Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25482
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76673 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 25 июн 2020, 14:13

Тут Медведчук пояснює. Шарій для них не конкурент, а їх підтримка і опора.
106563 - Украина-реалии New
Ще раз, Шарій опора х***ла. Чітко і зрозуміло.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Батька Пиночет
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 849
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Чілі-Дніпро
Поблагодарили: 5774 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Батька Пиночет » 25 июн 2020, 15:25

Warisdeath писал(а):
25 июн 2020, 12:41
А можна тут розмістити? Не хочу в гілку про орділо це нести. Мені здається що тут це доречно. Бо, по-перше, це красиво :wink: А по-друге дуже настрій підіймає!!!

54-ка показує майстер-клас! Добре попрацювали :good:
На 2:26 польот нормальний)) на 2:27 приземлився вдало!!!

І знову степ Донецької області! Нажаль, ділянка регіону, яку ви побачите на відео, ще тимчасово знаходиться під контролем російського агресору.
Не так давно ми показували вам, як був знищений вантажнийжний військовий автомобіль "УРАЛ", який здійснював підвоз боєприпасів на позиції бойовиків. Тепер до вашої уваги ми хочемо показати знищення мінометної позиції та житлового приміщення окупантів, до яких вище вказаний "УРАЛ" підвозив смертоносні міни та патрони.
Так, в один із сонячних ранків, ворог почав гатити по наших позиціях та по мирному населенню. У зв'язку з чим було прийняте рішення на знищення ворога та вогневих засобів. І до роботи взялися розвідники. За допомогою засобів розвідки було встановлено точне місценаходження ворога та його вогневих засобів і полетіла "отвєточка".
В результаті вогню у відповідь було повністю знищено вогневу мінометну позицію та житлове приміщення ворога. Як ви бачите на відео, ніхто із окупантів не втік.
Слава Україні!!!

Завжди приємно бачити роботу бойових побратимів, з якими не один рік так же працював! Арта 54-ї запалює, так тримати, браття! :good2:
Коли журба мене огОрне і обіймЕ печаль,
Беру пістоль і - на коня!
Десь є і МІЙ москаль!
----------------
Особистий рахунок МОЇХ москалів і сєпарів - 12 штук. Уже - 14


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Рост76 » 26 июн 2020, 01:46

106613 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25482
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76673 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 июн 2020, 02:29

Рост76, Все не так. Він не студент, точніше не абітурієнт. Він не їхав на ЗНО. Цю байку запустив Юрій Бутусов. Навіщо він це зробив, треба питати у самого Юрія. Моя думка, що зроблено це навмисно, щоб в суспільстві почався черговий розкол. Бо це спрацювало, як бомба. Два дні соціальні мережі полихали. І зневага та ненависть вилилась на всіх дітей ордло. До речі, я не бачив, щоб Юрій якось вибачився за те, що запустив неперевірену інфу.

А насправді це бойовик, який із-за того, що не знає географії і топографії, заблукав і таким чином натрапив на ВСУ.

В центре «Миротворец» рассказали подробности задержания 20-летнего боевика из Донецка Сергея Любецкого. Остановили боевика в районе украинского блокпоста. Задержание провели бойцы ВСУ и пограничники. Жителя Донецка допросили и записали показания, а потом передали боевика контрразведке СБУ.

"Задержан ДПСУ 22.06.2020 при переходе через линию разграничения в поисках такси.
«Контрактник 4-го батальона теробороны 1-го корпуса «днр», в/ч 08823, ефрейтор; сотрудник «Фонда ветеранов боевых действий «днр»."


По словам исполнительного директора Центра «Миротворец» Романа Зайцева, боевика подвело незнание географии и неумение ориентироваться на местности. На допросе задержанный признался, что хотел съездить домой в Донецк.

«Боевик попросил друга с машиной подъехать ближе к „нулю“, чтобы потом поехать в оккупированный Донецк. Но в школе было плохо с географией. Ну, и с топографией и ориентированием на местности. Пошел не в направлении авто, которое вызвал, а в направлении нашего блокпоста, где были пограничники и бойцы ВСУ, которые его „вели“, а затем задержали», — рассказал руководитель «Миротворца».

Боевик рассказал, что в рядах незаконных вооруженных формирований пребывает с 2018 года.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 26 июн 2020, 02:35

Warisdeath писал(а):
26 июн 2020, 02:29
Навіщо він це зробив, треба питати у самого Юрія.
Погнался за хайпом... за сенсацией... начни проверять, кто-нибудь другой первым новость даст, а так низзя! Вот так и живем... :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25482
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76673 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 июн 2020, 03:04

Sanek писал(а):
26 июн 2020, 02:35
Погнался за хайпом...
Він підкинув жару в вогонь, який і без того палав після підписання Зеленським закона про пільги для дітей з ордло. Люди сперечались про те, що це не справедливо по відношенню до інших дітей, що всі повинні бути на рівних правах і так далі. Але вони не були агресивними, коли обговорювали це. І тут з'являється ця новина від Юрія. Він і почав з тих слів, як на картинці. І це стало вибухом. Пересварились всі.
Sanek писал(а):
26 июн 2020, 02:35
начни проверять, кто-нибудь другой первым новость даст, а так низзя! Вот так и живем...
Міг би і перевірити. Він все одно один з перших запускає інформацію.
Знаєте, ми коли це прочитали, виникло багато запитань, і ми з другом ще це обговорювали що щось у цій новині не те. Якісь неспівпадіння. А знаєте, що більше за все було не тим? Те, що, як правило, у новині про затримання того чи іншого рускомирця завжди є посилання на прес-службу СБУ, чи МВС, чи штабу ООС, тощо. А тут не було.

Тому мені здається, що хайпанути хотілось саме на розпалюванні срачу неприязні у нашому суспільстві один до одного, до влади, до Зеленського зокрема і до тих, хто проживає на окупованих територіях.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25482
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76673 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 июн 2020, 15:27

Нова реальність. До відомого науковця з НАНУ прийшли з СБУ через акцію протесту проти призначення Шкарлета

Сьогодні представник Служби безпеки України приходив в НАН України до одного з ініціаторів акції проти призначення Сергія Шкарлета в. о. міністра освіти і науки – старшого наукового співробітника Інституту фізики НАНУ Антона Сененка.

Про подію повідомив сам Антон Сененко на своїй сторінці у Facebook.

"Ну що, друзі, сьогодні до мене в Інститут приходив куратор з СБУ. Поспілкуватися про акцію протесту, що відбулася минулого четверга, проти вчора призначеного міністра. Тобто прийшов не минулої п'ятниці, не в понеділок, а на наступний день після призначення", - написав він.

Співробітника спецслужби цікавили питання хто організатор акції, чи не сплачувалися учасникам акції за це кошти, хто ще був на акції з Інституту фізики.

"Також було питання про те, чому я вирішив прийти на акцію протесту проти.... за всю розмову він жодного разу не назвав прізвище нового міністра. Я теж не буду, може це якесь табу", - продовжує Сененко.

Крім того, було й дуже дивне питання до науковця: що для нього є основним – "наука чи... оце усе..".

Візит представника СБУ змусив хвилюватися співробітників інституту та згадувати часи тотального контролю спецслужб над наукою.

"Вчені пам'ятають. Вчені відчули. Вчені згадали. Вперше за не знаю скільки років. Я бачив сьогодні їхні очі і розумів, що вони відчувають.

Вся ця ситуація - безвідносно до того, про що ми розмовляли, що мене запитували та що я відповідав - є жахливою сама по собі.

Сам факт, що у службі безпеки люди витрачають час на мою скромну персону свідчить про те, що щось в державі точно перескочило не на ті рейки", - додав науковець.

"Це все було смішно, допоки правила гри не змінилися. Напрошується жарт про наукову інвестняню, але це не жарт. Це нова реальність.

Жартів більше не буде, шановні. Хто і що б мені не казав - раніше такого не було.

Будемо.грати.за.новими.правилами.нової.реальності.

