Вирус. Эпидемия.

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 27 окт 2021, 20:04

140315 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 27 окт 2021, 20:06

140316 - Вирус. Эпидемия.
:hm: :hz:


Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8868
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30321 раз
Карма: +16/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Влад Бевх » 28 окт 2021, 01:56

Ватник , который рассказывал как прекрасен Крым без Украины радирует -
https://echo.msk.ru/blog/amountain/2924 ... z-bxUL5DV4

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 28 окт 2021, 02:08

Гоша писал(а):
27 окт 2021, 18:05
Интересно,что скажет Варисдети на сей Счет.Да и все вакцинаторы.
Капець. Прийшлося відкрити оригінал, загнати його в перекладач і дуже довго намагатися знайти нормальні слова між специфічними термінами, якими наповнена вся стаття. (Признаюся, що разів зо три очі злипалися так, що ледве роздирав їх :yes: , бо там термін на терміні і терміном поганяє).

Ну що тут сказати? Вчені ведуть дослідження. Правильно роблять. Пишуть статті. Теж правильно роблять.
Фух, аж голова обертом. Спробую щось сказати)) Цей А30 виявили ще навесні. І після цього досі до сьогодні ніде і ніяк цей А30 не вбив антитіла. Поодинокі випадки були, так. Про це і пишуть. Тобто, у цього А30 є така здатність нейтралізації антитіл, але нічого не кажуть про поширення цього А30. Стаття надрукована 25 жовтня.

Наведу цитату кінцевіого абзацу з оригінальної статті:

"Тим не менш, гетерологічна вакцинація ChAdOx1 nCoV-19/BNT162b2, яка, як було раніше показано, посилює відповідь нейтралізуючих антитіл проти ЛОС порівняно з відповідними гомологічними вакцинами, може забезпечити надійний захист від варіанту A.30. У сукупності наші результати свідчать про те, що SARS-CoV-2 варіант A.30 може ухилятися від контролю за допомогою антитіл, індукованих вакциною, і може демонструвати підвищену здатність проникати в клітини залежно від катепсину L, що може особливо сприяти позалегеневому поширенню. Як наслідок, потенційне поширення варіанту A.30 вимагає ретельного моніторингу та швидкого вжиття контрзаходів."

Тобто вони будуть досліджувати цей А.30. А вакцинація все-таки захищає.

А в скороченому перекладі від texty.org в останньому абзаці так само сказано, що вакцинація потрібна.

"Що варто робити?
Науковці вважають, що слід поєднувати різні вакцини для однієї людини – це може посилити захист у порівнянні з вакцинацією одним препаратом. У дослідженні вони використовували вакцини, широко відомі як "Пфайзер" та "АстраЗенека". Їхня комбінація діє трохи краще, ніж кожна вакцина окремо."


І наприкінці так само кажуть, що моніторять цей А.30 і шукають контрзаходи від нього.


Якщо коротко, то зрозуміло, що нічого не зрозуміло. :schead:

Я вважаю, що коли виходять такі статті, то все-таки їх треба більш-менш людяною мовою писати, якщо вони друкуються не в наукових виданнях, а наприклад в таких, як texty.org. Тобто для пересічних. Або зовсім їх не друкувати.
Оригінал да, в якомусь науковому видавництві вийшов. Відповідно там і терміни професійні.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 28 окт 2021, 02:28

Ну і ще додам.

Як нам відомо, у курортному Моршині Львівської області 16 квітня запустили пілотний проєкт Міністерства охорони здоров’я України з масового вакцинування містян від COVID-19 для вироблення колективного імунітету. За короткі терміни в місті вдалося щепити 70% дорослого населення. До появи штаму "Дельта" в Моршині тривалий час не було жодного інфікованого COVID-19.

Станом на 26 жовтня у вакцинованому Моршині немає госпіталізованих з COVID-19.

