Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 ноя 2021, 01:00

dnepr7 писал(а):
21 ноя 2021, 00:45
у нас вобще-то презумция невиновности и только решение суда вступившее в законную силу это железный аргумент называть человека преступником виновным в конкретном преступлении. А то что пришел какой-то бывший разведчик из министерства обороны и на Президента страны говорит гадости - это даже не подозрение. Это - пустое место.
В цьому опусі весь Зевиборець. Найяскравіший приклад.

П.С.
Так чого Вас так зачепила викладка документів? Чому Ви в такому разі проти цього? Їх же не суд виклав, тому за Вашою логікою все це пусте місце.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 ноя 2021, 01:12

dnepr7 писал(а):
21 ноя 2021, 00:52
Вы забыли про Кровавого пастора - Исполняющего обязанности президента Украины. Он из Днепра.
Скажу чесно, я і не знав що він з Дніпра.

Ну от. Є чим пишатися місту Дніпро!!!
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 ноя 2021, 03:31

dnepr7 писал(а):
21 ноя 2021, 00:45
А то что пришел какой-то бывший разведчик из министерства обороны
Нам відомо Ваше ставлення до ЗСУ і до всих, хто боронить і захищає Україну, так що не треба зайвий раз це підкреслювати.
dnepr7 писал(а):
21 ноя 2021, 00:45
у нас вобще-то презумция невиновности и только решение суда вступившее в законную силу это железный аргумент называть человека преступником виновным в конкретном преступлении.
А давайте я Вам поставлю кілька запитань. І я не буду опиратися на слова Василя Бурби, а лише на те, що нам відомо, починаючи з російського Коца і на те, про що писали наші журналісти і журналісти BellingCat.

Білорусь.
У групи людей, які летять транзитом через Мінськ, змінюється дата вильоту. Ця група людей спочатку зупинилася в готелі, потім переїхала в санаторій. Поведінка цих людей не привертає жодної уваги до себе. Вони не п'ють, вони не дебоширять, не вживають наркотики, у них немає зброї. Тобто сидять собі техенько і чекають на свій літак. Припускаємо той факт, що КДБ Білорусі стежить за всим і всіма. Припускаємо, що у президента Білорусі настають перші ознаки параної і кількість незнайомцев, які оселилися в санаторії, викликають підозру. І з цієї причини КДБ їде їх перевіряти. І в процесі перевірки вони бачать, що ця група людей приїхала з дружньої росії, що у них всі документи в порядку, що у них є квитки, причому квитки в оба кінця, що вони приїхали раніше тому, що виникли труднощі проїзду через пандемію, що вони чекають дату літака і через чотири дні вони видлітають з Мінська у далеку країну.

Питання:
Які підстави у КДБ для затримки цієї групи людей?

Підказка:
Президент України Володимир Зеленський два рази у двох різних інтерв'ю розповів, що він дзвонив Олександру Лукашенку і повідомив його про те, що ці люди бойовики.

Питання:
Навіщо він це зробив?

Підказка:
Він міг не дзвонити. Точніше не треба було йому дзвонити. Вони би вилетіли через чотири дні. І все. Але він подзвонив. І дуже важливо точно дізнатися коли саме він зробив свій перший дзвінок Лукашенку. До приходу КДБ, чи після?

І знову питання:
Опираючись на ці факти, нам дуже потрібне рішення суду, щоби підозрювати президента у державній зраді?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 21 ноя 2021, 03:35

Warisdeath писал(а):
21 ноя 2021, 03:31
Президент України Володимир Зеленський два рази у двох різних інтерв'ю розповів
Не следил за тем, что говорил сам Владимир ЗЕ, но подозреваю, что в третьем и четвертом интервью он говорил противоположное...
Сужу по его "банде", которая уже столько наговорила, что на голову не натянешь!... :fp:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 ноя 2021, 03:42

Sanek писал(а):
21 ноя 2021, 03:35
что говорил сам Владимир ЗЕ, но подозреваю, что в третьем и четвертом интервью он говорил противоположное...
Нє, тут я маю на увазі саме про дзвінки Лукашенку про цих найманців. Нам відомо про два дзвінка, про які нам сам Зеленський і повідомив. Перший раз несподівано в інтерв'ю з Наталкою на 1+1, а другий раз у Трускавці.
Здається ці фрагменти у нас на форумі є.
Sanek писал(а):
21 ноя 2021, 03:35
Сужу по его "банде", которая уже столько наговорила, что на голову не натянешь!...
Да. Точно! Добре, що нагадали. Забув у dnepr7 про це спитати. Як нам зрозуміти весь той каламбур, який на протязі кількох місяців нам демонстрували з ОПи?
В інших країнах навіть за маленьку брехню, вже заводять справи. А у нас намагаються виправдати, та ще й звинуватити бойового генерала. От в чому ганьба.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 ноя 2021, 05:22

На всяк випадок нехай тут буде.
Це перше зізнання про дзвінок, 25.06.2021 р.
Слухати з 32:06 до 35:58


Це друге. 03.10.2021 р.
Слухати з 32:05 до 35:55


Зараз переслухав. Н-да :schead: А тепер його слова грають зовсім іншими фарбами.


