Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Украина-реалии New

Где Гоша » 09 окт 2020, 21:45

Да все так.Так потому,что мы х..лованы.Сидим,смотрим,читаем и позволяем этим тварям издеваться над патриотами.Этим уродам некому головы поотрывать......

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7098
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21223 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 09 окт 2020, 21:59


Гоша писал(а):Этим уродам некому головы поотрывать......
Вызывайте хероев!! ))))
Изображение
К сожалению, некому. Потому что нервничаете вы, я, еще несколько камрадов, а большинству народонаселения пох!! Нет запроса общества, чтобы оторвать.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 09 окт 2020, 22:37

Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 10 окт 2020, 08:45

Только что был на сайте ОПЗЖ читал программу партии - как и думал предсказуемо не зацепило - до этого читал на бигбордах их тезисы - фуфло. Решение принято - на местных выборах я буду голосовать за партию Филатова "Пропозицiя".
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 10 окт 2020, 08:56

Гоша писал(а):
09 окт 2020, 21:45
Да все так.Так потому,что мы х..лованы.Сидим,смотрим,читаем и позволяем этим тварям издеваться над патриотами.Этим уродам некому головы поотрывать......
Старые отрыватели голов сломались, а новых не завезли. Тоска-печаль. Но вопрос в другом - почему нет запроса общества чтобы этим тварям поотрывать головы? А это потому, что общество не отождествляет себя с теми самыми патриотами над которыми твари издеваются. Для общества и твари и патриоты - это что-то не свое родное такой-же-как-и-я - для общества они оба чужеродны и не близки - а если это не своих бьют то и не жалко собственно - чего переживать и вмешиваться?
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 10 окт 2020, 09:10

dnepr7 писал(а):
10 окт 2020, 08:45
Решение принято - на местных выборах я буду голосовать за партию Филатова "Пропозицiя".
Если как мэр он устраивает, то самый нормальный вариант :drink: Наверное :wink:
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 10 окт 2020, 16:25

Росія, Карабах і Донбас. У Путіна на Донбасі більш далекосяжні цілі

Після десятигодинних перемов у російській столиці міністри закордонних справ Вірменії і Азербайджану Зограб Мнацаканян та Джейхун Байрамов домовилися про припинення вогню у Нагірному Карабасі. Звісно, це ще не остаточне закінчення війни. Навіть після цієї домовленості і в Єревані, і в Баку говорять про те, що бойові дії продовжуються. Однак домовленості керівників зовнішньополітичних відомств, що спілкувалися зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим, принаймні створюють сподівання на те, що перестануть гинути мирні мешканці і солдатські матері й дружини не будуть отримувати похоронки з фронту.

Є досить промовистим той факт, що очільники Вірменії і Азербайджану погодилися на мирні перемови після того, як до цього закликав президент Росії Володимир Путін. Коли розпочалося чергове загострення у зоні карабаського конфлікту, спостерігачі багато говорили про зміни геополітичної ситуації, нову роль Туреччини, послаблення позицій Росії, яка здивована заявами турецького очільника Реджепа Ердогана та безкомпромісною поведінкою президента Азербайджану Ільхама Алієва. Але в результаті мирні переговори пройшли саме у російській столиці, за кремлівським посередництвом. Так, як це відбувалося під час попередніх фаз загострення конфлікту в Карабасі.

І може, якраз у цьому потрібно шукати причини того, чому конфлікт навколо Карабаху не закінчується вже кілька десятиліть, незважаючи на міжнародні зусилля, на спроби американської адміністрації і європейських партнерів Вірменії та Азербайджану. Кожного разу, коли здається, що сторони наближаються до компромісу, відбувається щось, що ставить крапку на будь-яких сподіваннях й прирікає конфлікт до продовження. І вже сформувалися думка, що вірмени та азербайджанці не домовляться ніколи.

Але чи потрібно Москві, щоб вони домовлялись? Адже сьогодні Росія має безпрецедентно високий вплив у Вірменії і дружні стосунки з Азербайджаном. Вірменія – член ОДКБ. А з Азербайджаном Росію об’єднує не тільки політичне та економічне, але й військово-технічне співробітництво. А найголовніше – серед політичної еліти обох країн завжди було чимало людей, які орієнтувалися саме на Москву. І можна скільки завгодно розмірковувати про вплив Вашингтону, Парижу чи Анкари, але для цих людей столиця – саме Москва, а не Париж чи Анкара. І навіть не Баку з Єреваном.

