Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий

Будет ли большая война в ближайшие дни-месяцы?

Опрос закончился 24 фев 2022, 14:40

НЕТ. Это больше психологическое давление со стороны РФ. Не разгоняйте панику!
5
28%
НЕТ. Война уже идет с 2014 года. Будет обострение, но не в формате большой войны.
6
33%
ДА. РФ готова к такому варианту событий и скоро начнет. Но крепко получит по зубам.
6
33%
ДА. Ааа! Все пропало! Мы все умрем!
1
6%
ПОФИГ. Главное шашлыки весной.
0
Голосов нет
 
Всего голосов: 18

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25556
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 29 янв 2022, 23:54

Президент США Джо Байден заявив, що США "найближчим часом" перекинуть війська в країни НАТО Східної Європи.
"Найближчим часом я перекину війська до Східної Європи до країн НАТО… Не дуже багато", - заявив Байден.


Франція в рамках можливого розгортання сил НАТО на тлі загрози широкомасштабного нападу Росії на Україну має намір відправити кілька сотень військових до Румунії.
Про це заявила міністр збройних сил Франції Флоранс Парлі, інформує Le Figaro.
Зазначається, що Румунія стала "зоною надзвичайної напруги" через агресивні наміри Росії.
Парлі підкреслила, що "дуже скоро" відбудеться зустріч членів НАТО щодо відправлення збройних сил до Румунії. Париж має намір відправити "кілька сотень людей" і бажає "бути основою для цих сил, які будуть таким чином розгорнуті".
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25556
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 29 янв 2022, 23:58

Редакція Spiegel закликає німецький уряд надати озброєння Україні

У своїй статті Spiegel закликав німецький уряд надати озброєння Україні. Адже попередня позиція влади викликає здивування не лише в офіційного Києва, а й в інших німецьких союзників.
Таку думку висловили у публікації "Зволікання Німеччини робить війну більш вірогідною". У Spiegel наголосили, що надійність німців – під питанням у міжнародної спільноти.

Журналіст Ральф Нойкірх наголошує, що надійність німців - під питанням у міжнародної спільноти.

В уряді Німеччини раніше заявляли, що позиція базується на принципі не передавати зброю до кризових регіонів. Адже озброєння може начебто загострити конфлікт.

"Зброя може потрапити в чужі руки, як це сталося в Афганістані після перемоги талібів. Але політичні принципи також можуть призвести до неправильних результатів в окремих випадках", - йдеться у статті.

У виданні навели приклад, коли Німеччина порушила цей принцип і вчинила правильно. У 2014 році у боротьбі з "Ісламською державою" курдських бійців німці забезпечили гранатометами.

"Це порушило табу, як відкрито визнала міністр оборони Урсула фон дер Ляєн. І все-таки це було правильно", - пише Нойкірх.

Поки що канцлер Олаф Шольц та глава МЗС Анналена Бербок вважають, що ситуація в Україні не варта порушення цього принципу. Проте, наголосили у ЗМІ, хоча постачання озброєння може бути неефективним у військовому плані, це може дати знак Путіну про єдність Заходу щодо захисту України.

Німеччина також не повинна заважати країнам-партнерам постачати озброєння Україні, адже деякі так і не дочекались дозволу на це офіційного Берліна. При цьому заяву про постачання касок у Spiegel називають "недолугою"

https://www.spiegel.de/politik/deutschl ... dc3e1af666
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25556
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 30 янв 2022, 02:26

У Бундестазі закликали вирішити конфлікт із РФ дипломатією, а не поставкам зброї Україні
Поставки зброї в Україну не зміцнять роль Заходу як посередника у врегулюванні конфлікту з Москвою, вважає очільник фракції соціал-демократів у Бундестазі Рольф Мютценіх.

https://www.dw.com/uk/u-bundestazi-zakl ... a-60597376
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25556
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 30 янв 2022, 23:05

"В настоящее время говорят о том, что Россия угрожает Украине - полная нелепость, нет никакой угрозы", - сказал секретарь Совбеза РФ Николай Патрушев журналистам после возложения цветов на мемориальном Пискаревском кладбище в память о жертвах блокады Ленинграда.

