Вирус. Эпидемия.

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8867
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30316 раз
Карма: +16/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Влад Бевх » 06 апр 2020, 10:01

"Куда-то пропали войны в Сирии и Ливии, Игил затих...
Видимо, режиссёрам трудно вести сразу несколько сюжетных линий."

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 06 апр 2020, 10:03

Влад Бевх,
Новини з війни на Донбасі показують, но дуже коротко :hm: теж корантин :wink:


Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 06 апр 2020, 10:09

Вже почали штрафувати, ролік з Одесси :hz:

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lumen » 06 апр 2020, 11:04

Мусора в своем репертуаре! :mad:
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76651 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 06 апр 2020, 12:57

Рост76 писал(а):
06 апр 2020, 10:09
Вже почали штрафувати, ролік з Одесси
Ні, не так. Треба казати: "Вже почали пи*дити". Прошу вибачення за мій руський, але по-іншому це назвати ніяк не можу. Якби почали штрафувати, то для цього достатньо протоколу, ну там, затримання, але не обличчям на землю, та ще ледве шию не скрутив. Під час карантину оці покидьки войдуть у смак, їм дуже не захочеться відмовлятись від цього безпредєлу. Дуже цікаво їм хоч адмінштраф випищуть за перевищення своїх повноважень, чи нас привчають жити по-новому - по-старому?
Мразота мєнтовська, точніше мусорська. Це - не поліцейські
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76651 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 06 апр 2020, 13:03

Рост76 писал(а):
06 апр 2020, 10:03
Новини з війни на Донбасі показують, но дуже коротко теж корантин
Обстріли кожен день. Карантин не заважає. З тієї сторони карантину немає. Там - "Повышенная готовность". Але це не заважає кожен день гатити. Ніхто ж не уточнювава готовність до чого?))
І да, є канали, які як показували, так і показують.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7733
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16096 раз
Карма: +8/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Александр Сергеевич Перижняк » 06 апр 2020, 13:10

Sanek писал(а):
05 апр 2020, 13:05
Кличко
его вирус не возьмет ). кстати до того умирали люди в терапиях от пневмонии.. по клинике похожей на корону..ну тогда ее так не называли..Профайлер2016, в принципе ее можно использовать постирать хозяйственным мылом . я серьезно. мыло хозяйственное весьма действенная штука. по корона вирусу убивает температура воды 70 градусов. то есть даже маску под кран с горячей водой . долго не живет на бумаге .
зовут меня опять в ряды ..ух..нашей медицины не к ночи будь помянута ..респиратор а сколько там слоев и как он устроен ? любую маску можно прогладить утюгом ,главное в энтом деле температура и пар .. гладите маску утюгом и добавляете пара..марлевую маску .одноразовая такого варварства не вынесет понятно. респиратор более субтильный .лучше маска.

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7733
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16096 раз
Карма: +8/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Александр Сергеевич Перижняк » 06 апр 2020, 13:12

Lumen писал(а):
06 апр 2020, 11:04
в своем репертуаре!
обожают они вязать ,ломать..полиция есть полиция .

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lumen » 06 апр 2020, 14:23

Шиза :fp: Изображение Изображение Изображение Изображение
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lumen » 06 апр 2020, 16:18

:bt:
У Тернополі чоловіка, який повернувся із-за кордону, рідні не пустили додому

Житель обласного центру приїхaв із заробіток з Польщі. Згідно правил, встановлених на час карантину, хотів самоізолюватися, проте його в помешкання не пустила дружина.

Тернополянин залишився ночувати на вулиці, а наступного дня звернувся за допомогою до правоохоронців.

- Працівники поліції направили даного чоловіка в один з медичних закладів, призначених для таких громадян, які не мають де пройти самоізоляцію після повернення на територію України, - каже заступник начальника Тернопільського відділу поліції Іван Рибчак.
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lumen » 06 апр 2020, 16:25

У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lumen » 06 апр 2020, 16:32

Гербовые маски :rofl: Изображение
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76651 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 06 апр 2020, 17:01

Президент: Зменшення кількості захворілих на коронавірус – це результат карантину

За минулу добу відсоток тих, хто захворів на коронавірусну інфекцію в Україні, знизився, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на щоденній селекторній нараді Президента Володимира Зеленського з представниками уряду та державних відомств, які залучені до запобігання поширенню COVID-19.
Изображение
Із 1319 випадків захворювання на коронавірус за останню добу зафіксовано 68. Це значно менше, ніж у попередні дні. Шестеро людей померли через важкі хронічні хвороби.

«Зменшення кількості захворілих на коронавірус – це результат карантину. Ми могли б мати значно більше недужих, як у європейських країнах. Тому наші заходи були вчасними та правильними», – наголосив Президент.

З початком тотального маскового режиму ці засоби індивідуального захисту повністю доступні в Інтернеті, зазначив секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко.

