Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий
Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8847
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Влад Бевх » 22 мар 2024, 18:08

[с)
В ночь на 22 марта Россия нанесла самый мощный с начала войны ракетно-авиационный удар по объектам энергетической инфраструктуры Украины.
Противник применил 151 средство воздушного нападения:
• 63 ударных БпЛА типа «Shahed-136/131» (район пусков — Приморско-Ахтарск);
• 12 баллистических ракет «Искандер-М» (район пусков — Белгородская область и Крым);
• 40 крылатых ракет Х-101/Х-555 (из 13 стратегических бомбардировщиков Ту-95МС с акватории Каспийского моря);
• 5 крылатых ракет Х-22 (из пяти бомбардировщиков Ту-22М3 с Ростовской области);
• 7 аэробалистических ракет Х-47М2 «Кинжал» (из семи МиГ-31К с Тамбовской области);
• 2 управляемые авиационные ракеты Х-59 (из двух Су-30 (Су-34) — с оккупированной территории Запорожской области);
• 22 зенитных управляемых ракеты С-300/С-400 (из Белгородской и Курской областей).
Из них уничтожены 92 воздушные цели: 55 «шахедов», 35 крылатых ракет Х-101/Х-555 и две управляемые авиационные ракеты Х-59, говорится в сообщении ВСУ.
В утреннем обращении президент Зеленский перечислил регионы, где идет восстановление поставок электроэнергии — Харьков и Харьковская область, Запорожье, Сумская, Полтавская, Днепропетровская, Одесская, Хмельницкая, Винницкая и Ивано-Франковская области. Ранее сообщалось, что Харьков был полностью обесточен в результате ночной атаки. Был нанесен удар по ДнепроГЭС. Все российские "Кинжалы" и С-300 (С-400) достигли своих целей. В целом украинская ПВО близка к исчерпанию из-за нехватки средств поражения.(ц)
Знищено 92 повітряні цілі:
- 55/63 ударних БпЛА типу «Shahed-136/131»,
- 0/12 балістичних ракет «Іскандер-М»,
- 0/7 аеробалістичних ракет Х-47М2 «Кинджал»,
- 35/40 крилатих ракет Х-101/Х-555,
- 0/5 крилатих ракет Х-22,
- 2/2 керовані авіаційні ракети Х-59,
- 0/22 зенітні керовані ракети С-300/С-400.
46 ракет и 8 шахедов долетели.
На фото - горящая ДнепроГЭС.
160782 - Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7098
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21223 раза
Карма: +3/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Lis1980 » 23 мар 2024, 00:42

Война - игра двух сторон.. НПЗ, Белгород и прочее = ответный ход противника..
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 23 мар 2024, 01:56

Изображение

"И каждый должен это понимать, для своей внутренней мобилизации", - сказал Песков в интервью "Аргументам и фактам".

Россия продолжит действовать таким образом, чтобы военный потенциал Украины не мог угрожать безопасности её граждан и её территории, заявил в разговоре с журналистами aif.ru пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков.

«О чем говорит президент? У нас появилось четыре новых субъекта федерации. И для нас главное - обезопасить людей в этих субъектах и освободить территорию этих субъектов, которая в настоящий момент является де-факто оккупированной киевским режимом», - отметил Песков.

По словам пресс-секретаря президента, Россия не может допустить существование на своих границах государства, у которого задокументировано намерение использовать любые методы, чтобы отобрать у неё Крым, не говоря уже о территории новых регионов.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 23 мар 2024, 23:53

В Севастополі щось палає.
Там кажуть, що трава горить)) але швидкі поїхали.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 24 мар 2024, 00:01

Це вже цікаво :rolleyes2:

Схоже, щонайменше три українські крилаті ракети Storm Shadow щойно врізалися в головний вузол зв'язку Чорноморського флоту Росії., — OSINTtechnical


Сайт повністю прикрашений антенами SATCOM.
Wikimapia вказує його як «Інформаційно-обчислювальний центр Чорноморського флоту Росії (Севастополь)».
Розташування 44.584605, 33.509971
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25810 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Bikini » 24 мар 2024, 01:24

Warisdeath писал(а):
24 мар 2024, 00:01
Це вже цікаво
Это очень хорошо!
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25810 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Bikini » 24 мар 2024, 01:42

Опять полетели Ту-95... третья ночь за четыре дня почти подряд - раньше такого не фиксировалось :hm:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 24 мар 2024, 01:53

Bikini писал(а):
24 мар 2024, 01:42
раньше такого не фиксировалось
Угу.
Хоча, якщо скласти кількість ракет, то у підсумку вийде, що таку кількість вони раніше випускали за один раз.
Зато зараз шахедів більше.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25810 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Bikini » 24 мар 2024, 02:10

Warisdeath писал(а):
24 мар 2024, 01:53
Хоча, якщо скласти кількість ракет, то у підсумку вийде, що таку кількість вони раніше випускали за один раз.
Сейчас в воздухе не 4 как в телеге написали, а 14 бортов!
Боюсь, ночь под утро будет горячей...
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 24 мар 2024, 02:15

Bikini писал(а):
24 мар 2024, 02:10
14 бортов!
О, це не просто погано, а дуже погано.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25810 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Bikini » 24 мар 2024, 02:25

Warisdeath писал(а):
24 мар 2024, 02:15
О, це не просто погано, а дуже погано.
(с) DeepState

Незважаючи на певну стабілізацію фронту на початку місяця, ворог останні 10 днів проводить велике число накатів та банзай-атак, перед цим рясно поливаючи позиції Сил Оборони ФАБ/КАБами. Останні стали для кацапа чудо-зброєю, яка приносить результати і практично не має контрзаходів. Паралельно з шаленим тиском ворога, триває оптимізація та покращення деяких армійських процесів. Як то кажуть — добра ложка до обіду, тепер через помилки допущені у другій половині 2023-го року, Сили Оборони змушені нести втрати як у людях, так і в території. Ворог залучає широкий потенціал в живій силі, який поступово виснажує наявні у нас ресурси. Поки партнери переживають за нафтові заводи та татджикських терористів, ситуація на фронті погіршується.

Коммент:

Якщо я правильно розумію про другу половину 2023 року - це натяк на те, що вище військове керівництво 4 місяці бездарно відправляло наймотивованіших добровольців і надану техніку у банзай атаки по голому замінованому полю, відстріляло величезну кількість снарядів не думаючи про те, що завтра їх можуть не дати. І тепер вже немає з нами ні тих мотивованих найкращих людей, ні техніки, ні снарядів.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 25 мар 2024, 00:04

Трохи гумору нам у стрічку!
:wink:
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 25 мар 2024, 00:38

Супутникові знімки наслідків ракетного удару по вузлу зв’язку Чорноморського флоту РФ у Севастополі.

Супутник Planet Labs зафіксував, що внаслідок ракетних ударів ЗСУ була уражена одна з будівель по вулиці Рудневій у місті Севастополь.

Порівнюючи супутникові знімки цієї місцевості за 21 та 24 березня видно, що після ракетного удару провалився дах будівлі. Поряд з будівлею також видно автомобілі пожежних служб
Изображение Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 26 мар 2024, 02:15

©️ФБ П.Бондаренко

Підсумовуючи…

Два "Циркона" по Києву. Ракети, про які заявлено, що їх не можна збити. Навіть теоретично. "Убивці авіаносців" та цілих американських авіаносних груп. Ніщо цих страшних кілерів не бере.

Але наші хлопці із ЗСУ про це не знали. Не знали, що летять унікаКАЛьні "вундервафлі", рівним яким ще багато століть в США та цілій галактиці не вигадають. Тому спокійно обидві цілі збили. Ще раз: ОБИДВІ. Два з двох. Не найсучаснішими засобами ППО.