"Не хотим мы войны, она нам совершенно не нужна, - подчеркнул Патрушев. - Те, кто ее навязывают, особенно с Запада, они преследуют какие-то свои корыстные измышления, а мы должны доводить информацию, что нам такое развитие событий не подходит".

"Сами украинцы, уже в том числе официальные лица, заявляют, что никакой угрозы нет. Но американские официальные лица утверждают, что угроза есть, и они готовы драться, предоставляя оружие, до последнего украинца. Их не волнует - будут какие потери с каждой из сторон или не будут", - сказал он.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25556
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 30 янв 2022, 23:20

"Будь-яка компанія, яка представляє інтерес для Кремля і режиму в Росії, може стати мішенню. Тому олігархам Путіна або російським компаніям, які займаються підтримкою російської держави, ніде буде сховатися.
Це те, що ми збираємося зробити цього тижня".

Про це глава британського МЗС Елізабет Трасс заявила у неділю, 30 січня, в ефірі Sky News.

Вона також не виключила, що жорсткіші санкції, які, як очікується, будуть викладені в парламенті в понеділок, можуть включати конфіскацію лондонської власності російських олігархів у Великій Британії.

Трасс також зазначила, що Британія тісно співпрацює над жорстким пакетом санкцій із США та Євросоюзом, щоб зробити ситуацію для Росії "дуже, дуже складною".

"Нічого не виключається. Ми не вдаватимемося в подробиці, кого саме і як ми атакуватимемо санкціями", – сказала вона.

Зокрема, вона заявила, що російсько-німецький газопровід #ПівнічнийПотік_2 має бути зупинений у разі вторгнення РФ.

"Ми не можемо віддавати перевагу короткостроковим економічним інтересам на шкоду довгостроковому виживанню свободи та демократії в Європі… Це важке рішення, яке ми всі маємо прийняти", – додала Трасс.



"Ми внесемо на розгляд законопроєкт, щоб мати можливість вживати заходів, зокрема проти структур, які відіграють ключову роль для Кремля і його майбутнього", – сказала вона в ефірі BBC.

"Їм доведеться заплатити високу ціну в разі вторгнення в Україну. Ми будемо готові діяти проти російських фінансових структур, компаній зі сфери енергетики, проти близьких до Кремля олігархів", – додала Трас.


У свою чергу The Guardian пояснює з посиланням на джерела в британському МЗС, що діючі нині правила дають змогу запроваджувати санкції проти фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у дестабілізації України. Новий же санкційний режим у разі схвалення дасть змогу запроваджувати обмеження проти структур, які вважаються стратегічно важливими для РФ, причому – навіть якщо вони не причетні до подій, пов'язаних з Україною.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Sanek » 31 янв 2022, 20:59

Запад готов принести Украину в жертву своим геополитическим интересам, заявил постпред России при ООН Василий Небензя. Трансляция экстренного заседания Совбеза доступна на YouTube.

Небензя обвинил Запад в провокационных действиях и подстрекательстве к войне вопреки позиции России. «Наши западные коллеги говорят о необходимости деэскалации, но прежде всего сами нагнетают напряженность риторикой и провоцируют эскалацию. Разговоры о грядущей войне сами по себе провокационны. Вы как будто призываете к этому, хотите и ждете, когда это произойдет. Как будто вы хотите сделать реальностью ваши домыслы», — заявил дипломат.

По версии Москвы, которую озвучил Небензя, целью Запада в этих действиях является окончательное разрушение братского сосуществования российского и украинского народов и попытка таким образом ослабить Россию. «Если бы не наши западные коллеги, которые спровоцировали и поддержали в 2014 году кровавый антиконституционный переворот, приведший к власти в Киеве националистов, радикалов, русофобов и просто нацистов, мы бы и по сей день жили в духе добрососедства и взаимовыгодного сотрудничества», — утверждает Небензя.

