:31

Рада планирует ужесточить штрафы за подделку Covid-сертификатов.
Комитет Рады по вопросам правоохранительной деятельности поддержал внесение изменений в соответствующий законопроект. Сегодня его рассмотрит Рада, и если достаточное количество депутатов проголосует за него, то штрафы будут следующими:
• 17-34 тыс грн или ограничение свободы до 2 лет за использование поддельного Covid-сертификата
• 34-68 тыс грн или ограничение свободы до 2 лет за внесение медработником липовых данных о вакцинации
• 85-170 тыс грн или лишение свободы на 3 года за изготовление и сбыт поддельных сертификатов.
🇺🇦 Вестник Украина.
140496 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 02 ноя 2021, 16:35

Warisdeath писал(а):
02 ноя 2021, 13:18
Ну дик))) В минулий раз не було вакцин і не було сертифікатів. Майже всі тупо сиділи вдома, ніхто нікуди не переміщався, крім тих, хто по спецперепусткам. Загальний локдаун. Гасло "Залишайся вдома!" :yes: Тому і не було такого
Всеодно їздили машинами і багато хто, перепустки не всім видали, а зараз і перепустки не треба :hm: зразу штраф і доказуй що то привитий і паперець сгубив і в ,Дії, чомусь тебе не має.
140497 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 02 ноя 2021, 16:42

Да щоб отримати айді карту і підтягнути сертифікат треба зайти в кол центр :wink: папірця ще не має і що робити :bt: буде наступного тижня після другого чіпування, так. Папірець надіюсь що дадут в тойже день :hm: якщо ні печалька :reyes: чекати новий паспорт з чіпом теж треба :bt: одразу не випишуть :\m/: питання і що робити :crying: . Добре є машина, а якщо не має то шо все ти ніхто дика худоба :wink: так отож бо і воно. Зробив скрін шот з ,,Дії,, рекомандує мені :mad: :hi: .
140498 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 02 ноя 2021, 16:42

Невакцинированных студентов предлагают лишить стипендий.
Соответствующая петиция появилась на сайте Кабмина. Ее авторами являются преподаватели украинских вузов. Они считают несправедливым требование вакцинироваться для работников ВУЗов, тогда как студенты могут прививаться по желанию.
Вестник Украина.
140499 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 02 ноя 2021, 16:47

140500 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 02 ноя 2021, 18:12

В Украине не зафиксировано ни одной смерти от вакцины против Covid-19.
Такие выводы сделали в МОЗ и опубликовали собственную статистику. Кроме того, директор департамента фармаконадзора Государственного экспертного центра МОЗ заявила, что среди 17 млн прививок было зафиксировано всего 14 случаев анафилаксии, что говорит об очень низкой частоте (0,1%). В Минздраве ещё раз подчеркнули, что пользы от вакцинации против Covid-19 значительно больше, чем риска.
🇺🇦 Вестник Украина.
140502 - Вирус. Эпидемия.
У мене в місті хлопець помер після першої дози реально :reyes: :scare: на протипоказання ніхто не перевіряв :bt: да і байдуже сам прийшов щоб з роботи добровільно не вигнали :crying: :mad:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 02 ноя 2021, 22:43

Рост76 писал(а):
02 ноя 2021, 16:31
Комитет Рады по вопросам правоохранительной деятельности поддержал внесение изменений в соответствующий законопроект. Сегодня его рассмотрит Рада
На позачерговому засіданні 282 народні депутати проголосували за законопроєкт про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підробку документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень у першому читанні.

Також депутати проголосували за скорочення удвічі термінів підготовки документа до другого читання.

"Щоб ми могли наступного пленарного тижня проголосувати (загалом)", - пояснив речник Руслан Стефанчук.

У чинній редакції Кримінального кодексу України немає норм про відповідальність за підробку документів щодо проведення вакцинації. З урахуванням цього законопроєкт пропонує доповнити КК статтею 321-3, яка передбачає встановити відповідальність за використання особою свідомо підроблених документів, що підтверджують проведення профілактичних щеплень проти особливо небезпечних інфекційних хвороб, у вигляді штрафу від 17 до 34 тис. грн або обмеження волі на строк до двох років.

Водночас, законопроєкт встановлює відповідальність за внесення медичним працівником свідомо неправдивих відомостей до медичної документації про щеплення у вигляді штрафу від 34 тис. грн до 68 тис. грн або позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном від одного до трьох років.

