Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7105
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21223 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 29 фев 2024, 08:36

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 мар 2024, 00:54

160577 - Украина-реалии New
Ворожі спецслужби до війни та під час неї активно працюють у медіапросторі, зокрема у соцмережах, аби поширювати вигідні росії наративи. Один із них — підрив довіри до системи правосуддя та до громадських організацій, які адвокатують судову реформу і проводять моніторинг доброчесності суддів.

Громадська ініціатива “Голка” виявила зв’язки між Telegram-каналами, що подають інформацію про діяльність судів і провідних громадських організацій у секторі та можуть перебувати під проросійським впливом. До цієї мережі входять і ті канали, про які раніше писала СБУ, зокрема “Легитимный” і “Резидент”. Але є й значна кількість інших, про які раніше у контексті проросійського впливу не згадували.

https://holka.org.ua/kremlivska-telegra ... ktyvistam/
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 мар 2024, 01:05

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70535 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 01 мар 2024, 10:27

Напомнило СССР :hm:

Троє артистів Львівської опери не повернулися в Україну з гастролей.
https://life.pravda.com.ua/culture/troy ... ey-300284/
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 01 мар 2024, 23:29

Lumen, Аж знайшов їхню сторінку у ФБ. Вони кажуть, що Юлія на роботі :hm:
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8847
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30276 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 02 мар 2024, 03:57

Очільник поліції Тернопільщини пояснив причини смерті хворого бучаччанина, що спровокувала суспільний резонанс.
Начальник Головного управління поліції Тернопільської області Сергій Зюбаненко дав свій коментар стосовно розтину тіла померлого у Бучачі чоловіка.
Йдеться про хворого, якого 29 лютого швидка допомога доставила до лікарні з території роти охорони місцевого ТЦК.
«Судово-медична експертиза встановила, що причина смерті чоловіка – закрита черепно-мозкова травма з крововиливом, перелом черепа, який інерційний – характерний для падіння на площину. З показів свідків та очевидців події, вказані тілесні ушкодження ( при яких ребра залізли в легені ) чоловік отримав у результаті падіння під час епілептичного нападу», - повідомив очільник поліції Тернопільщини.
Тож згідно чинного законодавства відомості за даним фактом слідчими було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство з приміткою «природна смерть».

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7105
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21223 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 02 мар 2024, 07:41

Warisdeath писал(а):Lumen, Аж знайшов їхню сторінку у ФБ. Вони кажуть, що Юлія на роботі :hm:
Изображение
Юля - не мальчик.. конечно, она на работе ))))
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 02 мар 2024, 22:46

Lis1980, Ну так у повідомленні сказано, що з Фінляндії не повернулися троє:

"Троє артистів Львівської опери, а саме провідний соліст балету Андрій Михаліха, солістка балету Юлія Михаліха-Рома, а також артист балету Богдан Ключник не повернулися разом з усім колективом в Україну з гастролей у Фінляндії. "
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25819 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 02 мар 2024, 23:05

Warisdeath, ну так правильно вам заметили. Сейчас из Украины тикают в основном мальчики, а Юля девочка, поэтому ей тикать не актуально.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 02 мар 2024, 23:17

Bikini, Та причому тут хлопчик-дівчинка?
Було сказано, що ТРОЄ не повернулися.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25819 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 02 мар 2024, 23:26

Warisdeath писал(а):
02 мар 2024, 23:17
Та причому тут хлопчик-дівчинка?
Как раз очень-то и причем :old:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 03 мар 2024, 00:05

Lis1980, Bikini,
По черзі.

ЗМІ нам повідомляють:
1. Скандал.
2. Через те, що три залишилися за кордоном.
3. Буде розслідування і з'ясування всіх обставин.

Так з'явилася перша новина про артистів втікачів. З'явилася вона у ЗМІ.

А далі новина з самої Опери.

