Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25412
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76611 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 мар 2024, 01:26

Изображение

Що стоїть за останніми ротаціями в Офісі президента, чим займатимуться звільнені Смирнов і Дніпров, де раніше працювали новопризначені Мудра та Ковальська, кого ще незабаром можуть попросити на вихід – розбиралася "Українська правда".

https://www.pravda.com.ua/articles/2024/03/30/7448914/
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3689
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5524 раза
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 01 апр 2024, 00:42

Warisdeath писал(а):
21 мар 2024, 00:52
Зеленський просто не відчуває, що питання блокування закордонних відряджень є одним із наріжних каменів у загостренні конфлікту між Радою і ОП, між владою і опозицією, що це реально зриває роботу парламенту.
В Украине 2024 нет никакой оппозиции.

А конфликт между Президентом и Верховной Радой это не новое что-то - было такое при всех президентах - потому что основа государства это именно Рада - а без Президента и обойтись можно - его функции может выполнять спикер Рады и так уже было - Турчинов например.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25412
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76611 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 апр 2024, 02:27

dnepr7, В Україні опозиція є.
Таких конфліктів не було ніколи. Ніколи у президента України не було абсолютної влади. Ніколи у президента України не було своєї фракції в парламенті, яка складає таку більшість парламенту, що існує без коаліції. Такого ніколи не було.
Те що було, коли спікер Турчинов виконував функції президента, це зовсім інші обставини, через які так сталося.
Зараз все інакше. Зараз, навпаки, він же не втік.

І саме головне, що ця криза, що зараз, вона штучна, майже рукотворна.

І знову я ставлю те саме питання: це у них від непрофесіоналізму і невміння вчитися (бо за п'ять років можна багато чому навчитися), чи це свідомі рухи і мають конкретну ціль? І мене тривожить варіант, що це далеко не непрофесіоналізм. Боюся, що все продумано.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25412
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76611 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 апр 2024, 02:28

Оь така муйня :sad:
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3689
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5524 раза
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 03 апр 2024, 06:22

Мне вот непонятно ОТКУДА столько веры в светлое будущее в процветание развитие экономики и всего прочего в Украине с учетом того что с 2014 у нас идет война и в 2022 это война стала еще более жесткой. То есть все было хреново - стало еще хуже. Откуда оптимизм? Или это из серии - этого не может быть потому, что не может быть никогда? Заграница нам поможет. Где именно кто увидел этот свет в конце туннеля? Который оказался фарой идущего навстречу поезда в итоге.

Я понять хочу. Где аргументы и факты.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8863
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30299 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 03 апр 2024, 19:01

Все мои знакомые бизнесмены вполне себе зарабатывают и в прибылях.
В 2008 и чуть позже было намного хуже. Тогда даже ряд делаваров нашего города покончили с собой на фоне разорения.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25412
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76611 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 апр 2024, 00:22

dnepr7,
dnepr7 писал(а):
03 апр 2024, 06:22
Я понять хочу. Где аргументы и факты.
Все вже було. І так буде.
Скажемо так за законами історичного матеріалізму. В ньому і аргументи, в ньому і факти.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7139
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21274 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 04 апр 2024, 00:28

Влад Бевх писал(а):Все мои знакомые бизнесмены вполне себе зарабатывают и в прибылях.
В 2008 и чуть позже было намного хуже. Тогда даже ряд делаваров нашего города покончили с собой на фоне разорения.
Как всё-таки расцвела Украина при Зеленском.. ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25412
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76611 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 апр 2024, 01:16

Віктор Шлінчак тут дещо цікаве каже :hm: :hz: :reyes:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3689
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5524 раза
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 04 апр 2024, 03:11

Lis1980 писал(а):
04 апр 2024, 00:28
Как всё-таки расцвела Украина при Зеленском.. ;)
Цветы эти правда в основном на свежих могилах падших на войне воинов...
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Украина-реалии New

Где Александр Сергеевич Перижняк » 04 апр 2024, 18:08

dnepr7, А не вы ли его выбирали ?господин наш Днепр ???? Не вы ли голосовали за него ?

