А в России чудеса! № 2

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25533
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76689 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 05 май 2024, 03:08

Lis1980, Може й так? ХЗ? :hz:
Шукають чергового пріємніка?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7228
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21440 раз
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 05 май 2024, 03:12

Warisdeath писал(а):Шукають чергового пріємніка?
Пока нет.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25533
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76689 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 05 май 2024, 03:24

Lis1980 писал(а):
05 май 2024, 03:12
Пока нет.
Шо, нехай так і мерзне у тому холодильнику? :biggrin: :mocking: :blum2:

А якщо серйозно, то якщо не шукають заміну путіну, то які там такі підкилимні діла в такому разі? Фільм взагалі-то проти путіна зокрема і проти всієї мафії в цілому. І головний Антібіотік в цій зграї саме путін.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7228
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21440 раз
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 05 май 2024, 03:32

Вы сами ответили на свой вопрос.. "преемник" - это новый выдвиженец из самой "банды".. кое-кто в ЦРУ ;) понял, наконец, что они там настолько повязаны, что "табакерка" от своих исключается..

Поэтому нужно брать банду целиком ;)
Нужна, правда, другая "банда".. но ее пока не наблюдается..

Хотя во времена перемен "банды" формируются очень быстро и из неожиданных персонажей..

Ну вот кто бы мог подумать в 80-х, что ботаник-математик-научный работник Березовский станет тем, кем в итоге стал..
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25533
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76689 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 05 май 2024, 23:53

Изображение

В «Сталин-центре» в Барнауле проведут реконструкцию спиритического сеанса по призыву духа Сталина. Об этом рассказал ТАСС председатель совета музейного комплекса, депутат краевого заксобрания от партии «Коммунисты России» Сергей Матасов.

Мероприятие пройдет в рамках акции «Ночь музеев». За основу действа возьмут произведение Михаила Булгакова «Спиритический сеанс». Организаторы хотят «передать атмосферу» 30-х сталинских годов и для этого воссоздадут соответствующий антураж. «Это будет театрализованное представление», — пояснил Матасов.

В рассказе Булгакова герои проводят спиритический сеанс в одной из московских квартир. Они призывают духи Наполеона и Сократа, которые предсказывают большевикам поражение, но затем попадают в руки чекистов. Как коммунисты намерены адаптировать текст Булгакова, организаторы не уточнили, но пообещали, что будет «свита Воланда».

Поучаствовать в реконструкции спиритического сеанса могут все желающие. Для этого необходимо записаться заранее — на каждое представление, которое займет около получаса, будут пускать группами по 20–25 человек.

«Сталин-центр» открылся в Барнауле в декабре 2023 года. Инициатор его создания Сергей Матасов называл центр «площадкой для обсуждения, для сохранения нашей истории, для сохранения памяти о приезде Сталина на Алтай». Создатели музея обещали «по-сталински» разобраться с иноагентами, сторонниками Ельцина и Навального, которые «пишут клевету» про площадку.

:rolleyes2:
Ще раз:
Комуністи, спіритичний сеанс, Сталін, Булгаков, Воланд, ТАСС повідомляє
І все це в одному місці :crazy:
А червоний прапор з серпом і молотом буде? :ck:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25533
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76689 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 06 май 2024, 00:14

Изображение

Corriere della Sera друкує інтервʼю з колишнім соратником премʼєра Сильвіо Берлусконі Фабріціо Чіккітто, в якому той ділиться подробицями дружби з Путіним.

Чіккітто розповідає, що особисто чув від покійного Берлусконі про їхнє спільне полювання на оленів.

Сильвіо розповів, що Путін сказав йому: «Сільвіо, давай сходимо на полювання». Я подумав: «Полювання? Я ніколи не торкався гвинтівки». Але він наполягав, і я пішов із ним. Коли ми приїхали до лісу, він дав мені рушницю. Мені стало тривожно. Коли ми йшли снігом, він побачив двох оленів і сказав мені, щоб я прицілився до однієї з них: «Це твій. Стріляй». Я дав йому зрозуміти, що краще померти, аніж стріляти. Тоді він вистрілив і вбив обох оленів. Він глянув на мене із задоволенням: «Сьогодні я запропоную тобі незвичайну їжу». Він пішов схилом до тварин, тримаючи в руках ніж. Він четвертував тварину і вирізав у неї серце. Потім він попросив людину з супроводу подати їй дерев'яну тацю, передав мені і поклав на неї шматок м'яса, що стікає кров'ю: «Це буде незвичайна їжа». Я мав шок. Я сховався за деревом, і мене знудило». Тиша після цієї розповіді тривала кілька нескінченно довгих секунд. Поки Берлусконі не зробив висновок: «Можливо, це просто звичка мисливця?».
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25533
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76689 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 06 май 2024, 02:32

Вся росія в одному фото
Изображение

Це школа. І це сходинки.
Мляяяя, хоч би батьків попросили вже скинутися на фарбу.

Вєлікіє
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25533
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76689 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 06 май 2024, 03:07

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25533
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76689 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 06 май 2024, 03:23

Газпром прозвітував про збитковість уперше за 24 роки

Падіння постачання газу до Європи та зниження цін на паливо призвело до чистого збитку 2023 року в 629 млрд рублів, або $6,84 млрд.

Виручка від продажу газу впала на 40% до 4,88 трильйона рублів. Хоча Газпром продовжує постачати трубопровідний газ до кількох європейських країн, минулого року його потоки до Європи впали до найнижчого рівня з початку 1970-х років.

Водночас, збільшення поставок до Китаю не може компенсувати втрату європейського ринку

Изображение

А за підсумками першого кварталу 2024 року до федеральної скарбниці надійшло лише 114 млрд руб. мит на експорт газу.

