Слово пацана

Разговоры о фильмах
Аватара пользователя

Автор темы
Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8847
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

Слово пацана

Где Влад Бевх » 07 дек 2023, 02:22

(с)
Заради антропологічної мети глянула нову ворожу кіноагітку «Слово пацана». Як медійнику і спеціалісту з PR мені варто знати про нові заготовки окупанта, які торкатимуться нас.
Одразу можу сказати, що там все серйозніше за просто кіно про криміналітет. Але все по порядку.
Кіно про криміналітет, «мокруху», серійні убивства і маргіналів було, є і буде. Але далеко не всі вони стають причиною чийогось вибору стати бандитом.
Коли мені було 13 років вийшов запоребрикіський серіал «Бригада». Він був дуже популярний. І половина класу за шафами географічного класу місяць гралась у «Пчелу», «Космоса», «Сашу Бєлого» і Олєньку. Погрались і перестали — із близько 200 випускників моєї паралелі школи — лише 2 стали потужними зеками. Бо ще до виходу серіалу знущались над котами і грабували магазини.
Далі було нашестя «Бумера». Кіна про кримінальні розбірки в єб*нях запоребрика. Де головну роль виконував зятьок Невзорова, мощний путініст, який схвалює війну РФ з нами. Тут наслідки культурної агресивної експансії були серйозніші — попискування саундтреку із «Бумера» ще донедавна було на мобілах таксьорів і воділ міжміських маршруток. Ознака крутого мужика! Насправді культурний солітер.
Була «Няня», про баришню з купою родичів із Маріуполя, які тільки і чекають як сісти на шию елітному московському продюсеру. Тут лиха було зроблено чимало, бо прописувались поведінкові коди для дівчат. Половина героїнь програми Каті Осадчої біли тими «нянями Віками»)
Ще більше лиха наробили серіали «Кадетство», «Солдаты» і «Ранетки», які затягнули в спільний культурний низку наших підлітків. І заодно подарували впізнаваність низці лютих українофобів а-ля Боря Корчевніков. Багато чого з цього та подібного лайна продюсував наш рідний Сашенька Роднянський.
Що ж не так із «Словом пацана»?
Це агітка спрямована на тих, хто уже не розуміє, про що «Брат» і «Брат-2».
Хто ще навіть в якості сперматозоїда не був в часи «Бригади».
РФ передає у спадок свою людоїдську ідеологію для тих, хто народився на початку десятих. І вкладає молодняку в голову — нахер те навчання, нахер той спорт, нахер те сольфеджіо. Іди і стань бандитом. Завали когось на зупинці. А щоб все було найс — закрути Роман чи схему з правоохоронними органами.
Один із героїв дуже нагадує юного Путіна. Це неспроста, це хитра прошивка про ідеалів і кумирів.
Самий крутий герой — це бувалий ваєнний, який повертається із Афганістану у виконанні Івана Янковського. Як кажуть баби із окупантського тіктоку «краш всех дєвочек постарше». Вова — це пряма алюзія на загарбника, який повертається із вайни на Українє. Із того самого СВО. Так РФ посилає сигнали молодняку — іди на війну і всі ХХ будуть твої. Хитро, грамотно, небезпечно.
Нєкій мужчина в формі агітує іншого героя вступати в Суворовське. З текстом «мы же пацифисты, но надо быть готовым к войне». Це вудка загарбницьких війн для тих, у кого ще вуса не ростуть.
Кліпові нарізки із популярного музла а-ля «Сєдая ночь». Це щоб молодняк не слухав Джоджу Кет, Дуа Ліпу, Гаррі Стайлза. А гоцав на тусах під «своё, настоящее». Як батьки на п’яних корпоративах.
Тому цей серіал небезпечний подвійно.
Перше, це мобілізація юних поколінь РФ на нові війни.
Друге — це затягування наших малолітніх довбодятлів знову в спільний культурний простір із окупантом.
Чому так відбувається?
Давайте скажемо чесно, батьки нинішніх 14-літніх ще донедавна співали з дітьми «Алкоголічку» і Басту вдома. Матері дивились серіали «Измена», «Содержанки» і «Ольгу». Батя міг спокійно потягувати пиво під сєріал про настоящих мужчин із ОМОНа чи щось із хлєбалом Пореченкова…
Пошукати щось ретельно на Netflix та інших платформах — лінь або шкода грошей.
А головне, дуже мало запиту на нормальні серіали зняті на наші гроші удома. Бо я пам’ятаю, як перед повномасштабним вторгненням у нас лідером рейтингу були «Свати-7» без дубляжу. Бо з дубляжем вся дурь цього кінопродукту видна.
І власне, коли виникла ідея рагуля Горбунова зняти кіно про уклоністів на фермі Поворознюка — довелось вмикати режим алабая. Бо це була люта неповага самих до себе.
Чи могли би ми зняти гарне кіно про наші банди 90-х? Легко, було би бажання.
Наприклад, сюжет один.
Симпатичний катала із Донецька сходить на вершину кримінального світу. Стає люксовою елітою політичного світу. Купує футбольні клуби і розкішні маєтки. Заодно він намагається стати легальним бізнесменом з хвилеподібною вдачею. Я би глянула кіно про цього фактурного героя.
Сюжет два.
Симпатичний рекетир кришує приватний бізнес. Але має душу романтика. Своє угрупування він назвав на честь доньки або сина. Він трагічно гине у перестрілці. За багато років син або дочка крутять з елітною телезіркою. Яка працює на темники ФСБ. Гарний сюжет? Цілком реальний)
Сюжет три.
Три маскулінні гості із Чечні хочуть взяти взяти під контроль справи на рідній українській Борщазі. Група юних боксерів об’єднується і починає показувати, що у нас тут тотальна єдність і чужакам тут не місце. Наші боксери закінчать життя трагічно, але їх місія мала свої плоди — у нас не прижилась система життя РФ і все пішло в законне русло.
Короче, займіть своїх дітей цікавими речима, діалогами про серйозні речі. І перестаньте самі подавати поганий приклад. Плюс — краще підсуньте серіали про західні банди. Подивіться разом «Наркос», «Підпільну імперію», фільми братів Коенів, польський «Е₴₴к@рт».
Інакше бейбік найде сам лайно, поки ви будете його охороняти від реального світу.
Шоубiсiки

