А в России чудеса! № 2

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25548
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76711 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 08 май 2024, 01:09

Lis1980 писал(а):
07 май 2024, 20:58
Ну и как же я забыл этого участника тех событий.. ;)
Нууууу, він тонко пропетляв))

А Ксюшу порвало. Зачепило її. Ой як зачепило. І не тільки Ксюшу.

У них така дивна реакція у всіх. Таке враження, що кожен там побачив себе.


П.С.
Я не знаю чи дійсно вони жахаються від того, що витворяє їхня армія під командуванням їхнього ВГК на нашій землі, чи роблять вигляд, що це їх жахає, але від того, як вони почали опонувати Певчих, у мене особисто складається враження, що всі ці опозиціонери проти цієї війни лише тому, що вона настільки жорстока і безглузда, що це неможливо приховати. А от якби війна була трохи м'якшою і більш гибридною, то мені здається, що вони були б і не дуже проти неї. Вони б жили собі вдома, як і раніше і все б у них було б норм. А так, путін дуже нахабно вторгся в Україну і цим порушив їхній спокій. І тому вони вимушені засуджувати цю війну, а не насправді засуджують її. не знаю, але мені так здається. Давно їх нікого не чув і не бачив, власне з 22-го року, але після цього фільму вони полізли, як таргани і раз я вже подивився це кіно, то декого і слухаю як вони його коментують.

Просто тих, кого я почув і прочитав, жоден з них не засудив саму суть того, про що розповідає Певчих в своєму фільмі. А розповідає вона саме про те, з чого все починалося і чому зараз так сталося. Але вони ні, не хочуть цього бачити, визнавати і переосмислити.

Одним словом, імперці.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25548
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76711 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 08 май 2024, 01:41

dnepr7 писал(а):
07 май 2024, 20:43
По поводу параноика психопата шизофреника и прочее прочее - не похоже это на правду. Он спокойный уравоновешенный расчетливый продуманный человек.
Ага. Від бліц-кригу в Україні до збереження нейтралітету і цілісності росії дуже продуманий розрахунок. Аж у 804 доби. І це ще не кінець

Спокійна і врівноважена людина не дригає ніжкою, як наче заведена електричним струмом. У спокійних і врівноважених оченята не бігають, як у зляканого.

І людину, у консультантах якої Петро І, Єкатерина ІІ та Іван Грозний, щось дуже важко назвати адекватною.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25548
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76711 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 09 май 2024, 00:31

:wink:
Изображение Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7234
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21452 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 09 май 2024, 01:22

Все правильно написали детки.. ЛОХ ;)
И свастика в тему!!
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3724
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

А в России чудеса! № 2

Где dnepr7 » 09 май 2024, 23:02

Lis1980, Малолетние долбо#бы часто склонны к вандализму - и на чем именно писать и рисовать подобное им все равно. Обычное дело - я вспоминаю свое детство свои школьные годы в начале 1980-х - тоже занимались подобным творчеством.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7234
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21452 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 10 май 2024, 01:33

Ад! Ад! Ад!
Знаки. Знаки. Знаки.
Картинка з сьогоднішнього параду в Москві схожа на кадри голівудського фільму про СРСР періоду ранніх вісімдесятих.
Травень, сніг, військові колони, багато червоних прапорів, атмосфера страху і таємничості.

 Alexander Gronsky
Изображение
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25548
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76711 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 10 май 2024, 01:54

Lis1980 писал(а):
10 май 2024, 01:33
Травень, сніг,
Це чудово!
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25548
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76711 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 10 май 2024, 02:03

Сахалінська область.
Ой, як невдобно вийшло :biggrin:


Може його папка в РОА воював :wink: та через це він на Сахаліні і живе?))
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7234
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21452 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 11 май 2024, 01:09

))))
Изображение
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25548
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76711 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 11 май 2024, 01:41

Lis1980, Єдине, що цікаво, а чому у неї комір із хутра? Руки оголені, а на шиї хутряний комір.
Все інше питань не викликає. Все інше на цьому фото органічно і гармонійно зі справжньою російською патріоткою.

Бо придурків видно одразу, навіть якщо вони прикрилися ябулдою у вигляді дула з танку :wink:
А от комір відволікає увагу :biggrin:

П.С.
Мляяяя, які ж вони кончені :crying: :fp:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7234
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21452 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 11 май 2024, 01:51

Это шанхайский барс!!
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25548
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76711 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 11 май 2024, 02:08

Старий Оскол на рф.
А можем павтаріть тут казали? :wink:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7234
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21452 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 11 май 2024, 09:15

Warisdeath писал(а):Старий Оскол на рф
Это хит!! ))))))))))
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25548
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76711 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 13 май 2024, 01:33

Валерій Калниш | Чорна лампа
https://t.me/blacklampa

путін примітивний диктатор. Він не глибокого розуму, його інтелектуальний багаж обмежується тим, на кого він посилається, а це здебільшого якісь євразійці з хворобливим, закомплексованим сприйняттям рф. На другому місці стоять історичні постаті Петра І, Катерини ІІ та Олександра ІІІ. Але й тут він споживає спотворений образ – державницький, еталонний, без прорахунків і людського, символічний.

Взяти хоча б Петра. Путін спотворює його, видаючи за «собирателя земель» і впритул не бачить прозахідного курсу російського імператора та його захопленням всім заморським. Я вже не говорю, що в рашистській ідеології Петро - суть пам'ятник, скрепа і про моральні та й просто людські риси царя ніхто не згадує. Наприклад про те, що якось під час чергової п’янкі почав боярину Головкину «насильно запихивать ему в рот и в нос салат и наливать уксус». Але тут все зрозуміло – зараз на росії чим гірше, тим краще. Чим більше ти мудак, стукач, посібник, лизоблюд - тим більше ти "русский".

Ви помітили, що ніде немає світлин путіна в оточені книг? Його ніколи не фотографували у власному кабінеті з книгами. Він не ходить по книжковим виставкам чи магазинам. Не демонструє хоча б протокольної зацікавленості у «великой русской литературе», слова про яку йому постійно вставляють в його прокламації. Він мало читає і, тим більше, не пише. Є корпус підлабузницьких книг про нього, є багатотомне видання «Прямая речь» з його виступами і є три книжки в яких він приймав участь – посібники по дзюдо. Він інтелектуально убогий.

На одному рашистському сайті (з літерою Z, все як треба) є текст про його улюблені книги. Рівень середньої школи.
«Владимир Владимирович подчеркивает, что на формирование его характера влияли: Эрнест Хемингуэй, Джек Лондон, Жюль Верн….
…самым любимым из поэтов у В.В. Путина является Омар Хайям
…Президент слушает историю на МР3 и редко использует Интернет. Из нехудожественной литературы читает «Историю правления Екатерины II», «Раздумья о России» Дмитрия Лихачева и «Курс русской истории» Василия Ключевского.»

Якщо це й так, то він ні хріна не зрозумів з того, що прочитав. Взяти хоча б Лихачова. В згаданій роботі, є такі слова:
«Нам, русским, необходимо наконец обрести право и силу самим отвечать за свое настоящее, самим решать свою политику — и в области культуры, и в области экономики, и в области государственного права, — опираясь на реальные факты, на реальные традиции, а не на различного рода предрассудки, связанные с русской историей, на мифы о всемирноисторической «миссии» русского народа и на к его якобы обреченность в силу мифических представлений»
А що замість цього путін? Рукоблудить на хворобливу ідею «країни – цивілізації».

Відсутність зацікавленості літературою, в контексті рф, виглядає цілком логічно. Тупу та агресивну країну має очолювати такій же правитель. Варвар має бути самим варварським варваром. А його дії досягнення власних цілей за рахунок інших. Ось де дійсно : "Мы за ценой не постоим". Впевнений, путін не читав Фрідріха Великого та його класичну роботу «Анти Макіавеллі. Настанови про воєнне мистецтво своїм генералам». Є там таке:
«Досягненню благоденства народу… государ зобов'язаний віддавати перевагу всім іншим вигодам… Якби государі могли уявити ті біди, які уготовані народам через війни, всі вони були б більш відповідальні у прийнятті рішення чи слід починати її чи ні. Однак уява їх не простягається так далеко, щоб побачити майбутні нещастя народу.

Як можна государям не розуміти, які лиха несе з собою війна: народ пригнічується податками, країна позбавляється багатьох молодих людей, ворожий меч і кулі пожирають народ натовпами, поранені, які втратили свої члени, єдиний засіб для видобутку харчування, гинуть у злиднях, і нарешті , скільки корисних громадян втрачає держава.

Государі, які вважають своїх підданих рабами, без жодного милосердя використовують їх у війні і позбавляються їх без жалю, навпаки, государі, які вважають громадян рівними собі і є душею народного тіла, бережуть життя своїх підданих»
Так і є. путін вважає «своїх підданих рабами». І для них це нормально. «Не жмет».
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25548
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76711 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 13 май 2024, 01:47

Десь у підмосков'ї
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7234
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21452 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 13 май 2024, 02:39

Warisdeath писал(а):Десь у підмосков'ї
....открыли купальный сезон ))))))
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7234
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21452 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 14 май 2024, 01:02

Новая метла по новому метёт.. ;)

В Минобороны РФ новое задержание, сообщают военные телеграм-каналы: в этот раз, по сообщениям, задержали начальника главного управления кадров МО РФ Юрия Кузнецова.
Изображение
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25548
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76711 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 14 май 2024, 02:00

Lis1980 писал(а):
14 май 2024, 01:02
задержали начальника главного управления кадров МО РФ Юрия Кузнецова.
"С 2010 по 2023 годы Кузнецов занимал должность начальника 8-го управления Генерального штаба Вооруженных Сил РФ. Этот орган занимается вопросами службы защиты государственной тайны в рамках Минобороны. Как сказано на сайте оборонного ведомства, Кузнецов назначен на должность начальника Главного управления кадров МО РФ в мае 2023 года".

"Генерал-лейтенант Кузнецов задержан как подозреваемый в уголовном преступлении. Расследованием дела занимается Главное военно-следственное управление СК РФ. Следователь уже обратился в суд для избрания генералу меры пресечения в виде заключения под стражу", - сказал собеседник агентства ТАСС.

По его словам, на рабочем месте Кузнецова, а также в его доме был проведен обыск. Иные подробности уголовного дела не сообщаются.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3724
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

А в России чудеса! № 2

Где dnepr7 » 15 май 2024, 03:40

Warisdeath писал(а):
10 май 2024, 01:54
Це чудово!
За окном шел снег и рота красноармейцев.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12601
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70561 раз
Карма: +11/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lumen » 16 май 2024, 18:59

:crying: Изображение
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Из жизни разных стран»