А что там у пиндосов?

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 28643
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 78138 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 17 сен 2024, 02:39

Упс! А базовані республіканці не підтримують Донні. :acute:

Сімнадцять республіканців-рейганістів підтримали Гарріс

У підтримці, в якій цитується промова Рейгана «Час вибору», республіканці, які працювали при його адміністрації, заявили, що Рейган підтримав би кандидатуру Гарріс, якби був живий сьогодні.

Ця заява слідує після аналогічної підтримки Гарріс від більш ніж 230 колишніх співробітників президентів-республіканців Джорджа Буша-старшого і Джорджа-Буша молодшого, а також кандидатів у президенти Мітта Ромні та Джона Маккейна.

Сімнадцять республіканців, які працювали при колишньому президенті Рейгані, підтримали віце-президента Гарріс, про що йдеться в прес-релізі її кампанії в неділю.

У підтримці, яка цитувала промову Рейгана «Час вибирати», республіканці заявили, що вважають, що Рейган підтримав би кандидатуру Гарріс на пост президента, якби він був живий сьогодні.

«Хоч його немає тут, щоб відчути цей момент, ми, які працювали на нього в Білому домі, в адміністрації, у кампаніях і в його особистому штаті, знаємо, що він приєднався б до нас у підтримці Гарріс-Вальца», — написали вони. у заяві.

Колишні чиновники висловили надію, що інші республіканці підтримають Гарріс за ними.

«Ми сподіваємося, що цей лист стане сигналом для інших республіканців і колишніх республіканців, що підтримка кандидатів від Демократичної партії цього року є єдиним шляхом для Америки, яка буде сильною та життєздатною для наших дітей і онуків на довгі роки», — написали вони.

«Час вибору, з яким ми стикаємося сьогодні, — це вибір між чесністю та демагогією, і вибір має бути за Гарріс-Вальц. Вибір між правдою та брехнею вимагає підтримки Гарріс-Вальц», – написали колишні чиновники. «Вибір між свободою та придушенням свобод означає підтримку Гарріс-Вальц».

Серед перелічених республіканців Кеннет Адельман, посол Рейгана в ООН і директор США з контролю над озброєннями; Керол Адельман, помічник адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку; Елізабет Борд, заступник помічника президента з комунікацій; Б. Джей Купер, заступник помічника президента при Рейгані та заступник прес-секретаря Білого дому президента Джорджа Буша-старшого; Піт Соуза, офіційний фотограф Білого дому; та ін.

Ця заява слідує за подібним меморандумом про підтримку Гарріс від понад 230 колишніх співробітників президентів-республіканців Джорджа Буша-старшого та Джорджа Буша-старшого, а також кандидатів у президенти сенатора Мітта Ромні (штат Юта) та покійного сенатора Джона Маккейна (штат Аризона). .).

Кампанія Гарріс намагалася підкреслити свою підтримку з боку республіканців, і вона звернула увагу на те, щоб включити кількох прихильників республіканців до національного з’їзду Демократичної партії. Нещодавно колишній конгресмен Ліз Чейні (R-Wyo.) і колишній віце-президент Дік Чейні підтримали Гарріс.

THE HILL звернувся до кампанії Трампа за коментарем.

https://thehill.com/homenews/campaign/4 ... nt-harris/
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Перижняк
Младший лейтенант
Младший лейтенант
Сообщения: 512
Зарегистрирован: 24 авг 2024
Поблагодарили: 312 раз
Карма: +0/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Перижняк » 17 сен 2024, 09:53

dnepr7, она не совсем черная .
По идее ,идеологически правильно,она должна быть лезбийкой.
А она ещё карьеру сделала в администрации президента


Аватара пользователя

Александр Перижняк
Младший лейтенант
Младший лейтенант
Сообщения: 512
Зарегистрирован: 24 авг 2024
Поблагодарили: 312 раз
Карма: +0/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Перижняк » 17 сен 2024, 09:54

Одиозный Дональд :hz:

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 9294
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 24239 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 17 сен 2024, 16:49

Обрисовал ситуацию правильно, но концовка - святая наивность..

