Страны Европейского Союза и Европа в целом.

Современная жизнь и новая история стран мира
Ответить

Автор темы
Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 01 июл 2020, 12:32

От так, коли при владі не блазні. :yes:
В Словении политический кризис из-за скандала о закупке масок и ИВЛ
Отдельный отряд полиции расследует закупки защитных средств от коронавируса, осуществленные властями Словении. Глава МВД подал в отставку.

Правительство Словении попало в политический кризис из-за расследования закупок защитных средств во время пандемии коронавирусной инфекции. Министр внутренних дел Алеш Хойс ушел во вторник, 30 июня, в отставку. Министр экономического развития и технологий Здравко Почивалшек был во вторник на некоторое время задержан по подозрению в том, что он оказывал протекцию ряду фирм по производству защитных средств и аппаратов по искусственной вентиляции легких, несмотря на то, что они изготавливали продукцию плохого качества.

Расследованием закупок занимается отдельный отряд полиции. Ушедший в отставку глава МВД Алеш Хойс назвал расследования "политически мотивированными" и заявил, что сам узнал о них только во вторник.
https://www.dw.com/ru/%D0%B2-%D1%81%D0% ... a-54006495
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
LumenSanekГоша
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 04 авг 2020, 16:12

Audi вибачилася за рекламу, де дівчинка їсть банан. В ній розгледіли сексуальний підтекст

Німецький автовиробник Audi вибачився за рекламу, яка викликала суперечки в соцмережах, і пообіцяв не використовувати її в майбутньому.

На рекламі, про яку йде мова, зображена неповнолітня дівчинка, яка їсть банан, спираючись на автівку.

"Ми чуємо вас і повторимо прямо: ми турбуємося про дітей", - йдеться в заяві Audi.

"Ми щиро просимо пробачення за це нетактовне зображення і запевняємо, що в майбутньому його не використовуватимемо".

Критики називали рекламу провокативною. Одні знаходили в ній сексуальний підтекст, інші говорили що дівчинка на фото перебуває у небезпечному положенні, бо водій не побачить її з водійського крісла.

Слоган реклами лунав як "Дозволь своєму серцю битися частіше - у кожному аспекті".

Компанія каже, що наразі розслідує, як з'явилося це зображення.

Користувачка Джейн Бредфорд написала під вибаченнями компанії у Twitter: "Дозволь своєму серцю битися частіше - у кожному аспекті? Зображення дитини біля швидкісної автівки із бананом в роті - це неправильно у кожному аспекті".

"Маленька дівчинка із фалічним символам в руці. Ясно, супер…", - написав інший користувач.

Втім, не бракує й тих, хто нічого поганого в рекламі не розгледів.

"Хммм, для мене посил реклами такий: Audi RS4 - сімейна машина. Так само, як твоя донька змушує твоє серце битися частіше, так само це змушує робити й RS4", - написав користувач Марк Кройзер.
109802 - Страны Европейского Союза и Европа в целом.
У кожного свої таргани :fp:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
LumenSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 16 окт 2020, 23:22

Французька поліція розслідує як теракт вбивство шкільного вчителя в передмісті Парижа. Нападник, як повідомляють французькі ЗМІ, напав в п'ятницю на вчителя з ножем і відрізав йому голову. Сам він був убитий поліцейськими. За повідомленням французького телеканалу BFM, це 18-річний уродженець Москви, його ім'я не називається. Поки немає інформації про те, чи був він громадянином Росії.

За повідомленнями французьких ЗМІ, вчитель раніше показував учням карикатури на пророка Мухаммеда, обговорюючи з ними поняття свободи слова.

Вбивство засудили лідери французької держави. У Конфлан-Сен-Онорін, де було скоєно вбивство, ввечері в п'ятницю побував президент Еммануель Макрон.