Звісно біди "циркони" наробили своїми уламками - надто велика швидкість, а отже й кінетична енергія. Але ж у москві планували зовсім не це! Там планували тріумф і шок по всьому світу: дивіться, які ми потужні й бійтеся! А вийшла не моща, а мощі...

А якщо дивитися зі стратегічного боку, то це страшна ганьба та іміджева поразка хвв. Він хвалився "кинджалами", яких не можна збити - вийшло упссс. Тепер виявляється "циркони", з якими хвв наважився "выпрыгнуть" - це такі само понти, надування щок і упсссс.

Китайці спохмурніли. Вони порівняно недавно купили за чимале бабло технологію "гіперзвуку" саме на базі оцих "вундервафлів". А тепер виявилося, що їх тупо нає...
Навіть не так: кремлівські товариші свято вірили, що ці "АНАЛОгов нєт" дійсно найкрутіші у світі. А з`ясувалося, що розробки цих "вунднервафлів" просто тирили бабло. "Засвоювали кошти", як то кажуть. І нає... всіх.

До слова, і генерали у Пентагоні теж спохмурніли. Бо, отримавши відомості про упссс, члени сенатського комітету з оборони можуть спитати: а навіщо в такому разі вам нові мільярди на розробку "протицирконієвих" батарей, якщо з ними і старі "петріоти" успішно дають собі раду?

Пуск по Києву "цирконів" був ні чим іншим, як випробовуванням у бойових умовах. І ті випробовування з гучним тріском провалилися на очах усього світу. Бо ті, кому належить, це акуратно зафіксували. Не лише в США та Китаї - по всьому світу.

До слова: "циркони" в Україні відстрілюють не вперше: 7 лютого поточного року уламками збитої ракети було пошкоджено пішохідну доріжку в Києві. А до того в Запоріжжі "Циркон" доблесно переміг приватний будинок. Але тоді інфа про це пішла якось по дотичній. Тут - інша справа.

І тут знову й знову виникає крамольне питання: а що, коли у них і теє... Ядерна тріада має таку само якість? А це вже питання навіть не стратегічне, а геополітичне...
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 26 мар 2024, 23:15

За уточненою інформацією від Командування Військово-Морських Сил, 24 березня 2024 Сили оборони України окрім великих десантних кораблів "Ямал" та "Азов" уразили два інші кораблі окупантів, а саме розвідувальний корабель "Іван Хурс" та великий десантний корабель "Костянтин Ольшанський". На жаль, характер ураження не дає можливості говорити про повне знищення кораблів, однак кораблі виведені з ладу
Изображение

ЗСУ завдали удару ракетою Нептун по кораблю "Костянтин Ольшанський". Пошкодження судна уточнюються, - речник ВМС Плетенчук

Корабель був захоплений російськими військами під час анексії Криму і окупанти намагались його відновити, оскільки внаслідок вдалої роботи Сил оборони понесли великі втрати у великих десантних кораблях.

Дмитро Плетенчук зазначив, що ступінь пошкоджень ураженого корабля наразі визначається. Однак він точно був уражений і наразі небоєздатний.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25810 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Bikini » 27 мар 2024, 01:35

Warisdeath, эх, просрали кацапы всю мощь Страны Советской :wink:
Ах, какой флот был! Парады, оркестры, новые корабли... Красотища!
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 27 мар 2024, 01:47

Bikini писал(а):
27 мар 2024, 01:35
Красотища!
Єдине, хіба що красотіща!
Дійсно, нічого такий був, красивий)) той "Москва".

До речі, а за радянський, окрім красотіщі, парадів та мощі, що ми ще знаємо? :wink:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7098
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21223 раза
Карма: +3/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Lis1980 » 27 мар 2024, 01:49

Warisdeath писал(а):Дійсно, нічого такий був, красивий)) той "Москва"
Это не тот "Москва".. это его тезка из 70-х..
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»