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 9294
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 24239 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 19 сен 2024, 12:08

))))

8-летняя девочка угнала машину матери и уехала за кофе.

В штате Огайо, США, ученица начальной школы забрала ключи от машины родителей и решила прокатиться. В полицию штата обратились родители, которые обнаружили, что ребёнок исчез из дома. Из гаража также пропал автомобиль.

Просмотрев записи камер уличного наблюдения, полицейские установили, что девочка сама уехала в неизвестном направлении на родительском авто.

Полицейские нашли автомобиль на парковке возле магазина в 20 километрах от дома девочки. Сама «водительница» находилась неподалёку.

Свой поступок она объяснила тем, что ей очень хотелось фраппучино, но она не хотела ждать день до поездки в супермаркет.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 10064
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 32324 раза
Карма: +16/-0

А что там у пиндосов?

Где Влад Бевх » 20 сен 2024, 15:23

(С)
В Північній Кароліні, що є одним з штатів, де вирішується доля американських виборів, вчора відбулася доволі кумедна подія.

Ви ж знаєте, що американські вибори - це не тільки вибори президента США, там обирається дуже багато різних людей на різні посади.
В тому числі обираються губернатори штатів в 1/3 штатів.
Губернатор штату в США - це доволі серйозна посада. Ця особа є реально першою особою в штаті, маючи реальні і серйозні владні повноваження.
Цього року обирають губернатора Північної Кароліни.

Кандидатом від республіканської партії на цих виборах є Марк Робінсон. Цей чоловік є чинним лейтенант-губернатором цього штату. Якщо проводити аналогії з Україною, то це як Голова обласної ради з єдиною відмінністю, що його обирають люди на виборах, а не депутати обласної ради з-поміж себе. А так, в принципі, дуже подібна посада з відсутністю реальних повноважень в штаті.
Чотири роки тому цей чоловік-ніхто сенсаційно переміг на виборах генерал-лейтенанта. Секрет перемоги був простим - він був "простим парнєм с народа", який рубав "правду-матку" і безсоромно стелився перед трампом.

Якщо ви думаєте, що я проводжу паралелі з зеленським, то ви помиляєтесь, бо я проводжу паралелі з порознюком. Абсолютно аналогічна безграмотна жирна свЕня. Виборці обрали її "головою обласної ради" тому що вона рубала правду-матку с народа і вилизувала сталеві яйця лідора.

За ці 4 роки чувак достатньо дискредитував себе, розмахуючи достатньо дивними гаслами навіть як для України, наприклад, жінки не повинні мати права голосувати; аборти потрібно заборонити навіть у випадках коли жінку згвалтували; трансгендерів потрібно садити в тюрму за те, що вони заходять в жіночий туалет, бо вони заходять туди щоб підглядати; рабство - це непогано (він сам чорношкірий) і так далі.
Саме через це чувак мав мінімальні шанси перемогти на цьогорічних виборах, а демократи використовували його висери для боротьби вже з трампом.
Попри те цей чувак зберіг досить велику підтримку через те, що він "консерватор", бореться за інститут сім'ї і традиційні цінності, християнство ітд. А також через те, що трамп був в захваті від його малограмотного піздєжа "с народа" і постійно заявляв про його підтримку.

Так от, вчора CNN опублікувала висери цього дятла 10-річної давності на одному з американських порносайтів. Що цікаво і що логічно, дятел був настільки тупий, що на всіх сайтах з реєстрацією використовував однаковий нік і один реальний емейл. На цьому порносайті ділився історіями про свою дружину, її сестру, місце проживання ітд.
Ну і самі історії - це такий all inclusive "традиційних цінностей" і християнства.

Власне, в цих історіях все, проти чого цей чувак зараз агресивно виступає. Починаючи від підтримки абортів і розповідей про те, як він підглядав за жінками в душах (пропонував садити в тюрму) і закінчуючи тим, що він любитель порно з транссексуалами і розповідями про свої сексуальні стосунки з сестрою дружини. Детальними розповідями... Ну тут... Ну як вам сказати... Мене взагалі не гребе що роблять дорослі люди в своїх спальнях, але детально описувати як вони з сестрою дружини, крім інших утіх, в тому числі з іншими людьми, насолоджувались оьсиканням одне одного...