А ще знайщов інтерв'ю Гордона з Лукашенком. Вийшло в ефір воно 6 серпня. Цікаво, коли він його записував? Якого числа? :hm:
Изображение Изображение

Посилання на текстову версію:
https://gordonua.com/publications/nikog ... 12658.html

#вагнергейт
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3724
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 21 ноя 2021, 08:49

Warisdeath писал(а):
21 ноя 2021, 01:00
В цьому опусі весь Зевиборець. Найяскравіший приклад.

П.С.
Так чого Вас так зачепила викладка документів? Чому Ви в такому разі проти цього? Їх же не суд виклав, тому за Вашою логікою все це пусте місце.
Мы живем не в США где бывшая стажерка приносит свое платье и говорит что она сосала у Президента Клинтона - и готов импичмент - и по какому предлогу - по реально смехотворному - потому что типа если он жене изменяет то завтра Родину продаст.

Поэтому - Бурба против Президента Украины - не пролезет.

Собаки лают - а караван идет.

Моська лает на слона.

Это не означает что мне стало нравиться что говорит или делает Зеленский - мне оно по-прежнему не нравиться.

Но он - Президент Украины - глава государства. И это нужно уважать.

И меня лично п#здец как БЕСИТ что в Украине нет никаких секретов - все растрепают и сольют, вот что за люди - если у тебя язык не держится за зубами - то хотя бы не иди туда где будешь иметь доступ к гостайне. И все эти сливы - которые ВРЕДЯТ стране - за них никого к ответственности не привлекают - А НАДА за такое язык вырывать публично.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3724
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 21 ноя 2021, 11:17

Warisdeath писал(а):
21 ноя 2021, 01:12
Скажу чесно, я і не знав що він з Дніпра.

Ну от. Є чим пишатися місту Дніпро!!!
А еще Леонидом Ильичем Брежневым. И Верой Брежневой из ВИАГРЫ. И Тегипко. И первым в Украине добровольческим батальеном в 2014.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 ноя 2021, 13:26

dnepr7 писал(а):
21 ноя 2021, 08:49
бывшая стажерка приносит свое платье и говорит что она сосала у Президента Клинтона - и готов импичмент - и по какому предлогу - по реально смехотворному - потому что типа если он жене изменяет то завтра Родину продаст.
Нє, не за це йому оголосили імпічмент. Не перекручуйте. А за те, що він ЗБРЕХАВ, що цього не було. Відчуйте різницю.
А хто там що робив йому це нікого не хвилює. Тому що це його особисте. А от саме брехня і призвела до імпічменту, тому що якщо він ЗБРЕХАВ раз, то у суспільстві це викликало недовіру.
А нам брешуть з першого дня, з самої передвиборчої кампанії, з дати аналізів, а суспільство хаває, біжить поперед себе і обирає це, а він бреше і надалі, а суспільство знову хаває, та ще й виправдовує його і обвинувачує тих, хто каже правду.
Тому ми і не живемо, як в США.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 ноя 2021, 13:35

dnepr7 писал(а):
21 ноя 2021, 08:49
если у тебя язык не держится за зубами - то хотя бы не иди туда где будешь иметь доступ к гостайне.
Так Ви же особисто прийняли участь у тому, щоб це сталося. Ще й пишалися цим. Ми всім вам кричали, благали, казали, що у цих блазнів буде допуск до державної таємниці, а ви всі були під гіпнозом його брехні. Як зазомбовані. Ви же, 73-відсоткові, ні слухати, ні чути нікого не хотіли. Та ви нас вбивати хотіли. А тепер їх п#здец как БЕСИТ. Ти диви. А з якого періоду в нашій державі почалися ці зливи? Чи не з обрання цієї потвори президентом? А?

