Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25559
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 фев 2024, 00:06

А хтось в курсі, що сталося з додатком Дія через якесь голосування, що пов'язане з Євробаченням?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7526
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25857 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 04 фев 2024, 01:18

Warisdeath, а что там случилось? Я последний раз голосовал за членов жури. Выбрал Сердючку :clown:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25559
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 фев 2024, 01:34

Bikini, Я не знаю. Тому і питаю.
Я прочитав, що якийсь збій в Дії. І це сталося через якесь голосування. А що за голосування я не знаю. І що за збій я теж не знаю.
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7526
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25857 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 04 фев 2024, 01:42

Warisdeath писал(а):
04 фев 2024, 01:34
А що за голосування я не знаю.
Голосовали, как я понял, за того, кто поедет на Евровидение.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8868
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30321 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 04 фев 2024, 21:45

Андрей Богацкий
7 ч. ·
Ось на купку цих нездар Україна під час страшної війни витратила
11 000 000 грн.
Поранені збирають по 20 грн на ліки та реабілітацію,а тут жодних питань. Гуляй кодло
160337 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25559
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 05 фев 2024, 14:03

Якось так ((
В ОПі зауваження не сподобалося чомусь. Бо неможна про найвеличнішого так :old:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7234
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21454 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 06 фев 2024, 07:32

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7234
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21454 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 06 фев 2024, 07:44

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8868
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30321 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 06 фев 2024, 15:54

(С)
Зеля тупцював і стрибав по нашому прапору, але ця пі*** переплюнула навіть його...

Це наш символ на євробаченні.
160372 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8868
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30321 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 06 фев 2024, 22:36

(С)
Сьогодні лудшая в історії партія "нових ліц" понесла непоправну втрату - Безугла вийшла зі "слуг народа", світ Трускавця більше ніколи не буде колишнім.
Легенда йде підкорювати нові висоти.
Імєйтє каплю уваженья к етой драме.

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7526
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25857 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 06 фев 2024, 22:48

Куда и почему они все бегут? :hm:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7526
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25857 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 06 фев 2024, 22:51

Влад Бевх писал(а):
06 фев 2024, 15:54
Це наш символ на євробаченні.
Старое фото и по сути полушуточный плагиат.
Изображение
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7526
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25857 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 06 фев 2024, 23:01

Насчет Безуглой - она официально вышла из СН? С соблюдением всех процедур? Или лишь нацарапала пост в Фейсбуке?
Второе - не считается. Это просто пиар и понты, если только так "вышла" :wink:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25559
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 06 фев 2024, 23:11

Bikini писал(а):
06 фев 2024, 22:48
Куда и почему они все бегут?
Ця писала заяву про вихід ще десь тижні з два тому. І щось там було, що чомусь не вийшла ще тоді. Не знаю, не стежив за цією п....ю

Зараз зайшов на її сторінку. Ось що вона пише:
Изображение

І трохи коментів :wink:

Изображение
Изображение

Там їх багато ще є)) Якщо цікаво, то можна почитати тут:

https://www.facebook.com/bezuhlamariana ... tYazegPVKl

Фу, яка вона фу :bad:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7526
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25857 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 07 фев 2024, 00:12

Илья Новиков

Сьогодні вранці «Главком» випустив новину «ДБР готує статус обвинуваченого Порошенку» (потім назву поміняли на «Слідство завершене: Порошенко знайомиться з матеріалами»). З посиланням на ДБР повідомляється, що «вугільна справа» незабаром піде до суду, і що як тільки це станеться, в Порошенка зміниться статус і він стане обвинуваченим в державній зраді та сприянні терористичної діяльності. Відразу цю новину почали радісно розганяти дружні Офісу Президента телеграм-канали, ті ж самі що на минулому тижні мочили Залужного і одночасно заперечували «чутки про його скору відставку» як російське ІПСО. Дехто повірив і вже почав святкувати.

Насправді новини нема, це була учбова тривога, можна розходитись. Ніхто ніяких змін не готує, в Порошенка все гаразд і так буде далі, але дякуємо за вашу увагу.

Журналісти «Главкому» звернулись до ДБР з запитом щоб оновити інформацію про стан «вугільної справи», про яку за останні два роки всі вже встигли забути, бо війна і якось не до того. ДБР надало їм відповідь, але таку, що аби правильно зрозуміти що вона означає, треба бути в курсі справи. Ми, адвокати Порошенка, в курсі і могли б пояснити, але до нас «Главком» чомусь не звернувся. Але в них нещодавно змінився власник, і мабуть записні книжки теж оновилися, так буває. В результаті читачі «Главкому» і авдиторія пропрезидентських каналів отримали нездорову сенсацію на пустому місці.