Ну кароч, це все вчора опублікували. На що тіп відповів, що "це все Порошенко", який згенерував коменти 10-р'ічної давності з допомогою штучного інтелекту.
Після публікації всього цього брудного лайна, що свідчить про тупість і лицемірство тіпа, Венс відмовився від коментарів з цього приводу, а керівники кампанії трампа, за чутками, заборонили йому відвідувати мітинги тампа чи венса. Попри те тіп залишається офіційним кандидатом на посаду головної особи штату від республіканської партії в ключовому штаті.
Підозрюю, що це далеко не вся інфа. Просто чекають реакції трампа.

Історія вельми цікава не тільки в контексті виборів у США, а в першу чергу в контексті способу формування трампом свого оточення. Щоб потрапити в оточення трампа потрібно бути просто нести дічь, яка йому подобається. Воістину "сильний" і "адекватний" лідор без жодних ознак свідомості. Що цікаво - дуже подібний до нашого пшиздрика, який теж знімав фільми про батю-паравоза, тільки тому що той лоскотав його бамбони.

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 9294
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 24239 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 21 сен 2024, 01:02

Влад Бевх писал(а):(С)
А чего у автора Трамп с маленькой буквы?? ;) Правила грамматики никто ещё не отменял!!

Лично меня очень выбешивают такие "грамотеи".. ты показал всем текстом свое отношение, описал и сделал выводы.. зачем ещё вот это?? Детский сад - штаны на лямках..
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 28643
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 78138 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 21 сен 2024, 01:09

Lis1980, У нього і Зеленський з маленької.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 9294
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 24239 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 21 сен 2024, 01:13

Warisdeath писал(а):Lis1980, У нього і Зеленський з маленької.
Для меня это красный стоп-сигнал.. обычно стараюсь таких авторов не читать..

Этого прочел, но обратил внимание!! ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 28643
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 78138 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 21 сен 2024, 01:22

Lis1980, А я пишу одне прізвище з маленької літери і назву однієї країни теж. І роблю це свідомо.

Більше того, якби мені кілька років тому хтось сказав, що я буду порушувати правила граматики таким чином, то я би подумав, що цей хтось трохи не тойво))
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 9294
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 24239 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 21 сен 2024, 01:29

Warisdeath писал(а):Lis1980, А я пишу одне прізвище з маленької літери і назву однієї країни теж. І роблю це свідомо.
А я никогда не буду писать с маленькой буквы, то, что пишется с большой!! ;)

Если Путин пидор и ебанат, то как не пиши - он более, а тем более менее (во я загнул тавтологию))) пидором и ебанатом не станет..

А грамматика - это святое!! Правила нарушать нельзя!! ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 28643
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 78138 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 21 сен 2024, 01:38

Lis1980 писал(а):
21 сен 2024, 01:29
А грамматика - это святое!! Правила нарушать нельзя!! ;)
Аюсолютно згоден
Я ж підкреслив, що роблю це свідомо. Не скажу, що мені було легко це робити з самого початку, навіть зовсім нелегко (зараз вже норм). Але зрозумів, що з великої це писати ще важче. А коли прочитав, що у нас зробили офіційне виключення з правил для цього персонажу і для цієї країни і дозволено вживати маленьку літеру, так взагалі мене попустило!
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 4010
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5543 раза
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 21 сен 2024, 02:28

Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Перижняк
Младший лейтенант
Младший лейтенант
Сообщения: 512
Зарегистрирован: 24 авг 2024
Поблагодарили: 312 раз
Карма: +0/-0

А что там у пиндосов?

