Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 23 май 2024, 02:14

Warisdeath писал(а):Можна. Вони відкриті.
Ок. Если будет час та натхнення - погляжу на досуге.. ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 23 май 2024, 02:18

Warisdeath писал(а):У нашої влади ворог не путін.
Я бы сказал - не только Путин..

Потому что любой из П несёт сидящим в Киеве п.. ;)

Просто не время сейчас заниматься всеми П одновременно. Вот это и печально для нас ((
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 23 май 2024, 02:21

Lis1980 писал(а):
23 май 2024, 02:18
Вот это и печально для нас ((
Поки Зеленський і його менеджери будуть керувати нашою державою так і буде. Ні. Буде гірше. І це факт.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 23 май 2024, 02:26

Warisdeath писал(а):Буде гірше. І це факт.
Будет то, что будет.. и дело не только в Зеленском и Ко.. хотя согласен, те ещё андоны!!
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 25 май 2024, 03:02

Мономарафон. Гостьова цензура «Єдиних новин»

У 2024 році парламентський телеканал «Рада» жодного разу не запросив в ефір представника парламентської фракції «Європейська солідарність». Ідеться про інтерв'ю, включення, гостьові студії. А не, наприклад, участь у нарізці коментарів у «Парламентському тижні».

За будь якого особистого ставлення когось до її представників, «Європейська солідарність» — це друга найбільша фракція української Верховної Ради. Верховна Рада — це орган репрезентативної демократії. Канал «Рада» — державне медіа, яке працює для виборців за їхні ж податки.
Для наочності проблеми достатньо прочитати опис «Ради» на її сторінці на ютубі: «Парламентський телеканал “Рада” широко висвітлює [...] діяльність усіх парламентських фракцій і депутатських груп». Або ще більш викривальний опис на сайті мовника: «Програми, що виробляються Парламентським телеканалом, спрямовані на повноцінне задоволення потреб суспільства в одержанні найширшого спектра інформації про діяльність парламенту, унеможливлення цензури стосовно подій у сесійній залі Верховної Ради України».

І все ж на «Раді» є беззаперечна цензура. Адже цей канал запрошує представників усіх інших груп і фракцій, крім «Європейської солідарності». І уникає конкретної політичної сили тенденційно: місяць за місяцем.

А тепер факт, який змушує демократичну кров стигнути в жилах: ЖОДЕН канал національного марафону в цьому році, крім Суспільного, теж не запрошував «Європейську солідарність».

Ні «1+1» Коломойського, ні «Інтер» Фірташа/Льовочкіна, ні ICTV/СТБ Пінчука, ні «Ми — Україна» офіційного Ігоря Петренка. Жоден, жодного разу. Що змушує задуматися, ким насправді контролюються ці канали, якщо вони згодні на гостьову цензуру в інтересах влади.

Системне обмеження саме «Європейської солідарності» на п’яти різних каналах — це рішення, мотив і вплив для якого є тільки в Офісу президента. І ще раз, оскільки в нашій політизованій дійсності це варто повторити двічі, — справа не в Порошенкові. Річ у тім, що в демократичній країні влада зібрала комерційні телеканали під одну парасольку та заборонила їм запрошувати в ефір представників конкретної партії-опонента. А у власних телеканалів цієї політсили, до речі, забрала ефір у цифровому мовленні.

Контрастний доказ фаворитизму марафону — представників фракції «Слуга народу» в нього кликали 505 разів за перші чотири місяці 2024 року. Це вдвічі більше, ніж представників усіх інших фракцій і груп парламенту разом узятих. Для тих, хто планує використати спекулятивний аргумент, мовляв, таке представництво монобільшості в ефірі репрезентативне до монобільшості в парламенті: у парламенті на 41% більше «слуг», ніж усіх інших фракцій разом. В ефірі — на 133%.

Навіть представники Офісу президента щомісяця з’являються в марафоні частіше (зазвичай теж удвічі), ніж будь-яка окрема парламентська фракція.

Та й насправді монобільшість у медіа не повинна математично корелювати з монобільшістю в парламенті. Уявіть, що існує якесь дискусійне питання — умовний ринок землі — і кожна фракція та група IX скликання висловлює в сюжеті свою думку з цього приводу через одного представника. За логікою марафону, цю ж тему прокоментують одразу дев’ять «Слуг народу».