Міський голова Моршина Руслан Ільницький:

«Станом на сьогодні в Моршині всього 22 людини мають COVID-19 (це не нові випадки, які виявляють за добу, а сумарна кількість станом на 26 жовтня), з них 8 вакцинованих, але жодна людина не перебуває в лікарні. Якщо влітку в нас не було жодної хворої людини, то з появою Delta-штаму маємо таку тенденцію. Але за увесь цей період жоден хворий не був госпіталізований. Хворіють в легкій і середній формі, тому лікуються вдома на самоізоляції»

«Експеримент вдався з різних підходів, оскільки госпіталізованих нема. І якщо говорити про економічний чинник, бо це також була наша мотивація, коли зверталися в МОЗ, то все літо і зараз в нас є відпочивальники, санаторії працюють на повну потужність. За вимогами, що є в Україні, всі працівники санаторіїв вакциновані на 90-100%, тому цей експеримент нам суттєво допоміг вийти з економічно-пандемійної кризи. В нас було виконання бюджету у квітні 50%, тепер 86-87%», - додав Ільницький.

Станом на 26 жовтня в Моршині вакциновано першою дозою 75%, а двома – 74% дорослого населення міста.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Вирус. Эпидемия.

Где Гоша » 28 окт 2021, 07:01

Warisdeath, благодарю за ответ,как всегда,обширный.Он,ответ,лишь доказывает,что Вас легко затянуть в подопытные кролики.Я не против вакцинации-я против опытов над людьми.Процесс противодействия ковиду на начальном этапе.И этим все сказано. А так ДА :вакцинация потрибна.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 29 окт 2021, 02:02

"Виключно з поваги до Путіна" :fp:

Ізраїль планує визнати російську вакцину «Супутник V» на два тижні раніше, ніж було заявлено раніше – вже 15 листопада, а не 1 грудня, як повідомлялося після візиту Нафталі Беннета до російського Сочі.

Як стало відомо Ynet 27 жовтня, зроблено це буде виключно як «данина поваги президенту Володимиру Путіну». При цьому жоден міжнародний регулятор досі офіційно не визнав вакцину, що виробляється в Росії. І самі ізраїльтяни не поспішають робити щеплення сумнівним «Супутником».

Раніше ізраїльський міністр Зеев Елькін, який супроводжував прем'єра країни під час візиту до Сочі, розповів, що під час перемовин Беннета з Путіним було заявлено про готовність Ізраїлю визнати російську вакцину «Супутник» – одразу після того, як це зробить Всесвітня організація охорони здоров'я. Однак тепер, як повідомляють ЗМІ, Ізраїль планує визнати «Супутник» до відповідного рішення ВООЗ.

У зв'язку з тим, що «Супутник» не схвалений до застосування жодною міжнародною організацією, в Ізраїлі буде потрібна спеціальна законодавча дія, що дозволяє визнання російської вакцини.

Якщо все буде так, як планує Беннет, то з 15 листопада щеплені російською вакциною громадяни зможуть в'їжджати до Ізраїлю. За умови, що вони пройдуть тест перед посадкою на літак і ще один після прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Але найголовніше – серологічний аналіз, який також доведеться здати після прибуття до Ізраїлю. Якщо аналіз не підтвердить наявність антитіл в організмі, пасажирам доведеться або пройти карантин в Ізраїлі, або повернутися до Росії. Як технічно це буде організовано, поки не зовсім зрозуміло, враховуючи, що результат серологічного аналізу приходить протягом 24-48 годин.

За останіми даними в Ізраїлі повністю вакциновано 61,34 % населення. У країні схвалено для використання вакцини Moderna та Pfizer/BioNTech.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Sanek » 29 окт 2021, 02:04

Warisdeath писал(а):
29 окт 2021, 02:02
За умови, що вони пройдуть тест перед посадкою на літак і ще один після прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Але найголовніше – серологічний аналіз, який також доведеться здати після прибуття до Ізраїлю. Якщо аналіз не підтвердить наявність антитіл в організмі, пасажирам доведеться або пройти карантин в Ізраїлі, або повернутися до Росії.
Прокомментирую смайликами.... :fk: :hahand: :rofl:
Warisdeath писал(а):
29 окт 2021, 02:02
Виключно з поваги до Путіна
Судя из того, что я откоментил смайликами, не такое уж это и уважение... :wink:
Или евреи тролят неподецки???

