Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Гоша » 14 авг 2020, 05:18

Здесь два наиглавнейших вопроса: что будут делать и способны ли повзрослеть? Вот по этому меня и пугает Беларусь без Батьки.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76650 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76650 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 14 авг 2020, 10:28

Гоша, Такі самі відчуття і питання.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76650 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 14 авг 2020, 11:06

Президенти Литви, Латвії, Естонії та Польщі у спільній заяві в четвер висунули вимоги білоруському президенту Олександру Лукашенку, виконання яких, на їх думку, дозволить Мінську уникнути міжнародної ізоляції.

Відповідна заява розміщена на офіційних сайтах президентів цих країн, зокрема Анджея Дуди.

«Ми, президенти Литви, Польщі, Латвії та Естонії як регіональні сусіди Білорусі, члени НАТО і ЄС, хочемо, щоб Білорусь була стабільною, демократичною, незалежною і процвітаючою країною», - зазначається у заяві.

Глави держав задля цього закликали Лукашенка виконати три пункти: деескалація ситуації і негайне припинення застосування сили проти білоруського народу; термінове звільнення всіх затриманих учасників протесту, припинення подальшого переслідування; негайно розпочати діалог з білоруським народом, організувавши круглий стіл з національного примирення за участю представників уряду та громадянського суспільства.

Президенти закликали білоруського колегу «слухати голос своїх громадян і дозволити їм говорити вільно», що стало б «відповідним кроком до початку справжнього національного діалогу».

«Ми твердо віримо, що діалог - це завжди кращий шлях для соціального розвитку, обговорення реформ і майбутнього вашої країни», - йдеться в заяві-зверненні.

За словами президентів, якщо білоруська влада виконає ці вимоги, «двері для співпраці з міжнародним співтовариством залишаться відчиненими».
Окрім цього, президенти запропонували свої «посередницькі зусилля» для досягнення мирного врегулювання в Білорусі та зміцнення її суверенітету.


Ех, був би у нас президент, то було б так: "Президенти Литви, Латвії, Естонії, Польщі та України у спільній заяві в четвер висунули вимоги білоруському президенту ...." Але ж ((( Маємо те, що маємо :schead:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76650 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 14 авг 2020, 12:26

Изображение

Без коментарів
:cs:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Lumen » 14 авг 2020, 13:12

На прошедших выборах подавляющее большинство населения Беларуси высказалось за президента Лукашенко. А подавляемое — против. (с)
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Lumen » 14 авг 2020, 13:40

Наконец-то "визитка Яроша"!
110384 - Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси
110385 - Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70550 раз
Карма: +11/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Lumen » 14 авг 2020, 14:18

Білоруська ЦВК оголосила офіційні результати виборів: Лукашенко – 80,1%, Тихановська – 10,1%.
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76650 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Sanek » 14 авг 2020, 21:40

Лукашенко о протестах: Против страны началась агрессия. Дайте нам навести порядок.

https://inforesist.org/lukashenko-o-pro ... -poryadok/

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Sanek » 14 авг 2020, 21:50

"С России... с этой... с открытой России Навального..." обратите внимание, как уточнил... :wink:

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Sanek » 14 авг 2020, 23:05

Тви: "Стратегия Лукашенко сейчас очевидна - ему явно посоветовали Хабаровский вариант. То есть, мол, пусть протестующие ходят сколько угодно и где угодно. Хоть до посинения. Месяц, два, три. А он останется сидеть в президентском кресле. Ну и можно ещё имитировать вялотекущие переговоры."

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76650 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 14 авг 2020, 23:06

Білорусь видала 14 серпня Російській Федерації 32 бойовиків ПВК "Вагнер", проігнорувавши тим самим запит України на їх екстрадицію.
Про це опубліковано на сайті Генеральної прокуратури Росії.

"В соответствии с ходатайством Генерального прокурора Российской Федерации Краснова И.В. от 05.08.2020 в порядке, предусмотренном Минской Конвенцией о правовой помощи и правовых отношениях по гражданским, семейным и уголовным делам от 22.01.1993, тридцать два гражданина Российской Федерации, которые были ранее задержаны на территории Белоруссии, пересекли Государственную границу Российской Федерации и в настоящее время находятся на территории России. Тридцать третий гражданин России, который имеет также белорусское гражданство, остался на территории Республики Беларусь.

