Желтовласка у власти.

Разговоры о политике и экономике

Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 19 дек 2019, 16:58

Lumen писал(а):
19 дек 2019, 12:45
Трамп вполне спокойно отреагировал на произошедшее
Так спокійно, що написав відкритого листа у Білий Дім аж на 6 сторінок))) Ну, це він заспокійливо писав своє звернення!

Трамп написав довгого і злого листа про імпічмент, згадав навіть салемських відьом

Президент США Дональд Трамп написав листа до спікера нижньої палати Конгресу Ненсі Пелосі, в якому закликав негайно припинити процес імпічменту щодо нього, розкритикував демократів за розслідування щодо імпічменту та назвав себе жертвою спроби державного перевороту.

Глава Білого дому вважає процес імпічменту проти нього є «безпрецедентним і неконституційним», а також називає його «зловживанням владою з боку демократів-законодавців».

У листі із 6 сторінок Трамп звинуватив спікера Палати представників Ненсі Пелосі в оголошенні "відкритої війни американській демократії".
"Ви здешевили важливість цього дуже потворного слова, імпічмент!", - написав Трамп у листі.

«Такого не було за майже два з половиною століття законодавчої історії США... Настав час, щоби ви та високопоставлені демократи в Конгресі негайно припинили цю фантазію про імпічмент і повернулися до роботи на благо американського народу», — йдеться у листі Трампа до Пелосі.

Свою розмову з українським президентом Володимиром Зеленським, яка і стала причиною для початку процедури імпічменту, Трамп назвав «абсолютно безневинною». Він нагадав, що й сам Зеленський та міністр закордонних справ України Вадим Пристайко неодноразово заявляли, що не відчули жодного тиску з його боку.

Звісно, американський лідер традиційно згадав у негативному ключі свого потенційного конкурента на виборах 2020 року демократа Джо Байдена, який обіймав посаду віцепрезидента США. Трамп вкотре звинуватив його у намаганнях добитися звільнення українського генпрокурора Віктора Шокіна — нібито так Байден хотів врятувати свого сина від розслідування проти компанії Burisma, до складу ради директорів якої він входив.

Трамп стверджує, що його "позбавили основної конституційної належної процедури з початку цієї афери щодо імпічменту", і "заперечували його основні права, надані Конституцією, включаючи право на представлення доказів".

Насправді голова юридичного комітету Палати представників публічно запрошував Трампа дати свідчення в процесі імпічменту, що також дозволило б його юридичній команді допитати свідків, але він відмовився.
"Більш справедливий процес отримали ті, хто звинувачувався в судових процесах салемських відьом", - написав Трамп.

У 17-му столітті американське місто Салем, штат Массачусетс, пережило період масової істерії, в результаті якої судили і стратили десятки людей за звинуваченням у чаклунстві.

Це ж він писав дуже заспокійливо))))
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenГошаПрофайлер2016
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор

Желтовласка у власти.

Где Профайлер2016 » 19 дек 2019, 21:24

Warisdeath писал(а):
19 дек 2019, 16:58
У 17-му столітті американське місто Салем, штат Массачусетс, пережило період масової істерії, в результаті якої судили і стратили десятки людей за звинуваченням у чаклунстві.
Нечто подобное я наблюдаю сейчас на другой половине планета Земля))) :yahoo:
Вы представляете, что будет, если Байден выиграет следующие выборы? Я точно знаю, что он попросит Зеленского назначить Порошенко Генпрокурором Украины))) :yahoo: , а Грету - Генсеком ООН ))) :yahoo:

Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 20 дек 2019, 01:30

Профайлер2016, Оце так Вас заціпило. Вже хвилююсь за Вас. В цій темі ми пишемо про Трампа. Про Петра Олексійовича в нас багато інших гілок.

І да, в нас президентів обирають, а не назначають на прохання Америки. Не повторюйте так відкрито кремлівські мантри.
За одну добу у Вас вже друга стратка. Шось Ви палитесь на дрібничках. Втрачаєте кваліфікацію. Не хвилюйтесь. Не треба. Ви - цікавий демагог. У Вас це добре виходить, майже непомітно, тому що професіонал. Але щось Ви розгубились. Зконцентруйтесь.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор

Желтовласка у власти.

Где Профайлер2016 » 20 дек 2019, 19:32

Warisdeath писал(а):
20 дек 2019, 01:30
Не повторюйте так відкрито кремлівські мантри.
Когда Вы найдете все таки афроамериканца в комнате с выключенным светом, Вам будет очень больно... ибо он не промахнется! :wink:
Warisdeath писал(а):
Ви - цікавий демагог
Может я и демагог, но уж точно не манипулянт, как Вы ))) :hi:

Профайлер2016
Генерал-майор
Генерал-майор

Желтовласка у власти.

Где Профайлер2016 » 20 дек 2019, 19:44

Warisdeath писал(а):
Вже хвилююсь за Вас.
А зря. Моя психика устойчива к сменам власти в стране! :wink: И "кремлевские мантры" тут ни при чем...
Warisdeath писал(а):
І да, в нас президентів обирають, а не назначають на прохання Америки.
Зато Генпрокуроров меняют по "просьбам" американских вице-президентов :wink: !

Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
SanekГоша

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Желтовласка у власти.

Где Warisdeath » 23 фев 2020, 22:22

"Талібан" втомився від війни і хоче миру – Трамп
Президент США сподівається на підписання мирної угоди, яка дозволить вивести американський контингент з Афганістану.

Президент США Дональд Трамп висловив упевненість, що члени ісламістського угрупування "Талібан" втомилися від війни і щиро прагнуть миру в Афганістані. Це, на думку Трампа, посприяє укладенню мирної угоди і дозволить в перспективі вивести американський контингент з Афганістану.

"Ми перебуваємо там 19 років. Ми вважаємо, що вони хочуть укласти угоду. І ми теж цього хочемо. Я думаю, що все вийде", - заявив Трамп в неділю, 23 лютого.
"Вони втомилися воювати", - сказав президент США про талібів.

Напередодні держсекретар Майк Помпео повідомив, що у Вашингтоні розраховують укласти мирну угоду з "Талібаном" 29 лютого. Місцем для переговорів стала столиця Катару Доха.
https://dt.ua/WORLD/taliban-vtomivsya-v ... 9498_.html

:rolleyes2:
ГошаSanek

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Политика и экономика»