Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Украина-реалии New

Где Александр Сергеевич Перижняк » 20 май 2020, 21:45

не только зерновозы. фура везла трубы трубы это остатки порванного на 4 части ЮТЗ. это кучмовский пинчук . снова олигархи. они просто доедают страну и все вокруг .
103447 - Украина-реалии New
103448 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 май 2020, 00:24

Александр Сергеевич Перижняк писал(а):
20 май 2020, 17:17
До аварии мост был признан условно пригодным.
Кажуть, що дозвіл був до 10 тон, і що у 2017 році цей міст визнали обмежено працездатним.

Дніпропетровська ОДА https://adm.dp.gov.ua/news/zrujnovanij- ... bondarenko

Начальник відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області https://hromadske.radio/news/2020/05/20 ... tsezdatnym
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 май 2020, 01:44

Lis1980 писал(а):
20 май 2020, 10:28
Хоть Шариков тоже ...андон, но здесь он просто на пять!! выхватил моменты интервью и постинтервью. Рекомендую к просмотру!! Даже тем кто Шарика терпеть не может ;)
Це якийсь безкінечний сюр. Lis1980, я лайк за відео з Шарієм не ставлю, лише тому, що не можу поставити вподобайку на цього пропагандона, але, блін, саме тут неможливо з ним не погодитись. Дожився. :fp: Це ж треба такому статися, що вже і з Шарієм погоджуюсь. І це все тому, що деякі, хто називає себе українськими журналістами, до цього довели. Це ж як таке могло статися, що ті питання, які задавав сам, такі ж самі задає і Толік? Сюр...

Пройшли майже дві доби з того ганебного інтерв'ю. Єдине, в чому не збрехав Діма, так у тому, що коли він анонсував, що у нього після Поклонської ще буде одне інтерв'ю, і воно буде бомбою. Оце так точно. Підірвало всіх. На що він сподівався, яку мету мав, для чого він це зробив, може ми колись і дізнаємось, а може і ніколи :hz: З однієї сторони, таке враження, що Діма перевершив сам себе і що він сам сподівався на щось інше. Ще здається, що йому щось наобіцяли, а по факту щось пішло не так і ті, хто обіцяв, відмежувались від нього. Але те, що він працює на розкол суспільства - це факт. Нашого суспільства. Бо ті, кого він заводить у наш інформаційний простір - це люди, до яких ставлення неоднозначне. І після кожного разу йде обговорення, яке приводить до сварок, скандалів, до розділення співрозмовників на різні табори, а інколи і на протилежні.
Та навіщо далеко ходити? Тут, у нас на форумі скоївся скандал. Коли я приніс інтерв'ю Гордона і Познера, а камрад Профайлер2016 обурився, що я розмістив це не там. Ми обидва вступили в перепалку, що аж позакидували один одного "дружніми" епітетами. І я впевнений, що таких перемовин, які закінчувались розбродом серед українців, було не тільки у нашому тісному колі. От на це і працює Діма Го*дон.

Але після останньої бесіди підірвало всіх. Він переступив межу. Навіть не червону лінію, як у нас зараз кажуть. Бо до такого ніхто і додуматись не міг, тому вона і не була окреслена. Але цей нібито журналіст вирішив, що так можна. А виявляється, що ні. Ще і спецслужби майже не підставив. Це ж добре, що всі зрозуміли, що таке ніяк неможна на себе брати. Хоча, може і були з кимось якісь домовленності, але суспільство показало, що за таке ГЕТЬ, тому ніхто і не ризикнув. Ви ж бачите, що всі відмежувались. Він там почав щось про ветеранів служб лепетати, але ж спочатку зовсім інша була риторика.

П.С. А якщо не занурюватись глибоко, та нічого так системно не аналізувати для чого, для кого і з якою метою ДГ робив цю бесіду з вбивцею українців, то мене не покидає відчуття, що Го*дона або накрила манія величі, або він збожеволів. ІМХО.

П.С.П.С. А камрада Профайлер2016 давно не було. Де це він подівся?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 21 май 2020, 01:56

Warisdeath писал(а):
21 май 2020, 01:44
А камрада Профайлер2016 давно не було. Де це він подівся?
Соскучились за оппонентом?... Устал наверное бороться с порохоботами... :wink: Не переживайте, камрад жив-здоров... Последнее посещение: Сегодня, 00:10.

