Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий

Будет ли большая война в ближайшие дни-месяцы?

Опрос закончился 24 фев 2022, 14:40

НЕТ. Это больше психологическое давление со стороны РФ. Не разгоняйте панику!
5
28%
НЕТ. Война уже идет с 2014 года. Будет обострение, но не в формате большой войны.
6
33%
ДА. РФ готова к такому варианту событий и скоро начнет. Но крепко получит по зубам.
6
33%
ДА. Ааа! Все пропало! Мы все умрем!
1
6%
ПОФИГ. Главное шашлыки весной.
0
Голосов нет
 
Всего голосов: 18

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Lumen » 03 апр 2023, 15:06

"Русский мир" пришел в Северодонецк.
154465 - Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 04 апр 2023, 01:11

"Я не зовсім розділяю поверхове ставлення до російських спроможностей — ніби вони повністю вичерпали свій потенціал. Вважаю, що там ще є певний ресурс. Виникає питання: коли він буде накопичений до тієї міри, щоб реалізувати якусь більш-менш значущу операцію, яка їм конче потрібна на фоні поразок і неспроможності за рік продемонструвати свої навіть тактичні перемоги?

Дивіться. За даними, які циркулюють в засобах масової інформації, вони мобілізували 526 тисяч осіб. Сьогодні загальна чисельність угруповань, які знаходяться вздовж кордонів плюс на південному сході й на півдні України, становить близько 350−400 тисяч. 526 мінус 350−400 — отримуємо десь 120−170 тисяч мобілізованих, які поки не проглядаються у складі цих угруповань. Де вони? Можливо, проходять або завершують підготовку в навчальних центрах. Якщо вони почали її з моменту мобілізації, то вона триває вже понад п’ять місяців. Цими достатньо підготовленими бійцями можна доукомплектувати військові частини й провести бойове злагодження для створення певних угруповань. Це перше.

Друге. Восени там призвали 120 тисяч строковиків. 1 листопада Шойгу заявив, що всі вони підуть тільки в навчальні центри. Тобто їх також готують. Чи включать цих строковиків у комплектацію бойових військових частин, які планують залучити для відповідних операцій на території України?

Третє. Днями з’явилася інформація, що в росії з 1 квітня планують набрати 400 тисяч контрактників, щоб поповнити армію. Якщо навіть половина з цих строковиків, які проходять підготовку, уклали контракт, маючи певну матеріальну та іншу мотивацію, то додається ще десь 40−50−60 тисяч. Це плюс до тих 120−170 тисяч, які зараз не проглядаються від моменту мобілізації. А ще ж було 130 тисяч призовників весняного періоду, яких не звільнили. Скільки з них можуть бути або вже переведені на контрактну службу, скільки залучено для проходження підготовки в навчальних центрах?

Тепер інше питання. Люди у них, можливо, є, а от техніки та зброї не вистачає. Фахівці Українського інституту майбутнього нещодавно зробили висновки щодо можливостей їхньої оборонної промисловості. Наприклад, за день росія здатна відновлювати або виготовляти десять танків, тобто в місяць — триста. Відколи у росіян з’явилися такі промислові можливості? На ці запитання мають дати відповіді розвідка плюс наші партнери. Скільки ми знищуємо танків за місяць? Точно не триста. Хай навіть сто. Де ще двісті? Значить, їх десь акумулюють і готують до укомплектування військових частин.

Далі. У грудні пройшла воєнна колегія міністерства оборони російської федерації, де заявили про плани до 2026 року сформувати ще 20 нових дивізій. Хоча думаю, що ця заява була зроблена вже по факту формування (можливо, з літа — початку осені). Навіть не беремо створення нових. Вони сказали, що три нові дивізії та решта будуть розгортатися на базі певних військових частин. З них сім — на базі чинних бригад. Тобто бригади мають бути розширені до дивізій. Таким чином, може бути додатково переформовано близько 8−10 таких дивізій, які потім увійдуть до складу відповідного бойового комплекту.

У них 12 армій. З них приблизно половина вже мають у своєму складі дивізії, навіть по дві. Наприклад, 1-ша танкова армія — чотири дивізії, з них три танкових. До речі, вона зараз слабо проглядається на нашому південному сході. Крім 2-ї мотострілецької дивізії.

Тобто до чого я веду? Що потенційно у них може бути варіант створення таких угруповань. Тоді виникає питання: які вони можуть поставити перед собою завдання? Їм потрібні завдання рівня стратегічної операції для того, щоб підняти й рівень ура-патріотизму, і рівень підтримки російського суспільства (хоча ця підтримка не набагато впала з початку агресії). Щоб посилити «гордість» за свою країну, за армію та за дії влади, потрібні певні перемоги. І не тактичного характеру — захвату Бахмуту або Вугледару, а масштабнішого. Таким варіантом може бути, наприклад, удар північно-західніше або північно-східніше Харкова. Чому? Зараз поясню.