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Слово пацана

Где Александр Сергеевич Перижняк » 08 дек 2023, 17:02

Влад Бевх писал(а):
07 дек 2023, 02:22
могли би ми зняти гарне кіно про наші банди 90-х?
Носоріг (англ. Rhino) — український художній фільм режисера Олега Сенцова знятий у 2021 році у копродукції України, Польщі та Німеччини. Світова прем'єра фільму відбулася 9 вересня 2021 року у конкурсній програмі Orizzonti


Історія фільму розгортається у 1990-ті в Україні. Головний герой — бандит на прізвисько «Носоріг» втрапляє у лещата українського кримінального світу 1990-х та починає свій кривавий шлях, що приводить його зовсім не туди, куди він очікував.


Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25815 раз
Карма: +2/-0

Слово пацана

Где Bikini » 08 дек 2023, 23:54

Посмотрел две серии кина. Не буду рассуждать о том, что оно несет - об этом можно сказать после просмотра всего сериала. Хочется только отметить превосходную режиссерскую работу. Быт и антураж 1989 года воссоздан на 100%! Пожалуй, лично я еще не сталкивался с современными фильмами о позднем СССР, где при просмотре забываешь, что это современный фильм.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76597 раз
Карма: +14/-0

Слово пацана

Где Warisdeath » 09 дек 2023, 00:42

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25815 раз
Карма: +2/-0

Слово пацана

Где Bikini » 09 дек 2023, 00:55

Warisdeath, я не блогер :wink:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76597 раз
Карма: +14/-0

Слово пацана

Где Warisdeath » 09 дек 2023, 01:03

Bikini, А я взагалі не дивлюся серіали :wink: Ніякі!


