Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 20 окт 2020, 01:11

dnepr7, Я його і виділив.
Тількі цікаво одне: вони що, готові стріляти по своєму народу? :hm: Бо про яку ще силу він може говорити? Все, що можна було робити без стрілянини, вони застосували. Залишається тільки стрілянина. Тюрем на всіх не вистачить. Табори ще треба побудувати. А які ще варіанти?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 20 окт 2020, 11:09

Тіхановська оголосила силовикам Білорусі дедлайн для переходу на сторону народу: Це ваш шанс. Режим знає, що вмирає
Изображение
А що далі? Бо так, як є, більше схоже на інтригу, а не на ультиматум.
Ладно, подивимось. У них дивна революція.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где dnepr7 » 20 окт 2020, 20:02

Warisdeath писал(а):
20 окт 2020, 01:11
dnepr7, Я його і виділив.
Тількі цікаво одне: вони що, готові стріляти по своєму народу?
Они думают что да. А когда дело дойдет до этого - не факт что будут стрелять - особенно солдаты-срочники внутренних войск.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 20 окт 2020, 23:42

Лукашенко объявил смену тактики относительно участников протестов: "Мы в спокойном режиме найдем каждого".

Хм, він так каже, наче вони ховаються. Всі йдуть з відкритими обличчями. До того ж з квіточками, а не зі зброєю. А якраз ті, що їх лупцюють за наказом Лукашенка, - у балаклавах, з дубинками та з автоматами. Так кого він шукати зібрався?))) І яким чином протестуючі заважають прогулянкам тих, хто не приймає участі у цих маршах? Шось він не те каже. Як-то кажуть на російській берёт на понт! Скоріш за все не справляється влада с протестувальниками.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 20 окт 2020, 23:52

Лукашенко призначив нових ректорів у три білоруські ВНЗ і доручив їм пояснити студентам наслідки участі в недільних маршах. І ще наговорив чергових гебешно-совкових лякалок.
І, як завжди, сказав, що він за владу не тримається. :mocking: і як їм буде погано без нього. Ні, ні, весь світ баче, як він легко відійшов від влади, як він її передає, нє, він не тримається ні в якому разі за своє крісло.

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где dnepr7 » 21 окт 2020, 20:21

Warisdeath писал(а):
20 окт 2020, 23:42
Лукашенко объявил смену тактики относительно участников протестов: "Мы в спокойном режиме найдем каждого".
Хм, він так каже, наче вони ховаються. Всі йдуть з відкритими обличчями. До того ж з квіточками, а не зі зброєю. А якраз ті, що їх лупцюють за наказом Лукашенка, - у балаклавах, з дубинками та з автоматами. Так кого він шукати зібрався?))) І яким чином протестуючі заважають прогулянкам тих, хто не приймає участі у цих маршах? Шось він не те каже. Як-то кажуть на російській берёт на понт! Скоріш за все не справляється влада с протестувальниками.
Да они идут с открытыми лицами. И Лукашенко под фразой "Мы в спокойном режиме найдем каждого" он имел ввиду ИДЕНТИФИКАЦИЮ участника протеста и приезд к нему домой ментов с автозаком. Не на улице под камерами их ловить - а спокойно по одному, И душить-душить-душить этих протестующих пока они не закончатся - всех до одного.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7095
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21220 раз
Карма: +3/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Lis1980 » 21 окт 2020, 21:40

Лукашенко раньше закончится )))
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 21 окт 2020, 23:15

dnepr7, Душилка зламається.
Їх там ходить не 10-20 людей, і навіть не 100-200-500. Їх там ходять тисячі. Різного віку. Ну, ідентифікують вони одного-п'ятого-десятого-сотого.... Да, це можливо. І це не так важко, бо люди не ховають своїх облич. І додому прийдуть, і на роботу, і у навчальний заклад. І лякати будуть, і бити будуть, і садити будуть. І що? По-перше, вони це роблять з перших днів протестів. І як це допомогло? Протести закінчились? Ні. По-друге, Лукашенко відстав у часі, точніше, застряг у минулому. У совку це був дієвий спосіб. Там інформація передавалась пошепки. Хоч вона і поширювалась між сусідами, колегами, але не було відео-підтвердження, і вона гасла, а люди дійсно боялися. А зараз, в часи інтернету, інформація полетить миттєво. Чорний воронок ще не доїде до Окрестіна, а весь світ буде знати кого в ньому повезли і за що. І саме головне, чого так і не зрозумів Лукашенко за ці 2 місяці, це того, що люди вже прокинулись, вони вже вийшли і люди більше не хочуть його бачити на чолі Білорусі.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Sanek » 21 окт 2020, 23:38

Warisdeath, ждем ухудшений в экономике, а то что они будут - нет сомнений! Хватит ли у стремительно беднеющей РФ денег поддержать Беларусь - вот в чем вопрос? :hm: Хотя может помочь Китай... Например, китайские автомобили для рынка РФ уже несколько лет собираются в Беларуси - два или три завода крупноузловой сборки. Лукашенко даже протянул их открытие вопреки закона об обязательном проценте локализации продукции (чтобы какой-то процент был беларусских комплектующих)... так что вполне может быть финт ушами - все продать китайцам... но с другой стороны, китайцам нужны европейские площадки для экспансии на заподноевропейский рынок, а европейцы могут заявить, что пока у власти Лукашенко товары made in belarus под санкциями, так как это финансирование диктаторского режима... в общем, пока все сложно как мне видится с дивана... :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Sanek » 22 окт 2020, 01:21

Warisdeath, она реально верит, что беларусы начнут массово бастовать? :hm: Напомню, забастовка у них не взлетела в самый разгар протестов... имитация бурной революционной деятельности г-жи Тихановской или что это???