Але продовжмо про цензуру. Нижче — гостьова політика телеканалів «Єдиних новин» за перші чотири місяці цього року. І з неї можна зробити кілька висновків:

Изображение

На деяких телеканалах єдина думка — це думка влади. На «Інтері» та «Ми — Україні» гості від «Слуги народу» складають 96% та 92% гостей-нардепів відповідно. В абсолютних числах це звучить ще краще — «Інтер» за чотири місяці запросив три людини не від влади.

Тобто, справа не в тому, що якісь медіа уникають політичних тем. Чи менше запрошують нардепів загалом. Політиків кличуть усі, просто не всі кличуть когось, крім «Слуги народу».

З іншого боку, інколи, коли на вечірку кличуть усіх, це лише підкреслює відсутність запрошення для когось конкретного. На «Раді» 23,8% гостей — це представники інших політичних сил, крім владної. Навіть групу «Довіра» тут кликали в ефір частіше, ніж будь-який інший канал, крім Суспільного, кликав будь-яку опозиційну політичну силу. І все ж парламентський мовник примудрився жодного разу в цьому році не дати слово «Європейській солідарності». Кричуща тиша.

Але найбільше цензуру та фаворитизм інших членів марафону підкреслює Суспільне. Загалом цей телеканал відповідав всього за 31,6% політиків в ефірі «Єдиних новин». Але кожну опозиційну парламентську фракцію цього року тут показували частіше, ніж на всіх інших телеканалах разом узятих. Серйозно. Суспільне 41 раз кликало представників «Голосу», всі інші канали разом — 33. Суспільне 32 рази показувало членів «Батьківщини», всі інші канали разом — 25. І лише Суспільне показувало «Європейську солідарність».

Тобто проблема навіть більша, ніж партія Петра Порошенка. Із шести каналів марафону всього один нормально забезпечує репрезентацію опозиційних політичних сил. Але й не ігнорує владу — 42% політиків тут від «Слуги народу».

Якщо не враховувати Суспільне, 82,5% усіх гостей-політиків «Єдиних новин» — це члени «Слуги народу».

Це дистопічна ситуація, яка плює на свободу слова.

Тепер, коли Суспільне відгалужується від марафону, у головному офіційному українському телеефірі може стати ще менше думок опозиції. І зовсім зникнути друга найбільша фракція парламенту.

Для подібної політики немає жодного виправдання. Марафон обговорює теми, зокрема, десь у 15% ефірів — внутрішньої української політики, що передбачає різні думки, а не лише позицію влади. Представники інших партій, крім владної, так само входять до складу й інколи очолюють різні комітети, групи, комісії й делегації. Жодна з фракцій парламенту не становить об’єктивної інформаційної загрози Україні — до того, чому ніхто не кличе в ефір рештки «ОПЗЖ», ні в кого запитань немає.

На фоні двох років повномасштабної війни парламентська гостьова політика «Єдиних новин» виродилася в інформаційну диктатуру влади. І це не перебільшення. Як ще назвати ситуацію, коли вісім із десяти людей в ефірі представляють владу, а конкретну політсилу не показує жоден телеканал?

І ця ситуація не на жарт лякає.


Детектор Медіа
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 май 2024, 02:04

Берег колишнього Каховського водосховища вкритий мушлями, а з висохлого ґрунту проросла біла верба. Еколог Вадим Манюк розповідає, за майже рік після підриву росіянами Каховської ГЕС на 150 тисячах гектарів штучно створеної водойми нині густий ліс. Флора різноманітна: більшу територію займає верба заввишки 2,5-3 метри, водяний щавель та західний каркас. З часом, каже Вадим Манюк, кількість цих дерев та рослин зменшиться, також засіються нові види: в’яз та навіть дуб звичайний. Детальніше—у матеріалі Суспільного.


Як на мене, то це якесь диво.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 май 2024, 01:23

Може краще б було в тему міжнародну :hz: Тут і про нас конкретно, і багато про інших. Ладно, залишу тут, бо зараз все одно все крутиться навколо України.

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 30 май 2024, 00:27

))))
Изображение
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 май 2024, 01:02

Lis1980, Юля, Юля! Все своє нутро попалила. Так би ще трималася, пудрила би мізки нашим вкраїнчикам, а так бац, одним ефіром і вся твоя внутрішня гидота вилізла!