Крім того, виготовлення з метою збуту, збут підроблених документів, що підтверджують проведення профілактичних щеплень, можуть спричинити покарання у вигляді штрафу від 85 тис. грн до 170 тис. грн або позбавлення волі на строк до трьох років.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 02 ноя 2021, 23:10

Рост76 писал(а):
02 ноя 2021, 16:42
Ее авторами являются преподаватели украинских вузов. Они считают несправедливым требование вакцинироваться для работников ВУЗов, тогда как студенты могут прививаться по желанию.
:fp:
А я вважаю, що ці підписанти не мають права працювати викладачами. :yes: І що з цим робити? :wink:

На превеликий жаль сама більша концентрація вати у нас серед вчителів, вихователів, викладачів, одним словом, серед педагогів. Звідси і всі наші біди. Найголовніша реформа, яка край як необхідна нашій державі, це реформа освіти. Як тільки у нас будуть якісно освіченими в першу чергу самі працівники освіти, так відразу у нас підуть позитивні зміни у суспільстві. Тому, що вони зможуть дати хороші знання своїм учням. А так, як воно є зараз, то всі наші потуги майже даремні. До тих пір, поки якість нашої освіти не стане насправді якісною (вибачаюсь за тавтологію), ми так і будемо порпатися у безглузді, в якому ми живемо. І наше суспільство так і буде піддаватися маніпуляціям. Причому, ворожим маніпуляціям, які ніяк не на користь ні окремим людям, ні суспільству в цілому.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 02 ноя 2021, 23:12

Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Sanek » 02 ноя 2021, 23:46


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 02 ноя 2021, 23:59

Тому і за поширенням COVID, та добовою смертністю лідирує росія.
Що от такі професори таке розповідають. І тому, що вакцина у них - їхній Спутнік.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 03 ноя 2021, 00:03

Рост76, Може Вам ця інформація буде корисною. Тут Федоров пише де в Києві відкрилися пункти підтримки "Дії".
"Підкажемо, як згенерувати COVID-сертифікат одразу після вакцинації"
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 03 ноя 2021, 00:05

І ще про сертифікати.

Власники небіометричних паспортів та паперових посвідок на проживання зможуть оформити в «Дії» цифровий COVID-сертифікат.
Про це під час брифінгу повідомив перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб.

«Ми вирішуємо питання щоб у мобільному застосунку «Дія» також власники небіометричних паспортів, це паспорти-книжечки, а також власники посвідок на проживання змогли отримувати ковідні сертифікати. За день-два це буде доопрацьовано», - сказав Вискуб.

Він додав, що на порталі «Дія» власники біометричної посвідки на проживання можуть згенерувати COVID-сертифікати. Також до кінця тижня буде додано небіометричну посвідку, які видавалися до 2018 року.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Sanek » 03 ноя 2021, 00:08

Warisdeath писал(а):
02 ноя 2021, 23:59
та добовою смертністю
Это термин вообще загадочный... как это "добавочная смертность"? :hm: Например, умерлов в 19 столько-то, а в 21-м на столько-то больше... а если демографически (при падении рождаемости) в 21 стало больше стариков, которым пришла пора... эти параметры рассматриваются? Или аааааааааааа!!! :scare3: И все.
Warisdeath писал(а):
02 ноя 2021, 23:59
Що от такі професори таке розповідають.
Вы послушайте. Да, там в конце ролика есть ватаперлы про Гейтса, но в чем то я с ним согласен... формальность ношения масок... насчет иммунитета, что есть методы лечения - развивайте их и т.д.

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Sanek » 03 ноя 2021, 00:09

Warisdeath писал(а):
02 ноя 2021, 23:59
їхній Спутнік.
А у нас? Помнится Зеленский обещал нашу вакцину... :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 03 ноя 2021, 00:14

Sanek писал(а):
03 ноя 2021, 00:08
Это термин вообще загадочный... как это "добавочная смертность"?
В перекладі це "суточная" :smile:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 03 ноя 2021, 00:19

Sanek писал(а):
03 ноя 2021, 00:09
А у нас? Помнится Зеленский обещал нашу вакцину...
Пацан сказав, пацан зробив :wink:

Аналогів немає у світі: почались випробування української вакцини від коронавірусу

Випробування української вакцини проти коронавірусу розпочинаються у Польщі в лабораторії міста Гданська. Її планують випускати в пігулках або спреї.

Як повідомляється в сюжеті програми "Сьогодні Новини" на телеканалі "Україна 24", це розробка львівських науковців - препарат, якому у світі аналогів наразі немає, вирощений на дріжджах.

Паралельно у львівському Інституті біології клітин розробляють ін'єкційну вакцину. Цей препарат на основі очищених білків вірусу вже проходить клінічні дослідження на мишах, результати обіцяють за два тижні. Втім, саме пероральну вакцину дослідники вважають перспективнішою. Вона значно дешевша у виробництві та має бути ефективною проти різних штамів COVID-19.

Науковці розповідають, що їхня мета - зробити пероральну вакцину, яка може використовуватися або як пігулка, або як мікстура, або як спрей. Вона являє собою не очищений білок, а просто дріжджові клітини, до яких прикріплені назовні вірусні білки.

https://news.u24.ua/ua/obshestvo-news/1 ... ronavirusa
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Из жизни разных стран»