Що відбувається в реальності. У вересні 2022 року, після того як Медведчука обміняли на азовців (і добре), ДБР написало нам листа, що вони завершили слідство і пропонують нам знайомитись з матеріалами. Ми їм відповіли, що вони не мали права закривати слідство до розгляду всіх наших клопотань, яких за той час набралося чимало і всі вимагали змістовної відповіді. Все, більше за останні півтора роки нічого не було, і в лютому 2024 теж ніяких новин в справі не було.

ДБР свідомо створило патову ситуацію і вони не квапляться щось з нею робити. По-перше, не можуть юридично, бо коли ви вже оголосили про звершення слідства з невиконаними рішеннями суду на руках, в вас нема нормальних процесуальних інструментів щоб це виправити. А по-друге, і головне - наша «вугільна справа» в цілому така, що в неї слідство дуже не хоче йти до суду, бо всі їхні косяки і свавілля, що там наростали з початку цей справи, вийде на світ. А наразі воно поки що як би на паузі, ну і добре, тим більше що подіям як раз в грудні буде десять років.

Там буде і про те, як цю справу починали з гучного спільного брифінгу в 2020 шеф СБУ Баканов (де він зараз?) і генпрокурор Венедіктова (вона посол в Швейцарії). Як Венедіктова йшла в відпустку на день в грудні 2021, щоб не підписувати підозру Порошенку, а потім ще раз в січні 2022, щоб не підписувати клопотання про арешт. Як в лютому за два тижні до вторгнення пробували протиснути апеляційний суд і все ж таки арештувати. Як в першу добу вторгнення таємні матеріали справи вивезли разом з керівництвом ДБР до Хмельницького і вже там спалили, щоб вони точно не дісталися ворогу (тільки матеріали, не керівництво). Як маючи під вартою Медведчука пʼять місяців після його спроби втекти і до обміну не спробували засудити його за реальну державну зраду, бо весь цей час торгувалися з ним, щоб він дав покази на Порошенка по вигаданій історії про африканське вугілля, і врешті довелось відпустити його без вироку в статусі «учасника обміну військовополонених». Як Татаров і Смірнов світились в координації слідства вже під час повномасштабної війни, коли в нас тут начебто була єдність перед обличчям ворога. А перед вторгненням вони світилися просто як новорічна ялинка на Майдані. І ми маємо про це зафіксовані свідчення ще з золотих часів Портнова, що почалися в травні 2019.

Тому відповідь ДБР «Главкому» насправді означає «в нас зараз нічого не відбувається, відстаньте від нас будь ласочка». «Главком» цього не зрозумів і несвідомо (мабуть) ввів в оману частину суспільства, не звернувшись за коментарем до другої сторони. Навпаки, про господарів телеграм-каналів ми впевнені, що вони в загальних рисах розуміють ситуацію і в «вугільній» і в інших «справах Порошенка», бо це ті самі люди, що їх створювали і ними керують.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25559
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76720 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 07 фев 2024, 01:50

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8868
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30321 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 07 фев 2024, 06:58

160378 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7234
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21454 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 07 фев 2024, 07:34

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7744
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16120 раз
Карма: +8/-0

Украина-реалии New

Где Александр Сергеевич Перижняк » 07 фев 2024, 16:02

Bikini, Вообще заворачиваться во флаг своей страны есть моветон дурновкусие говорящее о деградации причем с обеих сторон.

В прежние бы времена за это влетело отой чернокожей мисс. высекли бы ее за такое вот отношение к флагу.

В стране война а у нас проблема кого отправить на третьеразрядный конкурс певцов и певичек.

Алена и Алена и .. негритянка это ужас ужас такие фигуры прятать ,а не показывать ,чтобы люди не пугались .

Некто из французских офицеров попал в плен и позволил убить себя завернувшись во флаг . Франции той старой ,которая заставляла скрежетать зубами британского льва ,а не Франции куколдизма и понаехавших алжирцев.
падение нравов

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7526
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25857 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 07 фев 2024, 22:36

Влад Бевх, а что Ким не так сказал? Марченко не руководил обороной юга Украины. Он вроде как руководил обороной Николаева.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»