Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 22 май 2024, 02:25

Росія в односторонньому порядку хоче змінити морські кордони з Литвою та Фінляндією

Російська влада ухвалила рішення в односторонньому порядку змінити морські кордони країни з Литвою і Фінляндією в Балтійському морі.

На це звернуло увагу видання Moscow Times, посилаючись на проєкт постанови уряду, опублікований на порталі правових актів.

Міноборони РФ підготувало документ, за яким Росія має намір оголосити своїми внутрішніми морськими водами частину акваторії на сході Фінської затоки, а також поблизу міст Балтійськ і Зеленоградськ у Калінінградській області.

Для цього буде змінено географічні координати точок, що визначають положення вихідних ліній, від яких відміряють ширину територіального моря РФ, а також прилеглої зони біля узбережжя та островів.

На кордоні з Фінляндією уряд РФ має намір скоригувати координати в зоні островів Йяхі, Соммерс, Голланд, Родшер, Малий Тютерс, Вігрунд, а також поблизу північного вхідного мису річки Нарва, випливає з додатка до постанови кабміну.

На кордоні з Литвою під перегляд потрапила зона Куршської коси в Гданській затоці, райони мису Таран, мису на південь від мису Таран, а також Балтійської коси.

Чинні географічні координати, встановлені постановою Радміну СРСР від 1985 року, "не повною мірою відповідають сучасній географічній обстановці", стверджують автори проєкту.

Точки було зафіксовано "за морськими навігаційними картами дрібного масштабу", які, зі свого боку, ґрунтуються на роботах середини XX століття, а це "не дає змоги визначити зовнішню межу внутрішніх морських вод" РФ, ідеться в документі.

Унаслідок змін "буде встановлено відсутню раніше систему прямих вихідних ліній на південній частині російських островів у східній частині Фінської затоки, а також у районі м. Балтійськ і м. Зеленоградськ, що дає змогу використовувати відповідну акваторію як внутрішні морські води Російської Федерації; зміниться проходження Державного кордону Російської Федерації на морі у зв'язку зі зміною положення зовнішнього кордону територіального моря".

Постанову Радміну СРСР 40-річної давності, що регулює кордони на Балтиці, Міноборони пропонує частково "визнати нечинною".

Документ про перегляд кордону, який поки що офіційно не коментували МЗС Фінляндії та Литви, був представлений на громадське обговорення практично одночасно з початком навчань із застосування тактичної ядерної зброї.

Російське Міноборони оголосило, що вони стартували в Південному військовому окрузі за участю комплексів "Іскандер" і авіації, озброєної ракетами "Кинджал".
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 23 май 2024, 00:10

Lis1980, В продовження теми що світ котиться в прірву, яку сам собі копає ордерів від Гааги.


П.С.
Я ще вчора хотів принести це відео, але не знайшов у якій темі його розмістити. А раз тут почали, то давайте продовжимо тут.
В принципі, це логічно. Бо все-одно зараз все крутиться навколо цих двох війн: росії проти нас і війни різних іранських проксі проти Ізраїлю. І майбутнє всієї планети залежить саме від цих двох війн. Але світ не хоче розплющити очі, відкрити вуха і почати дивитися тверезо у реальність.
Або ця цивілізація приречена, причому вирок їй виносять саме лідери цієї цивілізації, або вони прокинуться і ми встоїмо.
Хоча... :hm: ... судячи з вчорашньої хвилини мовчання по Раїсі, висловлених співчуттів, рішення про ордер Натаньягу та Галанту, і всім іншим різним заборонам-забобонам-підтримкам-непідтримкам, бере великий сумнів, що цей світ рухається у правильному напрямку.

Поживемо побачимо, як то кажуть
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 23 май 2024, 02:56

Донетчина вчора:
Мінус добрячий склад БК ворога на Авдіївському напрямку.


🔥 Українські військові знищили російський штурмовик Су-25 на Покровському напрямку.
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 24 май 2024, 00:45

Зенітники 110 ОМБр звітують про ще один збитий ворожий Су-25
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 24 май 2024, 01:29

Підійшли подробиці з вчорашніх подій на Донеччині.

"Вчора, близько 12:50 був нанесений удар 5 ракетами ATACMS по позиціям ПВО в районі аеродрому Моспіно, Донецька область" - повідомляє російський паблік.

В результаті удару втрати наступні:

🔸Знищено 2 ПУ ЗРК С-300/400;

🔸Пошкоджено 1 ПУ ЗРК С-300/400;

🔸Знищено РЛС "96Л6Е";

🔸Знищено пункт управління ЗРК С-300/400.

Втрат серед окупантів нібито немає.

Изображение
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3738
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5527 раз
Карма: +7/-12

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где dnepr7 » 24 май 2024, 05:01

судя по тому как Украине РЕЗКО ЕС стала давать бабло - а США оружие - дела на фронте крайне плохо идут и без экстренных мер фронт посыпется
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 24 май 2024, 13:10

dnepr7 писал(а):
24 май 2024, 05:01
дела на фронте крайне плохо идут
У кого?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 25 май 2024, 00:13

Історичне!
Цікаве відео за 1997 рік. Вийшло на російському телебаченні 30.05.1997 року, 27 років тому.

Дуже чутливі і гострі теми вони обговорювали. І все про наші стосунки, і все про те, що ми не хочемо підкорятися імперії. Ой як же їм боліло тоді, і болить досі.
Дуже цікаві моменти на 9:52 :acute: і на 10:03 :rolleyes2: . (Є версії, де це вирізали :fp: )
І зверніть увагу на 17:38 :wink:

(Сьогодні вдень випадково почув. Захотів принести на форум. Починаю шукати. Виявляється, що існує кілька записів і в основному трохи в обрізаній версії. От же ж русня))) До речі, вдень слухав обрізану, і все одно мені сподобалося. Нам несу повну.)

