А что там у пиндосов?

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

А что там у пиндосов?

Где Lumen » 30 апр 2023, 14:19

:clown:
Байден, который планирует вновь выдвигаться в президенты США, признал обоснованность вопросов о своем возрасте, но считает себя «мужчиной в самом расцвете сил».

Ну что ж, это хорошо. Я тогда буду считать себя младенецем! :wink:
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Сергеевич Перижняк » 30 апр 2023, 14:37

Lumen, тема с криптовалютой раскручивается и у нас на телеге есть каналы.
Коломойский какую то криптовалюту в Никополе вырашивал тайно ..
Значит получается не кого больше избирать ..
Изоляция США будет означать их фактический проигрыш большому красному дракону КНР .
Санкции и сейчас дырявые текут ,как решето в сбитых кацапспих ракетах снова нашли импортные запчасти ..
Пора бы нашей элитке взрослеть и браться за ум ...
Самим делать оружие .
ХТЗ я понимаю не вывезли ..
Тридцатилетняя смута .
И все из за Клинтона ,который теперь чувствует большую "вину" .
Пусть как честный человек искупает вину ..


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 01 май 2023, 01:19

На Капітолійському пагорбі урочисто представлено двопартійний проект резолюції нижньої Палати представників США «Щодо позиції Палати представників стосовно умов перемоги України».

Голова Гельсінської комісії США конгресмен Дж.Вілсон (Р), співголова комісії С.Коен (Д), співголова Конгресового Українського кокусу М.Каптур (Д) провели брифінг для преси за участі третього Президента України Віктор Ющенко.

У проекті резолюції зазначається, що Палата представників США:
1) підтверджує, що політика Сполучених Штатів полягає в тому, щоб Україна перемогла вторгнення [рф] і відновила свої міжнародно визнані кордони 1991 року;
2) вважає, що мир після Перемоги України, має бути забезпечений шляхом інтеграції України до НАТО та інших євроатлантичних інституцій, що відповідає довгостроковій політиціСполучених Штатів;
3) заявляє, що Сполучені Штати повинні працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб гарантувати
а) виплату рф репарацій Україні;
б) допомогу світової спільноти у відновлені України;
и) притягнення керівництва рф до відповідальності за цю загарбницьку війну;
г) відновити справедливість для жертв злочинів, скоєних рф під час її вторгнення.

Джерело: посол України у США Оксана Маркарова (https://www.facebook.com/oksana.markaro ... HzohN21Udl)
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8844
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

А что там у пиндосов?

Где Влад Бевх » 01 май 2023, 02:01

Александр Сергеевич Перижняк писал(а):
30 апр 2023, 10:32
Что мне лично непонятно : зачем было вводить "сухой " закон в 20-е годы в США ?
Он ничего не дал кроме роста благосостояния ирландской мафии.
Так называемые "бутлегеры" зарабатывали хорошие деньги .в Чикаго бушевали войны...
Знаменитый "Томми Ган" начал свое печальное шествие

"Если бы алкоголь открыли в 20 веке - он был бы безусловно запрещен как опасный наркотик"
Даже уродливая советская антиалкогольная компания дала резкий прирост здоровья советского народа нации что до сих пор фиксируются медиками (есть методики статистики чтобы "смотреть " в прошлое в определенный этап)
Хотели как лучше
В те годы в Британии бывало робичие после смены шли в пивную, ужирались джином до того что спали на полу на соломе а туром снова из пивной шли на завод на смену.
Любимый голливудом Томми ган был весьма проходящим этапом. Начинали все с помпового ружья и револьвера что в США у любого бедняка а в последней перестрелке Бонни и Клайда с курками Гувера обе стороны использовали ручные пулеметы Браунинга.
В крупных бандах были бронированные машины с 37 мм пушками гочкиса для атаки на банковские бронемашины перевозящие ценности


Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8844
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

А что там у пиндосов?

