А что там у пиндосов?

Современная жизнь и новая история стран мира

Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 25 июл 2019, 10:39

Росія систематично та широкомасштабно втручалась у вибори в США – Роберт Мюллер свідчить в Конгресі

Колишній спецпрокурор Роберт Мюллер, який майже протягом двох років розслідував втручання Росії у вибори США та закиди про можливу змову команди Трампа з Кремлем, сьогодні знову свідчить в Конгресі. На слуханнях в Юридичному комітеті Палати представників США він підтвердив, що його слідчі дійшли висновку про те, що уряд Росії систематично та широкомасштабно втручався у президентські вибори у США 2016 року.

Зокрема законодавці почули підтвердження того, що тодішній голова передвиборчої кампанії Пол Манафорт ділився з Костянтином Климником, якого звіт незалежного прокурора США пов'язав із спецслужбами Росії, інформацією про стратегію кампанії кандидата Трампа та результатами опитування американських виборців у критично важливих для перемоги штатах.

Спецпрокурор Мюллер також підтвердив, що між представниками передвиборчої команди Трампа та російськими агентами за цей час відбулось 126 контактів.

«Американський народ дізнався про кілька речей. По-перше, росіяни хотіли, щоб Трамп переміг. По-друге, Росія провела систематичну та широкомасштабну кібер кампанію. Росіяни зламали комп’ютери Демократичного Національного Комітету і отримали доступ до передвиборчої стратегії демократів. Голова (передвиборчої кампанії республіканців- ГА) зустрічався з російськими агентами і неодноразово надавав їм внутрішню інформацію, результати опитувань та інформацію про виборчі настрої у ключових штатах. У той час, коли росіяни купляли місця для реклами та розповсюджували пропаганду з метою впливу на результати виборів, вони були озброєні інсайдерською інформацією, яку вони вкрали, зламавши комп’ютери демократів, та яку їм надав голова передвиборчого штабу Трампа Пол Манафорт», - підсумувала інформацію отриману під час слухань, конгресменка-демократка Зоі Лофґрен.
https://ukrainian.voanews.com/a/rosija- ... 13563.html
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Lumenиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 15 авг 2019, 02:15

Ночное, моё))))
Сижу читаю твиттер Трампа. Он возмущается реакцией Китая на события в Гонконге. Ну, не то, что возмущается, а выражает озабоченность.
И тут в ленте вот такое:

:hm:

П.С. Я не связываю эти события. Я, просто, том как жизнь многогранна. И, по-моему Трамп сейчас в отпуске
Sanekиван777444333
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Sanek
Генерал-лейтенант
Генерал-лейтенант
Спонсор форума
Спонсор форума

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 15 авг 2019, 06:43

Warisdeath писал(а):
15 авг 2019, 02:15
Сижу читаю твиттер Трампа.
Warisdeath писал(а):
15 авг 2019, 02:15
И, по-моему Трамп сейчас в отпуске
Отпуск твиттеру не помеха! :wink:
Что-то частенько у них стали стрелять........ :hm:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Warisdeathиван777444333

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 15 авг 2019, 10:48

Про стрілка
Як повідомлялося раніше, у середу, 14 серпня, у місті Філадельфія (штат Пенсильванія, США) озброєний чоловік вступив у перестрілку з поліцією, яка приїхала на виклик, і поранив шістьох офіцерів. Ніхто з мирних жителів не постраждав.
На даний момент поранених поліцейських виписали з лікарні.

Озброєний чоловік, що відкрив вогонь по поліцейських і утримував кількох заручників в Філадельфії в американському штаті Пенсільванія, здався правоохоронним органам близько 00:10 за місцевим часом (7:10 за київським часом).
Про це повідомляє телекомпанія 6ABC в Twitter.

«Підозрюваний, звинувачений у стрілянині та протистоянні з поліцією Філадельфії просто здався. Протягом 8 годин він ховався у будинку в Північній Філадельфії. Його звинувачують у розстрілі 6 поліцейських, коли вони намагалися вручити ордер», - йдеться у повідомленні.

Також телекомпанія опублікувала відео моменту, коли зловмисник виходить з будинку з піднятими вгору руками, щоб здатися поліції.

Після цього поліція арештувала чоловіка. Ним виявився 34-річний Моріс Хілл. Раніше він притягувався до відповідальності за наркотики.
Sanekиван777444333

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Sanek
Генерал-лейтенант
Генерал-лейтенант
Спонсор форума
Спонсор форума

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 21 авг 2019, 21:08

:fp:
Американская оружейная ассоциация пожаловалась, что законопроект об ужесточении контроля за оружием во Флориде приведет к тому, что 10-летним девочкам нельзя будет дарить полуавтоматические винтовки. :biggrin:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Профайлер2016
Полковник
Полковник

А что там у пиндосов?

Где Профайлер2016 » 31 авг 2019, 18:42

Це заворожує... Як роблять дороги у Америці. Технологія, ще зберігає дороги довгі 30 років...
За это сообщение автора Профайлер2016 поблагодарили (всего 2):
SanekWarisdeath

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Полковник
Полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 04 сен 2019, 02:34

"Дориан " на Багамах
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Lumen
Полковник
Полковник

А что там у пиндосов?

Где Lumen » 10 сен 2019, 15:34

В водах Атлантики, недалеко от берегов штата Джорджия, опрокинулось на бок грузовое судно Golden Ray. Корабль следовал в Балтимор, штат Мэриленд под флагом Маршалловых островов. На борту находились 24 члена экипажа и несколько тысяч новеньких автомобилей.
За это сообщение автора Lumen поблагодарил:
Warisdeath

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
Lumen
Полковник
Полковник