Израиль VS разные арабы - современность

Арабо-Израильские войны
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 12 май 2024, 01:09

Lis1980 писал(а):
12 май 2024, 00:54
Грета Тунберг
З нею давно все зрозуміло.
Шкода, що вона говорила про народ Палестини, а треба було просто коротко: "Я за ХАМАС" і інших терористів. Це хоча б було правдиво. А так, пішла вона на ..
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Lis1980 » 12 май 2024, 01:26

Warisdeath писал(а): З нею давно все зрозуміло.
И не только с ней..
Если бы западный политикум не прогнил насквозь и не заболел левачеством, само бы появление таких персонажей было бы невозможно априори!! А так..
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 12 май 2024, 01:33

Lis1980 писал(а):
12 май 2024, 01:26
И не только с ней..
Зрозуміло, що вона не сама по собі у свої 13-16, чи скільки їй тоді було, з'явилася на трибуні ООН. Це ж ці ліваки, комуністи та соціалісти її і привели туди, і поширюють її, і спонсорують її. І через неї проштовхують всі свої ідеї, які точно приведуть до апокаліпсису якогось.
Борцуни, млять
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Lis1980 » 12 май 2024, 17:05

Администрация Байдена пытается убедить Израиль отказаться от проведения военной операции в городе Рафахе, пишет Washington Post.

Издание утверждает, что в обмен на отказ от операции в Рафахе Вашингтон предоставит Израилю ценную помощь, включая засекреченные разведданные, содействие в определении местоположения лидеров ХАМАС, а также скрытых туннелей боевиков.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 12 май 2024, 23:54

Lis1980 писал(а):
12 май 2024, 17:05
Издание утверждает, что в обмен на отказ от операции в Рафахе Вашингтон предоставит Израилю ценную помощь
Здається, що це, майже, те саме, чого хоче досягти Ізраїль в цій операції. :rolleyes:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Lis1980 » 22 май 2024, 21:24

Сегодня три европейские страны — Норвегия, Испания и Ирландия — объявили о признании независимость палестинского государства. Их решение должно вступить в силу 28 мая.

На текущий момент Палестину уже официально признали 143 страны. Из членов Евросоюза это сделала только Швеция, остальные страны признали Палестину еще до вступления в ЕС. Однако на фоне решения Норвегии, Испании и Ирландии список может в ближайшее время пополниться.

В Израиле ожидаемо негативно отнеслись к подобным действиям. Практически сразу же после признания глава МИД Исраэль Кац заявил о тяжелых последствиях объявления независимости Палестины и распорядился немедленно отозвать послов из Ирландии и Норвегии для консультаций.

А министр финансов Бецалель Смотрич пошел дальше и потребовал от правительства ввести жесткие меры против Палестинской автономии. Также он сообщил о намерениях принять некоторые экономические санкции, в том числе прекратить финансирование палестинской администрации.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Lis1980 » 22 май 2024, 21:32

Почему все больше стран Евросоюза хотят признать Палестину.
https://www.dw.com/ru/pocemu-vse-bolse- ... a-69076740
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 23 май 2024, 00:26

Lis1980, А в яких кордонах?
Цілий день читаю цю новину і ніде не побачив кордони того, що вони визнали.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Lis1980 » 23 май 2024, 01:27

Warisdeath писал(а):Lis1980, А в яких кордонах?
Цілий день читаю цю новину і ніде не побачив кордони того, що вони визнали.
Дык границы Палестины давно известны.. правый берег и Сектор Газа..
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7354
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21613 раз
Карма: +3/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Lis1980 » 24 май 2024, 21:24

Международный суд ООН постановил, что Израиль должен прекратить наступление в Рафахе, следует из решения суда.

Генсек ООН, комментируя решение Международного суда в отношении Израиля о завершении операции в Рафахе, заявил, что решения данной инстанции «обязательны для исполнения».
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 24 май 2024, 22:53

Lis1980 писал(а):
24 май 2024, 21:24
решения данной инстанции «обязательны для исполнения».
А Ізраїль уважно послухав і ... продовжив свою операцію!
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 27 май 2024, 01:29

Lis1980 писал(а):
24 май 2024, 21:24
Международный суд ООН постановил, что Израиль должен прекратить наступление в Рафахе, следует из решения суда.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 03 июн 2024, 23:37

Північ Ізраїлю зараз :sad:


На півдні їм викручують руки, щоб не дай боже вони не зробили боляче ХАМАСу. За північ взагалі наче все так і має бути і Хезбола там що хоче, те і робить.

Цей світ шизанувся.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 09 июн 2024, 02:25

Як сказали в Ізраїлі: "Це був найщасливіший Шабат з 7 жовтня".

8 червня, ізраїльські спецпризначенці звільнили у секторі Гази чотирьох заручників ХАМАСу — Ноа Аргамані, Альмога Меїра, Андрія Козлова та Шломі Зіва.

Ближче до вечора стали відомі нові подробиці цієї напруженої операції. ЗМІ вже встигли назвати її другою операцією «Ентеббе». Але вона мала і свою кодову назву – «Літнє насіння».

Три тіла

Як дізнався журналіст «Walla» Барак Равід, в результаті операції з Гази було вивезено не лише четверо живих і неушкоджених заручників, а й три тіла. Поки що неясно, чиї вони. Не виключено, що це ще троє заручників – або тіла можуть належати терористам ХАМАСу. В Ізраїлі буде проведено експертизу, щоб встановити їхню особу.