Где Влад Бевх » 01 май 2023, 02:05

Александр Сергеевич Перижняк писал(а):
30 апр 2023, 12:31
Не понимаю сути трампизма.
В чем она ?
Я же пояснял.
Возвращение производства в США
Не для увеличения уровня жизни - он и так неплохой. А для возвращения способности простым американцам самореализиации себя через бизнес.
Александр Сергеевич Перижняк писал(а):
30 апр 2023, 13:11

Особого экономического роста при Трампе замечено не было...
"вороги не бали! дайте второй срок!"

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Сергеевич Перижняк » 01 май 2023, 09:40

Влад Бевх, британцы и сейчас упиваются до обмороков новый год или рождество .полиция просто собирает их и грузит в автомобили скорой помощи.
Увы там где нет алкоголя курят дурман траву ...
Те кто был в Афганистане рассказывали .
Высаживают целые плантации ...и лучше "огородников " не трогать как сказал молодому старлею прапорщик который там служил дольше иначе поубивают.
Все зло и табак тоже .
При советах антиалкогольная компания привела к росту самогоноварения ...
Особенно РСФСР .та брага несчастная выстоять не успевала ..

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Сергеевич Перижняк » 01 май 2023, 09:53

Влад Бевх, но ведь не извели же совсем ...
Все равно потом разрешили.
За убийство Розанн Куинн ,что экранизировали с молодым Ричардом Гиром ..бары ее до смерти и довели ..
Убийца неуравновешенный псих перебрал ,алкоголь потенцирует агрессию тут согласен что процентов .
В совке пили больше чем в США ..
Я тогда жил в частном секторе насмотрелся ,как вокруг народ бухал
Особенно рабочие да .
Помню соседа металлург допился до инсульта ..а когда их сын впервые выпил и пришел навеселе то его мать отлупила ...канатом ...
Помню эти рассказы.
Увы кто хочет пить тот найдет алкоголь ...
Есть склонность ..
Если я могу выпить вина ,хорошего дорогого просто для вкуса ,с хорошей едой или пива ...но редко ..с подагрой шутить опасно ..
А если люди без этого не могут жить ..досуг ..
Соседский мальчишка выпивал вина и покуривал лет в 10 ..
Но не спился ,просто как то перерос это .
Сейчас живёт в Германии семья .
Я ему как то напомнил смеялись ..
Он говорит ну так тож было марочное молдавское вино !
А за Томми Ган это классика потому про него все пишут .
Комедия "В джазе только девушки" где двое музыкантов вынуждены уехать из Чикаго потому что стали свидетелями убийства бутлегерами некоего Чарли зубочистки тоже бандита .
Там играет Мерилин Монро вот она выпивала и а в фильме тоже прячет выпивку

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Сергеевич Перижняк » 01 май 2023, 10:34

Влад Бевх, насчёт второго срока будем посмотреть.
Он не из тусовки .
Не из политиков .
Оказывается в США мало быть богатым нужно ещё и заниматься политикой как профессией .

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Сергеевич Перижняк » 01 май 2023, 10:37

Влад Бевх, согласен давать технологии азиатам опасно .
Азиаты очень хорошие ученики и быстро растут...

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Сергеевич Перижняк » 01 май 2023, 18:00

Влад Бевх, почти все на свете вызывает зависимости.
Те же соц сети.игромания ни чем не лучше чем алкоголизм или зависимые отношения...
Даже война вызывает зависимость некоторые люди становятся адреналиновыми наркоманами .
Все дело в дофамине гормон удовольствия.
Одному нужно бегать за женщинами другому что то нафантазировать себе и его "вштыривает " не хуже чем от наркотика ...
Так вот про войну и зависимость .
Поехал знакомый воюет полгода ,звонит мать говорит болею я..
Он к комбату .затишье было .тот ну езжай конечно ,дали ему две недели.
Приехал мать обследовали .
Подлечили ,смотрю он сам осунулся ..
Что такое ?
Спать не могу! Тишина давит ..
Да какая тишина ?! Сирена воет ,ракеты взрывают ,если в воздухе бьёт глухо на высоте взрыв ..на земле звонко и громко..
Это не то ..фронт грохочет сутки канонада ,очереди из автоматов ,дроны гудят,артиллерия ствольная ,грады воют ..привыкаешь ..как к фону . А тут не то..таблеток мне надо ..
Достали ему таблетки для сна..
Сама природа отбирает .
Жёстко но это так .

