Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 авг 2021, 00:00

Sanek писал(а):
03 авг 2021, 23:42
И как он там оказался?
Телепортирувався :biggrin:
Изображение


Мабуть же здоров'я в такому стані, що вимушені були у Феофанію відправити. Він же точно після пригод і мандрів потребував у лікарській допомозі.
А його адвокат казав, що він не дуже добре виглядає. Може в СБУ злякалися, щоб не помер у них, та і відправили у лікарню?

#чаусгейт
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 04 авг 2021, 00:05

Warisdeath писал(а):
04 авг 2021, 00:00
Може в СБУ злякалися, щоб не помер у них, та і відправили у лікарню?
И после всего... после героической погони - НЕ ОТДАДИМ!!! - позволили НАБУ взять его там? :hm:


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 авг 2021, 00:06

Sanek писал(а):
04 авг 2021, 00:05
позволили НАБУ взять его там?
Адвокат Чауса Кравець:

"СБУ і НАБУ між собою домовилися і вирішили ввечері без епатажу його передати. Що, я вважаю, теж непогано. У тому плані, що не влаштовували стрілянину і не з'ясовували, хто крутіший. Але погано, що погіршують і без того непросту ситуацію. У викраденні Чауса замішані майже всі правоохоронні органи і спецслужби України, а також Молдови", - сказав Кравець.

Він зазначив, що охороняти Чауса продовжує СБУ, але при цьому його передали в НАБУ.
Зараз адвокат їде до Чауса.

#чаусгейт
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 авг 2021, 00:07

Богдан троляка))
Изображение



#чаусгейт
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 04 авг 2021, 00:27

Warisdeath, обох посадим :wink:
https://www.pravda.com.ua/rus/articles/ ... 2/7302415/

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 04 авг 2021, 00:42

Меня поражает дело, за которое Чаусу платили деньги... "Обвинувачена – несудима 74-річна пенсіонерка Світлана з Київщини. У 2013-2014 роках вона кілька разів купувала і продавала сильнодіючі лікарські засоби та наркотичні речовини. "Попалась" на оперативній закупці."
https://reyestr.court.gov.ua/Review/64747872
Димедрол, Риналекс... суммы 2000 грн... 4000 грн... млять, не иначе бабка-Эскобар!!! :lol:
И за это дело, чтобы бабку 74!!! лет отмазать Чаусу давали на лапу 150 тыс.у.е. :shok:
Или я чего-то не догоняю... или это какой-то сюр...
"було виявлено та вилучено поліетиленовий пакет чорного кольору в якому містилось десять блістерів, в яких знаходилось по десять таблеток з надписом «Димедрол-Дарниця», що містили дифенгідрамін загальною масою 5 грам та з прекурсором - псевдоефедрину 57 блістерів з написом «Риналекс» по 10 пігулок в кожному"

Пи%дец!!! Наша мусорня и суды - это всепоглощающий пи%дец!!!
И чем мы от кацапов отличаемся?

Но это так, к слову...

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 04 авг 2021, 00:59

Sanek писал(а):
03 авг 2021, 23:58
Есть... однако если бы внимательно прочли текст, то языковая работа в Италии велась не одно десятилетие, а "с появлением телевидения и радио, задача по внедрению государственного языка значительно упростилась." Здесь уже не девятнадцатый век... Ладно, посмотрим ближе... Возьмем пример Латвии и прочих "прибалтик"... страны ЕС, на минуточку! Как там с цивилизацией, а? :wink: Язык не знаешь - идешь на %уй... в неграждане, даже - о боже! - такой апартеид имеется :papuas:
Со странами прибалтики там проблема в том, что это нежизнеспособные образования находящиеся на дотации ЕС. Целиком и полностью депрессивный регион откуда молодежь уезжает навсегда в Германию и куда угодно. И эта самая борьба за язык и национальную идентичность - им не помогла построить успешную процветающую экономику.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 авг 2021, 01:17

Sanek писал(а):
04 авг 2021, 00:42
Меня поражает дело, за которое Чаусу платили деньги...
А мене інше. Я дуже уважно зараз прочитав. Вже не перший раз читаю історію за 2015-2016 роки і зараз знову прочитав те саме, що і в інших джерелах. І я геть не можу второпати, навіщо команді ПП було його вивозити з країни? Що в цій історії мало якось заважати п'ятому президенту? Чи нам щось не повідомляють?
Sanek писал(а):
04 авг 2021, 00:42
И за это дело, чтобы бабку 74!!! лет отмазать Чаусу давали на лапу 150 тыс.у.е.
Нам не кажуть чиї це гроші. Якщо це гроші НАБУ для проведення спецоперації по виявленню хабарника, то це одне. А якщо це гроші 74-річної жіночки, то звиняйте, на демідролі якось воно не те, щоб заробити стільки. Значить там не тільки демідрол.
Хоча, скоріш за все це гроші НАБУ. Бо пишуть же, що дочка поскаржилася на те, що Чаус хоче грошей, значить виділили для проведення операції.

