Желтовласка у власти.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить

Bikini
Старший лейтенант
Старший лейтенант

Желтовласка у власти.

Где Bikini » 05 май 2021, 09:07

Дональд Трамп запустил свой сайт https://www.donaldjtrump.com/desk
129295 - Желтовласка у власти.
Расположение цветных полосок что-то очень напоминает :wink:
За это сообщение автора Bikini поблагодарили (всего 2):
LumenWarisdeath
Рейтинг: 16.67%
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Желтовласка у власти.

Где Sanek » 01 июл 2021, 23:44

Bikini писал(а):
05 май 2021, 09:07
Дональд Трамп запустил свой сайт
Мули там сайт... он запустил свой твиттер! :wink:
https://gettr.com/
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-лейтенант
Генерал-лейтенант
Спонсор форума
Спонсор форума

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 02 июл 2021, 00:47

Настирливий та наполеглий :wink:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-лейтенант
Генерал-лейтенант
Спонсор форума
Спонсор форума

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 05 сен 2021, 18:06

Племінниця колишнього президента США Дональда Трампа - Мері Трамп поділилася з журналістами поглядами свого дядька на лідерів інших країн. За її словами, думка президента РФ Володимира Путіна була важливою для ексглави Білого дому.
Про це пише Business Insider.

За її словами, Трамп "не був вражений" ні президентом Франції Еммануелем Макроном, ні канцлером Німеччини Ангелою Меркель і більшого значення надавав думці російського лідера Володимира Путіна. Також важливішою для американського президента була думка північнокорейського диктатора Кім Чен Ина.

Мері Трамп додала, що таке ставлення до людей "типово для людини, яку вона знала все своє життя".

"Він звеличує будь-кого, хто ставить його самого на п'єдестал. Неважливо, наскільки це погана людина", - сказала вона.

За її словами, у Трампа є схильність підлещуватися перед деспотами. Наприклад, він розхвалював талібів як "хороших борців" і "великих перемовників". Мері процитувала часте висловлювання свого дядька:"по обидва боки є хороші люди".

Видання нагадало, як у квітні 2020 року Трамп висловлювався про Путіна і Кім Чен Ина: "я відмінно порозумівся з президентом Путіним. Він мені сподобався. Я йому сподобався... (Кім Чен Ин) пише мені листи. Він мені подобається. Я йому подобаюся".
Sanek
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-лейтенант
Генерал-лейтенант
Спонсор форума
Спонсор форума

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 09 окт 2021, 01:47

Трамп уперше за 25 років не потрапив до списку найбагатших американців

Про це повідомляє видання Forbes.

Наразі статки Трампа оцінили у 2,5 мільярда доларів. Це на 400 мільйонів доларів менше, ніж в останнього американця в рейтингу 25 найбагатших.

На думку аналітиків, прибутки Трампа зменшилися через те, що під час пандемії коронавірусу знизилася вартість нерухомості у великих містах. А їх вартість становила більшу частину статків Трампа.

У 2020 році Трамп був на 339-му місці в переліку, а у 2019 році — на 275-му.

Трамп був у списку Forbes щороку з 1996 по 2020 рік, а також з 1982 по 1989 рік.

Як повідомлялося раніше, газета The New York Times проаналізувала податкові декларації Трампа і компаній, що належать Trump Organization, починаючи з 1990-х років, а також його особисті звіти за 2016 і 2017 роки. За підсумками видання повідомило, що за 2016 та 2017 роки Трамп заплатив лише 750 доларів податку на прибуток, а також протягом 10 років не сплачував податок взагалі.

У 2018 році американське видання New York Times провело розслідування, в ході якого вдалося з’ясувати, що нинішній президент США Дональд Трамп зберіг $413 мільйонів шляхом несплати податків за нерухомість батька.

Із 45-м президентом США пов’язано понад 15 кримінальних проваджень. Він може зіткнутися з щонайменше 6 судовими процесами, що пов’язані не тільки з його фінансовими справами.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-лейтенант
Генерал-лейтенант
Спонсор форума
Спонсор форума
Гоша

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»