Думай-Те. Аналізуй-Те. Робіть висновки. Ці блазні підуть. Україна буде жити. На майбутнє ставтеся відповідально до свого вибору. І все у нас буде добре.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7229
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21441 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 21 ноя 2021, 14:50


Warisdeath писал(а): Нє, не за це йому оголосили імпічмент. Не перекручуйте.
Блин, за вами не успеешь ;)
Только хотел то же самое написать, а вы уже..
Беда ваты в том, что она строит свои выводы на фундаменте полного или частичного отсутствия знаний и фактов об обговариваемом предмете.. двоешники, блин!! )))
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7229
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21441 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 21 ноя 2021, 17:38

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7229
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21441 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 21 ноя 2021, 17:43

Виноват Бурба!! ;)

«Бурба сказал, что выполнил устное указание лица, которое не имело права его давать. Это вообще служебное преступление. А если брать обстоятельства, возможно, имеет признаки уголовного. Может ли считаться профессиональным человек, который не знает порядка применения сил и средств, согласно закону О разведке, и нарушает его? Большой вопрос. Он не должен был выполнять указания ни одного руководителя Офиса, кроме президента… Такие указания выполняются после письменной переписки с соответствующими признаками, правильным оформлением и так далее», — заявил Арестович.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3724
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 21 ноя 2021, 19:09

Warisdeath писал(а):
21 ноя 2021, 13:35
А з якого періоду в нашій державі почалися ці зливи?
С момента распада СССР все кто имел доступ - начали торговать гостайной. Продали все что только можно - и чертежи ракет, авианосцев, и опытные образцы самолетов, и блоки системы ПВО С-300 - все короче говоря. А пленки Мельниченко при Кучме - прослушивали кабинет Президента и кто - сотрудник госохраны - и ему за это - НИЧЕГО.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3724
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 21 ноя 2021, 20:26

Warisdeath писал(а):
21 ноя 2021, 13:26
Нє, не за це йому оголосили імпічмент. Не перекручуйте. А за те, що він ЗБРЕХАВ, що цього не було. Відчуйте різницю.
А хто там що робив йому це нікого не хвилює. Тому що це його особисте. А от саме брехня і призвела до імпічменту, тому що якщо він ЗБРЕХАВ раз, то у суспільстві це викликало недовіру.
А нам брешуть з першого дня, з самої передвиборчої кампанії, з дати аналізів, а суспільство хаває, біжить поперед себе і обирає це, а він бреше і надалі, а суспільство знову хаває, та ще й виправдовує його і обвинувачує тих, хто каже правду.
Тому ми і не живемо, як в США.
Потому что в Украине у людей другой менталитет. Порох тоже обещал войну на Донбассе закончить за 2 недели. И гарантию свободного использования русского языка обещал.

Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7229
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21441 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 21 ноя 2021, 21:01

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 21 ноя 2021, 23:47

Lis1980, ох как любят наши блоггеры горячие названия для своих видосиков... :wink:

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 21 ноя 2021, 23:55

Warisdeath писал(а):
21 ноя 2021, 05:22
Слухати з 32:06 до 35:58
Warisdeath писал(а):
21 ноя 2021, 05:22
Слухати з 32:05 до 35:55

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 ноя 2021, 23:55

Друзі! З ДНЕМ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ!
Це світлий і сумний день!
Ми вільні творити майбутнє! Ми вільні! Ми свободні! У нас ще багато негараздів, але ми про них знаємо, ми про них кажемо, ми їх обговорюємо. Це все наша свобода! У нас війна. І немає іншого закінчення її, крім нашої Перемоги. У нас є Гідність! А це те, що допомагає нам творити наше сучасне і наше майбутнє. Вітаю всіх!
Слава Україні!
Изображение
141370 - Украина-реалии New
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 ноя 2021, 00:14

dnepr7 писал(а):
21 ноя 2021, 20:26
Потому что в Украине у людей другой менталитет.
Уточнення: У деяких людей. Не у всієї України. Ми не совок, в якому всі були однакові. Так що не треба.
dnepr7 писал(а):
21 ноя 2021, 20:26
Порох тоже обещал войну на Донбассе закончить за 2 недели.
А Вам невідомо чому так не сталося?
dnepr7 писал(а):
21 ноя 2021, 20:26
И гарантию свободного использования русского языка обещал.
Вас б'ють? Лупцюють? Катують? Вас тримають на підвалі? Вас прив'язали до батареї?
Зізнайтесь. Сигнал подайте. Ми Вам допоможемо.

І ще. У нас вже два з половиною роки президент Зеленський, а Ви досі пам'ятаєте, що сказав ПП. І я Вам скажу, що це дуже добре. Пам'ятайте.
А ще Порошенко завжди і всюди казав, що українці - мудрі.
А ще знаєте, що я Вам скажу? От мені, як виборцю Порошенка, жодного разу не було соромно за свій вибір. Жодного. Ні під час його каденції, ні тим більше, після. І я завжди сміливо кажу за кого я віддавав свій голос і в 2014 році, і в 2019. І можу зараз сказати, що на наступних виборах теж буду за нього. І я ніколи не соромився свого вибору і не відказувався від нього.
На відміну від...
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»