USB здесь... здесь все: Никита, Стас, Гена, Турбо и Дюша Метёлкин! (с) :lol:

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 21 май 2020, 01:59

А вот Днепра7 чего-то нет :hm: Он на зеленом пишет, что жесткое голодание замутить собрался... видимо с голодухи сил на пимпочки жать совсем не осталось... :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 май 2020, 02:30

Sanek писал(а):
21 май 2020, 01:56
Соскучились за оппонентом?...
Та так співпало, що його не стало на форумі після нашої сварки. Може і образився, хто зна? Мені б цього дуже не хотілось. Чесно кажу. Ми ж тут вже всі, як друзі. Це одне. А ще він же казав, що онучка у лікарні. Так що, якщо лише образився, то, звісно, не приємно і не хотілося б, але ж що ж зробиш? Хоч би все гаразд у житті в цілому
Sanek писал(а):
21 май 2020, 01:56
Устал наверное бороться с порохоботами...
Ну куди нас діти? Ми є і нікуди не дінемось вже ніколи. Бо, як у Ліни Костенко
103468 - Украина-реалии New
П.С. Дивлюсь, що з назви теми убрано слово "порохоботи"! :wink:
Sanek писал(а):
21 май 2020, 01:56
Не переживайте, камрад жив-здоров...
От і добре. Нехай відходить, якщо дійсно образився, і повертається.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 май 2020, 02:35

Sanek писал(а):
21 май 2020, 01:59
А вот Днепра7 чего-то нет Он на зеленом пишет, что жесткое голодание замутить собрался...
От жи ж знайшов час. Весна, авітоміноз, карантин.
Та ще й пресуха президента така ніяка))
dnepr7, Агов! Як Ви? Хто ж весною голодування робить?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 май 2020, 13:07

Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 май 2020, 15:48

ідкриття Офісом Генпрокурора справи проти п’ятого президента України Петра Порошенка на основі так званих «плівок Деркача» відбулося за безпосередньою вказівкою Зеленського. Про це заявила під час прес-конференції народний депутат України, голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Відкриття генеральною прокуратурою України справи проти п’ятого президента України Петра Порошенка на основі ганебної прес-конференції випускника школи КДБ імені Дзержинського Деркача, ревного прихильника і поборника російської православної церкви в Україні, на якій він представив абсолютно сфабриковані записи розмов між президентом Порошенком і віце-президентом США Байденом, на нашу думку, відбулося безпосередньо за вказівкою Банкової», – заявила Климпуш-Цинцадзе.

«Президент Зеленський сьогодні на прес-конференції підтвердив, що він має безпосередню причетність до відкриття цих кримінальних справ. Більше того, є всі підстави вважати, що і оприлюднені вони з дозволу Офісу президента чи його особисто. Вчора здавалося, що прес-конференція і вся ця так звана «інформація», яка виплила в публічний простір, інспірована виключно «п’ятою колоною» Кремля і «кремлівськими консервами» тут, в Україні. А сьогодні ситуація змінилася після прес-конференції президента Зеленського. І сьогодні у нас є всі підстави вважати, що він і його команда причетні до цієї диверсії проти України», – заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«З точки зору «Європейської Солідарності» ця диверсія, ця провокація спрямована на кілька основних речей. Вони б’ють у самісеньке серце міжнародної підтримки України, міжнародної коаліції на підтримку України. Вони намагаються зруйнувати двопартійну підтримку, яку надавали нам США. Вони дійсно намагаються втягнути Україну у внутрішньополітичні виборчі процеси у США. І намагаються залишити Україну сам на сам з Росією в нашій боротьби проти агресії», – переконана народний депутат.

«Президент Зеленський разом зі своїм офісом вирішив грати «в піддавки» з Росією і брати участь у цій інформаційній атаці Кремля проти нашої держави. Організатори цієї провокації цілилися в Петра Порошенка, а насправді поцілили в національну безпеку України, в обороноздатность України, в міжнародну підтримку України і в кожного громадянина України», – зазначає Климпуш-Цинцадзе.