Схоже, настають ті найтемніші часи, за якими і буде світанок. Загострення - це добре. Ніхто не обіцяв, що буде просто. Переможемо", - підкреслив Сененко.

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25482
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76673 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 июн 2020, 16:07

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3709
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 27 июн 2020, 15:30

Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3709
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 27 июн 2020, 15:42

Warisdeath писал(а):
26 июн 2020, 15:27
Нова реальність. До відомого науковця з НАНУ прийшли з СБУ через акцію протесту проти призначення Шкарлета

Сьогодні представник Служби безпеки України приходив в НАН України до одного з ініціаторів акції проти призначення Сергія Шкарлета в. о. міністра освіти і науки – старшого наукового співробітника Інституту фізики НАНУ Антона Сененка.
Нет в Украине никакой науки. Есть люди которые изображают из себя научных работников и зря тратят бюджетные деньги.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Рост76 » 28 июн 2020, 11:30

106813 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7189
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21383 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 28 июн 2020, 21:13

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25482
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76673 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 28 июн 2020, 22:19

Про Зеленського, Корнієнко, Арахамію, Разумкова та слуг в цілому, про путіна і його статтю, про парад у москві, про Лукашенка, про радянську Прибалтику, про СРСР і нас, українців. Дуже цікава розмова.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина-реалии New

Где Гоша » 28 июн 2020, 23:15

Разговор очень интересный,но к нему прислушаются единицы.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25482
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76673 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 28 июн 2020, 23:36

Гоша, Додам до Ваших слів, що і прислуховуються саме ті, хто і сам так вважає і думає.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25482
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76673 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 28 июн 2020, 23:47

Терор червоних кульок. Як Медведчук та Шарій розкачують ситуацію до громадянської війни

Тиждень тому ватажок політичного угрупування такої собі “Партії Шарія” — а саме Анатолій Шарій, пафосно заявив, що відвоював вулицю у проукраїнського руху. Зібравши кілька сотень людей — кого за п’ятсот гривень, а кого задарма, бо ж є ті, хто щиро увірував у секту — вони заявили, що тут рулять
Ну, а коли групі особливо агресивних неотітушок вдалося побити ветеранів “Азова” у метро за укранський прапор — Толя, його дружина Оля і три канали Медведчука аж стрибали на радощах, що вони нарешті реальна влада, яка скоро зажене всіх по норах.

Ще за кілька днів до сутички у метро сімейство Шарія нагнітало агресію проти своїх же послідовників. Спочатку об’єктом їхніх нападок став політв’язень Володимир Балух, який прийшов на суд по Сергію Стерненку і ганяв пропагандистів бойового листка. Більше того вони щиро раділи, коли оновлений “беркут” кілька разів ударив незламного патріота.

І от зараз Шарій та його медійна команда просто упиваються повідомленнями, коли герої війни проводять роз’яснювальну роботу із молодими і агресивними неотітушками.

Шарій прекрасно розуміє, що наражає своїх прихильників на небезпеку. Точніше – роблячи це свідомо. Власне — провокація насильства та хаосу і є головною метою проросійського кодла у 2020 році. Своїх же активістів їм не шкода — їм хочеться якнайшвидше створити умови, щоби до війни із РФ додалася реальна громадянська — і незалежність остаточно втонула у теплій крові громадян України. Щоби на страху тотального терору дотиснути боязкого Володимира Зеленського на союз із ОПЗЖ та Віктором Медведчуком. Тим паче останній не так давно в інтерв’ю російським ЗМІ прямо заявив, що вважає “шаріят”, не конкурентами, а “союзниками і партнерами”.

“Можем считать, что нашего полку прибыло”, — радісно розповів кум Путіна каналу “Россия 24”.

Особливо резонансним із нагнітання терору та агресії в Україні виявився випадок в Житомирі. Де ветеран “Азову” Роман Боровик “Сатана” прийшов з товаришем до місцевого офісу Шарія. Де запропонував поговорити з тим, хто розповідав як буде рвати ветеранів війни. Зрештою все закінчилося використанням балончику “шаріївцем” та його ж нокаутом у відповідь.