Порівняно з січнем-березнем 2023 року доходи від газового експорту просіли ще на 17%, або 24 млрд руб., а якщо порівнювати з тим же періодом 2022 року – впали в 4,4 раза.

Відключивши постачання більшості європейських країн, «Газпром» втратив найбільший ринок збуту, зв'язки з яким вибудовувалися десятиліттями. Провалена спроба «заморозити Європу» позбавила Росію ключового ринку збуту природного газу та обвалила газові доходи федерального бюджету. Доходи від газового експорту Росії за два роки впали в чотири рази.


dnepr7, а ті енергетичні експерти, які прогнозують крах Європі, розповідають про звітність від Газпрому?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25533
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76689 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 06 май 2024, 03:37

Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3722
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

А в России чудеса! № 2

Где dnepr7 » 06 май 2024, 05:10

Warisdeath писал(а):
06 май 2024, 03:23
Газпром прозвітував про збитковість уперше за 24 роки

Падіння постачання газу до Європи та зниження цін на паливо призвело до чистого збитку 2023 року в 629 млрд рублів, або $6,84 млрд.

Виручка від продажу газу впала на 40% до 4,88 трильйона рублів. Хоча Газпром продовжує постачати трубопровідний газ до кількох європейських країн, минулого року його потоки до Європи впали до найнижчого рівня з початку 1970-х років.

Водночас, збільшення поставок до Китаю не може компенсувати втрату європейського ринку

Изображение

А за підсумками першого кварталу 2024 року до федеральної скарбниці надійшло лише 114 млрд руб. мит на експорт газу.

Порівняно з січнем-березнем 2023 року доходи від газового експорту просіли ще на 17%, або 24 млрд руб., а якщо порівнювати з тим же періодом 2022 року – впали в 4,4 раза.

Відключивши постачання більшості європейських країн, «Газпром» втратив найбільший ринок збуту, зв'язки з яким вибудовувалися десятиліттями. Провалена спроба «заморозити Європу» позбавила Росію ключового ринку збуту природного газу та обвалила газові доходи федерального бюджету. Доходи від газового експорту Росії за два роки впали в чотири рази.


dnepr7, а ті енергетичні експерти, які прогнозують крах Європі, розповідають про звітність від Газпрому?
В Европе полным ходом идет деиндустриализация и им теперь газ не нужен ибо заводов нет. Со сжижением газа все сложно - и с технологией и с газовозами - то есть наростить сбыт газа в форме СПГ не вариант. Строятся химзаводы по переработке газа в удобрения и в пластик. А с Китаем - чтобы увеличить продажи в Китай - строят новый газопровод там около 1500 км это не быстро.

Проблемы есть.

Новое направление - продажа газа в страны Средней азии - у них там и население растет и экономика - трубопроводы остались со времен СССР.

Зато с продажами нефти все ОТЛИЧНО.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7228
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21440 раз
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 06 май 2024, 17:30

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3722
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

А в России чудеса! № 2

Где dnepr7 » 06 май 2024, 22:48

Warisdeath писал(а):
06 май 2024, 03:23
Газпром прозвітував про збитковість уперше за 24 роки

dnepr7, а ті енергетичні експерти, які прогнозують крах Європі, розповідають про звітність від Газпрому?
вот это

Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25533
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76689 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 07 май 2024, 01:13

Lis1980, Він параноїк і психопат. Закомплексований, переляканий, трусливий. А манія величі там безмежна.
Це я про путіна та його палац.
Чому його бояться у світі? :hm: Там така шиза, що на нього трохи натиснути і він обсереться у всіх на очах.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7228
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21440 раз
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 07 май 2024, 01:18

Я бы не сказал, что он трус.. наоборот, он возомнил себя великим деятелем, а все эти карантины и бункеры - это токмо для того, чтобы какой-то подлый вирус не помешал его историческому пути.. ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25533
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76689 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 07 май 2024, 01:26

Lis1980 писал(а):
07 май 2024, 01:18
Я бы не сказал, что он трус..
Ні, він трус.
Просто він шизофренік. А у таких, як відомо, відчуття страху виглядає інакше, ніж у нормальних.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25533
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76689 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 07 май 2024, 02:09

Бєлгородська область
Изображение

А патрійот хоч зрозуміє коли йому пред'ява прийде, що то через прапор? :clown:
Які ж вони тупорилі :biggrin:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7228
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21440 раз
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 07 май 2024, 19:35

Собчак возмущена.. https://ostorozhno.media/kolonka-sobchak/
Ответ Певчих..
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3722
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

А в России чудеса! № 2

Где dnepr7 » 07 май 2024, 20:43

Warisdeath писал(а):
07 май 2024, 01:13
Lis1980, Він параноїк і психопат. Закомплексований, переляканий, трусливий. А манія величі там безмежна.
Це я про путіна та його палац.
Чому його бояться у світі? :hm: Там така шиза, що на нього трохи натиснути і він обсереться у всіх на очах.
Тут недавно на форуме были воспоминания Макрона от совместной охоты на косуль вместе с Путиным - где путин застрелил косулю четвертовал и вырезал ей сердце ножом. Трус на такое не спосбен. Как и заниматься единоборствами - например самбо. И на работу в КГБ трусы не идут.

По поводу параноика психопата шизофреника и прочее прочее - не похоже это на правду. Он спокойный уравоновешенный расчетливый продуманный человек.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7228
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21440 раз
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 07 май 2024, 20:58

Lis1980 писал(а):Собчак возмущена..
Ну и как же я забыл этого участника тех событий.. ;)

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Из жизни разных стран»