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Сергеевич Перижняк » 05 май 2023, 11:52

Маск,купи Твиттер !!!!
Да купил уже,купил !
Маск,а сделай фукнцию редактирования твитов...
А зачем она ?
Ну ,если с ошибками напишешь то чтобы исправить.
Учитесь писать правильно!Я ваши годы ,твиттера не видел и вообще не было функции автоввода и правильно писания ! И вообще ручкой шариковой писали!совсем заелись уже! Как мед так ложкой ...

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Сергеевич Перижняк » 05 май 2023, 11:56

Переформатирование американского государства начавшееся в 2008, год начала кризиса,продолжается до сих пор .конспирология или правда ?
Нам нужно сделать большую перезагрузку чтьбы снова выйти вперёд.
Как делают переборку машин на быстроходных военных кораблях.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 май 2023, 00:39

Реакція американців на війну в Україні, на українців. Розповідь очевидця

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

А что там у пиндосов?

Где Lumen » 07 май 2023, 09:55

Несколько человек застрелены в торговом центре в штате Техас — американские СМИ.

Стрельба произошла в ТЦ Premium Outlets в Аллене. По данным полиции, «стрелок убит и есть многочисленные жертвы». Сотни людей экстренно эвакуированы из супермаркета, среди пострадавших есть дети.

The New York Times пишет, что один из работников ТЦ сидел в своей машине, когда услышал «вероятно, более 20 выстрелов» и увидел, как люди выбегают из магазинов.
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7097
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21221 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 07 май 2023, 22:16

Когда этот старый пидор уже подохнет??

Переговоры между Украиной и Россией могут начаться до конца 2023 года.

Об этом заявил экс-госсекретарь США Генри Киссинджер.

"Теперь, когда Китай вступил в переговоры, все встанет на свои места. Я думаю, к концу года мы будем говорить о переговорных процессах и даже о реальных переговорах", – заявил он.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25810 раз
Карма: +2/-0

А что там у пиндосов?

Где Bikini » 08 май 2023, 00:09

Lis1980 писал(а):
07 май 2023, 22:16
Когда этот старый пидор уже подохнет??
27 мая ему будет ровно 100 лет :shok: Да уж, подзадержался :wink:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 08 май 2023, 00:37

Lis1980 писал(а):
07 май 2023, 22:16
Генри Киссинджер.
А що нового ми почули? Так було завжди.
Правда саме сьогодні мова йшла не про Україну, а мова йшла про самого Кіссенджера і там згадали і про війну. А російські ЗМІ вхопилися за цю фразу. Правда наші теж не відстали))

Я не пошкодував часу і зробив добірку його висловлювань про Україну.

3 липня 2008 - Генрі Кіссенджер: США і Росія мають дружити, а незалежна Україна може бути і поза НАТО
Кіссінджер закликає США припинити розширення НАТО на Схід за умови "справжньої незалежності України". Тобто йдеться про зняття з порядку денного в НАТО надання Києву Плану дій для членства в Північноатлантичному союзі.


14 грудня 2015 - Кіссінджер: Засудження приєднання Криму - фатальна помилка Заходу. Колишній держсекретар США Генрі Кіссінджер вважає, що Захід зробив помилку, розцінивши анексію Криму Росією як прагнення до світового панування, і розкритикував введення санкцій проти РФ.

26 травня 2022 - Генрі Кіссінджер заявив, що Україна повинна поступитися Росії частиною території, а США і Захід — не розраховувати на російську поразку у війні.
"Переговори між Україною і Росією повинні початися в наступні два місяці, перш ніж стануться катаклізми й напруження, які буде непросто подолати. Ідеальний варіант — щоб лінією поділу було повернення до статусу-кво на момент початку війни.
Розгортання війни за межами цієї лінії буде вже війною не за свободу України, а новою війною проти самої Росії", — сказав Кіссінджер.


