Израиль VS разные арабы - современность

Арабо-Израильские войны
Ответить

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 19 июн 2024, 01:21

Lis1980 писал(а):
19 июн 2024, 01:20
Вряд ли что-то изменилось последние годы.
Майже нічого. :sad:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 19 июн 2024, 01:25

Антисемітизм у Європі набирає обертів. 12-річна єврейська дівчинка з комуни Курбевуа у передмісті Парижа звернулася до поліції зі скаргою на групове зґвалтування. Троє підлітків 12-14 років зґвалтували її через те, що вона єврейка.

Про це розповіли у вівторок, 18 червня, французькі ЗМІ. Медичні обстеження, які пройшла дівчина, підтвердили, що вона зазнала сексуального насильства. Зґвалтування сталося у суботу увечері. За словами дівчини, підлітки насильно затягли її до ангару в передмісті. Потім зґвалтували, погрожуючи вбити. І у процесі зґвалтування робили антисемітські коментарі.

Один із ґвалтівників був її колишнім хлопцем. За її словами, він таким шляхом помстився їй за те, що вона приховала від нього, що єврейка.

Національність ґвалтівників, один із яких уже був раніше у поліції, політкоректно не вказується. Через їх юний вік розслідування було передано до спеціального підрозділу французької прокуратури, який і дав дозвіл на їх арешт. За даними французьких ЗМІ, вони були заарештовані в понеділок, і їм буде пред’явлено звинувачення у низці серйозних злочинів, включаючи зґвалтування за обтяжуючих обставин, сексуальне насильство за обтяжуючих обставин та погрози.

У ході судових слухань неповнолітні визнали те, в чому їх звинувачували, та заявили, що діяли з помсти. У Le Parisien повідомлялося, що в мобільному телефоні одного з ґвалтівників також було виявлено антисемітські коментарі та фотографії, у тому числі спалений ізраїльський прапор. Інший підозрюваний заявив, що вдарив дівчину, «бо вона відгукувалася погано про Палестину».
https://ua.detaly.co.il/pidlitki-z-pari ... palestinu/
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 23 июн 2024, 23:47

Ізраїль почав масований удар по позиціях терористів "Хезболли" у Лівані.
Изображение Изображение Изображение

Виховательний процес почався. Нарешті.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 01 июл 2024, 01:46

Из Штатов оружие идет буквально потоком, кто бы там что ни говорил.
США з 7 жовтня відправили Ізраїлю тисячі 2000-фунтивих бомб

Адміністрація президента США Джо Байдена з початку війни в Газі відправила до Ізраїлю велику кількість боєприпасів, зокрема тисячі особливо руйнівних 2000-фунтових бомб і тисячі ракет Hellfire, пише Reuters з посиланням на двох американських чиновників, поінформованих про оновлений список постачань зброї.

З початку війни в жовтні минулого року і до останніх днів Сполучені Штати передали не менше 14 000 2000-фунтових бомб МК-84, 6500 500-фунтових бомб, 3000 високоточних ракет класу «повітря-земля» Hellfire, 1000 протибункерних бомб та інші боєприпаси.

Це найактуальніша інформація про боєприпаси, відправлені до Ізраїлю з початку війни в Газі.

Хоча джерела не назвали терміни постачання, підсумкові дані свідчать про те, що суттєвого скорочення військової підтримки США Ізраїлю не відбулося, незважаючи на міжнародні заклики обмежити постачання зброї та нещодавнє рішення адміністрації призупинити постачання потужних бомб.

Минулого тижня високопосадовець адміністрації Байдена повідомив журналістам, що Вашингтон з 7 жовтня направив Ізраїлю допомогу в галузі безпеки на суму 6,5 мільярдів доларів.

Біньямін Нетаніягу в останні тижні заявив, що Вашингтон призупинив постачання зброї. Чиновники США неодноразово заперечували це припущення, хоч і визнавали деякі проблеми.