Цього року вони святкуватимуть 80-річчя Курської битви. Тоді це був корінний перелом у східній кампанії Другої світової війни щонайменше, якщо не взагалі всієї війни. Ця битва тривала з 5 по 23 липня 1943 року, після чого відбувся наступ радянської армії і як наслідок її вихід по рубежу річки Дніпро. А 23 серпня був звільнений Харків.

До речі, все це відбувалось на території, де й зараз точаться або можуть бути бої. Ця місцевість не дуже змінилася з того часу, за виключенням, можливо, появи інфраструктурних об’єктів.

Враховуючи російський символізм, їхні ідеологеми «деды воевали», «можем повторить», можуть існувати плани, які якраз вкладаються в таку ідеологічну обгортку. От така ситуація виникає.

Тобто треба реально оцінити потенціал росіян щодо збільшення наявного парку озброєння й військової техніки та створення нових військових частин і угруповань, які можуть виконати певні завдання".


Із інтерв'ю генерала Віктора Муженко виданню "Факти".
(Нарешті я його прочитав. А то чую багато, а все не було часу сісти і прочитати. Хто не читав, на мій погляд, треба почитати. Змістовно та інформативно.)

Даю посилання.

Частина перша:

«У нас є всі можливості й всі шанси розгромити росію на полі бою», — генерал Віктор Муженко

https://fakty.ua/417163-quot-u-nas-est- ... r-muzhenko

Частина друга:

«Як тільки закінчиться війна й історики отримають доступ до певних документальних джерел, багато легенд просто будуть зруйновані», — Віктор Муженко

https://fakty.ua/417204-kak-tolko-zakon ... r-muzhenko
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7515
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25838 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 04 апр 2023, 03:04

Warisdeath писал(а):
04 апр 2023, 01:11
Фахівці Українського інституту майбутнього
Романенко что ли?
Warisdeath писал(а):
04 апр 2023, 01:11
Чому? Зараз поясню.
Опять за уши притянутый символизм! Сколько можно этот бред нести :fp: То ударят к 23 февраля, то к 7 ноября, то к Новому году, то к 9 мая... за последний год уже можно понять, что ни к каким датам россияне свои планы не верстают.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 05 апр 2023, 00:19

Bikini, Я так розумію, що інтерв'ю Ви не читали. Принаймні, мені так здається, судячи з Вашого коментарія.

Там немає символізмів, є аналіз і аналогії. Я виніс саме цей абзац із тих двох частин, з яких складається бесіда, тому що він мені сподобався. А багато хто в інеті підхопив зовсім інше. Про Зеленського. Для мене те, що там про Зеленського, взагалі не зацікавило. Наприклад я був би здивован, якби він зробив інакше, а так все логічно для нашого найвеличнішого лідера сучасності. Мене цікавить фаховий аналіз ситуації. І на мій погляд я його тут прочитав. Тут про реальний погляд на нашого ворога, а не про те, що у липні ми будемо в Криму, як нам обіцяють. А цей абзац просто в контексті всього того, що сказав генерал.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7515
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25838 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 05 апр 2023, 01:01

Warisdeath, "у них есть ресурсы". Все понятно, они неизлечимы в своей упоротости :fp: И это хорошо!
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 05 апр 2023, 01:19

Bikini, А ще вони знають, що таке Буча. І мова не тільки про те затишне комфортне містечко Буча, яким воно було до приходу цих нелюдей, а мова про те, що тепер це назва їхніх злочинів в Україні. І всі ті казочки, які вони вигадують під назвою "це постанова" така сама казочка, як і про "боінг з трупами". І вони про це знають. Вони точно знають чим вони тут займалися. Тому і займаються аутотренінгом, заспокоюють самі себе, брешуть самі собі, і самі намагаються вірити, що покарання за ці злочини їм не буде. Але воно буде. І вони про це теж знають.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 05 апр 2023, 01:25

Вогонь :fire: :mocking:
Активісти команди "Кібер Спротив зламали акаунт руснявого пропагандона Михайла Лучина та отримали доступ до його картки, яку він підв'язав до акаунту на AliExpress

Тепер замість дронів міша відправить окупантам фури фалоімітаторів, страпонів, й інші корисні кожному росіянину речі, які "Кібер Спротив" замовив та оплатив з його картки на AliExpress. Загалом на суму десь 25 тисяч доларів.