Дещо повільніше маски доходять до аптек, де їх дуже швидко розкуповують.

«Україна нині виробляє майже 900 тисяч масок на добу. До того ж ми ще імпортуємо. Перевіряємо, як доходять маски до місцевих аптек», – зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

У відповідь Президент доручив негайно зібрати дані про потреби всіх аптечних мереж та за допомогою державних структур закупити стільки масок, скільки їм потрібно.

Додатково Глава держави звернув увагу на те, що жодна лікарня чи відділення зараз не можуть бути закриті.

«До нас доходить інформація то про закрите дитяче обласне відділення, то про закриття тубдиспансерів. На період епідемії коронавірусу ми не маємо права закривати лікарні чи зупиняти фінансування. Це було б жорстокою безвідповідальністю перед українцями», – сказав Володимир Зеленський.

Національна поліція відзвітувала, що за період карантину значно зменшилася кількість злочинів, кількість дорожньо-транспортних пригод знизилася на 63%.

Додатково на нараді доповіли про ситуацію з продуктовими ринками, які не припинили функціонування в Україні. Сьогодні на деяких з них відбувається неконтрольоване скупчення людей, що є величезним ризиком поширення коронавірусу. Ухвалено рішення жорсткіше контролювати продуктові ринки.

Додатково Кирило Тимошенко наголосив, що цього тижня очікується прибуття семи літаків зі спецзасобами для протидії COVID-19.
https://www.president.gov.ua/news/prezi ... s-ce-60505
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7733
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16096 раз
Карма: +8/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Александр Сергеевич Перижняк » 06 апр 2020, 17:08

по области новых случаев пока нет. заболевшие поправляются. маски кто носит кто нет. сегодня 4 раза звонили с работы:аденьте маску! хто маску не вазьмет ночью глаза не сомкнет!...
зарплаты обещают прямо таки космические...Если это касается санитарки, ее зарплата составит от 10 000 гривен, медсестра будет получать от 15 000, врач-анестезиолог или врач-реаниматолог — от 20 000 гривен и выше. Поэтому я приглашаю медработников — мы будем рады вас видеть и достойно оценим ваш вклад в борьбу с этой опасной болезнью», — сказал Андрей Бабский.
вот так они и должны платить . медикам.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76651 раз
Карма: +14/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Warisdeath » 06 апр 2020, 17:20

Безкоштовно лікуватимуть лише середні та важкі випадки COVID-19, - Степанов

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що за державні кошти лікуватимуть тільки тих пацієнтів з коронавірусною інфекцією, які перебувають у середньому і важкому стані.

Про це він заявив в ефірі "Сніданку з 1+1".

Глядач ефіру запитав міністра, яким чином забезпечуються ліками хворі на COVID-19 (всіма необхідними позиціями чи окремими препаратами), які перебувають на стаціонарному лікуванні (з наявних фондів медичного закладу, змушені купувати самостійно або за допомогою родини), які лікуються амбулаторно (отримують від соціальних працівників за рахунок держави, змушені купувати самостійно).

"На сьогодні питання лікування, особливо середньої тяжкості і важких хворих - це те, що має виконувати держава. І ми зараз в терміновому порядку це переглядаємо. Переглядаємо пакети надання медичних послуг, медичних гарантій для того, щоб там був виділений COVID-19, щоб ми могли лікувати", - відповів Степанов.

Одна з глядачок програми запитала міністра охорони здоров'я, чому лікування COVID-19 не безкоштовне і за які гроші лікуватися людям, які залишилися без роботи.

"Ми насамперед маємо говорити про лікування середньої важкості і важких хворих. Там, де використовуються, зокрема, доволі дорогі лікарські засоби. Держава буде брати це на себе", - відповів він.

За які гроші лікуватися тим, у кого легше проходить хвороба, міністр не сказав.
https://tsn.ua/ukrayina/derzhava-bezkos ... 22035.html
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 06 апр 2020, 17:45

Бачу відео з столиці плавця вже виклали :wink: тож тікі початок :scare: но то таке переживемо, а от порада на рахунок мила господарського то правда, тікі треба 72% шукати, допомагає при дезінфекції.
І пару світлин в тему.
96795 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 06 апр 2020, 17:46

96796 - Вирус. Эпидемия.
:scare:

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 06 апр 2020, 17:46

Якось справді так виходить :hz:
96797 - Вирус. Эпидемия.

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Lumen » 06 апр 2020, 17:47

Рост76 писал(а):
06 апр 2020, 17:45
тож тікі початок
Что, скоро ВСЕ поплывут? :shok:
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Рост76
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 20707
Зарегистрирован: 03 янв 2018
Поблагодарили: 113382 раза
Карма: +10/-0

Вирус. Эпидемия.

Где Рост76 » 06 апр 2020, 17:47

96798 - Вирус. Эпидемия.

Вернуться в «Из жизни разных стран»