Вона наголосила, що «Європейська Солідарність» вважає неприпустимим руйнувати взаємини України зі стратегічним союзником.

«Ми як політична сила вважаємо неприпустимим розкидатися двопартійною підтримкою, яка понад 6 років забезпечувала Україні допомогу США за різних президентів США у нашій боротьбі і відсічі проти агресії РФ», – наголосила Климпуш-Цинцадзе.

Вона нагадала, що президент Зеленський вже завдав суттєвої шкоди двостороннім відносинам між Україною та США. «Абсолютне невігластво, недолугість і непрофесійність команди Зеленського вже було проявлене в розмові в 2019 році президента Зеленського з Трампом. І коштувало нам суттєвих ускладнень в наших взаєминах з США. Ця владна команда танцює на граблях і знову пропонує додаткове втягнення України у внутрішньополітичні процеси у США», – застерігає представниця «Європейської Солідарності».

«І всі російські наративи, які неодноразово лилися з кремлівських каналів, які ретранслювалися тут пропагандистськими каналами Росії щодо зовнішнього управління, щодо неспроможності держави, «темники» Москви – вони вони сьогодні взяті на озброєння великою частиною монобільшості, фракції «Слуги народу». І за допомогою і слуг Медведчука у фракції «Слуга народу», і слуг Коломойского в рамках фракції «Слуга народу» сьогодні Україну намагаються затягнути назад під парасольку «руського мира», – переконана Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 май 2020, 15:52

В Америці реакція негативна.
У Байдена вважають оприлюднення записів продовженням російських зусиль щодо дискредитації політика, пише The Washington Post.

Вони дуже сильно відредагували їх, але це не більше, ніж дірка від бублика, яка не отримала розголосу, – зазначив речник Байдена Ендрю Бейтс.

У штабі кандидата у президенти США наголошують на активній участь у поширенні аудіозаписів російського пропагандистського медіа Russia Today.

Сам The Washington Post нагадує про зв’язок Андрія Деркача з російською розвідкою. Нардеп навчався у школі КДБ у Москві. Його батько працював у радянських спецслужбах.
https://www.washingtonpost.com/national ... story.html
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 21 май 2020, 16:16

У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 21 май 2020, 16:36

А ветры куда-то дуют :hm: Изображение
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 21 май 2020, 16:37

У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 май 2020, 17:11

Гордон рассказал всю правду об интервью..
:mad: :mad: :mad: Хто небудь закриє рота цій потворі? Та з такими "українськими" і російських не треба. От же ж гидода. Історик грьобаний. Донецьк був захоплений у березні. Вони святкують 7 квітня день проголошення своєї республіки, мля. Вони 14 травня 2014 вже свою конституцію написали. До речі, ці дати у відкритих джерелах, як і самі події. Коли гіркін та його банда увійшли у Донецьк, це місто вже було захоплено бойовиками. А Го*дон каже, що гіркін захопив.

Цей Го*дон веде інформаційну війну проти України. Під гаслами великої любові. Він маніпулює фактами, датами, подіями. Як він там каже про свій фільм? Не хочу ще раз слухати, щоб сказати точну назву, але там щось чому Крим пішов, чи якось так. Ця мерзота у назві вже відбилила раху. Бо якщо він хоче повідати правду, а не брехню, то треба питати чому анексовано росією, а не сам пішов.
У нього Януковича вигнали. Ага, так виганяли, що аж дві доби речі збирав у фуру.
І так кожне речення можна спростувати. Та одне те, що він сяде мемуари писати через 50 років, вже брехня. Нехай живе, звісно, але через 50 років йому буде 103 роки.

