Президент Зеленский

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 30 ноя 2019, 02:50




Зеленський звільнив Кривоноса.
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №869/2019
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Президент Зеленский

Где Гоша » 30 ноя 2019, 05:27

Это ужас У меня кончились силы , я не могу поставить палец в верх. :fp: :fp: :fp: :rofl2: :rofl2: :rofl2:


Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3724
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 30 ноя 2019, 10:40

Warisdeath писал(а):
30 ноя 2019, 01:55
dnepr7, Ви знов помилились країною. Все те, що Ви описали, то за порєбріком. Навіть більшовики зрозуміли, що з українцями і їх духом треба якось змиритися і прийняти, а Зекоманда в своєму прагненні к необільшовизму ні розумом, ні силою не дотягують до червоних. І про Ваш рядянський союз вже давним давно написан некролог, і воскресіння його не буде. Не буде навіть реінкарнації. І не треба забувати, що в нас люди пройшли війну. Тож почуття страху зовсім інше, залякуватель Ви наш.
А ще хочу нагадати, що якби не свобода слова, то ваш Зеленський НІКОЛИ не став би президентом. І знов таки нагадаю, що обмежити свободу слова можуть в росії, в Білорусі, а в Україні не вийде. І Зекоманда про це знає.
Если ЗЕ такой предатель - соберите Майдан в 500.000 человек для начала и выскажите это. Можете? Нет! Как по мне то бояться угроз от импотента в том что он Вас изнасилует - не нада. Выплескивайте свою ненависть и раздражение на Фейсбуке и на Ютубе - это безопасно и комфортно.

Смогут ли в Украине ограничить свободу слова - это мы скоро узнаем.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 30 ноя 2019, 10:52

83267 - Президент Зеленский
Последние кадровые решения президента Зеленского об отстранении боевого офицера Сергея Кривоноса с ряда должностей вызвали бурные споры в сети. Многие считают, что после указов по Кривоносу можно забыть о функциональности Совета нацбезопасности и в принципе об обороноспособности страны. Другие говорят, что СНБО превратился в посмешище намного раньше, чем появились указы Зеленского.

https://fakty.ua/326232-net-krivonosa-z ... zelenskogo

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 30 ноя 2019, 14:59

Sanek писал(а):
30 ноя 2019, 10:52
Другие говорят, что СНБО превратился в посмешище намного раньше, чем появились указы Зеленского.
І у статті ні одного пруфа про це. Хто, де і коли так казав? І хто ці інші, які сміялися над РНБО попереднього складу?
Чи то журналісту аби шось ляпнуть, щоб хоть якось виправдати Зеленського? А не виходить. І, найгірше те, що все це зовсім не смішно(((
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7231
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21441 раз
Карма: +3/-0

Президент Зеленский

Где Lis1980 » 30 ноя 2019, 15:15

Имелось ввиду, что СНБО посмешище не до Зеленского, а до увольнения генерала.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 30 ноя 2019, 15:41

dnepr7 писал(а):
30 ноя 2019, 10:40
Если ЗЕ такой предатель - соберите Майдан в 500.000 человек для начала и выскажите это. Можете?
Не хвилюйтесь. Якщо збереться Майдан, то там буде набагато завбільшки 500 тисяч. Та не будіть лиха.

Кожна розумна і відповідальна людина - громадянин розуміє, що збиратися зараз небеспечно.Тому й доносять до влади меседжи різними способами. Якщо буде Майдан, то Небесня сотня може стати небесної тисяччю. А кому це потрібно? В нас мало крові за останні 6 років?
Це ж Ви і такі, як Ви, думають про свої кишені, холодильникі і свій манямирок. І Вам пофіг, чи є погроза незалежності і суверенітету держави і в яких кордонах, взагалі, держава. А ті, хто виходить на Майдан, думають про країну. Про її цілістність і її незалежність. І про таких, як Ви, щоб Вам і далі було пофіг і щоб вашим манямиркам нічого не загрожувало. Ви і такі, як Ви, хочете цих людей знищити, кинути за грати, а ці люди хочуть всіх вас захистити, не зважаючи на ваші бажання про них. Бо для нормальної людини дорог кожний громадянин України, навіть якщо він і з іншими поглядами, але ж то наші громадяни і такі вже вони в нас є, хто з совком в голові, хто з ватою, але ж всі вони наші. І не знищувати їх треба, а захищати і пояснювати, що ми живемо в цивілізованій країні. Що в нас є один ворог на всіх, і він у кремлі, а п'ята колона в середені країни веде нас у ворожу пастку. І з ними всіма нам треба боротися.
Так що не швидить цих людей вбивати, кидати за грати і закривати їм рота. Вони ще вас захищати будуть. Бо ті методи, які Ви пропонуєте, Вас же і торкнуться. Вони ж не будуть вибірковані, а косити будуть всіх і кожного.
dnepr7 писал(а):
30 ноя 2019, 10:40
бояться угроз от импотента
Під імпотентом Ви кого зараз мали на увазі? Я щось не зрозумів.
dnepr7 писал(а):
30 ноя 2019, 10:40
Смогут ли в Украине ограничить свободу слова
Не зможуть
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 30 ноя 2019, 15:49

Слуги не відають, що творять і в цьому небезпека - Володимир Коваль про скандал з Василевська-Смаглюк, яка сказала: "Мені здається, що у нас в країні настільки сильна свобода слова, що її пора б вже трошки приглушити".


Як на мене, то ті, хто керує цими слугами, навіть дуже відають, що творять :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7231
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21441 раз
Карма: +3/-0

Президент Зеленский

Где Lis1980 » 30 ноя 2019, 19:09

Что все о плохом, давайте о хорошем! Вот новый ролик, снят несколькими камерами, царь проявляет заботу о народе и изображает на лице мыслительный процесс и понимание )))
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3724
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 30 ноя 2019, 20:07

Warisdeath писал(а):
30 ноя 2019, 02:17
Можливо, напередодні саміту НАТО, куди поїде пані президент і не поїде наша зелень
Украине не нужно НАТО. И Грузины нам не нужны - они нам даже не соседи общей границы нет. И вообще Грузия - ДНО.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 30 ноя 2019, 20:30

Lis1980 писал(а):
30 ноя 2019, 19:09
изображает на лице мыслительный процесс
А ведь реально.... :rofl: :rofl: :rofl:

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3724
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 30 ноя 2019, 21:05

Warisdeath писал(а):
30 ноя 2019, 15:41
Не хвилюйтесь. Якщо збереться Майдан, то там буде набагато завбільшки 500 тисяч. Та не будіть лиха.

Під імпотентом Ви кого зараз мали на увазі? Я щось не зрозумів.
Порошенко не сможет собрать новый Майдан. А у порохоботов нового лидера вроде нет. И - я лично - никого из инакомыслящих не призывал стрелять сажать или рот им закрывать - как по мне то пусть говорят что хотят и даже на мате, пусть выходят на улицу и машут плакатами - это все ничего не меняет - к этому команде ЗЕ нужно относиться СПОКОЙНЕЕ и просто игнорировать, а не эмоционально вовлекаться.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 30 ноя 2019, 21:06

Lis1980 писал(а):
30 ноя 2019, 19:09
Вот новый ролик,
Ще ні один президент так не стібався над українцями. У цього це дуже добре виходить. І вони дуже добре знають, що вони цим роликом стебуться. І вони дуже добре знають, що є ті, хто це розуміє і є ті, на кого і розраховане це відео, хто буде аплодувати і верещати ой який же він в нас гарнюня, як турбується про свій народ.

Дуже потішили вислови про закон. Люди, які начхали на конституцію, на норми права і порядку, щось там розповідають про те, що так прописано в законі)), наче їм хтось, або щось заважає його переписати, або зовсім не виконувати. От смішні.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 30 ноя 2019, 21:12

dnepr7 писал(а):
30 ноя 2019, 21:05
Порошенко не сможет собрать новый Майдан. А у порохоботов нового лидера вроде нет.
Та забутьте про Порошенка. Зрозумійте, що на відміну від малоросів і людей з росіянсько-імперським мисленням, в нашій країні є багато людей, які мають свою особисту думку і самостійно приймають рішення. Їм, на відміну від Ваших однодумців, поводир не потрібен. Бо вони люди вільні.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 30 ноя 2019, 21:14

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 30 ноя 2019, 21:25

Warisdeath писал(а):
30 ноя 2019, 21:06
Ще ні один президент так не стібався над українцями. У цього це дуже добре виходить. І вони дуже добре знають, що вони цим роликом стебуться.
Здесь не соглашусь... от большого ума они реально думают, что это креативно... они уверены в этом!... :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 30 ноя 2019, 21:47

dnepr7 писал(а):
30 ноя 2019, 20:07
Украине не нужно НАТО. И Грузины нам не нужны - они нам даже не соседи общей границы нет. И вообще Грузия - ДНО.
Ви хочете про це поговорити? Ну і розмовляйте. Вам ніхто не заважає. У нас вільна країна і дуже демократичний форум. А якщо Ви хочете це обговорити, то, наприклад я, дурню не обговорюю і, навіть, не коментую.
dnepr7 писал(а):
30 ноя 2019, 20:07
И вообще Грузия - ДНО.
Навіть ми, опоненти, так не опускаємо президента, як це зробили Ви. Оце так прихильник!!! Принизив, так принизив)))
У пана Зеленського є п'ять номерів у отелі в Грузії. То що виходить, що пан Зеленський дурний, раз вкладає гроші у дно?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 30 ноя 2019, 21:49

Sanek писал(а):
30 ноя 2019, 21:25
Здесь не соглашусь... от большого ума они реально думают, что это креативно... они уверены в этом!... :wink:
Може й так. Але ж по факту вийшло як стьоб :yes:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8868
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30321 раз
Карма: +16/-0

Президент Зеленский

Где Влад Бевх » 30 ноя 2019, 22:02

Изображение

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25539
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76692 раза
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 30 ноя 2019, 22:27



А Гончарук же швиденько запропонував внести зміни до закону від імені президента! То ж мабуть і розуміє!

А якщо дивитись глибше, то це кіно не просто так з'явилося. Рейтинг падає. А для нашого президента це дуже боляче. Треба якось той рейтинг, точніше його падіння, стримувати. Ось і показують, що цар хороший, боярє погані, а попередніки зовсім жах жахливий. А ще вони розуміють, що тарифи знизити не зможуть, але ж показали, що спроба була. І ще вони зможуть це перекласти на місцеву владу. А так як вони рублять децентралізацію, то це саме те, що їм потрібно. А ще на слідуючий рік вибори в місцеві органи, от вони й продемонструють які погані зараз ці органи і всіх треба змінити на слуг.

І це ще раз підтвержує, що вони дуже добре розуміють що вони роблять. Тільки їх справи можуть бути зовсім не на користь країні. На користь окремим громадянам да, і ми їх знаємо, тих окремих громадян. А на користь всій країні - ні. Бо вони знов пропонують прямі поставки газу з ерефії і запевняють, що по-іншому зараз неможна. П'ять років було можна, а тепер чомусь ні :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»