А знаєте що насторожує в історії з цими "пацанами"? Що через заборону і багато розмов про цей серіал іде його популяризація. Такий собі ефект Барбари Стрейзанд виходить. І це не є добре. А з іншого боку і не реагувати неможливо. І як правильно зробити, хтозна? :hz:
Якась фігня в результаті.
Йопана русня, все, що з ними пов'язано, все не так, як у людей.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25815 раз
Карма: +2/-0

Слово пацана

Где Bikini » 09 дек 2023, 01:14

Warisdeath писал(а):
09 дек 2023, 01:03
Що через заборону і багато розмов про цей серіал іде його популяризація.
Не факт. Просто как говорит моя школотрон-дочка - вал рекомендаций в тиктоке, его обуждают там же, рекомендуют. Она уже тайком все шесть серий посмотрела. И судя по всему, ей зашло. Сериал-то интересный.
Warisdeath писал(а):
09 дек 2023, 01:03
Йопана русня
А где наши хитовые сериалы? Ау? :acute:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76597 раз
Карма: +14/-0

Слово пацана

Где Warisdeath » 09 дек 2023, 01:22

Bikini писал(а):
09 дек 2023, 01:14
А где наши хитовые сериалы? Ау?
Головний режисер країни зараз займає іншу посаду :wink:

Де, де? Немає наших хітових.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25815 раз
Карма: +2/-0

Слово пацана

Где Bikini » 09 дек 2023, 01:28

Warisdeath писал(а):
09 дек 2023, 01:22
Головний режисер країни
Он не режиссер, а актер :wink:
Warisdeath писал(а):
09 дек 2023, 01:22
Де, де? Немає наших хітових.
Кацапы мешают?
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76597 раз
Карма: +14/-0

Слово пацана

Где Warisdeath » 09 дек 2023, 01:34

Bikini писал(а):
09 дек 2023, 01:28
Кацапы мешают?
Та ні.
В даному випадку нерозуміння серйозності цього питання на рівні держави.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25815 раз
Карма: +2/-0

Слово пацана

Где Bikini » 09 дек 2023, 01:40

Warisdeath писал(а):
09 дек 2023, 01:34
В даному випадку нерозуміння серйозності цього питання на рівні держави.
Нет, государство должно быть отлучено от исскуства! :old: Не дай бог!
Вопрос здесь сложнее. Деньги, таланты, а самое главное - тема. Какая тема зайдет всему украинскому обществу? Война? Не знаю...
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76597 раз
Карма: +14/-0

Слово пацана

Где Warisdeath » 09 дек 2023, 01:45

Bikini писал(а):
09 дек 2023, 01:40
Нет, государство должно быть отлучено от исскуства!
Держава має виділяти кошти. Або створити якісь умови. Ну там податкові пільги, чи щось таке. У нас же кіноіндустрія як така на початках. І треба допомога. А її немає.
Або не заважати. І це було б найкраще.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3678
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Слово пацана

Где dnepr7 » 09 дек 2023, 03:16

посмотрел 6 серий - сериал - бомба
бригада бумер брат - и в подметки не годятся
игра актеров на высоком уровне антураж ссср передан идеально даже сленг жесты все правильно
смотрится реально как документальный фильм снятый в конце 1980-х



сравнивать его с Наркос глупо - где мы и где Колумбия

Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Батька Пиночет
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 847
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Чілі-Дніпро
Поблагодарили: 5747 раз
Карма: +14/-0

Слово пацана

Где Батька Пиночет » 09 дек 2023, 07:35

159655 - Слово пацана
Коли журба мене огОрне і обіймЕ печаль,
Беру пістоль і - на коня!
Десь є і МІЙ москаль!
----------------
Особистий рахунок МОЇХ москалів і сєпарів - 12 штук. Уже - 14


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Слово пацана

Где Александр Сергеевич Перижняк » 09 дек 2023, 10:24

Bikini, выход только один делать больше своих кинолент .

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Слово пацана

Где Александр Сергеевич Перижняк » 09 дек 2023, 10:26

dnepr7, это все интересно на экране в жизни ничего хорошего.
вспомните судьбу "Матроса"
где он теперь..

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Слово пацана

Где Александр Сергеевич Перижняк » 09 дек 2023, 10:28

"Носорога" знімали у Кривому Розі та околицях.
До речі можна було зробити серіал про "бігунів" банди підлітків що були у 80-х .