Зараз вся ця бесіда прозора, як вода.
А Кравчуку респект! :good:

Послухайте, сподобається.

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 25 май 2024, 01:25

Знищений Су-27, пошкоджені Су-34 та Су-30: супутниковий знімок високої якості авіабази Кущевська після нальоту БПЛА у ніч на 19 травня

Радіо Свобода публікує знімок від 23 травня над авіабазою Кущевська у Краснодарському краї.

Фотографії підтверджують повідомлення, що з'явилися раніше, про знищення Су-27. В іншій частині авіабази на знімку, зробленому після удару, можна побачити пошкоджений винищувач Су-34.

"Ми бачимо, що з пошкодженими або знятими крилами стоїть Су-34, і явно пошкоджений Су-27 в іншій частині аеродрому. Також міг бути пошкоджений і Су-30, який майже не змінював свого положення з 11 травня і був поруч із пошкодженим Су- 27", – розповів авіаексперт.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 25 май 2024, 23:59

Вчора в мережі була інформація про атаку БПЛА на окремий радіотехнічний центр у Краснодарському краї
Сьогодні зʼявилися фото візуального підтвердження ураження жирної цілі - РЛС “Воронеж-ДМ”
Це доволі нова розробка, на розгортання та тестування якої пішло декілька років.

У мережі опублікували фото з наслідками удару безпілотників по надгоризонтній РЛС «Воронеж-ДМ» біля населеного пункту Глубокий у Краснодарському краї.

На опублікованих фото можна помітити дві пошкоджені будівлі на території військової в/ч 41003, де розташований 818 окремий радіотехнічний центр.

Пошкодження зазнали дві будівлі, а також антенні полотна з активними фазованими антенними решітками (АФАР).

Изображение

Пошкоджений радіолокаційний комплекс розташований за координатами 44.925245,40.984025 та входить до складу єдиної системи протиракетної оборони РФ.

Одна станція забезпечує дальність виявлення до 6000 км по горизонту та 7000 по вертикалі, при одночасному супроводженні до 500 цілей.

Радарна станція передусім забезпечує виявлення міжконтинентальних балістичних ракет, які здійснюють свій політ у ближньому космосі.

Раніше повідомлялось, що удар був завданий вранці 23 травня 2024 року. Після цього розпочалася пожежа. Про загиблих та поранених нічого не повідомляли.

Такі удари демонструють сильне розпилення російських засобів протиповітряної оборони.

Також це демонстрація їх недостатньої кількості, через що українські ударні дрони мають можливість уражати російські радарні станції вглибині країни.

З'явився супутниковий знімок наслідків удару по РЛС «Воронеж-ДМ» у Армавірі, Краснодарський край
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3738
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5527 раз
Карма: +7/-12

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где dnepr7 » 26 май 2024, 08:31

Warisdeath писал(а):
24 май 2024, 13:10
У кого?
У ВСУ. Перебросили подкрепления на Харьков сняв их с Запорожского Донецкого Луганского участков. И там каждый день ВС РФ продвигаются занимают опортники посадки и мелкие села.

По поводу ударов АТАКМС по аэродромам повреждений самолетов - это не влияет на колличество сбрасываемых на линии фронта бомб с УМПК и вылеты фронтовой авиации СУ-25 и вертолетов тоже продолжаются. Потому что эти ФАБ с УМПК кроме СУ-34 - могут носить еще СУ-24 которых у них очень много - и так же смогут их носить СУ-30 и ТУ22М - и даже СУ-27 и МИГ-29 тоже смогут. Вопрос решат просто и быстро - дальность у АТАКМС всего 300 км - авиацию перебазируют чуть дальше. Как я вижу БЫСТРО решить вопрос с перехватом этих АТАКМС комплексами С300/с400 - не получиться - ракета эта маневрирует на траектории в отличии от Хаймарсов - конечно когда-то решат но на это нада время - если решат перепрошивкой самих комплексов наведения это быстрее - если и ракеты нада будет мнять это дольше.

На фронте конечно бомбы эти решают вопросы но точечные - а массово работает РСЗО Град и ТОС Солнцепек - они решают. Так же крупнокалиберные 240 мм минометы Тюльпан и арта 152 мм. И танки с закрытых позиций. И минометы 120 мм. И FPV дроны. Бомбы с УМПК особо решали когда у них были сложности со снарядами для арты - сейчас сложностей нет.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр0061
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 118
Зарегистрирован: 28 мар 2021
Поблагодарили: 364 раза
Карма: +0/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Александр0061 » 26 май 2024, 11:33

Уничтожение вражеских войск никак не влияет на ход войны. Логика "лишнехромосомных"...

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 26 май 2024, 15:15

Изображение

10 років тому ...
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Lis1980 » 28 май 2024, 01:15

Луганск хорошо принял.. полыхает.. ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Warisdeath » 28 май 2024, 01:25

Lis1980, Пишуть, що наче аж два рази
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7755
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16134 раза
Карма: +8/-0

Росcия vs Украина и НАТО - блеф или скоро война? № 2

Где Александр Сергеевич Перижняк » 29 май 2024, 21:24

Крік душі артилериста гармаша. Сміявся кілька хвилин Снаряди здається старий Китай бо десь було фото там іероглифи схожі на китайські пінинь корейські другі. А може і Корея щось робе :lol:

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»