США vs Китай

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7101
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21223 раза
Карма: +3/-0

США vs Китай

Где Lis1980 » 11 авг 2023, 22:32

А насчёт влияния Китая на мир.. китайские коммунисты продвигают свои идеи в мире?? Они вообще есть.. идеи эти?? Их кто-то знает?? Вообще китайская культура и образ жизни популизируется в мире?? Язык?? Литература??Искусство??

НОЛЬ!! Пустота с этим!! Н-И-Ч-Е-Г-О!! Китай НИКОМУ не интересен!!

И это самая главная проблема на пути к мировому господству.. ключевая проблема, китайцами даже не решаемая..
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76596 раз
Карма: +14/-0

США vs Китай

Где Warisdeath » 12 авг 2023, 03:27

 Байден підписав указ, що обмежує інвестиції США в низку фірм з КНР задля обмеження здатності Китаю розробляти технології, які можуть загрожувати нацбезпеці США, пише Bloomberg

Розпорядження, оголошене в середу, регулюватиме інвестиції США в деякі китайські компанії з виробництва напівпровідників, квантових обчислень і штучного інтелекту.

Документ був підписаний після майже двох років обговорень, під час яких антикитайські «яструби» виступали за швидші та суворіші дії, тоді як інші, включаючи Мінфін, наполягали на більш вузьких заходах, які займуть більше часу, щоб набути чинності.

Розпорядження спрямоване проти американців, які хочуть придбати частки акціонерного капіталу в закритих китайських компаніях шляхом злиття, а також шляхом створення спільних підприємств і фінансових угод. Він не поширюється на пасивні інвестиції.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76596 раз
Карма: +14/-0

США vs Китай

Где Warisdeath » 12 авг 2023, 03:36

Байден назвав Китай «бомбою уповільненої дії» через його економічні проблеми, повідомляє Reuters

Президент США додав, що КНР «перебуває в біді» через слабке зростання;

«У них є деякі проблеми. Це не добре, тому що коли погані люди мають проблеми, вони роблять погані речі», - сказав Байден, коментуючи скрутне становище та економічні проблеми Китаю.

«Китай категорично незадоволений і рішуче виступає проти наполягань США на введенні обмежень на інвестиції в Китай. Це кричущий економічний примус і технологічне знущання», - відреагувало в заяві Міністерство закордонних справ Китаю.

Міністерство торгівлі Китаю закликало США "поважати ринкову економіку і принципи чесної конкуренції" і "утримуватися від штучного перешкоджання світовій торгівлі і створення перешкод, які заважають відновленню світової економіки".

Також Китай висловив свою невдоволеність через підписання Байденом закону щодо розвитку торгівельних угод між Тайванем та США:

«Китай рішуче виступає проти офіційної взаємодії в будь-якій формі між китайським регіоном Тайвань і країнами, які мають дипломатичні відносини з Китаєм. Це включає в себе переговори або підписання будь-якої угоди, що зачіпає суверенітет або має офіційний характер», - заявив речник.


▪️Споживчий сектор Китаю впав в дефляцію, а заводські ціни продовжили падіння в липні. Можливо, Китай вступає в епоху значно повільнішого економічного зростання зі стагнацією споживчих цін і заробітної плати, що контрастує з інфляцією в інших країнах світу.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

США vs Китай

Где Александр Сергеевич Перижняк » 12 авг 2023, 08:38

Lis1980, вы же понимаете что будет если такая махина упадет как Китай..

Если американцы не хотят и боятся развала росии: кому попадет атомное оружие кто будет обслуживать АЭС .

То в Китае этого ещё больше .
Значит схлопывается Китая они тоже не очень хотят .

по той же самой аналогии.

Все судьбоносные эпохи затевают политиканы марионетки которые прислуживают транснациональным корпорациям .

Тридцатилетняя смута это наш розумаха Романенко напророчил с 2008 кризис "цінних " паперів крашенной прессованной бумаги в том числе и несчастного доллара .

Значит нам осталось всего то 7 лет турбулентности .
Пока большие дядьки не переделят мир заново .

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

США vs Китай

Где Александр Сергеевич Перижняк » 12 авг 2023, 10:11

Bikini, в Индию китайцы вложили деньги .
Те самые пресловутые капризные инвестиции ,которые никак не притягиваются к нам.

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

США vs Китай

Где Александр Сергеевич Перижняк » 12 авг 2023, 10:12

Lis1980, от коммунизма там одна вывеска.
Если бы они продолжали двигаться в ключе СССР то давно рассыпались ещё в 80-начале 90-х как совдеп.

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

США vs Китай

Где Александр Сергеевич Перижняк » 12 авг 2023, 10:15

Lis1980, которое потихоньку мигрирует по всему миру : тактика просачиваюшейся воды .
Наоборот демография потихоньку сокращается .

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

США vs Китай

Где Александр Сергеевич Перижняк » 12 авг 2023, 10:17

Lis1980, тогда нам бы свое разгрести .пусть дядя Сэм и янки сами ломают голову,что им делать с Китаем .
Не надо было бросать Чан Кайши и допускать Сталина в Китай .
Не вылез бы Мао .

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76596 раз
Карма: +14/-0

США vs Китай

Где Warisdeath » 30 окт 2023, 12:48

:hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76596 раз
Карма: +14/-0

США vs Китай

Где Warisdeath » 07 янв 2024, 23:11

Китай обурений постачанням озброєння США до Тайваню - МЗС КНР

Про це йдеться у повідомленні на сторінці міністерства.

«Продаж Сполученими Штатами зброї китайському регіону Тайвань є грубим порушенням принципу "єдиного Китаю" і положень трьох спільних китайсько-американських комюніке, зокрема, спільного комюніке від 17 серпня 1982 року, а також незаконні односторонні санкції, запроваджені США проти китайських компаній і громадян під різними фальшивими приводами, завдають серйозної шкоди суверенітету і інтересам безпеки Китаю, підривають мир і стабільність у Тайванській протоці, а також порушують легітимні і законні права та інтереси китайських компаній і громадян. Китай глибоко шкодує і рішуче виступає проти цього і оголосив демарші в бік США»
- заявив речник.

Також Китай накладе санкції на п'ять військових компаній США, а саме: BAE Systems Land and Armament, Alliant Techsystems Operations, Viasat, Data Link Solutions, Aerospace Environment. Контрзаходи полягають у заморожуванні майна цих компаній у Китаї, включаючи їхнє рухоме і нерухоме майно, а також у забороні організаціям і приватним особам у Китаї здійснювати транзакції та співпрацювати з ними.

«Я хотів би підкреслити, що китайський уряд залишається непохитним у своїй рішучості захищати національний суверенітет, безпеку і територіальну цілісність, а також законні права та інтереси китайських компаній і громадян. Ми закликаємо Сполучені Штати дотримуватися принципу "єдиного Китаю" і трьох спільних китайсько-американських комюніке, поважати міжнародне право і основні норми, що регулюють міжнародні відносини, припинити озброєння Тайваню і припинити націленість на Китай незаконних односторонніх санкцій. В іншому випадку буде сильна і рішуча відповідь з боку Китаю»
- зазначається у повідомленні речника.

https://www.mfa.gov.cn/eng/xwfw_665399/ ... 19409.html
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Из жизни разных стран»