А я знову зі своїм питанням. Нам кажуть, що після того, як його склянки зі скарбом знайшли і оприлюднили, то дружина почала обвинувачувати Ситника і Порошенка. Стиць-пиндиць. А в цій справі президент яким боком? Було б логічніше, якби вона звинувачувала оточення Корбана, бо вирок винесено йому, а не президенту. Чи ще когось, кому було винесено вирок саме Чаусом. (Друзі, щоб ви мене зрозуміли? Я зараз не про прізвище, я про суть. Нехай би замість ПП було прізвище Зеленський, я би ставив точно таке питання). Що з того, що нам відомо по справах 2015-2016 років було такого, щоб президенту, чи його оточенню треба було вивозити суддю таємно з країни? Суддя, який попався на хабарі. Ну, і що тут для президента і його охорони? Суддя, який виніс вирок Корбану. Яка тут зацікавленість, або небезпека для президента, щоб таким чином позбавитися судді? Не здається це дивним?


:hm:
А чи не вивозили тоді і зараз одні і ті ж люди цього Чауса?
#чаусгейт
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 04 авг 2021, 01:25

Warisdeath писал(а):
04 авг 2021, 01:17
Значить там не тільки демідрол.
Ага... еще триста пятьдесят килограмм чистого колумбийского... :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 авг 2021, 01:34

Sanek, Мене не цікавить зараз та бабка. По факту Чаус гроші взяв. В склянки їх порозкладав, закопав. Його на цьому і взяли. Крапка. Факт хабарництва зафіксовано.

Я хочу зрозуміти навіщо його вивезла команда президента?

Давайте по прізвищам.
Корбан - соратник Коломойського. Судять Корбана. Суддя виносить вирок. Суддю вивозить Порошенко.

Цитую про Корбана з цієї статті:
"Один із соратників Ігоря Коломойського і ворогів тодішнього президента Петра Порошенка був фігурантом справи про викрадення людей і розкрадання майна."

Порошенко вивозить суддю Чауса, щоби що ...? :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 04 авг 2021, 01:37

Warisdeath писал(а):
04 авг 2021, 01:34
Порошенко вивозить суддю Чауса, щоби що ...?
Чтобы после того как его взяли на взятке, он не раскололся и не начал петь о деле Корбана и о тех, кто якобы давал ему указания.
НАБУ-то подчиняется только США (с) :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 авг 2021, 01:49

dnepr7 писал(а):
04 авг 2021, 00:59
Целиком и полностью депрессивный регион откуда молодежь уезжает навсегда
Це Ви про Білорусь зараз кажете?

Естонія:
https://export.gov.ua/country/82-estoniia

Латвія:
https://export.gov.ua/country/93-latviia

Литва:
https://export.gov.ua/country/94-litva
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 04 авг 2021, 01:53

Warisdeath писал(а):
04 авг 2021, 01:49
Це Ви про Білорусь зараз кажете?
Не... он прав... отток молодого населения из стран Прибалтики бьет все рекорды. Ну а что тут удивительного? Они в ЕС, а соответственно свобода перемещения. Население Латвии 2,7 млн. в 1990 - сейчас 1,9 млн... Это проблема, к 2060 сами латвийские политики прогнозируют, что будет труба если тренд не поменяется... В Литве и Эстонии та же самая ситуация - (минус) 25-30%!!! населения за 30 лет...

ЗЫ: А в Беларуси минус 5% :blum1:

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 04 авг 2021, 01:54

Warisdeath писал(а):
04 авг 2021, 00:06
СБУ і НАБУ між собою домовилися
За даними джерела УП, екссуддя Чаус, якого затримали 3 серпня детективи НАБУ, був доставлений до ізолятора Служби безпеки України, працівники якої продовжують гарантувати його безпеку.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 авг 2021, 02:07

Sanek писал(а):
04 авг 2021, 01:37
Чтобы после того как его взяли на взятке, он не раскололся и не начал петь о деле Корбана и о тех, кто якобы давал ему указания.
Шо за маячня?
В такому разі треба всих вивезти :biggrin:

А по суті.
Корбан що, був засуджений? Йому оголосив Чаус арешт. З домашнього відправив у СІЗО.

"7 травня 2016 року, після того як Корбан виконав вимоги своїх політичних опонентів, суд скасував арешт і надав йому дозвіл на виїзд до Ізраїлю", - з вікіпедії.

Хабар і всі подальші події у Чауса починаються у вересні.
Якщо вже на те пішло, то можна було і одразу його вивозити, а не чекати п'ять місяців!

По Корбану з вікі:
"У вересні 2017-го ГПУ зняла всі звинувачення з Корбана через відсутність доказів по всім раніше пред'явленим епізодами. А також Головне управління Нацполіції в Дніпропетровській області своїм рішенням закрило кримінальне переслідування у справі про розкрадання коштів «Фонду оборони країни», не знайшовши доказів і встановивши факти, що реабілітують діяльність фонду[39]. У своїй постанові Нацполіція встановила історичну значимість фонду в обороні держави Україна."

А, ще один важливий момент. На Чауса було ж заявлено у міжнародний розшук. Оце так номер. Президент і його оточення самі вивезли, а потім держава заявила в Інтерпол у розшук. Супер!
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 04 авг 2021, 02:15

Warisdeath писал(а):
04 авг 2021, 02:07
В такому разі треба всих вивезти
Кого всех? Все под угрозой ареста как Чаус?
Warisdeath писал(а):
04 авг 2021, 02:07
Президент і його оточення самі вивезли
Не вывезли, а помогли... :wink:

История конечно донельзя мутная, но интересная... ждем продолжения :pcn1:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 04 авг 2021, 02:28

Sanek писал(а):
04 авг 2021, 02:15
Кого всех?
Хабарників :wink:
Sanek писал(а):
04 авг 2021, 02:15
Не вывезли, а помогли...
Все одно не бачу логіки.
Ну вивезли і що? Які гарантії, що він буде мовчати? Та ще й в Молдову. Чи ні країна, щоб погодитись на мовчання.

Кароч. Вже тошнить від цього.
Sanek писал(а):
04 авг 2021, 02:15
История конечно донельзя мутная, но интересная... ждем продолжения
Якби це, що зараз, не стало початком :biggrin:

Ладно, попкорну, як бачимо, нам може і не вистачить))) Треба багато його
:pcn1: :pcn2: :pcn1:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8844
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 04 авг 2021, 02:31

Sanek писал(а):
03 авг 2021, 00:59
С появлением телевидения и радио, задача по внедрению государственного языка значительно упростилась. На сегодняшний день, благодаря корректной образовательной системе, благодаря СМИ и развитию экономических и социальных структур в Италии, итальянский язык знают и свободно на нем говорят около 95% населения.

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8844
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 04 авг 2021, 02:34

Sanek писал(а):
04 авг 2021, 01:53
Не... он прав... отток молодого населения из стран Прибалтики бьет все рекорды. Ну а что тут удивительного? Они в ЕС, а соответственно свобода перемещения. Население Латвии 2,7 млн. в 1990 - сейчас 1,9 млн... Это проблема, к 2060 сами латвийские политики прогнозируют, что будет труба если тренд не поменяется... В Литве и Эстонии та же самая ситуация - (минус) 25-30%!!! населения за 30 лет...
Ага и пенсия уже больше средней зарплаты России. И россияне "средней руки" судорожно скупают в Прибалтике недвижимость и вывозят семьи от близкого третьего распада России и вселого кипижа, что будет его сопровождать. "Юрмала- Лондон для бедных!" уже у них поговорка возникла.

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 04 авг 2021, 02:38

Warisdeath писал(а):
04 авг 2021, 02:28
Які гарантії, що він буде мовчати?
О людях Порошенко? А смысл ему распространяться...
Ему объяснили - тебя подставили жадность Бенины люди... мы тебе помогаем... в Украине тебе светит 12 лет, а в Молдове ты только перекантуешься, а мы пока все уладим... Типа такого...

Честно, я уже запутался с этим Чаусом :ck: :flag:

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»