25 липня 2022 року - Кіссінджер закликав в жодному разі не поступатися територіями України
"Як би там не було, переговори однозначно доведеться базувати на необхідності запобігти жертвам. І якщо відповідальні на Заході вирішать це перед переговорами, то це правильно. Вони повинні спочатку встановити межі того, чим вони за жодних обставин не поступляться. І відмова від української території не має бути однією з умов, які ми можемо прийняти. Президент України неодноразово, і навіть зовсім недавно, заявляв, що він не буде вести переговори про жодні українські території, які були українськими на момент початку війни. Так про що тут домовлятися? Ну, тільки про те, що Росія має очистити всі території, які вона захопила після того дня, після початку війни" - заявив колишній держсекретар США.


15 серпня 2022 - Генрі Кіссінджер стурбований "порушенням рівноваги" та вважає, що тепер до України треба ставитися як до члена НАТО - The Wall Street Journal

Вважаємо за потрібне опублікувати бесіду Кісенджера, оскільки цей державний діяч з епохи 70-х продовжує повторювати свою мантру про наші території як російські та буферну зону між росією та Заходом, тож моємо розуміти хто і як переконував та переконує високопосадовців США "прислухатися до занепокоєнь росії та враховувати її інтереси", зокрема щодо збереження контролю росією над Кримом та Донбасом. Зверніть увагу, з яким лукавством він розповідає про те, що з Гітлером морально неможливе було співіснування, натомість путін для нього виявляється цілком прийнятним. І це навіть після всіх злочинів та проголошення геноциду українців як мети війни. Водночас у нинішньому інтерв'ю він констатує: наразі до України слід ставитися як до члена НАТО. Читайте суперечливе інтерв'ю суперечливої постаті на IPress.



Такою була його думка про Україну. Як бачимо, вона не дуже і змінювалася на протязі кількох років.

А от сьогоднішній вислів його був у передачі на CBS NEWS , яка присвячена його 100-річчю. І там було лише кілька слів про війну росії проти України. Так, саме цих слів, які пішли мережою, але треба зазначити, що вони були сказані на швидку і на них не зупинялися.

07 травня 2023

Генрі Кіссінджер про потенційну гонку озброєнь і штучний інтелект
Те, що Генрі Кіссінджер досі живий, для деяких стане новиною. Він погано чує, сліпий на одне око та переніс кілька операцій на серці. Проте, каже, працює близько 15 годин на добу. І – неймовірно – він залишається актуальним у світовому масштабі.

Коппель запитав: «Якби хтось із ваших помічників тут підняв трубку, подзвонив у Пекін і сказав: «Доктор Кіссінджер хотів би поговорити з президентом Сі», чи прийняв би він ваш дзвінок?»

«Є велика ймовірність, що він прийме мій дзвінок, так», — відповів він.

А президент Росії Володимир Путін? — Напевно, так.

«Якби президент прийшов до вас і сказав: «Генрі, ти б полетів до Москви і поговорив з Путіним?»

"Я був би схильний це зробити, так", - сказав Кіссінджер. «Але я був би радником, а не активною людиною».

«Я не думав про відновлення вас на посаді державного секретаря», — засміявся Коппель. — Звичайно, ти був би радником.

«Так, абсолютно».

У будь-кого іншого зарозумілість була б приголомшливою. Але німб фотографій навколо Кіссінджера, на яких зображені колишні президенти США (живі та мертві), яким він служив або давав поради, є переконливим, підтвердженням старої приказки: «Якщо ти можеш це зробити, це не хвастощі».

Кіссінджер вважає, що нинішня криза в Україні може наближатися до переломного моменту. «Тепер, коли Китай вступив у переговори, я думаю, що це дійде до кінця року», — сказав він. «Ми будемо говорити про переговорні процеси і навіть про власне переговори».

Можна подумати, що на порозі 100-річного віку Кіссінджер симпатизує 80-річному чи 76-річному балотуванню на пост президента. Він налаштований скептично. «Для цього потрібна певна фізична здатність», — сказав він. «У зрілості є деякі переваги. Є небезпека у виснаженні та обмеженій працездатності».

Кіссінджер був у центрі подій довше, ніж більшість американців. Ще в липні 1958 року молодий Майк Уоллес попросив ще молодшого професора Гарварду пояснити, чому загроза масштабної ядерної відплати (що було тоді політикою США) не мала сенсу: «Це означає, що проти майже будь-якої форми нападу ми базуємося політики щодо загрози, яка включатиме знищення всього людства», – сказав тоді Кіссінджер. «І це занадто ризиковано, і я думаю, що занадто дорого».

Сьогодні Кіссінджер сказав: «Одним із позитивних результатів політики, яку фактично проводила кожна американська адміністрація обох сторін, було те, що ядерна зброя не використовувалася протягом 75 років, і її не використовував жоден супротивник. Тому я думаю, це досягнення».

У 1971 році, виконуючи секретну місію, Кіссінджер підготував основу для історичного візиту президента Річарда Ніксона до Китаю наступного року. За останні 50 років Китай перетворився на світову державу. Коппель запитав: «Озираючись назад, чи стане світ кращим завдяки цьому відкриттю? Чи він тепер більш небезпечний?»

«Ні, повернення Китаю в міжнародну систему відбулося б», — відповів Кіссінджер. «Ви не можете виключити це з міжнародної системи».

Сьогодні Китай, здається, готовий захопити Тайвань військовою силою, і президент Байден заявив, що Сполучені Штати стануть на захист Тайваню.

«Отже, у нас є проблема, — сказав Кіссінджер, — яка полягає в тому, що це може перерости у загальну війну між двома високотехнологічними країнами. Це те, що вимагає термінової уваги».

— Але це небезпечний період?

«З цієї точки зору це дуже небезпечний період».

Будучи держсекретарем у 1973 і 1974 роках, Кіссінджер створив новий стиль дипломатії, іноді проводячи тижні в польотах між столицями. Вони назвали це «човниковою дипломатією». Президент Єгипту Анвар Садат був раннім новонаверненим: «Мені він подобається перш за все як людина. А потім як державний діяч. Як державний діяч, я справді захоплююся ним».

Кіссінджер заклав основу для непростого миру між Єгиптом та Ізраїлем, який триває вже майже 50 років.

До 1974 року Кіссінджер, блискучий, але майже анонімний академік Гарварду, був гарячою людиною. Ось як Говард К. Сміт з телеканалу ABC News представив спеціальну програму під назвою «Кіссінджер: бойова біографія»: «Його назвали найбільш шанованим американцем [і] отримав Нобелівську премію миру. Було запропоновано внести поправку до Конституції, яка дозволить він балотується в президенти. Це не пройде, але яка данина».

Однак до літа 1974 року американське президентство переживало кризу. Країна була одержима Вотергейтом, і Кіссінджер був сповнений рішучості (як він сказав набагато молодшому Теду Коппелу), щоб він і зовнішня політика США розглядалися окремо і окремо.

Коппель: «Пане секретар, якби ви коли-небудь відчули, що зовнішньою політикою маніпулюють заради внутрішньополітичних причин, що б ви зробили?»
Кіссінджер: «Я б пішов у відставку, і сказав би це публічно. Зовнішня політика має відображати незмінні цінності американського народу, і вона не може бути предметом партійної політики».

Це був би Ніксон, який пішов би у відставку. Кіссінджер залишився держсекретарем.

Яким буде вирок історії?

Кар'єра Кіссінджера була повною надзвичайних досягнень і невпинних суперечок. Бомбардування Камбоджі. Війна у В'єтнамі. Аргентина. Чилі. Багатьох його критиків навіть не було в живих, коли відбулися події, які вони засуджують.

Коппель запитав: «У нашій трансляції є люди, які сумніваються в легітимності навіть інтерв’ю з вами. Вони твердо вважають, що вони вважають, я висловлю це мовою, яку вони б використовували, вашу злочинність».

«Це відображення їхнього невігластва», — відповів Кіссінджер. «Це не було задумано таким чином. Це не було проведено таким чином».

«Немає сумнівів, коли ви з президентом Ніксоном задумали бомбардування Камбоджі, ви зробили це, щоб перешкодити…»

«Давай. Ми бомбардували безпілотниками та всілякою зброєю кожен партизанський загін, якому ми протистояли», — сказав Кіссінджер. «Те ж саме було в кожній адміністрації, частиною якої я був».

«Наслідки в Камбоджі були особливо...»

— Давай тепер.

«Ні, ні, ні, були особливо…»

"Це програма, яку ви робите, тому що мені виповниться 100 років", - сказав Кіссінджер. «І ви обираєте тему про те, що сталося 60 років тому. Ви повинні знати, що це був необхідний крок. Зараз молоде покоління відчуває, що якщо вони можуть підняти свої емоції, їм не потрібно думати. Якщо вони думають, що вони не будуть ставити це питання».

Далеко за віком, коли більшість людей не бажають або не можуть вивчати новітні технології, Кіссінджер став одержимий темою штучного інтелекту. Він співпрацював із двома співавторами над книгою 2021 року «The Age of AI and Our Human Future».

Коппель запитав: «Теоретично Сполучені Штати заявили, що вони завжди підтримуватимуть і наполягатимуть на контролі людини над штучним інтелектом. З практичної точки зору це неможливо».

«Ну, це дуже бажана мета, але швидкість, з якою діє штучний інтелект, зробить її проблематичною в кризових ситуаціях», — відповів Кіссінджер.

Наприклад, воєнна ситуація, коли ШІ рекомендує курс дій, який президент і його радники вважають жахливо нерозумними. «Покладаючись на відповідь, ми не можемо перевірити її ще раз, — сказав Кіссінджер, — тому що ми не можемо переглянути всі знання, отримані машиною. Ми даємо їй ці знання. Але це буде одна з великих дебатів. Зараз я намагаюся зробити те, що я зробив щодо ядерної зброї, щоб привернути увагу до важливості впливу цієї еволюції».

«Але ви знаєте, що також буде гонка озброєнь штучного інтелекту?»

«Так, але все буде по-іншому. Тому що в попередніх гонках озброєнь ви могли розробити правдоподібні теорії про те, як ви можете перемогти. Це абсолютно нова проблема в інтелектуальному плані».

Саме те, щоб заручитися Генрі Кіссінджером у 100 років.

За посиланням є відео
https://www.cbsnews.com/news/henry-kiss ... s-critics/
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25377
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 08 май 2023, 00:58

Зверніть увагу, що в цій передачі/статті, присвяченій 100-річному ювілею американського політика, є дещо набагато важливіше, ніж згадка мимохить про ймовірні переговори.
А це те, що Кіссінджер сказав: «Одним із позитивних результатів політики, яку фактично проводила кожна американська адміністрація обох сторін, було те, що ядерна зброя не використовувалася протягом 75 років, і її не використовував жоден супротивник. Тому я думаю, це досягнення».

Але російські ЗМІ цього не помітили. Як то кажуть, у кого, що болить))) Їм конче необхідні переговори з нами, тому вони і вчепилися в слова, які були сказані так собі між іншим.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7097
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21221 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 08 май 2023, 09:35

Главная заслуга этого старого поца, что он вилял жопой в танце с СССР и лобызался с Китаем.. все остальное - его демагогия ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Сергеевич Перижняк » 10 май 2023, 11:48

Lis1980, лобзание с Китаем держало в напряжении СССР .
А усилили совдепию другие .
Решив сменить шило на мыло .
Понимаем Англия дряхлела .
Америка только принимала дела .
Но Никита постучал туфлёй и сдал назад ..
Чей туфля ? Моё!
Что ж ты щеголь отступил ?
молвил Кеннеди
Та не я пошутковал . А кукуруза царица полей!!!
А потом при дорогом Леониде Ильиче у них ещё пшеницу покупали ...

Вернуться в «Из жизни разных стран»