17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76596 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 18 июл 2023, 02:11

Геннадий Басар, А нагадайте яка мета Вашого слідства?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8847
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Влад Бевх » 18 июл 2023, 02:30

Warisdeath писал(а):
18 июл 2023, 02:11
А нагадайте яка мета Вашого слідства?
Відмазати Росію, перекласти всю провину особисто на Путіна та на Україну


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76596 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 18 июл 2023, 02:31

Сьогодні в селі Грабове на місці катастрофи пройшов мітинг жалоби.
156853 - 17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines
П.С.
Цікаво, чого це вони вирішили здійснити цей захід?
Це вперше за дев'ять років.

* Цинізм вищого рівня?
* Чи, навпаки, посилання знаків? Що все знаємо, все розуміємо, вшановуємо пам'ять загиблих в цій трагедії, яку вчинила росія. Що хоч і живуть під пропагандою в окупації, але людяність не втратили.
:hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76596 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 18 июл 2023, 02:40

Влад Бевх, Дякую. Точно.
А то я в цих "доказах" трохи того)), заплутався і збився, а що саме людина нам хоче донести?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Геннадий Басар
Старший солдат
Старший солдат
Сообщения: 62
Зарегистрирован: 18 апр 2023
Карма: +0/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Геннадий Басар » 18 июл 2023, 21:19

Warisdeath писал(а):
18 июл 2023, 02:11
Геннадий Басар, А нагадайте яка мета Вашого слідства?

Дати хід правді та наказати усіх керівників, винних в зумисному знищенні боїнга та розв'язнні братовбивчої війни.

Аватара пользователя

Геннадий Басар
Старший солдат
Старший солдат
Сообщения: 62
Зарегистрирован: 18 апр 2023
Карма: +0/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Геннадий Басар » 18 июл 2023, 21:26

Bikini писал(а):
17 июл 2023, 22:03
Цэ хто? :crying: Онотоле Вассерман? :crying: :crying: :crying:
Я СТРУК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ ЖИТЕЛЬ СЕЛА СПАСЬКО-МИХАЙЛІВКИ.

Так бачите?

А ось ви хто такі, що ненавчені досі людської поведінки та порушуєте закон нашої країни?

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76596 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 19 июл 2023, 00:45

Геннадий Басар писал(а):
18 июл 2023, 21:19
братовбивчої війни.
Серед кого це Ви досі братів бачите?
Тобто на десятому році Ви вважаєте росіян братами?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76596 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 19 июл 2023, 00:55

Геннадий Басар писал(а):
18 июл 2023, 21:19
Дати хід правді
Як можна знайти правду, коли Ви опираєтеся лише на слова злочинця? Ви же не навели жодного контраргумента жодної сторони. Ви вже кілька сторінок пишете, викладаєте відео, якісь малюнки, наводите пряму мову. Але ці всі дані Ви взяли в росії. Яку правду Ви шукаєте у брехунів і злочинців?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25810 раз
Карма: +2/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Bikini » 19 июл 2023, 01:05

Warisdeath, с этим пассажиром лучше не дискутировать. Бесполезно. Там броня - пять пальцев! И воспаленный мозг. Он слышит только себя, ну вы поняли :wink:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25810 раз
Карма: +2/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Bikini » 19 июл 2023, 01:12

Геннадий Басар писал(а):
18 июл 2023, 21:26
А ось ви хто такі
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Геннадий Басар
Старший солдат
Старший солдат
Сообщения: 62
Зарегистрирован: 18 апр 2023
Карма: +0/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Геннадий Басар » 26 июл 2023, 00:41

Warisdeath писал(а):
19 июл 2023, 00:55
Як можна знайти правду, коли Ви опираєтеся лише на слова злочинця?
Іван Демченко (а він українець) – злочинець?

Изображение
Ви же не навели жодного контраргумента жодної сторони.
Брифінг МО РФ, 21 липня 2014 року. Генерал-лейтенант ПКС та ППО І.Ю.Макушев (22:07) заявив на весь світ наступні слова:

"Ранее обнаружение данного воздушного объекта не представлялось возможным, так как контроль воздушной обстановки осуществляется радиолокационными средствами дежурного режима с возможностями по обнаружению на данной дальности на высоте полета более 5000 метров. Обнаружение стало возможным при наборе {самолетом} высоты."

Изображение

Цей слайд оформлено на даних, які отримані від радару чергового режима, розташованому подалі від кордону з Україною.
Ви вже кілька сторінок пишете, викладаєте відео, якісь малюнки, наводите пряму мову. Але ці всі дані Ви взяли в росії. Яку правду Ви шукаєте у брехунів і злочинців?
Хіба запис звинуваченого в злочині стосовно скоєного злочину не є юридично визначеним документом незалежно від того бреше звинувачений, чи говорить він правду?

Брехня будь якого злочинця стосовно скоєного ним злочина може бути юридично визначена та встановлена тільки по завчасному запису слів та дій злочинця, тому запис показаннь звинувачених та підозрюваних в злочинах, зроблений ще до суду, є дуже важливим юридичним документом. (Зневажливо ставитись до слів злочинців можуть тільки натури, які самі схильні до порушення законів та до брехні, чи просто бовдури.)

Юридично, якщо ви визнали в росіянах злочинців, то все те, що вони сказали офіційно та скажуть стосовно скоєного їми злочину, є важливим по значенню юридичним документом.

В справі про збитий пасажирський літак я згадую більше російські брифінги, бо на них офіційно було сказано достатньо інформації стосовно радарів, тоді, як з українських та європейських офіційних джерел по цій справі майже нічого нема. Крім ...

Пропоную вам роздивитись відмітки боїнга на останній хвилині, як вони були надані в додатку до звіту по радарним даним, отриманим від України.

Изображение

В цьому додатку, як і в самому звіті, нема жодного слова про український радар, з якого були отримані ось ці відмітки, крім того, що він вторинний.

При нанесені цих відміток на Гугл-карту був встановлений період обзору цього радару – рівно 4 секунди. А тепер гляньте на час на кожній картинці для останньой відмітки. Для всіх випадків він повинний бути кратним "4“. І це важливо, бо якщо дійсним виявляється час для останньої відмітки на першій картинці, то він недійсний для другої. Як таке може бути?

В звіті на 39 сторінці пишуть ось до цієї картинки:

Изображение

"The data did not contain any failures, emergency codes or other alerts from flight MH17.

The raw data for the last received message and the last target data information from flight MH17 both have a time stamp of 13.20:03 (15.20:03 CET). The processed data showed that no Mode S data was displayed from 13.20:18 (15.20:18 CET) and the coasting mode (see Abbreviations and Definitions) was activated at 13.20:36 (15.20:36 CET). This is shown by the target symbol changing from a diamond shape (0) to a hash (#) and by an arrow next to the target symbol. This can be seen in the images in Appendix I. Due to processing delays in the system, the change in display was not expected to coincide with the actual time of the last Mode S transmission; the former may occur later. "

Переклад: "Дані не містили жодних збоїв, кодів надзвичайних ситуацій чи інших сповіщень рейсу MH17.

Необроблені дані для останнього отриманого повідомлення та інформація про останні цільові дані рейсу MH17 мають мітку часу 13.20:03 (15.20:03 CET). Оброблені дані показали, що дані режиму S не відображалися з 13.20:18 (15.20:18 CET), а режим руху накатом (див. Скорочення та визначення) було активовано о 13.20:36 (15.20:36 CET). Це показано зміною цільового символу з форми ромба (0) на решетку (#) і стрілкою поруч із цільовим символом. Це можна побачити на зображеннях у Додатку I. Через затримки обробки в системі очікувалося, що зміна відображення не збігатиметься з фактичним часом останньої передачі в режимі S; перше може виникнути пізніше."

Цебто європейські слідчі, опираючись на дані вторинного українського радару, стверджують, що малазійський боїнг після 13:20:03 вже не відповідав на радіопроміння вторинних радарів, і що остання його відмітка була отримана та опрацьована найближчим до боїнга українським вторинним радаром в 13:20:00.

Якщо так, то остання, цебто пята, відмітка (екстрапольована) на наступній картинці повина мати час 13:20:20!

Більш того! При нанесені на мапу останньої координати записаній в чорній скриньці (13:20:02 last FDR point), а також відміток рейсу MH17 з вторинного радару (жовті квадратики), що отриманні з усть-донецького радіолокаційного посту, з урахуванням швидкості самого боїнга видно, що остання відмітка на першій картинці має в дійсності час 13:19:58. Це означає, що український вторинний радар мав був прийняти та опрацювати від боїнга ще одну відповідь в 13:20:02. Де вона?! Чому цю відмітку приховано від людей?