Тут, за посиланням, в режимі он-лайн про цей жахливий випадок, реакція Макрона, Олланда, ЗМІ, Charlie Hebdo та інших. (Гугл перекладає)
https://www.bfmtv.com/police-justice/en ... 60297.html

А ось так про це пишуть у москві
Во Франции мужчина обезглавил учителя истории за показ ученикам карикатур на пророка

Москва. 16 октября. INTERFAX.RU - В пригороде Парижа мужчина кухонным ножом обезглавил учителя истории, который демонстрировал ученикам карикатуры на пророка Мухаммеда, сообщают западные СМИ со ссылкой на парижскую полицию.

По данным СМИ, местная полиция в пятницу во второй половине дня сообщила об обнаружении тела в городе Конфлан-Сент-Онорин в департаменте Ивелин, к северо-западу от Парижа.

Убийцу, который имел при себе огнестрельное оружие, преследовала полиция. Он отказался сдаться и был застрелен после того, как начал угрожать полиции. После этого полиция оцепила территорию, опасаясь того, что на убийце мог быть жилет террориста-смертника.

Французские прокуроры считают нападение террористическим актом.

Как сообщили в Союзе национальной полиции, о подозреваемом на данный момент почти ничего не известно.

Убийство произошло спустя несколько недель после нападения на двух сотрудников информационного агентства Premieres Lignes близ бывших помещений редакции Charlie Hebdo. Они были ранены холодным оружием.

Задержанный по горячим следам пакистанец объяснил, что он мстил за повторную публикацию в Charlie Hebdo карикатур на пророка Мухаммеда, но не знал, что редакция журнала переехала, и считал, что напал на ее сотрудников.

В редакции журнала Charlie Hebdo 7 января 2015 года был совершен теракт. В результате нападения вооруженных исламских боевиков погибли 12 человек, 11 были ранены. Главные подозреваемые в совершении террористического акта - братья Саид и Шериф Куаши - были ликвидированы 9 января французским спецназом.

Нападение спровоцировала публикация карикатур на пророка Мухаммеда. Теракт в Charlie Hebdo положил начало серии нападений исламистов во Франции.

В начале сентября нынешнего года журнал повторно опубликовал карикатуры на пророка. Переиздание карикатур было связано с началом судебного процесса в отношении предполагаемых пособников террористов.
https://www.interfax.ru/world/731885
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 17 окт 2020, 02:54

Вчителя з французького міста Конфлан-Сент-Оноріон обезголовив житель Москви чеченського походження. Він назвав убитого "псом Макрона" і виклав фото його голови в Twitter.
Про це пишуть ряд французьких ЗМІ, зокрема Actu17 і Le Parisien.

Російському виданню Baza в консульстві Росії у Франції підтвердили, що нападник - 18-річний чеченець з Москви. Нападник мав аккаунт в Twitter "Чечен_270", він вже заблокований.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Гоша
Рейтинг: 8.33%

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 18 окт 2020, 03:49

Судова влада Франції підтвердила, що молодик, який вбив викладача поблизу Парижу, - це чеченець, уродженець Москви, який отримав притулок.

"Це - чеченець із російським громадянством, йому було надано притулок. Проживав у місті Евре", - заявив прокурор Жан-Франсуа Рікар.

Підозрюваному 18 років, слідчі називають його Абдулахом А.
Абдулах А. уже потрапляв у поле зору поліції, але не значився у спецслужб як ісламський радикал.

Молодий чоловік не був учнем коледжу в Конфлан-Сент-Оноріні. Він стежив у соцмережах за кампанією, яку члени мусульманської спільноти вели проти викладача. Абдулах не приховував свого агресивного ставлення щодо майбутньої жертви, ділився своїм настроєм із членами сім'ї та друзями.

Поліція затримала дев'ятьох осіб з оточення Абдулаха А. Слідчі хочуть з'ясувати, чи є ці люди його спільниками, чи вони просто не повідомили в поліцію про підозрілі розмови.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить