А в России чудеса! № 2

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7171
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21352 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 24 апр 2024, 01:46


Warisdeath писал(а):Lis1980, Цього Іванова називають "гаманцем" Шойгу.
Під Шойгу копають? :hm:

П.С.
А про цього Іванова ми дивилися розслідування від команди Навального, тут на форумі було. Там дуже розкішне життя. І його самого, і його дружин, колишньої і теперишньої.
Может и под Шойгу.. время покажет..
Ага, помню это расследование - все и так все знали, но почему именно сейчас??
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25465
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76659 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 24 апр 2024, 01:47

Lis1980 писал(а):
24 апр 2024, 01:46
но почему именно сейчас??
Це дуже цікаво. :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7171
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21352 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 24 апр 2024, 09:19

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7171
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21352 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 26 апр 2024, 01:26

АвтоВАЗ видит предпосылки для повышения цен на Lada в мае — президент компании.. ))))))
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25465
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76659 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 26 апр 2024, 02:17

Херої есвео за два роки в росії вбили щонайменше 107 людей і ще 100 завдали тяжких травм, порахувала «Верстка».

За даними ЗМІ росіяни, які воювали в Україні:

-вбили щонайменше 76 людей
-завдали тяжких тілесних ушкоджень, внаслідок яких померло 18 осіб
-порушили ПДР, що спричинили смерть 11 осіб
-схиляли до вживання наркотиків, після чого померли 2 неповнолітні.


Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7171
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21352 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 26 апр 2024, 08:48

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7171
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21352 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 26 апр 2024, 23:26

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7171
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21352 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 26 апр 2024, 23:26

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25465
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76659 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 27 апр 2024, 00:20

Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7171
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21352 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 27 апр 2024, 02:27

Клоун.. Москву для начала очисть!! ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25465
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76659 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 27 апр 2024, 03:08

Торгівельна дружба росії та Китаю може бути зовсім не такою, як ви думаєте

Матеріал за авторством Агати Демаре для Financial Times від 23 квітня 2024 року

На папері комерційні зв'язки між росією та Китаєм виглядають величезними: у 2023 році товарообіг між обома країнами досяг 240 мільярдів доларів, збільшившись на 26,3 відсотка лише за один рік. Москва і Пекін можуть радіти, оскільки така улеслива статистика дає підстави вважати, що між двома столицями існує дружба «без обмежень». Але якщо зазирнути під поверхню даних про російсько-китайську торгівлю, то побачимо більш нюансовану картину.

Не дивно, що друга за величиною економіка світу (Китай) і восьма за величиною (росія) ведуть бізнес одна з одною. Також не дивно, що ці комерційні зв'язки зміцнюються, оскільки санкції підштовхують Москву до переорієнтації торгівлі з Європи на Азію. Але цікавіше те, чи встановили китайські фірми такі зв'язки зі своїми російськими колегами, які є чимось незвичайним.

По-перше, подивіться, чи є товарообіг між росією та Китаєм незвично високим. За показником номінального ВВП росія знаходиться між Бразилією та Австралією. Виявляється, що торговельні обороти росії, Бразилії та Австралії з Китаєм приблизно еквівалентні. Цього недостатньо, щоб зробити висновок, що такі зв'язки між росією і Китаєм не є чимось особливим, але це принаймні свідчить про те, що риторика про особливі відносини між двома країнами має під собою хиткий фундамент.

У 2023 році імпорт Китаю з росії зріс на 12,7 відсотка. Проте такі високі темпи зростання не є чимось незвичайним у китайській торговельній статистиці. Наприклад, у 2022 році китайський імпорт з Канади зріс на 39%, але мало хто з оглядачів вважає, що Пекін встановлює особливі зв'язки з Оттавою.

Можливо, більш повчальним буде поглянути на рівень імпорту Китаю з росії, якщо ми хочемо встановити, чи є китайські фірми непропорційно залежними від російських товарів і сировинних ресурсів. Картина може не сподобатися Кремлю: росія залишається невеликим постачальником для китайського бізнесу. Минулого року китайський імпорт від російських фірм склав 129 млрд доларів, що становить лише 5 відсотків від загального обсягу. Крім того, збільшення експорту до Китаю може виявитися палицею з двома кінцями: російські сировинні компанії все більше залежать від Китаю як експортного ринку, що дає Пекіну важелі впливу на Москву.

Можливо, безмежна дружба ґрунтується на тому, що китайський експорт до росії є надзвичайно високим? Безумовно, у 2023 році він зріс на 46,9 відсотка, що є найвищим показником серед торговельних партнерів Китаю того року. Але, знову ж таки, якщо поглянути на дані з точки зору обсягів торгівлі, то можна побачити іншу картину: китайські компанії експортують до росії стільки ж, скільки до Нідерландів - країни, економіка якої майже в 2,5 рази менша за російську і яка не має спільного з Китаєм довгого кордону. Китайський експорт до росії, який становить 111 мільярдів доларів, менший за експорт до В'єтнаму.

Звичайно, питання якості та китайський експорт інструментів, які допоможуть росії виробляти військову техніку, мають вирішальне значення для Москви. Проте в цілому російські підприємства не є великими клієнтами китайських фірм, що свідчить про те, наскільки незбалансованими є торговельні відносини між двома країнами.

Замість того, щоб зростати, торговельні зв'язки між росією та Китаєм, можливо, наздоганяють аномально низьку базу. Торгівля між двома країнами була недостатньо розвиненою до вторгнення росії в Україну в лютому 2022 року. В умовах санкцій, які відрізали росію від Європи, у Москви немає іншого вибору, окрім як звернутися до Пекіна, стимулюючи тим самим наздоганяюче зростання.