Кажу, що воно хворе.
мля, як він мене бісить :cs:

На фронті загострення, раха застосувала всі свої важелі впливу, всі підняли голову, як перед агонією.
А тут ще й і головнокомандувач сам не знає що і про що каже, не те, що діє. І оці гордони наче гади повилазили зі всіх щілин.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 21 май 2020, 17:27

Warisdeath писал(а):
21 май 2020, 17:11
Коли гіркін та його банда увійшли у Донецьк, це місто вже було захоплено бойовиками. А Го*дон каже, що гіркін захопив.
Гондон пи%дит как дышит! То интервью в соавторстве со спецслужбами, теперь ветераны спецслужб, а об интервью спецслужбам было объявлено уже после того как его записали.
Warisdeath писал(а):
21 май 2020, 17:11
Кажу, що воно хворе.
мля, як він мене бісить
Там нарциссизм в крайнем проявлении, сверхзавышенное самомнение и на этой почве съезд кукушки.
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 май 2020, 17:40

103597 - Украина-реалии New
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 май 2020, 18:13

Віталій Портников: Потрібно повернути владу народу

Аналітичні центри публікують порівняльні аналізи діяльності п'ятого президента України Петра Порошенка та шостого президента України Володимира Зеленського за перший рік перебування при владі

Скільки законів прийнято? Які реформи проведені? Як змінилася ситуація у різних сферах управління та економіки? І виявляється, що Порошенко був куди більшим реформатором, ніж Зеленський.

Тут варто було б полегшено зітхнути і сказати: що й треба було довести. Але ж сам такий підхід до справи - брехня. А брехня - це те, що робить дурним і розбещує виборця. Особливо “совкового” виборця, який постійно знаходиться в пошуку “кращого царя” або гетьмана.

У перший рік свого перебування на посаді президента Петро Порошенко спочатку співпрацював з парламентом, в якому у нього взагалі не було власних прихильників, а потім із парламентом, в якому було сформовано коаліцію. На першому етапі це була широка коаліція демократичних сил - “Народний фронт”, БПП, “Самопоміч”, “Батьківщина”, Радикальна партія.

Реформи проводилися у життя у взаємодії президента і уряду Арсенія Яценюка. При цьому глава уряду не була чиновником в президентському офісі, як Олексій Гончарук або Денис Шмигаль, а самостійним політиком, нерідко опонентом президента. Саме тому успіх реформ - це колективний успіх. Якісь реформи ініціював президент, якісь - уряд і парламентарії. Якісь реформи президент підтримував, якимсь протистояв. З якихось питань приходили до компромісу. Саме тому можна з упевненістю стверджувати: у перший рік президентства Петра Порошенка Україну реформував український народ і обрані ним представники.

А що ж Зеленський? Зеленський починав так, як Порошенко - в парламенті у нього не було прихильників, а потім, після виборів, його партія отримала приголомшуючу більшість в Раді. Але Зеленський з перших днів свого перебування на посаді проявив себе як відвертий ворог парламентаризму. Він фактично заблокував всі останні реформи демократичних сил. Після появи нової більшості і парламент, і уряд просто зникли, перетворилися на відділи офісу президента. А після фактичного розвалу монобільшості почалася боротьба цього офісу з олігархічною клієнтелою. Яке все це має стосунок до реформ? Та ніякого. І, дійсно - це особистий провал Зеленського, який після президентських і парламентських виборів зосередив у своїх руках всю повноту влади.

Влади, якої у Порошенка в таких обсягах не було ніколи. Але ж важливим є не це. Важливим є те, що під популістську балаканину про народовладдя справжньої влади і реформаторських можливостей був позбавлений український народ - той народ, який був творцем реформ 2014-2019 року. Той народ, у якого відібрали владу олігархи і віддали її популістам і відвертим лобістам своїх інтересів.

Тому годі шукати “доброго царя” і порівнювати графіки. Потрібно повернути владу народу.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 май 2020, 18:22

Слідство змінило підозри фігурантам справи про вбивство Павла Шеремета

Слідство змінило підозру Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку та Яні Дугар у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета
«Всім трьом сьогодні змінили підозру»

https://thebabel.com.ua/news/43886-vbiv ... yani-dugar

Не зшивається щось у них, да? Слідство повільно розвалюється? :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 май 2020, 00:30

Вони роблять все, щоб розсорити нас з США.

Печерський районний суд м.Києва зобов'язав Офіс генпрокурора внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про втручання громадянина США, колишнього віцепрезидента Джо Байдена, в діяльність колишнього Генерального прокурора України Віктора Шокіна.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в підписаній суддею С.В. Вовком постанові суду, яка не підлягає оскарженню.