Про "пацана" :Казань банда "Тяп-ляп".
Ще наприкінці 80-х зняли кіно "Мене звуть Алекіно".підлітки що збилися у группу. Ненависть до "фірмачів" тих хто живе краще.
У 90-х та 2000-х це продовжувалося .
"поколеніе сумрака" люди о зросли серед брехні афер ,у росії чеченська війна.
Сироти прекрасний матеріал для кріміналітету.

Але і для держави яка може виховати їх патріотами ,створити супер солдат .
Якщо звичайно це потрібно державі .

А усі пост радянські сатрапії мають квазі ідеологію яка народжує "носорогів" та "чьотких пацанів" .

І тут не має нічого дивного людина як створіння балансує на межі тваринного та суспільного .
Ієрархічний інстинкт .

У Нікополі у притулку для сиріт виріс хлопець що став актором який зіграв сина сільського священника що приймає сторону більшовиків .
Серіал "І будуть люди" .
Він зіграв по суті сам себе .

Основна проблема що росія робить дуже багато фільмів .
Від яких нудить навіть самих росіян ..певний прошарок суспільства .

Які пишуть у інтернеті о знову росг.....о кіно.

Кіно найважливіше мистецтво .(с)

Більш привабливе ніж книга багато хто з підлітків не любить читати ,а от дивитися на яскраві картинки що рухаються на екрані подобається усім .
От і вся таємниця.

89% людей потрібні готові рішення та "напівфабрикати для мислення" .
Мыслительные конструкты .

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Слово пацана

Где Александр Сергеевич Перижняк » 09 дек 2023, 10:40

dnepr7 писал(а):
09 дек 2023, 03:16
где Колумбия
Колумбия лучше?:)
посмотрите тогда "Переживший Эскобара"
про личного киллера этого наркобарона

Наемный убийца накробарона Пабло Эскобара Джон Хайро Веласкес умер в возрасте 57 лет в больнице колумбийской Боготы, где с декабря лечился от рака желудка.

карма догнала .

а Банда калек или Арийское Братство АБ сильнее чем все эти казанские "тяп-ляпы".
это же не просто толпа подростков с ножами ,а мини государство с четкой организацией.

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Слово пацана

Где Александр Сергеевич Перижняк » 09 дек 2023, 10:46

dnepr7 писал(а):
09 дек 2023, 03:16
антураж ссср
этого "антуража" в провинции завались
dnepr7 писал(а):
09 дек 2023, 03:16
бумер
кино про незадачливых и не очень умных "быков" которые решили пуститься в самостоятельное плавание без руля и ветрил .
бригада из них не получилась ..

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Слово пацана

Где Александр Сергеевич Перижняк » 09 дек 2023, 16:06

Кроме фильмов росия ещё издает книги .
До 2008 года я покупал книги ,копия издательства Оспрей серия Солдат издательство АСТ .Энциклопедия III Рейха опять росия Акунов кажется .


Что издаем мы??????


Был журнал "Однострій" не знаю издается ли он ещё ..

Донцова пишет детективы злые языки говорят ,что за нее пишут литературные "негры" .
Она после нескольких замужеств хорошо разбирается в семейной психологи и .описывает отношения но вот детективы ..
.иногда писатель ,чтобы добавить остроты создает много сюжетных линий потом запутывается в них ,как кошка играющая клубком ниток .


Но количество . выгодно ли у нас издаваться и снимать кино. снова знак вопроса ..


А росия вкладывает в это огромные средства полученные от торговли нефтью.

Количество .человеческие мозги так устроены что бесконечно мелькающая картинка запоминается мозгом .


Ззз обещал кино снимать шо то не видно .

А сериал да ну его..
Не люблю я их фильмы . Бесконечные истории про мусоров чекистов бандитов вояк .

Фильм они слепили прежде всего для себя .

Я люблю страну но ненавижу государство .
В фильме же есть персонаж пришел с войны синие погоны синие петлицы и берет десантура .
Они сражались за родину . И тэ дэ.

Очень нехитрый логический ряд.

Но повторю :они делают много фильмов очень очень много много .
И печатают много много много книг .

В Рейхе понимали значение кино . Целое министерство пропаганды.
Уфа фильм .

Вернуться в «Фильмы»