Так хочеться сказати ї'й: "Іди на йух. Разом зі своєю імперією. Від'є*іться від нас!" Але ж вона ніхєра не почує. Їх у двері, а вони у вікна будуть лізти. Що таргани.
Яскравий приклад, що з ними немає про що домовлятися, немає про що говорити. Тільки напалмом.

От же ж сучка імперська. Ти диви на чому вона акценти розставила. Прикидається, що нічого не зрозуміла і що мова була про це. Маніпуляторша грьобана.

П.С.
Ох же її і їх всіх поплавило після цього єфіру. Ой як вони всі повскривалися і повзривалися.
Портникову респектіще! :good2: :clapping:

П.С.П.С.
Тільки що десь почув, як у нього спитали чи очікував він такої реакції на цей ефір? В сенсі загальної реакції, не конкретно Юліної. Він сказав, що ні, не очікував. А потім у нього спитали, як він ставиться до її коментарів після. (Я, наприклад коли слухав, ще не читав цей її допис і не знав про що мова). Він сказав, що поза спиною не коментує, це не є етично.

:mail:
Додам своє суб'єктивне.
Мені дуже прикро, що цей діалог відбувся взагалі. При всьому тому, що я в захваті від цього ефіру і ще раз моя повага до Портникова. Просто цього діалогу, в принципі, не мало бути. Тим більше на третьому році повномасштабної. Якби наше суспільство в цілому не звертало уваги що там каже і пише якась біженка з росії, якби представники ОПи (колишні і теперишні) не вели з нею свої задушевниє бєсєди па вєчєрам, то такому мастадонту, як Віталій Портников не прийшлося би опускатися до рівня цієї біглої імперки.

Але на те він і фахівець з великої літери, що заради суспільства, за яке він бореться своєю працею, він йде і на такі батли, щоб саме це суспільство визволялося від своєї постколоніальної хвороби. І за це йому велика подяка і повага. Він як хирург зняв шкіру і показав, що там всередені.
А її тепер рве на шмаття. І це дуже тішить)) Нехай рве. Може розірве врешті-решт? :wink:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 30 май 2024, 20:08

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 31 май 2024, 00:01

Контейнеровозы начинают заходить в порты Одессы. Это достаточно интересный сигнал в логистике Черного моря, который, при сохранении тенденций еще больше улучшит положение Украины во внешней торговле.

Восстановление международного морского судоходства: в Украину начали возвращаться крупнейшие контейнерные компании-перевозчики.

Немецкая компания Hapag-Lloyd анонсировала первые рейсы в Большую Одессу.
Ранее СМИ сообщали о намерениях международной контейнерной линии MSC Mediterranean Shipping Co (Швейцария) возобновить регулярное сообщение в украинские порты уже в июне.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 май 2024, 00:05

Lis1980 писал(а):
31 май 2024, 00:01
Это достаточно интересный сигнал в логистике Черного моря,
Ух-ти! Це цікавий сигнал не тільки в логістиці Чорного моря. Це дуже цікавий сигнал взагалі.
О, дуже хороша новина.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 май 2024, 01:06

Взагалі, після того, як Володимир Олександрович назвав небажання Байдена їхати на «саміт миру» у Швейцарію «слабким рішенням», останній жодного разу не висловився про Україну, а всі заяви про неї спікерів Білого дому стали більш прохолодними та стриманими, - це помітили оглядачі телеканалу CNBC.

Американськими ЗМІ підтверджується інформація про конфлікт Зеленського з американською владою та західними структурами, що виявилося, зокрема, під час візиту Блінкена до Києва.

The Washington Post пише, що президент України відсторонив в останні тижні від влади деяких високопосадовців, які вважалися найближчими до Вашингтона і «були готові боротися з корупцією».

«Особливу тривогу» викликало звільнення міністра інфраструктури Кубракова (його звільнили, нібито, через те, що він вибудував дуже тісні стосунки з американським посольством через голову Банкової і на всі претензії до своєї роботи «козиряв» зв'язками з послом США).

Видання стверджує, що проблеми посилилися після візиту Блінкена до Києва, який він використав для того, щоб "подвоїти вимоги до України щодо боротьби з корупцією".

Однак Зеленський з цим не погодився і, за словами чиновників, які були присутні на зустрічі, президент під час бесіди «розлютився»/ «наїжачився» (bristled).