Суперова робота!
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 05 апр 2023, 01:44

Он воно що. Це реакція на слова Блінкена.
Бійтесь, тварюки
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8867
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30316 раз
Карма: +16/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Влад Бевх » 05 апр 2023, 04:30

Тільки платний VPN треба
"Mason Lemberg
12 ч. ·
Але це ж непогана ідея)
Давайте її використовувати:
1) знаходимо жирне створіння з балалайкою (особливо вітаються кримські чи донецькі знайомі, мусора, чинуші, члени партій)
2) міняємо ІР на російську
3) придумуємо максимально правдоподібну історію співпраці з англосаксами чи київською хунтою
4) надсилаємо
5) насолоджуємося"
154483 - Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?
154484 - Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Lumen » 05 апр 2023, 11:19

Влад Бевх, ну так это фейк из "Панорамы". Нет такого приложения в Плэймаркете. Зачем эта инструкция от Лемберга? Он что, поверил? :wink:
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7515
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25838 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 06 апр 2023, 01:02

Bikini писал(а):
22 мар 2023, 21:05
Рассеянские реконструкторы тоже учавствуют в реконструкции
Ряды продолжают редеть... :wink:
154510 - Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 06 апр 2023, 02:35

Українські прикордонники встановили на кордоні з Білоруссю проектор і показують "колегам" наслідки співучасті режиму Лукашенка у війні
Проектор встановили на колишньому прикордонному переході Нова Рудня, на це звернуло увагу опозиційне білоруське видання
У відео прикордонникам РБ показують наслідки ракетних ударів, які здійснювалися, зокрема, ракетами, запущеними з території Білорусії
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Батька Пиночет
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 847
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Чілі-Дніпро
Поблагодарили: 5759 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Батька Пиночет » 06 апр 2023, 08:14

Bikini писал(а):
06 апр 2023, 01:02
Ряды продолжают редеть...
"жуліан" не туди причепив отой червоний пумпончик. На носа потрібно було! :hahand:
Земля бетоном та скловатою довбойобу! :playboy:
Коли журба мене огОрне і обіймЕ печаль,
Беру пістоль і - на коня!
Десь є і МІЙ москаль!
----------------
Особистий рахунок МОЇХ москалів і сєпарів - 12 штук. Уже - 14


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8867
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30316 раз
Карма: +16/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Влад Бевх » 06 апр 2023, 21:02

Юрий Бирюков
11 ч. ·
Це фото я зробив сам, рівно рік тому.
Тому тут жодних варіантів, жодної плутанини та жодних «колекцій сільського стоматолога» – цю фотографію трофеїв російського загарбника я зробив сам. Пару золотих ланцюжків, якісь там золоті хрестики-іконки та дві золоті зубні коронки. Трофеї лежали у пакетику у внутрішній кишені його куртки. Сам окупант лежав у великому чорному пакеті – так йому й уготовано було.
Цю фотографію я постійно буду згадувати, а Фейсбук мені її підсовуватиме щороку в закладці Спогади. І навіть через 20 років я знову опублікую це фото.
Щоб нікому не кортіло забути.
154530 - Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8867
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30316 раз
Карма: +16/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Влад Бевх » 06 апр 2023, 21:09

Вражий голос
154532 - Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7515
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25838 раз
Карма: +2/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Bikini » 07 апр 2023, 01:53

У ватных пейсателей все больше претензий к царю :wink:

Л. Вершинин: "Грозное молчание ягнят"

Для тех, кто не в курсе: "Бильд", безусловно, не "Штерн". Это издание с прочной "желтой" репутацией, но самого высшего уровня. Там не пишут ни про голые задницы, ни про летающие тарелки, как в британском Sun, и аудитория ее огромна, ибо ее читают т. н. "простые немцы", - большинство обывателей, любящих считать себя умными, но устающих от серьезных аналитических статей. По этой причине, именно "Бильд" является главным рупором сливов и вбросов, готовящих общественность к тому, что "тему Х", ранее закрытую, скоро начнут обсуждать и самые "авторитетные" издания, создающие мотивацию для властей.

И вот нынче в "Бильд" появилась обстоятельная статья под заголовком "Он просто принимает нападки на российскую землю. Красные линии Путина. Почему диктатор не реагирует?", и сейчас я максимально точно перескажу ее содержание, а потом, под финал, добавлю пару слов от себя.

Итак, «Теперь ясно: все "красные линии" Кремля исчезли. Россия не осуществила ни одной из своих угроз. И это несмотря на то, что Украина сейчас даже бомбит деревни в России! Сначала Москва требовала не поставлять Украине вооружение. Летом 2022 года, после новых поставок западного оружия, последовали новые российские угрозы: это пересечет «красные линии», которые заставят Россию обострить ситуацию на Украине. Но ничего не произошло, и чем больше Запад поставлял, тем тише становилась Москва. Только "западная пехота и боевые танки" оставались табу. Даже самую важную из всех красных линий, "нападение на Россию", пересекла Украина несколько месяцев назад, разоблачив таким образом еще один блеф. Эти пустые угрозы побудили Украину теперь открыто атаковать и уничтожать подразделения российской армии на западе России, что снято их же беспилотниками. Уже не думая о предполагаемых "красных линиях" России. Запад теперь также видит блеф Путина. С марта десятки западных танков и боевых машин пехоты прибывают в Украину каждую неделю. К лету должно быть 500 танков, которые Киев должен использовать для нанесения последнего, решающего удара по армии России»

Все.
А вместо обещанного резюме - вопрос: в чем погрешила против истины "желтая-прежелтая", крайне враждебная Bild?
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»