Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 22 апр 2024, 00:43

Поблизу Сувальського коридору розпочались спільні литовсько-польські військові навчання

Польові тактичні навчання з авіаційним елементом «Хоробрий грифон 24/II» проводяться з метою навчити штаб бригади і підпорядковані йому підрозділи здатності планувати і проводити оборонні військові операції у взаємодії з союзниками по НАТО.

В рамках навчальних заходів відпрацьовуватимуть оборонні сценарії проти вторгнення з боку Білорусі на основі двостороннього литовсько-польського "Оршанського плану" в Сувальському коридорі.

До маневрів залучено понад 1 500 солдатів (зокрема, з США та Португалії) та близько 200 одиниць військової техніки. Навчання триватимуть до 26 квітня.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8867
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30316 раз
Карма: +16/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Влад Бевх » 29 апр 2024, 04:46

В твіттері пишуть що Німеччина тільки що опублікувала повний текст Стамбульских угод. З підписом Арахамії. По нашій владі почали садити з великого калібру? Разом з відновленням допомоги НАТО все ж буде робити нам Піночета?
(примітка) вже почали цитувати той текст в наших сітках.


Аватара пользователя

Автор темы
Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25449
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76647 раз
Карма: +14/-0

Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Где Warisdeath » 01 май 2024, 02:05

У німецькому Штутгарті починається перший із трьох процесів у справі руху «Рейхсбюргер», члени якого відкидають легітимність сучасної німецької держави, пише BBC.

Загалом на лаві підсудних опинилося 27 людей. Дев'ятьом членам військового крила угруповання висунуто звинувачення у тероризмі та державній зраді. Десять керівників угруповання судитимуть окремо, процес розпочнеться у Франкфурті 21 травня. Процес у справі решти обвинувачених розпочнеться у Мюнхені 18 червня.

Серед обвинувачених - представник роду фон Ройсс - династії, якій нещодавно виповнилося 900 років і яка правила землями в нинішніх Тюрінгії та Саксонії. У матеріалах справи він проходить як принц Ройс (на фото).

Прокуратура стверджує, що змовники мали намір штурмом захопити бундестаг, повалити демократичну владу, поставити на чолі держави свого лідера і відновити державний устрій Німецької імперії, що існував на 1871 рік.

Для цього вони з листопада 2021 року проводили постійні збори, а також займалися вербуванням діючих та колишніх військових, придбанням зброї та організацією тренувань.
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Из жизни разных стран»