Он обратился к представителям США и НАТО, присутствовавшим в зале: «Я хочу задать вопрос не только нашим коллегам из США, но и тем, кто упоминал это, откуда взялась цифра в 100 тыс. военнослужащих, которые расположены, как вы утверждаете, на российско-украинской границе?» Эти данные Небензя опроверг, заявив, что все войска находятся в местах своей дислокации, а не на украинской границе.

Постпред России напомнил об инциденте с «пробиркой с сибирской язвой», которую экс-госсекретарь США Колин Пауэлл продемонстрировал в 2003 году на заседании Совбеза и которая стала одним из аргументов для вторжения в Ирак. В итоге эти данные не подтвердились. Украина, продолжил Небензя, это еще одна страна, которую западные страны готовы принести в жертву ради своих геополитических интересов.

Небензя подчеркнул, что урегулирование на Украине возможно только в результате диалога Киева с Донецком и Луганском. «У этого кризиса есть только одно измерение — внутриукраинское. Исправить ситуацию можно исключительно через выполнение Киевом уже упомянутых мной минских договоренностей», — сказал он.

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Sanek » 31 янв 2022, 21:06

Интересный пазл складывается... риторика украинских властей сейчас аналогична российским...
Я уже не первый раз спрашивал - какого Запад так нагнетал и нагнетает??? :hm:

Сейчас более вероятно, что РФ в никакую атаку не пойдет... и тогда опачки!!! - Запад совсем не торт!!!
Вот не будет НИЧЕГО... все... расходимся... И??? Идите на%уй Байден и Ко!!! Мы же говорили!!!

Байден специально так с темы спрыгнуть решил??? Мол раз вы так, то ипитесь как хотите!!!
Или это уровень теперешней западной аналитики, разведки и политиков, что можно в такую ловушку вляпаться... мы, значит, демонстративно погоняем танчики, а вы, дурачки, с ходу поверите в завтрешнее вторжение... Или через современную идиотишн прессу можно раздуть любую проблему до космических масштабов???

Лично я продолжаю ничче не понимать (с)
Наблюдаем дальше... :pcn1:
Хреновый расклад ваапщет...

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Sanek » 31 янв 2022, 21:42

Sanek писал(а):
31 янв 2022, 21:06
Интересный пазл складывается... риторика украинских властей сейчас аналогична российским...
Даже если Запад преувеличивает угрозу со стороны РФ такого быть НЕ ДОЛЖНО!
По хорошему, мы должны действовать и сигналить СООБЩА... мол, мы расцениваем учения в Беларуси как угрозу, поэтому жестко и по пунктам...
А что вытворяет Киев в лице нынешней Бениной гоп-компании, наводит на весьма печальные мысли...

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25556
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 01 фев 2022, 00:13

Sanek писал(а):
31 янв 2022, 21:42
По хорошему, мы должны действовать и сигналить СООБЩА...
Треба уточнювати з ким. Ні, я розумію, що Ви маєте на увазі Захід, але обов'язково треба уточнювати. Тому що наші, якраз-то і діють СООБЩА...
З росією :mad:

Небензя в ООН цитує Зеленського і Ко:

"Передо мной лежат тексты высказываний украинских официальных лиц об отсутствии угрозы со стороны РФ: это секретарь СНБО Данилов, министр обороны Резников, сам президент Зеленский, которые прямым текстом говорят, что не видят той активности, о которой говорят на Западе", - сказал Василий Небензя.

Після свого виступу Небензя покинув зал засідання Ради безпеки ООН. Це сталося якраз перед виступом представника України Сергія Кислиці. Таку дію він пояснив запланованою раніше зустріччю з Антоніу Гутеррішем.