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8863
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30299 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 04 апр 2024, 22:52

160954 - Украина-реалии New
160955 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25412
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76611 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 05 апр 2024, 01:48

Влад Бевх, Я тільки що прочитав повністю інтерв'ю з ним. Там вата ватна. Ще подумав нести його на форум, чи ну його нафіг. А зайшов і бачу, що Ви вже почали про це говорити, тоді і я несу інтерв'ю з цим другом нашого президента. Хоча, він каже, що вони вже не спілкуються. Тому що у них світогляд різний))

▫️ «З президентом – ніяких [відносин зараз]. Два роки я з ним не зідзвонювався, не говорив. Зі мною він не спілкується, не телефонує. Мої дзвінки туди залишаються без відповіді. <...> Грубо кажучи, я брав участь у його становленні. Але зараз він слухає інших людей і робить трохи не те, що мені подобається»

▫️«Я люблю російську мову, російську культуру... Я не можу дивитися, як руйнують пам’ятники Пушкіну в країні. Для мене це дурість. Якби я був поруч [із Зеленським] я сказав би: давай це діло згортати і давай дружити. Але там зовсім інші установки»

▫️ «Я сподіваюся, що в нас з Росією будуть прекрасні відносини, як тільки вони підлікуються від свого божевілля. Ми повинні обов’язково прийти і сказати: ні-ні, потрібно дружити. Бачите, я не в потоці сьогоднішніх державних переконань»

▫️ « – Хто в нас «Енеїду» написав? Обожнюю її і читаю часто.
– Котляревський.
– Оця сьогоднішня поетеса шикарна… Устенко. Так?
– Може, Костенко?»

Далі тут, там все цікаве :fp:

Співзасновник «Кварталу» Борис Шефір: «Я не можу дивитися, як руйнують пам’ятники Пушкіну»

https://www.radiosvoboda.org/a/intervyu ... 90812.html
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25412
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76611 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 05 апр 2024, 02:09

Сергій Шефір прокоментував заяви брата

Сергій Шефір у відповідь заявив, що «категорично не згоден» із позицією свого брата. Про це йдеться у заяві, яку PR-служба студії «Квартал 95» передала редакції Радіо Свобода.

«Я категорично не згоден з позицією, яку заявив мій брат в інтерв’ю вашому виданню. Росія – країна-агресор і терорист, яка розвʼязала війну проти нашої країни. Росія і персонально Путін повинні понести відповідальність за злочини, скоєні проти українців. Україні потрібен мир. І формула цього миру чітко висловлена Володимиром Зеленським. Його дії як президента України, які він робить для нашої перемоги, я підтримую як громадянин і друг», – заявив Сергій Шефір.

«Я народився у Кривому Розі, і, так склалося, що жив у російськомовному середовищі. Ця війна стала для мене поворотним моментом. Я став ще більше шанувати українську мову, а також нашу культуру й історію. Та наш історичний вибір, куди нам йти. Йти тільки до Європейського союзу і НАТО. Жодних інших альтернатив немає. Я мав честь працювати в команді президента Зеленського, перебувати з ним в Україні всі ці роки після повномасштабного вторгнення і вірю, що наша країна переможе в цій війні. Буду робити все, що можу, для цієї перемоги», – йдеться у відповіді експомічника президента, переданій редакції.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25412
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76611 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 05 апр 2024, 23:58

Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3689
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5524 раза
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 07 апр 2024, 00:24

Александр Сергеевич Перижняк писал(а):
04 апр 2024, 18:08
dnepr7, А не вы ли его выбирали ?господин наш Днепр ???? Не вы ли голосовали за него ?
И что с того? Каждый имеет право на ошибку. И тем более такой как я - наивный чукотский юноша.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Украина-реалии New

Где Александр Сергеевич Перижняк » 07 апр 2024, 11:32

dnepr7 писал(а):
07 апр 2024, 00:24
наивный чукотский юноша.
Да ну человек вы опытный с характером. Наивности что то не вижу

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8863
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30299 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 07 апр 2024, 18:27