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 29 окт 2021, 02:09

Sanek писал(а):
29 окт 2021, 02:04
Прокомментирую смайликами....
Я теж :wink:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Sanek » 29 окт 2021, 02:13

Особенно умиляет два теста - перед посадкой на самолет и через несколько часов часов по прибытию... :lol:
Вот так израильтяне доверяют тестам "на России"... но вы их обязательно все-равно делайте, по-еврейски мы прямо так не скажем... о проценте "за тесты" наверное договорятся :secret:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 29 окт 2021, 02:15

Sanek писал(а):
29 окт 2021, 02:04
Судя из того, что я откоментил смайликами, не такое уж это и уважение...
Или евреи тролят неподецки???
Не знаю))) Я коли прочитав назву, то спочатку такий думаю собі "Во, фігня яка". А коли дочитав до кінця, думаю, що якась повага така специфічна :crazy:
А потім кажу собі, що треба на форум віднести, щоб камради теж сказали, що якось більше схоже на тролінг, ніж на поважне ставлення до путьки :blum1:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8868
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30321 раз
Карма: +16/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Влад Бевх » 29 окт 2021, 03:31

Милин Дмитрий
26 октября в 09:00 ·

Похоже на днях «компетентные товарищи» задали Александру Гинцбургу (*) правильный вопрос: «Саша, если твоя вакцина настолько хороша, как ты нам до этого пел, то почему так много привитых болеют, заражают других, попадают в больницу, а некоторые даже умирают?»
Тут от страха Сашу Гинцбурга «понесло» про некие «маркеры», по которым можно определить прививался ли человек «Спуником V» или нет. «80% привитых среди тяжело заболевших коронавирусом - это те, кто попросту купил сертификат о вакцинировании. Такая статистика это не примерные подсчёты, а абсолютно реальные, так как у сотрудников НИИ есть возможность проверить, вакцинировался ли человек "Спутником V" или нет, можно с помощью специального анализа на наличие маркеров препарата» не долго думая сказал Саша.
Позволю себе помочь «компетентным товарищам» сформулировать следующие вопросы к Саше.
1. Какие именно «маркеры» есть в твоей вакцине, как их определить и чего еще мы про твою вакцину не знаем?
2. Если даже иммунитет после твоей прививки возникает не всегда («вакцины не дают 100% гарантии» и прочие «бла-бла-бла») и действует полгода (а не навсегда, как ты нам пел ранее), то с какой вероятностью у людей остаются «маркеры» от твоей вакцины, как долго они определяются в крови и с какой точностью их можно выявить?
3. Правильно ли мы поняли, что ты, по своей личной инициативе и без нашей санкции, «промаркировал» российских граждан и теперь контрразведки других стран по одному анализу крови смогут раскрывать наших агентов?
4. На разведку какой страны, Саша, ты работаешь и сколько они тебе заплатили?
Личная просьба «компетентным товарищам» при допросе Сашу не бить и ничего с ним не делать шваброй. Просто, задавая эти вопросы, пристально (как вы умеете) смотрите ему в глаза. Можете даже наручников при этом с него не снимать.
*
140368 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 29 окт 2021, 11:03

Вакцинація від COVID-19 може бути протипоказана тимчасово або взагалі лише у виключних випадках — роз’яснення МОЗ України

Міністерство охорони здоров’я України направило до управлінь охорони здоров’я Київській міській та обласним державним адміністраціям роз’яснення щодо застосування переліку медичних протипоказань та застережень до вакцинації проти COVID-19. Слід зауважити, що основні рекомендації вже неодноразово розглядалися і приймалися відповідними рішеннями, але наразі є уточненими, оновленими та мають відповідний термін дії.

https://moz.gov.ua/article/news/vakcina ... oz-ukraini
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 02 ноя 2021, 00:55

Нові хвилі Covid-19, антивакси з Росії, реінкарнація замість вакцинації? | Федір Лапій - голова Національної технічної групи експертів із питань імунопрофілактики

Чому люди радше повірять у реінкарнацію, ніж у вакцинацію? Як за дві хвилини пояснити причини зростання захворювання в Ізраїлі та Великій Британії, де темпи масового щеплення набагато вищі, ніж в Україні? Скільки ще хвиль Covid-19 нам усім чекати?