Після цього також багато українських чиновників, близьких до Зеленського, розкритикували виступ держсекретаря з гітарою в столичному барі як "нечутливий".

Окрім корупції, розбіжності між Києвом та Заходом стосуються майбутньої війни, перспектив переговорів з РФ, військової допомоги, можливості завдавати ударів територією Росії, членства в НАТО, конфіскації російських активів. Українські лідери "все частіше скаржаться", що Вашингтон обмежує їхню здатність реагувати на російські атаки.

«Ми віримо у нас, а ви ні. Це найбільша проблема зараз у наших відносинах», - заявив високопосадовець.

Ці суперечки почалися ще на початку вторгнення, але посилилися останніми тижнями на тлі успіхів РФ на полі бою.

Деякі розбіжності "випливають із природної напруженості партнерів", але інші "здаються більш фундаментальними", особливо щодо корупції в Україні. Джерела заявили WP, що "довгострокове планування може виявитися неможливим".

WP вважає, що "найближчі місяці принесуть ще більше гарячих точок" після саміту НАТО у Вашингтоні, де Україна навряд чи отримає бажане запрошення. Кожна сторона тепер заявляє, що інша не має чіткого шляху до перемоги.

"Схоже, у них заклинило GPS", - сказав про київське керівництво високопоставлений європейський дипломат.

Блінкен виставив Зеленському низку вимог, включаючи кадрові. Із чим президент не погодився. При цьому Зеленський висловив претензії до посла США в Україні Бріджіт Брінк, з якими, у свою чергу, не погодився Блінкен.

Попри досить «хамську» поведінку президента України стосовно американських партнерів, останні не зупиняють свою допомогу Україні. Бо Зеленський не вічний, а Україна назавжди.

Так, Financial Times стверджує, що український та американський президенти в Італії підпишуть двосторонню безпекову угоду.

«Це відбудеться в кулуарах зустрічі G7 в Італії наступного місяця», – пише видання, посилаючись на чиновників США.

Саміт лідерів держав "Групи семи" запланований в Італії 13-15 червня. Джерела видання не уточнюють, у який день відбудеться підписання угоди.

Видання зазначає, що угода формулювалася протягом останніх тижнів, відзначених дедалі більшою напругою у відносинах між Києвом та Вашингтоном.

Один із призначених Зеленським високопосадовців, який говорив з FT про відносини між США та Україною, сказав виданню: «Ми далі один від одного, ніж будь-коли раніше від початку війни. Це дуже, дуже напружено.»

https://t.me/Ol_Sharp
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 май 2024, 01:46

Два відео з абсолютно різним контентом і різними темами. Але ж раптом між ними є спільне.
Цікаві і одне і друге.



Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 31 май 2024, 08:25

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 02 июн 2024, 11:34

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 03 июн 2024, 02:40

Україна визнає Палестину як державу, заявив Зеленський на конференції "Діалог – Шангрі Ла" у Сінгапурі. 

Президент України Володимир Зеленський закликав до об'єктивної оцінки позиції України щодо ситуації в Секторі Гази, наголосивши, що Україна є справедливою країною, яка поважає міжнародне право і статут ООН, і визнає дві держави - і Ізраїль, і Палестину.

"Україна сказала, що якщо терористи з ХАМАС, це було в перший день атаки на цивільне населення Ізраїлю, атакують цивільне населення, Ізраїль має право захищатися", - сказав він на конференції "Діалог - Шангрі Ла" в Сінгапурі в неділю, відповідаючи на запитання із залу.

"А після цього, коли Ізраїль був на території Гази і була гуманітарна криза, Україна сказала: перше - готова допомагати гуманітарно Газі; друге - треба поважати міжнародне право; третє - Україна визнає дві держави, і Ізраїль, і Палестину, і зробить усе, щоб Ізраїль зупинився, щоб закінчився цей конфлікт, і щоб цивільні люди не страждали", - зазначив Зеленський.

"Тому не плутайте, будь ласка, два періоди і не змішуйте їх в один", - додав глава України.

:hm:
А він точно хоче, щоб ми стріляли по російській території? Бо це ж вже буде два періоди ...
:fp:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 03 июн 2024, 20:45

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 03 июн 2024, 23:01

Йопані диктатори і їхні диктатури
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 05 июн 2024, 01:26

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»