Сирия и события вокруг нее...

Конфликты на Ближнем Востоке
Ответить

Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 06 мар 2021, 03:24

Кажуть, що зараз у Сирії горить нафтопереробний завод. Який, де і з якої причини, не знаю. Не пишуть

Може по якомусь рахівському об'єкту бахнули?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
ГошаSanek
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 10 мар 2021, 01:53

The Washington Post

ДУБАЙ, Об'єднані Арабські Емірати - Великі санкції США проти уряду президента Сирії Башара Асада підривають зусилля зближення регіонів, які можуть допомогти врегулювати сирійського конфлікту, заявив у вівторок міністр закордонних справ Об'єднаних Арабських Еміратів.

На спільній прес-конференції з російським колегою в Абу-Дабі міністр закордонних справ Емірату шейх Абдулла бін Заїд Аль Нахаян наполягав на "спільних діях із Сирією", заявляючи, що американська кампанія економічного тиску "така, як сьогодні, ускладнює справу".

Він також наполягав на відновленні зруйнованої війною Сирії в 22-членній Арабській лізі і зазначив, що уряд і приватний сектор "можуть зіграти роль" у поверненні Сирії "до нормального стану" після багатьох років руйнівної війни.

Зауваження шейха Абдулли підкреслюють зміну регіональної динаміки, оскільки наступного тижня наближається 10-річчя громадянської війни в Сирії. Об'єднані Арабські Емірати підтримували сирійську опозицію в перші роки війни.

Але оскільки сирійська армія відвоювала більшу частину території у опозиції, ОАЕ та інші арабські країни відкриті для уряду Асада. У 2018 році ОАЕ знову відкрили своє посольство в Дамаску, вперше з початку організованого арабського дипломатичного бойкоту в 2011 році.

Сирійська майже повна ізоляція зросла з тих пір, як адміністрація Трампа в 2019 році прийняла законодавство, відоме як Закон про цивільний захист Сирії. Санкції, заявлені американськими чиновниками, спрямовані на "притягнення до відповідальності режиму Асада за злодіяння, які він вчинив над власним народом", спрямовані проти Асада, його найближчого оточення та сім'ї, вищих службовців безпеки та військ, а також Центрального банку та будь-якої іншої установи, які, як вважають, зіграли свою роль у насильстві у війні в Сирії.

Незважаючи на те, що Асад, можливо, виграв військову війну проти своїх опонентів за допомогою тих, хто підтримує Росію та Іран, він стикається з ще більшим викликом управління, тоді як понад 80% його людей живуть у злиднях.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на прес-конференції детальніше не розповів про сирійський конфлікт, окрім того, що Росія "підтримує політичне врегулювання" там, а також в Лівії та Ємені, що постраждали від війни.

У Лівії ОАЕ та Росія надали військову допомогу лівійському командиру, що базується на сході, Халіфі Хіфтеру, коли його війська в минулому році боролися з урядом, визнаним ООН.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних містах. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Lumen
Полковник
Полковник

Где Lumen » 23 мар 2021, 14:21

Российский посол вызван в МИД Турции из-за ситуации в Идлибе, пишет турецкая газета.
За это сообщение автора Lumen поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
Кораблю безопасней в порту, но он не для этого строился.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 19 апр 2021, 01:55

Дамаск - САНА
Председатель НС САР объявил о начале приема заявлений от кандидатов на должность президента

Спикер Народного совета САР Хаммуда Саббаг объявил о начале приёма заявлений от кандидатов на должность президента, начиная с завтрашнего дня, 19 апреля.

В своем выступлении на экстренном заседании парламента Саббаг подчеркнул, что заявления должны быть поданы в Высший конституционный суд в течение десяти дней вплоть до конца среды, 28 апреля.

Сирийцы за рубежом могут проголосовать 20 мая, в то время как выборы в самой стране назначены на 26 мая.

Саббаг указал, что право выбора президента, закрепленное в Конституции, является наиважнейшим, а участие в них — проявлением патриотизма.
Sanek

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Sanek » 28 май 2021, 02:02

У власти с 2000 года!!!
А если вместе с папой - уже 50 лет!!! :shok:

Президент Сирии Башар Асад победил на выборах главы государства, набрав более 95% голосов. Об этом объявил спикер сирийского парламента Хаммуда Саббаг, передает агентство SANA. За Асада проголосовали 13,5 млн человек. Его соперники кандидат от внутренней оппозиции Махмуд Мараи и бывший депутат от социалистической партии Абдулла Саллум Абдулла получили 3,3 и 1,5% голосов соответственно. Всего в выборах участвовали 14,2 млн сирийцев, явка составила 78%, сообщил спикер.

Кто бы сомневался! :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 28 май 2021, 02:04

Sanek, Впав рейтинг)))) На тих "виборах" було 99,9% :wink:
Sanek

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Sanek » 28 май 2021, 02:08

Warisdeath писал(а):
28 май 2021, 02:04
Впав рейтинг))))
Десятилетняя война сказалась :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-майор
Генерал-майор
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 28 май 2021, 02:11

Sanek, Саме так))
Sanek

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить