Околомузыкальные разговоры

Разговоры о музыке

Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 22 июл 2020, 23:17

Lumen писал(а):
22 июл 2020, 14:52
Маститые советские актеры не очень то и довольны будущей звездой
Спостерігати за виразом їхніх облич одне задоволення)))) Вони на неї дивились як на якесь диво!!! Да, в ті часи вона реально підірвала їхні мізки :yes:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekLumen
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Sanek » 23 июл 2020, 01:22

Влад Бевх, тема сисек раскрыта полностью... :siski:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Lumen
Полковник
Полковник

Где Lumen » 23 июл 2020, 15:38

Адский трэш времен перестройки. С чего начинала Лада Дэнс.
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 17 авг 2020, 00:57

Аніта Палленберг. Німецька модель, яка вплинула у всіх сенсах на Роллінг Стоунз. Гламурна діва, яка сиділа на героїні, послідовно жила з трьома головними стоунзами, які заради неї кидали своїх жінок та займалася треш-магією. Палленберг стала відомою завдяки своїм романтичним відносинам з учасниками групи Rolling Stones: Брайаном Джонсом, з яким вона познайомилася в 1965 році, і Кітом Річардсом, до якого вона пішла після розриву з Джонсом в 1967 році. Також відомо про її короткострокові відносини з Міком Джаггером під час зйомок фільму Perfomance, в якому вона зіграла одну з ролей і виступила співавтором сценарію.
110509 - Околомузыкальные разговоры
Людина, яка мала шейкер для святої води, була настільки впливовою, що автори шедеврів беззаперечно слідували її музичним порадам.
Вважають, що завдяки постійному зляганню, любовним трикутникам і все таке, ролінги видали свій найвеличніший альбом всіх часів і народів. Проривний.

Її вплив визнається не тільки самими музикантами, але і їх продюсером та музикальними критиками. Її інтерес до окультизму чинив вплив на імідж групи весь період, протягом якого вона жила з Кітом Річардсом. Спогади Тоні Санчеса, бувшого деякий час охоронцем у Річардса і постачальником наркотиків, коротко описують безліч дивних містичних захоплень Палленберг:

"Вона більше думала про чорну магію і почала носити з собою всюди в'язку часнику, аби відганяти вампірів. Вона навіть на ніч не розлучалася з нею. Крім того, у неї був незвичний старовинний посуд для святої води, який вона використовувала для деяких ритуалів. Її обряди ставали все більш секретними, і одного разу вона попередила мене, щоб я в жодному разі не переривав її, коли вона працює з заклинаннями".

В її ліжку застрелився 17-річний хлопець, який у них працював. Вступив, так би мовити в роковий сексуальний зв'язок. Сам Річардс знаходився в цей час в Парижі, де записував матеріал з Rolling Stones. Палленберг була арештована, але в 1980 році справу класифікували як «самогубство», незважаючи на чутки про те, що коханці грали в «російську рулетку». Поліцейське слідство зробило висновок про те, що Палленберг не перебувала в кімнаті в момент пострілу.
Перший роллінг Браян Джонс, як відомо, помер в 28 років,захлинувшись у своєму басейні. Ніхто не знає, самогубство це було чи ні.

Палленберг і Річардс народили трьох дітей: у 1969 році народився син Марлон, в 1972 році — дочка Анжела. Третя дитина, син Тара, що народився в 1976 році, мав проблеми зі здоров'ям і помер незабаром після пологів.

Незважаючи на те, що Аніта Палленберг була матір'ю і вибирала домашнє життя, вона розділяла багато задоволеннь свого чоловіка й була затримана за звинуваченням у зберіганні наркотиків в 1977 році в Торонто, що ледь не розвалило гурт. Ордер на її арешт послужив приводом для обшуку номера в готелі, в якому зупинилися Палленберг і Річардс. Виявлена у неї кількість марихуани було незрівнянно меншою, ніж у Річардса, а проти Кіта було порушено справу. Загроза ув'язнення погіршила відносини між Палленберг і Річардсом, і в 1981 році Річардс повідомив в інтерв'ю журналу «Rolling Stone» про те, що сварка відбулася під тиском адвокатів, які переконали його розірвати відносини в спробі уникнути більш серйозних проблем у майбутньому. Також Річардс заявив про те, що він продовжує любити Аніту, незважаючи на те, що в той час у нього зав'язувалися відносини з майбутньою дружиною Патті Хансен.

Їй багато разів вдавалося відмазатися від тюрми. І взагалі вона прожила суперське життя і померла від ускладнень з печінкою (що не дивно) у 75 років, залишивши дітей і онуків.

Це лише один з шедеврів, який роллінги видали тоді.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 07 окт 2020, 02:42

6 жовтня пішов із життя знаменитий американський рок-музикант нідерландського походження Едді ван Гален, йому було 65 років.
Його син Вольфганг повідомив про смерть батька у Twitter.
"Не вірю, що доводиться писати таке, але мій батько Едвард Лодевейк ван Гален цього ранку програв свою довгу і виснажливу битву з раком", – написав Вольфганг, який є басистом групи.
Изображение

Засновник Van Halen приблизно 20 років страждав від пухлини язика.

За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Lumen

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Lumen
Полковник
Полковник
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить

Вернуться в «Музыка»