А от наш ПостПред на відміну від влади на щастя заявив і про Білорусь, і про Крим, і про Донбас, і про флот і про все інше. Він сказав, що не можна вірити словам Росії, треба судити за її діями

Тут більше про це:
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytic ... i-oon.html
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25556
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 01 фев 2022, 00:16

Sanek писал(а):
31 янв 2022, 21:06
какого Запад так нагнетал и нагнетает?
Чому Ви ставите під сумнів дані розвідки США і Великобританії?
Sanek писал(а):
31 янв 2022, 21:06
Сейчас более вероятно, что РФ в никакую атаку не пойдет...
Так тому і не підуть, що Захід спрацював на випередження
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25556
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 01 фев 2022, 00:22

Sanek писал(а):
31 янв 2022, 21:06
Байден специально так с темы спрыгнуть решил??? Мол раз вы так, то ипитесь как хотите!!!
А це з чого Ви так вирішили?

Байден зробив заяву про Україну після засідання Радбезу ООН

Американський лідер заявив, що США готуються до всіх сценаріїв розвитку ситуації навколо України на тлі загрози вторгнення Російської Федерації. Байден наголосив, що Кремль повинен пам’ятати про те, що повномасштабна агресія загрожує серйозними наслідками. Сьогодні, 31 січня, у Радбезі ООН США представили весь спектр російської загрози суверенітету і територіальної цілісності України. Заяву Байдена оприлюднила прес-служба Білого дому.

"Ми роз’яснили міжнародному співтовариству всі наслідки цієї загрози — не тільки для України, а й для основних принципів Статуту ООН і сучасного міжнародного порядку. Якщо Росія має намір вирішувати проблеми в області безпеки шляхом діалогу, США, наші союзники і партнери продовжать діяти сумлінно", — йдеться в заяві.

Глава Сполучених Штатів знову наголосив, що Росію чекають «швидкі та серйозні наслідки», якщо Москва вирішить відмовитися від дипломатичного вирішення питання. Байден упевнений, що весь світ повинен чітко розуміти те, що на погрози Росії слід відповідати рішуче.

Президент США упевнений: весь світ повинен чітко розуміти те, що на погрози Росії слід відповідати рішуче.

"Сполучені Штати, наші союзники та партнери продовжують готуватися до будь-якого сценарію. Світ має прискипливо стежити за діями, якими загрожує Росія, і бути готовим відповісти на ризики цих дій, які існують для всіх нас", - наголосив Байден.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25556
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 01 фев 2022, 00:25

П'ята партія вантажу допомоги США прибула до України. ЗСУ отримали 84 тонни боєприпасів
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25556
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 01 фев 2022, 00:49

Є відео, в якому цитують найвеличнішого

Скрытый контент! Для просмотра нужно Войти или Зарегистрироваться.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Sanek » 01 фев 2022, 00:52

Warisdeath писал(а):
01 фев 2022, 00:16
Чому Ви ставите під сумнів дані розвідки США і Великобританії?
Потому что я не обожествляю Запад в отличии от... :wink:
Тем более в нынешнем его состоянии :old:
Вспомните историю... вспомните современность... посмотрите беспристрастно, выключив эмоции... там же про%б на про%бе!!!
Да и вообще, везде действуют люди-человеки... и везде они одинаковые :ck:

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Sanek » 01 фев 2022, 00:58

Warisdeath писал(а):
01 фев 2022, 00:22
А це з чого Ви так вирішили?
Не решил, а предположил...
Хронология. Байден те-а-тет говорит (пару раз?) с Путиным и ла-ла-ла вдруг ставит ультиматумы, а США одновременно стращают Украину и создают громкий шум вокруг... не наблюдаем ли мы просто спектакль??? :hm:

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Sanek » 01 фев 2022, 01:01

Вы вообще представляете, что будет дальше, если РФ не начнет войнушку???
Куда все движется??? Я же писал и пишу - ни%рена пока не понимаю...