Робите таке – то не є злочин?

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76596 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 26 июл 2023, 03:28

Геннадий Басар писал(а):
26 июл 2023, 00:41
Іван Демченко (а він українець) – злочинець?
І шо?
Ви теж українець. А аж із шкіри вилазите, щоб виправдати росію.

Причому тут взагалі українець він, чи ні. Людина на окупованій території перед російським мікрофоном в оточенні озброєних вурдалаків Вам розповість що він був пілотом того боїнгу і що він єдиний свідок. Він же не у суді під присягою каже, а розповідає, знаходячись в оточенні озброєних людей. Більше того, може він всім серцем і душею своєю підтримує окупанта і може розповідати все, що завгодно.
Він спілкувався після цього з тими, хто вів розслідування? Що він їм розповідав?
Геннадий Басар писал(а):
26 июл 2023, 00:41
В справі про збитий пасажирський літак я згадую більше російські брифінги, бо на них офіційно було сказано достатньо інформації стосовно радарів, тоді, як з українських та європейських офіційних джерел по цій справі майже нічого нема.

Вони так само ОФІЦІЙНО заявляли про диспетчера Карлоса. Вони кожний брифінг ОФІЦІЙНО заявляли, що Донбас бомбили вісім років, вони так само ОФІЦІЙНО заявляють, що вони б'ють по військових об'єктах і по центрам прийняття рішень. Вони так само ОФІЦІЙНО заявляють, що в Україні нацисти, фашисти, сатаністи. І про бойових комарів вони теж заявляють ОФІЦІЙНО, аж з трибуни ООН.
Вони вб'ють Вас, мене, всіх нас лише за те, що ми українці і дуже, дуже ОФІЦІЙНО заявлять, що ми зробили суїцид.


Було розслідування. Міжнародне.

Слідство встановило, що ракету пустили з російського ракетно-зенітного комплексу "Бук" і відповідальною за трагедію є РФ. Справу про авіакатастрофу розглядав нідерландський суд.
Був суд. Міжнародний. Суд постановив і виніс вирок. Крапка.

До речі, сьогодні у Нідерландах пішла у відставку суддя з Гааги, яка заявляла, що літак збила не росія і яка намагалася вплинути на справу про збиття у 2014 році пасажирського Boeing 777, —повідомляє NOS.

"Жінка працювала радником у суді в Гаазі та просувала книгу свого брата, у якій заявлялося, що рейс МН17 збила не російська ракета, а «таємні служби»", - пише видання.

Суддя роздавала книгу іншим суддям і прокурорам, які брали участь у процесі щодо справи MH17.

Суддя також назвала висновки Ради безпеки Нідерландів і прокуратури про те, що саме РФ є відповідальною за катастрофу MH17, "навмисним і прозорим приховуванням", а деякі дані – "маніпуляцією і брехнею".

Верховний суд постановив, що її заяви підривають довіру до авторитету і неупередженості судової влади та додали, що суддя може висловлювати свою думку, але "повинна враховувати вплив цих заяв".

Раніше цього місяця Верховний Суд Нідерландів оголосив жінці догану за спробу довести теорію змови до суддів, які ведуть кримінальний процес.

Так що закінчуйте зі своєю теорією змови і не натягуйте сову на глобус.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Геннадий Басар
Старший солдат
Старший солдат
Сообщения: 62
Зарегистрирован: 18 апр 2023
Карма: +0/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Геннадий Басар » 26 июл 2023, 23:05

Warisdeath! Я говорю про злочин Путіна проти безпеки Росії, за який він має сидіти в в'язниці як зрадник свого народу та своєї держави. Ви ж його прикриваєте від заслуженої кари.

Також я говорю про те, що саме цим злочином Путіна (довготривале відключення радарів чергового режиму найближчих до України) скористалися ті негідники, які зумисне збили боїнга, звинувативши в цьому Росію. А ви і цих злодіїв також прикриваєте. То хто з нас іуда?

На відміну від вас я поважаю закони української держави, які велять мені розповідати людям правду, на яку я вийшов досліжуючи справу про збитого пасажирського літака.