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 22 окт 2020, 01:29

Sanek писал(а):
22 окт 2020, 01:21
имитация бурной революционной деятельности г-жи Тихановской или что это???
Ленін за кордоном.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Sanek » 22 окт 2020, 01:38

Жаль, у меня нет знакомых в Беларуси... желательно несколько и разновозрастных... так бы поспрошал о настроениях в ихнем обществе... а то только гадаю, что там может быть.

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Sanek » 22 окт 2020, 01:40

Советник Тихановской: Координационный совет попросит кредиторов о моратории на выплату госдолга Беларуси.

https://news.tut.by/economics/704933.html

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 22 окт 2020, 01:47

Sanek писал(а):
22 окт 2020, 01:21
она реально верит, что беларусы начнут массово бастовать?
Не знаємо ми вірить вона чи ні, а мене здивували обіцянки про анулювання ВСІХ штрафів, відміну ВСІХ судимостей. По факту це така сама узурпація влади, при якій закон немає значення. А відновлення на роботі без переривання стажу і вислуги та виплати по контрактах - це махровий популізм. Бо після страйку немає ніякою впевненості, що підприємства, взагалі, зможуть почати працювати і чи буде куди виходити на роботу? І що там у неї за такий неосяжний фонд, що вона може задовольнити всі потреби фінансові? Якщо вона цього зовсім не розуміє, то це дуже погано. А якщо розуміє, то це також дуже погано.
Єдине, що так собі аргумент, так це може це єдиний варіант підняти білорусів на загальний страйк. :hm:

І да, хотілось би знати хто фінансує цей фонд. Точніше, з цього треба починати. Бо завжди треба знати звідки гроші, тоді можна плюс-мінус уявляти цілі, більш-менш кінцевий результат і бажання тих, хто платить.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Sanek » 22 окт 2020, 01:49

Warisdeath писал(а):
22 окт 2020, 01:47
І да, хотілось би знати хто фінансує цей фонд.
Как кто? Вот этот мощный старик! :wink:
113157 - Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 22 окт 2020, 01:56

Sanek писал(а):
22 окт 2020, 01:40
Советник Тихановской: Координационный совет попросит кредиторов о моратории на выплату госдолга Беларуси.
https://news.tut.by/economics/704933.html
Ідея непогана. Добра. Да.
Цікаво, а вони хоч трохи уявляють собі через які труднощі їм треба бути пройти, щоб хоч трошечкі доторкнутись до цієї мети? І чи готові вони витримати ненависть суспільства на свою адресу, яка через короткий час виллється на них? :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Гоша
Капитан
Капитан
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 1749
Зарегистрирован: 04 мар 2017
Поблагодарили: 6592 раза
Карма: +5/-1

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Гоша » 22 окт 2020, 07:34

Эти вопросы надо задать сябрам.Если у нас общество биполярно,у них и подавно.

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где dnepr7 » 22 окт 2020, 17:46

Если США и ЕС введут настоящие санкции против Белорусии - такие как против Ирана или КНДР - тогда да будет тяжко. Но пока что я этого совсем не наблюдаю - и США и ЕС заняли выжидательную позицию хотят вероятно увидеть продержится ли режим Лукашенко до Рождества 2021. Или НЕ продержится. Победителей не судят.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 22 окт 2020, 18:09

У Білорусі пройшли перші польові випробування роботизованого комплексу «Вистл» з некерованими ракетами С-5.

Про це повідомляє Державний військово-промисловий комітет Республіки Білорусь.

Комплекс розробленого фахівцями ТОВ «BSVT-New Technologies» і продемонстрованого в травні 2020 року на військовому параді у Білорусі.
В ході випробувань пройшли перевірку системи управління вогнем і інші бойові можливості безпілотної машини.

Бойовий робот був створений в ініціативному порядку та являє собою безпілотну наземну малопомітну бойову машину, яка оснащена поворотною платформою з пакетом з 18 напрямних для некерованих авіаційних ракет С-5 калібром 57 мм.
Изображение
Комплекс призначений для ефективного вогню з місця по живій силі противника, броньованим і неброньованих цілях.

«Завдяки наявності оптико-електронної станції «Грач» і системи обробки даних із застосуванням штучного інтелекту, «Вистл» здатний виявляти цілі на дальності до 3500 метрів», – зазначає виробник.
Виробником повідомляється, що система самостійно розраховує кут напрямку стрільби та багато інших параметрів.
Також повідомляється, що комплекс має високу маневровість і прохідність, що забезпечує виконання завдань в складних умовах місцевості при будь-яких погодних умовах.

Управління бойовим роботом здійснюється дистанційно по захищеному радіоканалу з запатентованою технологією протидії засобам радіоелектронної боротьби.

Для довідки: С-5 – некерована авіаційна ракета, призначена для знищення техніки та живої сили противника.
Даним типом ракет укомплектовувались різного типу авіація. Головною відмінністю від попередніх моделей радянських некерованих авіаційних ракет була складна опора, що забезпечувала компактне розміщення ракет у напрямних трубах, зібраних в одному блоці.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Из жизни разных стран»