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Sanek » 01 фев 2022, 01:30

А тем временем переписка продолжается... :wink:

Россия передала США письменную реакцию на предложения по деэскалации ситуации вокруг Украины, сообщает Reuters со ссылкой на представителя Госдепартамента (его имя не называется). Об этом также пишет The Washington Post.

«Мы можем подтвердить, что получили письменный ответ от России», — сообщил собеседник агентства. Он не стал раскрывать содержание документа, указав, что Соединенные Штаты считают «непродуктивным» его публичное обсуждение: «Оставим это на усмотрение России».

«Мы по-прежнему полностью привержены диалогу для решения этих вопросов и продолжим тесные консультации с нашими союзниками и партнерами, включая Украину», — добавил представитель Госдепа.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25556
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 01 фев 2022, 01:42

Sanek писал(а):
01 фев 2022, 01:01
Вы вообще представляете, что будет дальше, если РФ не начнет войнушку???
Не вірне питання. Її вимагають не почати, а закінчити війну. Їм чітко було сказано англійської, української і російською мовами: "Крим - це територія України. Окупована частина Донбасу - це територія України. Україна - суверенна держава. Порушення кордонів, міжнародного права, всіх конвенцій неприпустимо". В кремлі не почули і не зрозуміли. Тому треба більш жорстке пояснення. Та і пора вже виправляти помилки за 2008, та і за ранішні конфлікти.

Далі. Газ - це сировина і товар, а не засіб шантажу.

Далі. Втручатися в вибори США в 2016 році - неприпустимо.

Далі. Здійснювати кібератаки - неприпустимо.

Далі. Застосування хімічної зброї неприпустимо. Це про Сирію. Застосування "Новічка" і полонія - неприпустимо.

Далі. Чинити диверсії, підривати склади зі зброєю в чужих країнах - неприпустимо.

Далі. Збивати громадянські літаки, від чого гинуть 300 людей, - неприпустимо.

Далі. Займатися не законним лобізмом своїх інтересів, а підкупом впливових політиків і розповсюджувати корупцію - неприпустимо.

Далі. Здійснювати міграційну кризу на кордонах з ЄС - неприпустимо.

Далі. Створювати наркотрафік під дипломатичним прикриттям - неприпустимо.

Далі. Погрожувати всьому світу ядерною зброєю - неприпустимо. (Таке дозволяється лише Кім Чен Ину)

Далі. Наносити особисту образу Байдену через своїх пропагандистів, а особливо через п'яту колону в Україні - неприпустимо. А обвинувачувати його і його сім'ю в корупції - геть неприпустимо.

Далі. Далі. Далі.....

Настав час збирати каміння. Бензоколонку, яка зарвалася і збожеволіла треба підрехтувати і дати їй охолонути.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25556
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где Warisdeath » 01 фев 2022, 01:49

Sanek писал(а):
01 фев 2022, 01:30
А тем временем переписка продолжается...
Поки вони займаються листуванням, доти ми можемо більш-менш бути спокійними, що загострення ситуації буде в стані статус-кво, або взагалі піде на спад.

Але то не надовго. З цим же не примириться росія, що загострення спаде. Їм це не потрібно.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3724
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война?

Где dnepr7 » 01 фев 2022, 01:54

Война будет обязательно. Подавят остатки советского ПВО всякие там стационарные С-300 С-125 и будут бамбить + тактические ракеты - крылатые и баллистические. Долго. Они не спешат никуда. Не будет никаких танков - NLAW не пригодятся. Будет десант с ИЛ-76 в Борисполе и Жулянах. Киев падет - остатки правительства сбегут во Львов (а бОльшая часть украинской элиты просто смоется в ЕС и в США).

Я лично остаюсь тут. Даже если применят ЯО я все равно не уеду никуда - это Украина - мой дом и моя родина. А Родину - не выбирают.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»