Стосовно свідчення Івана Демченка. Він розповідає про ще один літак окрім збитого боїнга за день до того, як про цей військовий літак в тому самому місці, куди показує свідок, розповіли генерали на брифінгу, показавши його траєкторію. Цей брифінг він не дивився. Взагалі він один, хто розповів про цей літак. Інші місцеві люди розповіли про інші літаки, що пролітали повз них із тих, що були задіяні державними переворотниками в провокації.

Наговорювати на людей, на громадян України в нашій державі є протизаконною дією. В цівілізованій країні ви точно за це потрапили б за грати.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76596 раз
Карма: +14/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Warisdeath » 27 июл 2023, 00:25

Геннадий Басар писал(а):
26 июл 2023, 23:05
ті негідники, які зумисне збили боїнга, звинувативши в цьому Росію
Про кого це Ви? Хто це такі "ті негідники"?
Тільки конкретно.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8847
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Влад Бевх » 27 июл 2023, 03:10

Геннадий Басар писал(а):
26 июл 2023, 23:05
Я говорю про злочин Путіна проти безпеки Росії,
Злочини в Україні здійснює Росія - військові та цивільні росіяни. А не Путін. Росія - стопроцентне злочинна держава і має бути безваріантно знищена. А росіяни пост російських країн мають 70 років стояти на колінах платити репарації х її каятися за скоєні злочини в Україні і за вбиті сотні тисяч українців, за зруйновані міста та селиша.
157010 - 17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Аватара пользователя

Геннадий Басар
Старший солдат
Старший солдат
Сообщения: 62
Зарегистрирован: 18 апр 2023
Карма: +0/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Геннадий Басар » 27 июл 2023, 08:19

Warisdeath писал(а):
27 июл 2023, 00:25
Про кого це Ви? Хто це такі "ті негідники"?
Тільки конкретно.
Українські переворотники, які заняли в країні найвищі керівні посади. Особисто ж Петр Алексійович Порошенко – ставленник Вашингтону – бо без особистого дозволу від цього негідника, занявшого посаду керівника української держави, боїнга не посміли б чіпати.

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7101
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21223 раза
Карма: +3/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Lis1980 » 27 июл 2023, 08:25

Геннадий Басар писал(а): Особисто ж Петр Алексійович Порошенко – ставленник Вашингтону
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Геннадий Басар
Старший солдат
Старший солдат
Сообщения: 62
Зарегистрирован: 18 апр 2023
Карма: +0/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Геннадий Басар » 27 июл 2023, 08:40

Ви не дали мені можливості виправити помилку. Правильно "обійняли посади". Навіть дві, бо нижче треба "зайнявшого посаду". Просто у нас всюди говорять не зайняв посаду, не обійняв, а заняв, що є русизмом.

По вашому, без дозволу президента країни можна безкарно зробити таку масштабну провокацію проти сусідньої країни, збити цівільного рейсового літака, застосувавши при цьому українську воєнну авіацію? Після чого прикривати усіх отих злочинців, які вбили навмисне близько 300 чужеземців?

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8847
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Влад Бевх » 27 июл 2023, 09:51

Геннадий Басар писал(а):
27 июл 2023, 08:19
Українські переворотники, які заняли в країні найвищі керівні посади. Особисто ж Петр Алексійович Порошенко
Які переворотники?
Демократичність та законність виборів 2014 року визнав весь світ включаючи Росію.
В Європі після 1945 року були тисячі майданів, сотні з них закінчилися достроковими відставками і виборами.
Порошенко молодець . Отримавши країну без армії і з пустою казной (всі економісти світу чекали на дефолт України в 2014) він зумів дати відсіч агресії росії і теперь росія стрімко наближається до третьего розпаду. Тільки він буде не м'який як у розумника Горбачева у 1991 а з веселим вогником, як перший розпад у 1917. З громадянською війною. в якій загине 10..15 мільйонів росіян.
Та ще й Порошенко і українську церкву зробив. Що не міг досягти жоден верховник України за всі вікі. І в ході отримання томосу ПЦУ виявилось что "маськовській патріархат "
- не церква а секста самосвятів.
157022 - 17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25810 раз
Карма: +2/-0

17.07.2014 - Boeing 777 компании Malaysia Airlines

Где Bikini » 28 июл 2023, 00:11

Влад Бевх писал(а):
27 июл 2023, 09:51
Які переворотники?
:wink: Изображение
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»