Коли прихильники вождя червоних кульок цілком логічно запитали, а чому він їх не захищає, не приїде із затишних Нідерландів у вир політичних подій — Шарій почав звинувачувати у всьому... Зеленського. У зливних телеграмах та на каналах Медведчука почали розкручувати історії побитого до напівсмерті мальчика Нікіти, який за деякою інформацією після фотосесій одразу встав на ноги і йшов...
106895 - Украина-реалии New
А головними винуватцями нападів пропагандисти Кремля вважають ОПУ Володимира Зеленського і зокрема, Андрія Єрмака.
По суті, вся ця провокація з насильством була потрібна саме для того, щоби в черговий раз на замовлення Віктора Медведчука атакувати Зеленского. І мобілізувати відверто ватний електорат навколо кума путіна. А якщо в процесі кілька десятків дурачків отримають на горіхи від розлючених ветеранів – так прекрасно, чим більше – тим краще. Головне – щоб вони потім на камеру розповідали, що у всьому винен Володимир Зеленський.

Насправді Шостий сам дає всі козирі в руки ворожим силам заради дестабілізації країни. Зеленський свідомо самоусунувся від незручних тем і на перший план полізло — цілеспрямоване виживання реформаторів із виконавчої влади, культ сексизму і нефаховості та абсолютний ренесанс проросійськи налаштованих міцних господарників. Від пропихування на міністерську посаду зашквареного Сергія Шкарлета, попри незгоду профільного комітету. До відвертого флірту із проросійським Євгенієм Мураєвим шляхом розгляду кандидатури його колишньої дружини Валерії на посаду заступниці голови Харківськоі ОДА. Що далі? Із георгіївськими стрічками російські танки на дамбі в Херсоні вітати будуть?

Кремлівський сценарій зі дестабілізації ситуації за допомогою Шарія продовжує впроваджуватися. І кожен, хто пояснює українцям небезпеку такої багатоходівки кума Путіна — оголошений персональним ворогом. Ось як у секті Пеннівайза нападають на ще одного політв’язня Олега Сенцова, який голосно заявляє про поступове паплюження держави та розтягування її на шматки власних інтересів шахраїв і злочинців.
106896 - Украина-реалии New
Усього цього могло не статися, якби в ОПУ не загравали самі із проросійськими силами. Наприклад, не проводили свій вільний від турборежиму час у Києво-Печерській Лаврі із Вадимом Новинським, як Сергій Трофімов. У той момент, коли кіровоградську креатуру останнього піймали на хабарі — заступник адмінстраціі Зеленського насолоджується православними костюмованими виставами.
106897 - Украина-реалии New
Якщо відкинути лірику, то активізація усіх темних сил одразу — то є наслідок того, що держава відмовилася вживати заходів щодо діяльності ворога на контрольованій території. У нас із ворогами можна обійматися, цілуватися, балотуватися і виступати на одних каналах. Той же самий Шарій у свіжих відео прямо звинувачує персонально Володимира Зеленського у фізичному знищенні його команди. Може, вже пора це зробити юридично? Яких повноважень не вистачає Івану Баканову та СБУ, щоби раз і назавжди покінчити із цим ватовірусом? Санітайзер і закон України - в руки.

МАРИНА ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА
https://espreso.tv/articles/author/dany ... eva_maryna
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 29 июн 2020, 00:10

Не нужно глубоко копать... близятся местные выборы и Шариковы просто выбивают конкурирующих "зеленых"... Антипрезидентская риторика Толика уже просто зашкаливает!!! :pcn2:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25482
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76673 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 29 июн 2020, 14:37

Все, що треба знати про медведчуківсько-опзжистських найманців кремля. Точніше, ми про це знаємо, просто це чергове підтвердження, що вони є посібниками окупанта, агресора, терориста. Одним словом, вони -вороги України.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70554 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 29 июн 2020, 15:47

Warisdeath, давненько что-то не били Шуфрича :wink:
106960 - Украина-реалии New
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70554 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 29 июн 2020, 16:14

У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»