Там нам повідомляють, що одна з втікачок на місці. І слідом кажуть, що проводять внутрішню службову перевірку і з'ясовують мотиви і обставини вчинку артистів. Ще й до чогось згадали трудовий кодекс. Що тут з'ясовувати і розслідувати, коли все зрозуміло? Тим більше, що є у кого спитати, бо одна з тієї компанії втікачів, вже не втікачка. Вона перед ними. Спитали, вона відповіла. Крапка. Та і без неї кому тут що не ясно? Що ті артисти скористалися можливістю і не повернулися додому, а залишилися в іншій країні. Все. І мотиви їхні кожному зрозумілі. Але вони будуть там щось з'ясовувати. Ну не смішні вони? :shout:

І сама головна фраза у повідомленні з Опери ось ця: "Для ЗМІ, що активно цікавляться цим інцидентом". І все інше бла-бла-бла і замилювання. Якби інфа не просочилася у ЗМІ, то ніхто б нічого не з'ясовував. Вони все розуміють. Особливо мотиви. А може і підтримують такий вчинок? :hz: Зверніть увагу на саме повідомлення. Спочатку вони пишуть просто про роботу. І лише у другому абзаці вони вимушені щось сказати і про втікачів своїх. Не окремим повідомленням, в якому вони обурені, засуджують, стурбовані плямою на репутації, ні, про це і близько мова не йде, а вони пишуть у стилі відчепиться від нас, ми розбираємося, а наші хлопці обрали інший шлях і не ваше діло до них. Все.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 03 мар 2024, 00:16

На повідомленні з Опери є три коментарі. (На моєму скрині вище подивіться).

А ось ці 3 коментарі:
Изображение

І що тут кому не ясно? Ага! Треба розслідувати.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 05 мар 2024, 01:56

Изображение



Відділ комунікації поліції Одещини

https://od.npu.gov.ua/news/ofitsiino1

Там різні шарії тішаться, що Одеса гуляла у день жалоби.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25819 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 05 мар 2024, 20:39

Волонтеры на Закарпатье изготовили макет 152-мм пушки-гаубицы Д-20. Заинтересуют ли подобные детализированные макеты украинских военных и будет ли их массовый заказ покажет время. Озвученная стоимость одного макета - примерно 20.000 гривен.
Изображение Изображение Изображение
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 06 мар 2024, 01:24

П’ятеро співробітників відділу комунікацій державної установи “Центр громадського здоров’я” при Міністерстві охорони здоров’я звільнилися після того, як керівницею відділу призначили колишню шеф-редакторку медведчуківського телеканалу ZIK Дар’ю Гордійко.

Про це 4 березня повідомила Антоніна Доломанжи, одна з комунікаційниць, які звільнились.

За її словами, разом з колегами вони намагалися донести керівництву неприпустимість перебування Гордійко на керівній посаді в державній установі під час війни з Росією.

“Керівництво, на жаль, нас чути не захотіло. “ЦГЗ – аполітична організація”, як нам заявили, і минуле та політичні погляди цієї людини керівництво не цікавлять. Ви чули це? Державна установа у країні, яка воює з Росією, – аполітична. У мене таке не вкладається в голові. Відтак усі комунікаційники ухвалили рішення про звільнення з ЦГЗ”, – зазначила Доломанжи.

У коментарі ІМІ Антоніна Доломанжи розповіла, що Гордійко призначили 22 січня 2024 року і вона відразу не розповідала, де працювала до цього.

“Згадувала лише Прямий. Про ZIK не говорила. Ми це дізналися з пошуку в інтернеті. Кілька тижнів ми намагалися зрозуміти, чи адекватна вона людина взагалі. Сподівалися, що вона якось виправдається. Але впевнилися в протилежному”, – говорить Антоніна.

За її словами, у Гордійко не було досвіду в комунікаціях і вона не розуміла, що робить команда. “Втручалася в усе, уповільнюючи та скасовуючи багато процесів. Тому це призначення виглядає ще дивнішим”, – пояснила комунікаційниця.

Також Доломанжи додала, що у 20-х числах лютого 2024 року команда комунікаційників звернулася до ейчарів і розповіла їм про всі їхні претензії.

“У четвер, 29 лютого, у нашого колективу відбулася зустріч з новим гендиректором Михайлом Росадою (Гордійко призначала інша гендиректорка – Людмила Черненко, яка звільнилася в лютому). Він почав зустріч із заяв про нібито нашу непрофесійність, поширення “інтриг та чуток”, а також сказав, що “ми за Януковича ж усі жили й працювали і нічого”. Потім він почав нас звинувачувати в тому, що ми теж маємо сумнівний бекграунд”, – згадує Антоніна Доломанжи.