"Зобов`язати компетентну особу на внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань Офісу Генерального прокурора, у провадженні якого здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні №62020000000000236 від 24.02.2020 року, внести у Єдиному реєстрі досудових розслідувань до короткого викладу фактичних обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 343 КПК України по кримінальному провадженню № 62020000000000236 від 24.02.2020 року, відомості про втручання у діяльність колишнього Генерального прокурора України ОСОБА_1 - саме громадянина Сполучених Штатів Америки ОСОБА_5, колишнього віцепрезидента США", - йдеться в постанові суду.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/89153619
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 22 май 2020, 00:47

А ще сьогодні була перевірка на каналі ЕСПРЕСО. І знаєто за що причепились? Ось за це:
Про трансляцію програм "Радіо Свобода" і "ВВС NEWS Україна". Якісь там зайві хвилини знайшли
103660 - Украина-реалии New
https://www.nrada.gov.ua/regulyator-per ... -produktu/

"Еспрессо" в повідомленні пресслужби заявляє про політичне переслідування. Так, на каналі стверджують, що співпрацюють з "Радіо свобода" з часів Майдану, і це жодного разу не викликало питань при планових перевірках Нацради.

Нацрада розпочинає політичне переслідування Еспресо
21 травня, в День Вишиванки Національна рада призначила перевірку телеканалу Еспресо за трансляцію в ефірі програм української служби "Радіо Свобода" та "ВВС NEWS Україна"
Як видно з прес-релізу на сайті Нацради, регулятор вважає, що телеканал не виконує вимоги закону щодо частки національного продукту в телеефірі.

По-перше, співпраця телеканалу Еспресо та "Радіо Свобода" розпочалася ще з часів Майдану і триває до сьогодні. Програми "Радіо Свобода" знімаються в Україні і не є програмами іноземного виробництва. З 2014 року телеканал Еспресо проходив кілька планових перевірок Нацради і жодних зауважень з приводу цих програм у Нацради не було. Зміну підходу державного регулятора до сітки незалежного інформаційного мовника ми пов'язуємо лише зі зміною політичного режиму в країні, що є ознакою початку політичних репресій!

По друге, телеканал ще 16 березня 2020 року звернувся до Нацради з заявою внести зміни до ліцензії пов’язані з показами програм іноземного виробництва, якими є також програми української служби BBC. За законом кінцевий строк розгляду цієї заяви закінчився 26 березня. Починаючи з 27 березня йдеться про тривале (понад 1,5 місяці) порушення з боку Нацради, що є тиском на телеканал з метою перешкоджання його розвитку. За більш ніж два місяці Нацрада не змогла знайти час щоб розглянути заяву відповідно до закону. Проте, для того щоб покарати телеканал за те, що Нацрада не дотримується закону, як видно, час був знайдений. Дані факти ми розцінюємо, як протидію поширення демократичних цінностей в інформаційному просторі України.

По-третє, телеканал не може притягатись державою до відповідальності за порушення, допущені самою державою. Це стандарт, запроваджений Європейським судом з прав людини, і він втілений в Господарському кодексі України та національній судовій практиці. Дії телеканалу, які Нацрада вважає порушенням, зумовлені порушеннями закону, які допустила сама Нацрада. Якби заява була розглянута вчасно, як того вимагає закон, очевидно, що ніякого "порушення", про яке згадує Нацрада, не було.

По-четверте, коли Нацрада в прес-релізі каже, що програми української служби "Радіо Свобода" і "ВВС NEWS Україна" є "програмами іноземного виробництва", це зайвий раз демонструє, що Нацрада вже без перевірки визнала телеканал порушником. Тобто, в таких умова перевірка стає лише формальністю, щоб юридично закріпити бажання окремих членів Нацради розпочати політичне переслідування інформаційного телеканалу.

Телеканал Еспресо вважає, що давно вже минули часи СРСР, коли за слухання програм Радіо Свобода та ВВС репресували. Ми закликаємо Нацраду припинити незаконний тиск, спрямований на протидію поширення в українському інформаційному просторі демократичних цивілізаційних цінностей!

Прес-служба телеканалу “Еспресо”
Ньюзвани, 112 та інші гордони нічого не порушують. У нацради немає до них ніяких питань. :mad:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»