Международная панорама

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить

Автор темы
Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Международная панорама

Где Warisdeath » 28 июн 2020, 22:32

Привіт Путіну. Тисячі американських вояків з ФРН перекинуть до кордонів Росії, - ЗМІ

Міністр оборони Марк Еспер в понеділок представить президенту США Дональду Трампу варіанти виведення тисяч американських військовослужбовців з Німеччини, багато з яких будуть перекинуті в Східну Європу, заявили в Пентагоні.

За словами двох високопоставлених представників Пентагону, план передбачає скорочення постійної присутності американських військ в Німеччині на 9500 осіб до 25 000 військовослужбовців. За словами співрозмовників AFP, деякі з цих 9500 військовиків повернуться в США, а інших переведуть в країни Східної Європи.

Ці зміни, за словами представників Пентагону, слугуватимуть однозначним попередженням російському президенту Володимиру Путіну, чиї військові амбіції вкотре були підтверджені анексією українського Криму в 2014 році.

Співрозмовники агентства не уточнили, в яку саме з європейських країн можуть бути перекинуті військові з Німеччини, однак президент Дональд Трамп, зустрічаючись у середу із польським президентом Анджеєм Дудою, говорив про американську присутність у Польщі.

До цього часу, в моменти загострення відносин з Москвою, Північноатлантичний альянс перекидав війська до близьких до Росії країн лише тимчасово. Але тепер США вбачають в анексії Криму і триваючому конфлікті на сході України можливість звільнитися від колишніх зобов'язань, пише AFP.

Також одне з джерел в Пентагоні повідомило, що перекидання військовослужбовців буде проводитися на основі двосторонніх угод між США і країнами-партнерами, а не під егідою НАТО.

За словами одного зі співрозмовників AFP, нова можлива система ротації забезпечує більшу гнучкість і вищий рівень непередбачуваності, що робить її серйознішим сигналом для Росії.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Международная панорама

Где Warisdeath » 29 июн 2020, 14:51

Япония выступила за сохранение формата G7 «без России»
Для Японии крайне важно поддерживать нынешний семисторонний формат G7. Об этом заявил генеральный секретарь кабинета министров страны Есихидэ Суга, комментируя недавнее заявление президента США Дональда Трампа о том, что он хочет расширить G7 и подключить к формату Россию, Австралию, Индию и Южную Корею.

«Для нашей страны, думаю, крайне важно поддерживать нынешний семисторонний формат. А вопрос о том, как проводить саммит, думаю, США согласуют сами», — добавил Суга, его цитирует The Japan Times. При этом он воздержался от раскрытия деталей дипломатических дискуссий по этому поводу.

В то же время Япония выразила несогласие с участием Южной Кореи в формате G7, и это может расстроить Сеул, который приветствовал предложение Трампа.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Международная панорама

Где Warisdeath » 02 июл 2020, 17:51

Туреччина зняла своє вето в НАТО з планів оборони Східної Європи

За словами посадовців з Литви, Польщі та Франції, Туреччина зняла свої заперечення у НАТО щодо планів оборони Польщі і країн Балтії.

Про це йдеться в публікації агентства Reuters, пише "Європейська правда".

План захисту для Польщі, Литви, Латвії та Естонії, деталі якого засекречені, був складений на їхнє прохання після того, як Росія анексувала український Крим в 2014 році. План був схвалений на саміті НАТО в Лондоні в грудні.

Але Туреччина не дозволяла главам НАТО втілити цей план в життя, поки вони не визнають терористичним курдське ополчення YPG на півночі Сирії.

"Турки зняли свої заперечення", - заявив в середу представник Міністерства оборони Франції. Дипломат держави НАТО заявив, що плани тепер остаточно узгоджені.

Хоча наразі неясно, чи отримала Туреччина якісь поступки за свою згоду, інший дипломат НАТО сказав, що Анкара погодилася після тиску з боку інших 29 союзників в кінці минулого місяця.
План оборони Польщі та країн Балтії, відомий як Eagle Defender, не має прямого стосунку до стратегії Туреччини в Сирії.

МЗС Туреччини відмовилося коментувати агентству цю інформацію в четвер.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen
Рейтинг: 8.33%

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Из жизни разных стран»