Про росіян, які розкручували антивакцинаторську істерію ще задовго до пандемії коронавірусу. Про «хунту, яка стерилізує дівчат». Про міфи «цивілізованої» Європи. Яка різниця між бустерною дозою і ревакцинацією? Чому лікарям вкрай необхідно знати математику та англійську і до чого тут безвіз? Дивіться новий Є СЕНС та отримуйте відповіді та чіткі пояснення щодо усіх болючих питань про вакцинацію від Федора Лапія

Таймкоди:
2:28 Якщо ви вірите у реінкарнацію, прохання не займати 2 тижні ліжкомісце в лікарні
3:30 У дорослого населення України немає культури вакцинуватися у дорослому віці
4:48 Серед 56% не так багато затятих антивакцинаторів, але є люди, які не довіряють владі
5:58 Люди мали б довіряти медичним працівникам
7:07 Наша інформаційна кампанія не гірша, ніж у Великій Британії чи Німеччині, але люди не вірять лікарям
8:56 Інформаційна притомність і «а от в Ізраїлі і Британії...»
10:44 Різниця у порівнянні просто нових випадків і нових ушпиталених до реанімації
13:13 В Україні 80% смертності від Covid-19 — це група 60+, незалежно від патологій
14:01 Лапій: у вакцинованих приблизно увосьмеро менше шансів померти від COVID-19
15:28 РНБО каже про розкачування антивакцинаторських настроїв з боку російських спецслужб
15:48 Про дослідження в American Journal Public Health за 2018 рік, яке доводить: Росія веде масштабну антивакцинаторську кампанію
17:23 «Хунта вже закупила вакцини, не ведіть своїх дівчат на стерилізацію»
18:32 Чимало людей на сході України чекають на «Спутник-V»
20:15 Протести у «цивілізованій Європі» і віра в пласку Землю
21:34 Чому люди, які за своїм статусом не можуть бути тупими, кажуть тупі речі про вакцинацію?
22:37 Світова статистика свідчить, що близько 70% людей завжди сумніваються
24:29 Як переконати самих медичних працівників?
25:27 Чому у медичних вишах вкрай потрібна математика та англійська мова?
27:27 Із 30 інтернів лише 1-3 можуть прочитати медичну статтю англійською
30:10 Як безвіз та англійська вдосконалють медичну систему
32:20 Лапій: у нас підростає нове покоління лікарів
34:29 Скільки нам ще очікувати хвиль Covid-19?
35:40 Засоби індивідуального захисту потрібні навіть вакцинованим
37:05 Питання третьої і бустерної дози — яка різниця?
40:53 Чому питання ревакцинації не дуже актуальне для України?
42:19 Лапій: у нас ще є час щоб зрозуміти, чи потрібна на загал ревакцинація
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12601
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70560 раз
Карма: +11/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lumen » 02 ноя 2021, 10:25

140444 - Вирус. Эпидемия.
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 02 ноя 2021, 12:05

140457 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 02 ноя 2021, 12:07

Свій ще не отримав :shok: в дії чистий як немовля :crying: але це теж добре :hm: :secret:
Після другою буде нормальний папірець і да :wink:
140458 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 02 ноя 2021, 12:09

В мене в місті вже 30-го виписували протоколи за порушення :reyes: тепер будуть план виконувати :mad: короче весело :scare3:

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 02 ноя 2021, 12:14

На автовокзалах майже так. Покі привитий перший раз і серьифікат не жовтий в дії машиною, пробки скрізь величезні :reyes: :shok: більше ніж при перший хвилі того року.
140460 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 02 ноя 2021, 12:38

140470 - Вирус. Эпидемия.

Вернуться в «Из жизни разных стран»