Саме спираючись на це лобі Москва здатна зберігати конфлікт навіть не у замороженому, а у «підмороженому» стані, втручатися у ситуацію тоді, коли інші міжнародні посередники перебувають у відчаї і не розуміють, як зупинити кровопролиття. А Володимир Путін – розуміє. Майже завжди. І може жонглювати конфліктом в Карабасі приблизно так, як перемир’ям на Донбасі.

Изображение

Але на Донбасі у російського президента більш далекосяжні цілі. Йому потрібно зробити все можливе, щоб Росія не вважалася стороною конфлікту, не була під санкціями. Щоб українські керівники розмовляли із представниками так званих «народних республік» про мир саме у російській столиці. Так, як це свого часу робили керівники Молдови і Придністров’я, Грузії і Абхазії.

Такі перемовини надовго залишали колишні радянські республіки в російській сфері впливу. І зараз робиться все можливе, щоб таку ж спеціальну операцію повторити з Україною. На прикладі із Карабахом ми бачимо, яка це ефективна пастка. Адже якими б не були зовнішньополітичні пріоритети Вірменії, Азербайджану, будь-який їхній конфлікт все одно вирішується у Москві.

Віталій Портников
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7098
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21223 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 12 окт 2020, 09:55

Насчет как отсеить стариков возможно он и прав.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 13 окт 2020, 02:19

Люди, це не гумор :fp: :bt:
Нові філологічні шедеври від "слуг" :fp:
Изображение

"Підвищимо екологію", "прибИремо пробку" і "зробимо Оболонь - столицею" - ваші освіДченНі слуги :bt: :ck:
:cs:
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 13 окт 2020, 16:57

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 13 окт 2020, 17:00

Warisdeath, технологии шоу-бизнеса.

По этому поводу есть хороший анекдот :wink:

Опрос среди баранов. Вожак:
- Хотите, чобы мы и дальше медленно двигались на бойню?
Стадо:
- Неееет!!!
Вожак:
- Вас понял, тогда побежали!
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 13 окт 2020, 17:47

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 13 окт 2020, 17:56

"Я бы на месте одного человека вместо пяти вопросов задал бы исключительно один: «Что будет с бродячим шапито после того, как оно утратит власть?»

...

Я знаю, что ты меня читаешь.

Вспомни наш разговор между первым и вторым туром.

Тогда я сказал, что когда софиты гаснут и публика перестаёт аплодировать, то она начинает лезть по карманам за гнилыми помидорами и тухлыми яйцами.

Конец дурно пахнущего шоу всегда одинаков" (с) Филатов
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7098
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21223 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 13 окт 2020, 18:58


Lumen писал(а):Что будет с бродячим шапито после того, как оно утратит власть?
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 14 окт 2020, 17:55

Офіс генпрокурора підтвердив закриття справи "Роттердам+"
Постанова підписана генеральним прокурором Іриною Венедіктовою і оскарженню не підлягає
Изображение
Изображение
Нагадаємо, справу "Роттердам +" було закрито щодо підозрюваних осіб 27 серпня через відсутність достатніх доказів їхньої провини і вичерпані можливості для їх отримання.

Рішення про закриття справи щодо підозрюваних ухвалено після отримання висновку фінальної комплексної експертизи СБУ, яка 11 серпня не підтвердила збиток від дії формули.
Рішення САП про закриття справи було оскаржено у Вищому антикорупційному суді. 24 вересня ВАКС відхилив позов екснардепа Віктора Чумака та визнав рішення прокурора САП про закриття справи законним і обґрунтованим.

У поточний момент позов Чумака на стадії апеляційного розгляду. Також в ВАКС надійшла об'єднана скарга Нікопольського заводу феросплавів Ігоря Коломойського і громадської організації "Центр протидії корупції", які також оскаржують рішення САП про закриття справи.


Н-да, :fp: навіть у зелених "прокурорів" не вистачило ні нахабства, ні тиску зверху зшити справу з цієї справи.

Президент Володимир Зеленський вважає своєю заслугою скасування формули розрахунку вартості енергетичного вугілля "Роттердам +". Але ...
І в той же час Зеленський підписав меморандум з МВФ з такою ж самою формулою. Шах і мат, вам зелебоби.
Будучі ще кандидатом, Зеленський, гнівно викривав "грабіжницьку" формулу "Роттердам+" і набрав мільйони голосів. Обманом. Це - моральні втрати.
А є ще й грошові втрати. Розслідування у справі "Роттердам +" почалося в березні 2017 року (саме тоді, коли стартувала передвиборчі наклепи). У цьому розслідуванні брали участь 15 детективів і 7 прокурорів. Витрати бюджету на їх роботу оцінюються в 96 млн. грн.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 15 окт 2020, 01:48

На каналі “Україна 24” ведучі торкнулися питання щодо можливого зменшення чисельності української армії, аби заощадити гроші та витратити їх на переозброєння армії.
Згодом до дискусії приєднався Давид Арахамія, який є членом комітету Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Він зазначив, що підтримує ідею скорочення армії з цією метою і вважає за потрібне провести необхідні розрахунки.