Де тримали заручників

Бойовики тримали викрадених під посиленою охороною у таборі біженців Нусейрат у центрі сектору Гази. Заручники перебували разом із палестинськими сім’ями, усередині двох 3-4 поверхових будівель у центрі житлового кварталу. У будинках були як цивільні палестинці, так і багато бойовиків ХАМАСу.

В одному будинку тримали Ноа Аргамані, а в іншому, за 200 метрів звідти, — трьох чоловіків-заручників.

Це була вже третя спроба провести операцію із порятунку заручників. Дві попередні були скасовані в останній момент через те, що не було належних умов.

За останні кілька тижнів армія та спецслужби зібрали безліч нових розвідданих, які й дозволили провести операцію. Ситуація кардинально змінилася між середою та четвергом (5 та 6 червня). Військові отримали важливу нову інформацію, яка дала змогу врятувати заручників.

Увечері у четвер, 6 червня, військовий кабінет міністрів зустрівся з головами спецслужб. Начальник генштабу Герці Халеві та голова ШАБАКу Ронен Бар докладно представили план операції. О 19.00 міністри його затвердили.

8 червня об 11:00 сили ШАБАКу, ЯМАМ та ЦАХАЛу отримали команду: «Діяти».

У чому була особлива складність цієї операції?

Армія не контролювала район операції. Важливо було непомітно проникнути в Нусейрат, не наразивши наші сили на небезпеку. Деталі того, як це було зроблено, заборонені до публікації. Палестинські джерела пишуть, що ізраїльський спецназ нібито проник до Нусейрату на цивільній вантажівці з меблями. Ізраїльські джерела не коментують цієї інформації.

Операція проводилася посеред кварталу, де були як цивільні палестинці, так і сотні озброєних терористів ХАМАСу.

Вирішено було одночасно розпочати штурм в обох будівлях: якби атаку почали в одному будинку, то терористи почули б стрілянину та вбили б заручників.

Як проходила операція

Охорона Ноа Аргамані була слабшою. А ось у будинку, де тримали трьох чоловіків, було багато терористів ХАМАСу. У цій будівлі був важкий і запеклий бій. Саме тут було смертельно поранено капітана ЯМАМ Арнона Замора. Він очолював команду антитерористичного спецназу, що проривалася до будівель, і проявив неймовірну хоробрість.

Усередині будівель, де утримувалися викрадені, ЦАХАЛ створив умови, що дозволили солдатам дістатися викрадених до того, як охорона застрелила би їх. Як саме – не розголошується. Але відомо, що по району Нусейрат завдавалися удари як з повітря, так і з моря. На фото, які публікують палестинські медіа, видно зруйновані будівлі.

Заручники та бійці спецназу спробували залишити район на двох машинах. Бойовики ХАМАСу відкрили по них вогонь зі стрілецької зброї та РПГ. Одна з машин була пошкоджена — їй прострілили шини. У іншого автомобіля в цей момент трапилася технічна поломка. Машина застрягла у центрі Нусейрату під шквальним вогнем. Як повідомляє журналіст Бен Каспіт, це був автомобіль, де знаходилися Альмог, Андрій та Шломі. Бійці ЦАХАЛу та ШАБАКу прикривали заручників своїми тілами.

У цей момент командувач Південного округу направив до Нусейрату допомогу – сили 98-ї дивізії. Серед іншого, 98-а дивізія задіяла проти терористів БПЛА «Зік», які завдавали ударів у безпосередній близькості від машини із заручниками – що вимагало ювелірної майстерності від операторів.

Врятованих пересадили на іншу машину, і на ній вони під прикриттям авіації та танків дісталися прибережної смуги. Там приземлився евакуаційний вертоліт ЦАХАЛу. Спецпризначенці, прикриваючи собою, супроводили трьох звільнених ізраїльтян до гелікоптера – і він злетів, прямуючи до лікарні «Шиба». Іншим вертольотом до лікарні доставили Ноа Аргаманію.

У соцмережах з’явилося відео евакуації. Палестинські джерела пишуть, що гелікоптер приземлявся неподалік американського пірсу в секторі Гази.



Пізніше ЦАХАЛ опублікував своє відео із евакуацією заручників.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 09 июн 2024, 02:27

NYT: США допомагали Ізраїлю із розвідданими для порятунку заручників

США надали Ізраїлю розвіддані, які допомогли врятувати чотирьох заручників. Про це розповіла увечері у суботу, 8 червня, посилаючись на свої джерела, газета The New York Times.

Джерела в ізраїльській розвідці також підтвердили, що США надали Ізраїлю розвідувальну інформацію, яка допомогла врятувати чотирьох заручників. Одне з джерел у США повідомило навіть те, що під час усієї операції в Ізраїлі знаходилася спеціальна група американців, яка спеціалізується на порятунку заручників. Вона надавала безпосередню допомогу.

Офіційний представник ізраїльської служби безпеки підтвердив, що групи зі збору та аналізу розвідувальної інформації зі США та Великобританії дислокуються в Ізраїлі протягом усієї війни та допомагають ізраїльській розвідці у всіх питаннях, що стосуються заручників.

Оперативні дані, що передували операції, дозволили отримати інформацію не лише про місцезнаходження викрадених, а й про стан їхнього здоров’я.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25757
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76809 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Войны Израиля»