Моє відчуття від стрічок - владу почали потужно хитати. Ймовірно тригером стало знищення кацапнею електро і тепло генерації. Це вже болючий удар по доходам наших жирних котів.
Все по циклу.
В 2016 більшість багатіїв України вирішили «повертатися під Москву «бо війна стала їм занадто дорого обходитися. Так постав «план Буратіно». В 2019 після обрання членограя сину знайомого, одному з ведучих хокеїстів країни власник клубу , олігарх радісно сказав «через полгода будем снова тренироваться на донбассе!» (не йому особисто сказав а всьому клубу). Я тоді ж відповів знайому о «а ось хер вони вгадали».
А зараз не бачу майбутнього. Туман. Але відчуття чогось вкрай поганого.
160979 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25412
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76611 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 09 апр 2024, 01:20

Изображение

У Міністерстві культури каналам, які беруть участь у телемарафоні "Єдині новини", підтвердили статус критично важливих для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Їхні працівники отримують відстрочки від мобілізації.

Міністерство культури підтвердило статус критично важливих для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності населення в особливий період підприємств, установ та організацій ТОВ "Ми-Україна" (телеканал "Ми-Україна"), ТОВ "ТРК "Студія 1+1" (телеканал "1+1"), ТОВ "МК ТРК" (телеканал ICTV), ПрАТ "Телеканал "Інтер" (телеканал "Інтер"), державне підприємство "Парламентський телеканал "Рада" (телеканал "Рада") та Акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (телеканал "Суспільні новини").

Також з 2024 року такий статус надали й підтвердили: представництву Британської телерадіомовної корпорації (ВВС), Українському національному інформаційному агентству "Укрінформ", ТОВ "Новий канал", ТОВ "Старлайт медіа", ТОВ "Телеканал СТБ", ТОВ "Хмарочос медіа", ТОВ "УНІАН ТБ", представництву Deutsche Welle, ПрАТ "ТК "ТЕТ" й ТОВ "ТРК "НБМ".

Крім того, статус критично важливих в особливий період отримали Національна спілка журналістів України та низка інших підприємств, установ та організацій у сфері відання Міністерства культури та інформаційної політики.

У виданні додають, що станом на лютий 2024 року в Україні було 143 підприємства, установи та організації у сфері культури та інформаційної політики, які є критично важливими для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

****
Працівники "Пересувного цирку України" отримають бронювання від мобілізації, - Железняк

"Якщо ви думали, що вас здивує внесення фірму ОП на яку зливають гроші з каналу "Рада" у перелік "критично важливих для забезпечення життєдіяльності населення"...

То ловіть ще новину: такий самий статус дали ДП "Пересувний цирк України" критично важливе підприємство, установи, організації для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період", - написав нардеп "Голосу" Ярослав Железняк

Изображение

Мінкульт підтвердив Криворізькому, Харківському, Дніпровському, Одеському, Львівському циркам статус критично важливих для економіки й забезпечення життєдіяльності населення підприємств. Їхні працівники отримують відстрочки від мобілізації.

Про це йдеться у відповідних наказах на сайті Міністерства культури України.

Під наказ Мінкульту підпадають також Пересувний та Національний цирки України та "Державна циркова компанія України".

У документах зазначається, що усі ці підприємства відповідають критеріям організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Крім циркових установ, відповідний статус отримали ансамбль "Гуцулія", Національна опера України, Львівська національна опера, Національний хор імені Г.Г. Верьовки та Національний симфонічний оркестр України.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25412
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76611 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 09 апр 2024, 01:41

Телестудія Кирила Тимошенка отримала статус "критично важливе підприємство" та забронювала співробітників від призову

Приватна компанія "Кінокіт", яка виробляє контент для державного телеканалу "Рада", потрапила до переліку критично важливих підприємств.

Журналісти BIHUS.Info нагадують, що саме з цим "критично важливим" підприємством державний канал "Рада" підписав угоду на 105 млн грн на 2024 рік.

Замість того, щоб розвивати власне виробництво і продакшн, канал "Рада" вже третій рік платить мільйони з бюджету приватній компанії. Сума угод з "Кінокітом" за 3 роки сягнула 350 мільйонів гривень.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»