Передача указанных лиц осуществлена в строгом соответствии с нормами международного права и национального законодательства Российской Федерации и Республики Беларусь, в тесном взаимодействии органов прокуратуры наших стран. Компетентные органы Российской Федерации продолжат разбираться с ситуацией, сложившейся вокруг этих граждан".
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76650 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 14 авг 2020, 23:09

Sanek,
Сегодня уже понаехали сюда из Польши, Голландии, Украины..."
А вагнерівці приїзжали з самими добрими намірами
Ну, ну...
Ростов пригріє
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76650 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 15 авг 2020, 00:46

Білорусь, яка 26 років змушена була «прогинатися» під диктатурою Олександра Лукашенка, робить зусилля, щоб від неї позбавитися назавжди. Країна вже ніколи не буде такою, якою була раніше до дня виборів 9 серпня. І не дивлячись на те, чи вдасться Лукашенку утримати владу, чи він змушений буде піти під тиском наростальних народних протестів, ситуація в цій країні кардинально зміниться.

Якщо йому вдасться утримати свій контроль над Білоруссю, то він, зазнавши великих політичних та іміджевих втрат, вийде з протистояння з білоруським народом настільки ослабленим, що Путін уже не вважатиме необхідним і доцільним дотримуватися стосовно нього позірно якихось, хоча б формальних правил, як це він робив досі.

Західний Федеральний округ Російської Федерації

Тобто йтися може про зміну політичного статусу Лукашенка не тільки в середині своєї країни, а й на міжнародній арені. Чим можуть скористатися не лише сусідня Російська Федерація, але й Китай, який білоруський президент часто намагався використовувати як важіль у протистоянні з Кремлем.

Якщо Лукашенка усуне від влади Путін, то вона дуже швидко стане Західним Федеральним округом Російської Федерації. І Москва почне терміново змінювати склад населення Білорусі, роблячи приблизно те, що вона зараз чинить у Криму. Білорусів можуть почати переводити на роботу до Сибіру і крайні північні точки РФ, а на їхні місця заселяти уродженців Росії, для яких клімат і умови життя в Білорусі видаватимуться справжнім раєм.

Ситуація в Білорусі може вплинути на війну, яку веде Росія на Донбасі

Крім всього іншого, події в Білорусі можуть вплинути на війну, яку веде Росія на українському Донбасі. І при тому, що Лукашенко неодноразово запевняв, що українцям немає чого опасатися з боку Білорусі, через те що там ситуація кардинальним чином здатна змінитися, це може бути зовсім не так.

Оскільки вже зараз зрозуміло, що Кремль дуже добре підготувався до виборів у Білорусі та московська агентура готова розіграти, як кажуть «внічию» Лукашенка і білоруські еліти.

Запропонувавши їм вибір: або їх усуне демократична революція, чи псевдодемократичний переворот, або вони «підпишуться» на всі ті умови, які пропонував Кремль, аж до підтримки війни Росії з Україною. Тоді Україна опиниться в пастці, у своєрідному «котлі», якщо подивитися на карті.

І навіть якщо Лукашенку вдасться дійсно передати владу парадемократичній новій владі, а не проросійській, то Україна також потрапляє в дуже серйозну ситуацію, тому, що в Білорусі можуть бути дислоковані будь-які російські військові сили.

Зараз уже марно говорити про те, що до нинішньої ситуації потрібно було готуватися не тільки Росії, а й демократичним силам поза Білоруссю. Треба акцентувати свою увагу на тому, що можна дійсно зробити.

Необхідно перехопити ініціативу в Москви на білоруському напрямку, і не дати проросійським силам реалізувати там свої ревізіоністські плани.

Для України – головне питання безпеки

Для України, під час війни з Росією, зараз стає нагальним питання, яким чином можливе усунення від влади Лукашенка здатне вплинути на безпеку Української держави.

Лукашенко втрачає опору, і дуже важливо, щоб за цієї ситуації він не перейшов «точку неповернення». Бо тоді у нього буде тільки один вихід – капітуляція на умовах Москви.

Далі – в кращому випадку – Ростов, оскільки «бацька» стане відпрацьованим «політичним матеріалом», у Росії Путіну він не буде потрібний.

У Лукашенка мають бути шляхи безболісного відходу від влади

Зараз важливим питанням є надання Лукашенку можливості та способу відійти від порушених ним норм, дати йому «поступитися».

Для цього необхідно дуже оперативно, буквально протягом лічених годин надати Лукашенку «дорожню карту» з усіма можливими варіантами розвитку подій. При цьому важливо, щоб у цій «дорожній карті» було артикульовано не лише вихід із кризи країни Білорусь, а й достойний відхід від влади Лукашенка.

Технічно, для подібної роботи необхідно створити робочий орган для співпраці з Лукашенком. Для цього можна залучити кількох чинних президентів та авторитетних експрезидентів та знакових політиків США, європейських країн, особливо країн Балтійсько-Чорноморського поясу.