У травні адміністрація Байдена призупинила одне постачання 2000-фунтових бомб, пославшись на побоювання з приводу того, який вплив це озброєння може спричинити у густонаселених районах Гази, але США наполягають на тому, щоб решта зброї надходила в звичайному режимі.

Вашингтон щорічно надає Ізраїлю військову допомогу у розмірі 3,8 мільярда доларів. Хоча Байден попередив, що він поставить умови щодо військової допомоги, якщо Ізраїль не зможе захистити громадянське населення і не допустить більше гуманітарної допомоги в Газу, він не зробив цього, за винятком затримки постачання у травні.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 01 июл 2024, 01:58

Керівник аерокосмічної галузі: «На крайній випадок у нас є зброя Судного дня»

«На випадок масового нападу на нас одночасно з усіх боків ми маємо зброю Судного Дня». — із такою заявою виступив голова робітничого комітету концерну Авіакосмічної промисловості IAI (Israel Airspace Industry) Яїр Кац.

Про це розповів увечері у суботу, 29 червня, сайт Walla. «У нас є зброя, яка може вирішити рівняння, яке намагаються нам нав’язати», — заявив голова профспілки концерну, де, за даними закордонних ЗМІ, роблять ракети «Єрихон», здатні нести ядерну зброю. — Якщо Іран, Ємен, Сирія, Ірак та всі країни Близького Сходу вирішать, що настав час звести з нами рахунки, я розумію, що ми маємо можливість використовувати зброю кінця світу».

Слід зазначити, що Ізраїль ніколи не підтверджував, що має ядерну зброю. Яїр Кац також розповів про партнерство з іншими країнами. «Американці, британці та німці допомагають нам у розвідувальному аспекті, вони знають, як повідомити нам, де і хто робить кроки, які можуть поставити під загрозу наше існування. Їхня допомога важлива, навіть з урахуванням того, що у нас є засоби в космосі, і багато що ми можемо побачити самі. На прикладі іранської атаки ми бачили, як багато означає ця допомога».

Кац також розповів про запобігання масовій атакі іранської ракет і БПЛА 14 квітня, під час якої ЦАХАЛ використовував, серед іншого, такі вироби концерну «Авіакосмічна промисловість», як ракетний комплекс Arrow («Хец»), літаки-заправники та багато іншого. «Ми готувалися до такого сценарію багато тижнів, – розповів він. — Натомість тієї суботи, коли нам повідомили, що Іран розпочав атаку, більша частина наших співробітників просто спокійно лягла спати. Те, що ранок був звичайним, є нашим найвищим досягненням».

Але водночас голова профспілки розкритикував уряд: «У мене дуже різка критика на адресу прем’єр-міністра та міністра фінансів за те, як вони керують аерокосмічною галуззю. Якщо наш міністр оборони намагається створити важелі для зростання, то міністр фінансів робить протилежне, провокуючи непотрібні кризи».
https://ua.detaly.co.il/kerivnik-aeroko ... nogo-dnya/

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума

Где Warisdeath » 07 июл 2024, 04:09

Якийсь хаос і бардак відбувається в нашому світі.
Ця історія більше підходить у рубрику "очевидне-неймовірне", але це відбувається насправді :reyes:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Lis1980
Полковник
Полковник

Где Lis1980 » 12 июл 2024, 22:41

Голубь мира, млять ;)

Байден заявил, что Израиль и ХАМАС согласовали рамки перемирия в секторе Газа, работают над деталями.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Влад Бевх
Полковник
Полковник

Где Влад Бевх » 13 июл 2024, 03:47

Война прекращается, евреи не смогли выполнить свои намеченные задачи. Система подземных туннелей как оказалось обеспечила ХАМАСу намного большую устойчивость несмотря на колоссальное военное преимущество цахал. По планам американцев после войны в секторе не будет ни израильтян ни за ХАМАС, сектор будет управляться спец администрацией под патронажей американцев.

Вот что бывает если тратить ресурсы на укрепления а не торгівельні майданчики
161652 - Израиль VS разные арабы - современность

Ответить