Где Александр Перижняк » 23 сен 2024, 14:24

Пенсильвания

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 4010
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5543 раза
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 23 сен 2024, 17:49

Warisdeath писал(а):
21 сен 2024, 01:38
Аюсолютно згоден
Я ж підкреслив, що роблю це свідомо.
Какая разница умышленно осознанно Вы нарушаете правили грамматики или по другой причине. ПРАВИЛА НАРУШАТЬ НЕЛЬЗЯ. Когда говорят НЕЛЬЗЯ это не предполагает исключений послаблений или можно иногда редко раз в год или если очень хочется.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 28643
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 78138 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 23 сен 2024, 23:49

dnepr7, Сказав той, хто в 99 відсотків в своїх постах назву нашої держави Україна пише з маленької літери. Причому, росію пише з великої. Так що хто б казав мені тут що і як писати.

І щодо правил.

"Національна комісія зі стандартів державної мови прийняла рішення не вважати написання «росії» з маленької літери за порушення норм української мови в неофіційних текстах. Тепер вживання маленької літери при написанні назв «російська федерація», «росія», «москва», «московія», «московське царство», «російська імперія», «державна дума рф» не буде вважатися помилкою у правописі".

Изображение

Посилання: https://mova.gov.ua/news/napysannia-naz ... ederatsiia

Так що не треба мені про правила. Все я пишу правильно.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 4010
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5543 раза
Карма: +7/-12

А что там у пиндосов?

Где dnepr7 » 24 сен 2024, 00:45

Warisdeath, когда я пишу украина - речь про территорию а не про государство. Поэтому и НА украине. На урал.

И да можно и россия писать с маленькой буквы и рф и называть московией и как угодно - хоть мокшанскими болотами или мородором - но это не меняет того факта что войну мы проигрываем - мы - Украина с большой буквы У. И помощь пиндосов лишь помогла ОТСРОЧИТЬ проиграш - а некоторые наивно надеялись на ВСЕМОГУЩИЕ США что они все порешают - а решалка у них завяла.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 28643
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 78138 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 24 сен 2024, 01:00

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 9294
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 24239 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 25 сен 2024, 23:41

Спикер Палаты представителей Конгресса США республиканец Майк Джонсон направил Владимиру Зеленскому письмо с требованием уволить посла Украины Оксану Маркарову с занимаемой ею должности.


"Уважаемый Президент Зеленский,

Я требую немедленного увольнения посла Украины в Соединенных Штатах, Оксаны Маркаровой.

Как вы уже говорили, украинцы старались не попасть под «влияние американской внутренней политики» и пытались не оказывать «влияния на выбор американского народа» перед ноябрьскими выборами. Ясно, что это было забыто на этой неделе, когда посол Маркарова организовала мероприятие на американском производственном объекте.

Этот объект находится в политически спорном штате, и тур проводился с участием ключевого политического сторонника Камалы Харрис, при этом не было приглашено ни одного республиканца. Республиканцы не были приглашены преднамеренно. Это было явно предвыборное мероприятие, направленное на поддержку демократов, и очевидно является вмешательством в выборы.

Этот близорукий и преднамеренно политический шаг подорвал доверие республиканцев к способности посла Маркаровой справедливо и эффективно выполнять свои обязанности дипломата в этой стране. Она должна быть немедленно отстранена от своей должности.

Кроме того, как я уже ясно заявлял ранее, все иностранные государства должны избегать вмешательства во внутреннюю американскую политику. Поддержка прекращения войны России против Украины остается двусторонней, но наши отношения неоправданно испытываются и ненужно омрачаются, когда кандидаты от республиканцев на президентских выборах подвергаются нападкам в средствах массовой информации со стороны официальных лиц вашего правительства.

Эти инциденты не должны повторяться. Благодарю вас за оперативное внимание к этому вопросу и надеюсь, что вы немедленно примете меры.

С уважением,

Майк Джонсон
Спикер Палаты представителей."
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 28643
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 78138 раз
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 26 сен 2024, 00:26

Lis1980 писал(а):
25 сен 2024, 23:41
Спикер Палаты представителей Конгресса США республиканец Майк Джонсон направил Владимиру Зеленскому письмо
Стиць-пиндиць, здрасьтє, приїхали, вилазьте.
Це пи....ць. Докерувалися.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Из жизни разных стран»