А також створити робочі органи співпраці з опозицією, протестними рухами та громадянським суспільством у цілому – щоб від самого початку не повторювати колишніх помилок та діяти в рамках сучасної демократичної політичної парадигми.

Саме такий підхід надасть можливість направити білоруські еліти та білоруське суспільство в русло вирішення кризи в цивілізованих та конструктивних межах, без зайвої крові, створення нових зон нестабільності та «відкатів» у минуле.

Необхідно показати Лукашенку можливі шляхи безболісного відходу від влади. Наприклад, він гарантуватиме політичній опозиції, що в стислі терміни проведе повторні президентські вибори, у яких сам вже не братиме участі.

Якщо зробити припущення, що Лукашенко таки утримається у президентському кріслі, але повністю поб’є горщики з Путіним, то Москва може легко перекрити російські приховані дотації на енергоносії, тоді зникнуть замовлення на продукцію білоруських держпідприємств і вони почнуть банкрутувати, а десятки, якщо не сотні тисяч їхніх працівників опиняться на вулиці.

У такому разі, в Лукашенка залишається єдиний вихід, – швидко переорієнтуватися на Україну і Євросоюз. Наразі близькість до держав Балтії тут може послужити позитивну роль, адже вони вже давно в НАТО і ЄС, й тому підтримати невелику за територією Білорусь їм всім трьом буде неважко.

Очевидно, що хороших диктаторів не буває, і Лукашенко не може стати винятком із цього правила. Але коли йдеться не тільки про його політичне майбутнє, а про історичну долю Білоруської держави, про регіональну і, навіть (потенційно) глобальну безпеку, то тут простих, але неправильних рішень у жодному разі не повинно бути.

Віктор Каспрук, незалежний політолог
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76650 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 15 авг 2020, 01:20

Sanek писал(а):
14 авг 2020, 21:50
"С России... с этой... с открытой России Навального..." обратите внимание, как уточнил...
Та як же ж не звернути на це увагу? Це ж можна на нормальні цивілізовані країни гнати, тому що знає, що окрім дипломатичних заяв з обуренням та незадоволенням нічого йому за це не буде. А якщо він точно так скаже про росію, то друг Пу може і образитися і відреагувати далеко не дипломатично. А коли він уточнює, що то "откритая росия Навального", то ніби він про якусь іншу росію каже, але ні в якому разі не про росію путіна. От же ж сволота.

П.С. Сподіваюсь, що наші МЗС разом з президентом вже відреагували та написали ноту протеста, в якій висловили своє обурення такими заявами. Викликали посла для того, щоб сказати йому, що такі заяви неприйнятні. І ще дипломати мають відреагувати на наплювательське відношення Лукашенком до України у справі вагнерівців.
Чи у нас можна тільки перед нашими бути нелохом?
П.С.П.С. На московії "открытая россия", то Ходорковський, а не Навальний.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76650 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 15 авг 2020, 01:56

Навальний відповів Лукашенку на звинувачення у «розв'язанні агресії» в Білорусі
110421 - Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси
110423 - Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25461
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76650 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8867
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30316 раз
Карма: +16/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Влад Бевх » 15 авг 2020, 02:39

Аркадий Бабченко
14 ч.
Когда я стоял на тумбочке в Моздоке, проходивший мимо Тимоха въебал мне локтем в челюсть. Я отлетел на щит со штатным расписанием роты, где уже два года не менялась загрязнившаяся надпись «Рота находится на выполнении правительственного задания по наведению Конституционного порядка в республике Чечня», выплюнул на ладонь осколки зубов и зачем-то протянул ему. «Тебе бы витаминов попить, кальция не хватает», сказал Тимоха и пошел дальше.
Он сломал мне зубы ни почему. Просто так. Просто проходя мимо.
Боксер заставлял нас приседать триста шестьдесят раз и вбил Олегу солдатскую пуговицу дужкой в грудину. Да, это правда. Её можно утопить в грудине полностью. Я видел это.
Саид, заставляя отжиматься, пиздил меня каблуком по затылку, чтобы я разбил лицо об пол. Мной выбили окно в туалете вместе с рамой и я, лежа на полу, отбивался осколком стекла. Потом Саид зарядил холостой в калаш, вставил шомпол в ствол и сказал: «Длинный, вытяни руку». Я не вытянул. Шомпол вошел в стену сантиметров на двадцать.
На Манежке в 2012 меня отпиздили первым и закинули в автозак. На этом моя революция и закончилась. «Ушибы височной области, множественные гематомы», как было написано в заключении о снятии побоев. В автозаках менты душили людей, избивали щитами, один раз, когда нас везли, пробило выхлопную трубу и весь газ пошёл в салон. Это был «Пазик», жара, лето, окна не открываются. Но нас так и не выпустили. Они чуть не убили нас. В прямом смысле этого слова. С тех пор я примерно представляю, что чувствовали люди в душегубках, когда их убивали по дороге в лагеря смерти.
Кода я пошёл в армию по контракту, первое, что увидел, войдя в казарму, это подвешенный на решетке оружейной комнаты избитый солдат с танковым траком на шее и лыжами на ногах.
В Турции на Таксиме сотрудники МИТ - турецкого КГБ - избивали меня берцами в недостроенном центре Ататюрка, и с тех пор я знаю что такое «нежидкостная гематома» мягких тканей. А до этого они избивали человека, который пытался засунуть в выхлопную трубу ментовского бусика картофелину, избивали металлическими щитами под затылок, и его голова чуть ли не отрывалась, и я заорал и переключил их внимание на себя, но нам удалось тогда отпетлять. На Таксиме, кстати, вообще убили сто человек. Вот там реально все было по взрослому.
После Славянска я знаю, что такое перелом носа без смещения. Меня отпиздили так, что парализовало. И два месяца я просыпался от страха, что отнялись ноги.
В Киргизии нас достали из машины, вывели в поле и чуть не расстреляли, потому что водитель - узбек.
Когда я, кося от армии, лежал в дурке, в семнадцатой наркологической на Каховской, туда привезли бомжующего вора в законе. У него вместо груди была одна сплошная гематома. Менты надели на него бронежилет и стреляли из пистолета Макарова.
На каком-то очередном марше несогласных при мне японскому журналисту проломили голову.
В Нижнем площадь окружили снегоуборочной техникой, всю толпу закидали в автобусы, разложили на полу, и сотрудник ОМОНа, ходя по нам, говорил - готовьтесь, суки, сейчас отъедем в сторону и вам пиздец. Что в этом автобусе было дальше, я не знаю, они выяснили, что я журналист, и выкинули меня. Но я знаю девушку, которую вот в таком вот автобусе изнасиловали дубинкой.
В девяносто третьем на Кутузовском лежащих около перехода лицом в асфальт людей избивали ребром металлического щита, со всей силы, как гильотину, опуская его на внутреннюю часть коленного сустава на асфальте. Это было страшно даже видеть. Это инвалидность гарантированно.
Что происходит в тюрьмах, писать, я думаю, не надо. Там пытки просто узаконены.
И вот, на двадцать первом году Путина и на двадцать седьмом году Лукашенко обитатели фейсбука сделали для себя открытие - ОКАЗЫВАЕТСЯ ОМОН ПИЗДИТ!
Вот это да. Кто бы мог подумать.
Розовые пони, двадцать лет петлявшие между струек от реальности, столкнулись с ней и впали во фрустрацию.
Опять. Снова. Каждый раз.
В сто миллион первый раз они сделали для себя открытие - оказывается, если выходить на улицы против поехавшей головой диктатуры, то, возможно, почти наверняка почувствуешь лёгкое недомогание.
Оказывается, этот мир постимперии устроен вот так вот.
Неделю лента переполнена ахами и вздохами - боже, в чем, в чем причина такой жестокости беларуского ОМОНА? Почему они избивают людей?
А и правда. Почему же, почему же, почему же…
Неожиданность-то какая.
Причем в украинской части ленты по этому поводу вообще не слова. Украина все поняла ещё шесть лет назад. И урок выучила. Здесь людям все предельно ясно. И вопрос "почему" уже давным давно не звучит. Да плевать, почему. Теперь интересует только "как противостоять".
Неясно только миру розовых пони.
И я бы ещё понял, если бы этот мир располагался в заселенных коалами райских лесах Австралии, или в заселенной Гретой Тунберг Швеции, где уже почти коммунизм, или, не знаю там, на пляжах Маями.
Но в союзном государстве России и Беларуси?
Как? Как у вас так получается, друзья мои? Как у вас получается на постсоветском пространстве с двумя диктатурами во главе, пятью войнами, десятью революциями, прожить жизнь так, чтобы ни разу с ней не столкнуться?
Совершенно недоступная мне наука.
Научите. Я тоже так хочу.
Очень хочу.

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3702
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5524 раза
Карма: +7/-12

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где dnepr7 » 15 авг 2020, 12:27

Если протесты в белоруссии достигнут такого уровня что местные силовики не смогут их контролировать - у Лукашенко останется только один выход - пригласить в гости - официально - вежливых людей. Они конечно приедут - но потом они останутся и это для Украины будет иметь серьезные последствия.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Из жизни разных стран»