Далі, зі слів комунікаційниці, заступниця гендиректора Ольга Гвоздецька, яка теж була на цій зустрічі, сказала, що “ЦГЗ – аполітична організація”. Росада її підтримав і сказав, що минуле людини йому неважливе, головне – професійність.

“Після цього ми шоковані пішли. І за кілька годин написали заяви на звільнення. Загалом звільнилися п’ятеро комунікаційників”, – додала Доломанжи.

Екс головна фахівчиня з комунікацій Центру громадського здоров'я МОЗ України Оксана Кучерява в коментарі ІМІ наголосила на неприпустимості таких призначень:

“Відділ комунікацій центру звільняється майже повним складом через незгоду з призначенням на посаду керівника людини, яка доклала чимало зусиль до поширення російської пропаганди та відверто просувала наративи і агентів Кремля, працюючи одним з топменеджерів каналу ZIK. Колектив відділу комунікацій вважає неприпустимим призначення під час великої війни людей, які працювали на ворога”.

https://imi.org.ua/news/z-derzhustanovy ... DyhBFqqgjw
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8847
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30276 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 07 мар 2024, 07:54


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 08 мар 2024, 01:39



Дуже здивував сам факт того, що журналісти взялися за Татарова. Ну, добре, хоч так.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 08 мар 2024, 22:55

Це офіційно: Тимошенко повернувся. Колишній заступник голови ОП Єрмака отримав нову посаду в несподіваному місці

NV отримав офіційне підтвердження, що з 1 березня Кирило Тимошенко, екскоординатор Великого будівництва, тепер керує медіа-напрямком в одному з ключових міністерств.

Кирило Тимошенко, колишній заступник голови Офісу президента, почав працювати радником міністра оборони Рустема Умєрова. Спочатку про це NV повідомили джерела, а пізніше цю інформацію виданню офіційно підтвердили в Міністерстві оборони (МО).

Колишній заступник Андрія Єрмака, як розповіли виданню три незалежні джерела, уже кілька тижнів працює з міністром. «Він регулярно приходить до міністерства, фактично вже працює у відомстві, має наради з Умєровим, має там кабінет і заводить у відомство свою команду», — зазначив один з урядових співрозмовників.

У пресслужбі МО на відповідний запит NV повідомили, що Тимошенко з 1 березня 2024 року обіймає посаду штатного радника міністра оборони, — на підставі відповідного наказу про його призначення.

«Основний напрямок діяльності Кирила Тимошенка — медіа та комунікації, координація інформаційної політики в Міністерстві оборони та підпорядкованих Міноборони структурах, а також побудова єдиного інформаційного порядку денного в Силах оборони України на час дії воєнного стану», — додали у пресслужбі МО.
160672 - Украина-реалии New
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/kiri ... 99609.html
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 08 мар 2024, 22:58

Своїх не кидаєм. Послами нікуди не відправляєм.
Думаю, всі пам’ятають такого чарівного діяча ОП Кирила Тимошенка. Того самого, чиє ім‘я чомусь вигулькувало в різних новинах поруч із скандалами про гуманітарку, єдиний телемарафон. А ще він катався на американському гуманітарному авто.

Однак у нього все більш ніж гарно.

Він влаштувався в Мінборони.
У пресслужбі МО на відповідний запит NV повідомили, що Тимошенко з 1 березня 2024 року обіймає посаду штатного радника міністра оборони, — на підставі відповідного наказу про його призначення.

«Основний напрямок діяльності Кирила Тимошенка — медіа та комунікації, координація інформаційної політики в Міністерстві оборони та підпорядкованих Міноборони структурах, а також побудова єдиного інформаційного порядку денного в Силах оборони України на час дії воєнного стану», — додали у пресслужбі МО.

Це означає, що у прес-офіцерів Сил оборони буде свій єдиний телемарафон? Сердечно, я їм щиро співчуваю.

Ви ще обов’язково побачите портрет цього побєдітєля войни на виборчому біг-борді в зеленій кофті. Команда війни і коней на переправі не міняють)
Марина Данилюк-Ярмолаєва (https://www.facebook.com/share/SUewNrTBYPi8Kbuy/)
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»