“Я повністю погоджуюся з такими принципами, що нам насправді треба хоча б вести розмову і розрахунки про можливе скорочення чисельності. Або збільшення бюджету. Але ми розуміємо, що бюджет — це цифра, якої завжди не вистачає, вона захищена стаття для оборони, але завжди немає достатньо коштів, щоб переозброювати армію, придбати нові речі, нове озброєння, нові технології, займатися вивченням.

І тому дійсно, якщо ми будемо зменшувати бюджет проїдання і трохи збільшувати бюджет на розвиток і інновації, то здатність нашої армії буде зростати, а це нам треба, щоб стримувати військову агресію Російської Федерації”
, — сказав Арахамія.

А ще він прокоментував ініціативу Президента Зеленського щодо всенародного опитування під час місцевих виборів 25 жовтня.
Це не є консультативним референдумом, і це опитування немає юридичної сили, – додав Арахамія.


П.С.
До відома:
На час проголошення Україною незалежності чисельність військ в Україні нараховувала близько 980 тисяч осіб та поступово скорочувалася. Наразі чисельність Збройних сил України затверджується Верховною Радою України за поданням Президента України. Діє встановлений законодавством граничний ліміт — 250 тисяч осіб. У 2017 році чисельність ЗСУ майже наблизилася до цього ліміту.

У 2020 році чисельність ЗСУ, згідно з паспортом бюджетної програми, — майже 247 тисяч осіб. З них близько 193 — військовослужбовці, 52 — цивільні працівники. 40 тисяч військовослужбовців беруть участь в Операції Об’єднаних сил.

Однак головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак у липні поточного року інтерв’ю “АрміяInform” зазначав, що штатна чисельність війська значно перевищує 250 тисяч осіб.
У серпні міністр оборони України Андрій Таран поскаржився прем’єр-міністру Денису Шмигалю на те, що Міністерство фінансів запропонувало граничні витрати на ВСУ на 2021 – 2023 роки менше ніж 3% ВВП.

П.С.П.С. Вже не вистачає слів коментувати їх грандіозні плани по дерібану нашої країни. Як взагалі можна підіймати і обговорювати таке питання?
Млять, тільки зрадники і капітулянти скорочують свою армію. :mad:

А ми виступаємо за скорочення чисельності "Слуг народу", в тому числі того ж Арахамії.
А зекономлені таким чином гроші можна витратити на переозброєння і розвиток армії.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 15 окт 2020, 02:09

Warisdeath писал(а):
15 окт 2020, 01:48
тільки зрадники і капітулянти скорочують свою армію.
Не только... еще сокращают "нищие", то есть когда денех нет, но вы держитесь... :hi: Все эти размышления от термина "доруководились"... :fp:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 15 окт 2020, 02:13

Sanek писал(а):
15 окт 2020, 02:09
еще сокращают "нищие",
Ці не жебраки. Їх місія - зруйнувати державу Україна. І вони дуже добре це виконують.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 15 окт 2020, 02:17

Warisdeath писал(а):
15 окт 2020, 02:13
Їх місія - зруйнувати державу Україна.
Думаете? Тогда где патриотические силы, которые могучим ударом сметают зеленую плесень? :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 15 окт 2020, 02:35

Sanek писал(а):
15 окт 2020, 02:17
Думаете?
Впевнений.
Sanek писал(а):
15 окт 2020, 02:17
Тогда где патриотические силы, которые могучим ударом сметают зеленую плесень?
Не швидіть))
Спочатку буде спроба прибрати їх законним, мирним шляхом. Ось місцеві вибори пройдуть. Зелені повинні отримати холодний душ.
Було б непогано розпустити ВР, десь ближче до весни. Причому за самими тими ж підставами, за якими розпустив попередню Зеленський. Тільки тоді він збрехав, порушив закони, бо юрист же ж, але тим самим зробив сам собі прецедент, яким можна легко тепер скористатися проти них. Карма вона дуже крута дівчина. Б'є тим самим у те ж саме місце, але трохи сильніше)))
Багато є варіантів. Ви же розумієте, що треба бути дуже обережними, бо дуже багато скрізь небезпеки і ворогів. У нас же не з квіточками та піснями ходять. Причому і жінки в тому числі.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»