Якщо теорія наздоганяючого розвитку правильна, то торгівля між росією і Китаєм може незабаром вийти на плато. Останні події підтверджують цю думку. Переговори щодо газопроводу «Сила Сибіру-2» зайшли в глухий кут. Крім того, лише кілька китайських нафтопереробних заводів можуть переробляти багату на сірку російську сиру нафту. Обидва фактори вказують на те, що продаж російських енергоносіїв до Китаю може незабаром стабілізуватися.

Тим часом, у березні китайські банки припинили обробляти продажі ІТ-обладнання до росії, ймовірно, зупинивши тим самим зростання експорту Пекіна до Москви, оскільки ІТ-обладнання становить основну частину китайських продажів до росії. У першому кварталі цього року експорт Китаю до росії залишився практично незмінним.

Те, що китайські фінансові установи дедалі обережніше ставляться до ведення бізнесу з російськими компаніями, свідчить про зростаюче занепокоєння в Китаї щодо ризику потрапляння під вторинні санкції США. Оскільки Вашингтон зараз посилює контроль за дотриманням цих заходів, такі побоювання можуть стати ще більш гострими в найближчі місяці. Тож захмарні темпи зростання торгівлі між росією та Китаєм можуть незабаром залишитися в минулому. Москва і Пекін можуть пишатися своєю дружбою без обмежень, але ця близькість, схоже, не поширюється на торговельну сферу.

https://www.ft.com/content/4bc0973c-c1f ... 262e506bb8
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25465
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76659 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 27 апр 2024, 04:14

Lis1980, Неочікувано для самого себе подивився обидва відео від команди Навального і що ще більш неочікувано, так те, що буду дивитися наступні серії. :yes: Чому кажу, що це для мене неочікувано, а тому що зазвичай я не дивлюся такі довгі відео про росію, ну, навіщо воно мені? А тут залип.
Цікаво.
Що сказати як перше враження? По-перше про те, що дуже якісна журналістська робота. Багато матеріалу вони опрацювали. І якісно подали. А ще хочу зазначити, що сміливо вона все розповідає. Може я не те слово підібрав? Може не сміливо, але мені здалося, що вона якась інакша, ніж раніше. Може вбивство Навального на неї повпливало так? Вона більш тверда і жорстка. А ще якась така впевнена і рішуча. Не знаю, може це мені так здалося?

А по-друге, і це головне, сама історія вражає. Люди прийшли і просто взяли. Кримінал на криміналі. І нормально так себе почувають. І досі причому. Круто.

П.С.
Почитав трохи коменти. Ну, такі собі, ніякі. В основному про те, як вони "малєнькіє люді" ледве вижили в ті часи. А от щоб засудити ті вчинки, про які вони почули, нєа, якось слабенько. Так це ж навальнят дивляться все-таки більш-менш розумні росіяни, але оце їхнє "малєнькіє люді" і "прастой народ" просто бісить.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8867
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30317 раз
Карма: +16/-0

А в России чудеса! № 2

Где Влад Бевх » 27 апр 2024, 05:43

Скоро наши должны перенять... Россиюшка для наших ... эталон.
--------------
Роскомнадзор блокирует около 150 популярных VPN-сервисов и ограничил доступ к 700 материалам за рекламу VPN
Начальник управления контроля и надзора в сфере электронных коммуникаций Роскомнадзора Евгений Зайцев сообщил СМИ, что РКН в настоящий момент блокирует около 150 VPN-сервисов. Он добавил, что за рекламу VPN, как средства обхода ограничений в интернете, ведомство заблокировало порядка 700 материалов.

Зайцев напомнил, что с 1 марта Роскомнадзор приступил к внесудебному ограничению доступа к информации в сети, которая рекламирует или популяризирует средства обхода блокировок доступа к противоправному контенту. «Мы уже заблокировали порядка 700 материалов, которые распространяли пропаганду использования VPN для обхода блокировок», — уточнил представитель РКН.

В РКН напомнили, что за неудаление такой информации по требованию Роскомнадзора закон предусматривает административную ответственность в виде штрафа от 800 тысяч рублей до 4 млн рублей. «В случае повторного правонарушения предусмотрены оборотные штрафы в размере от 1/20 до 1/10 совокупного размера годовой выручки компании», — добавили в ведомстве.

В РКН СМИ пояснили, что будут основываться на следующих критериях:

- публикации с описанием действий, позволяющих получить доступ к противоправным ресурсам;

- информация, которая рекламирует или обосновывает преимущества использования таких сервисов или предлагает купить к ним доступ.

Требование по блокировке относится ко всем материалам в сети, независимо от того, когда они были опубликованы и на каких ресурсах.

Горчица
P.S.: ещё добавлю, что начали блокировать индивидуальные Outline сервера, основываясь на объёме трафика. Ещё с 2018 года в Иране также блокировали Outline сервера, т.к. были большие объёмы и "торчали уши" от немного кривых конфигов. Также, в Иране и Китае начали ограничивать по скорости VLESS+XRay сервера, если очень много ломится народу на сервер. Фрагментация вроде как спасает ситуацию. Что в РФ придумают не могу даже знать, но пока перенимают весь опыт с этих двух стран, судя по тому, как блокируют.
161152 - А в России чудеса! № 2

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7171
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21352 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 27 апр 2024, 10:39

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7171
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21352 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 27 апр 2024, 11:17

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3705
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5525 раз
Карма: +7/-12

А в России чудеса! № 2

Где dnepr7 » 27 апр 2024, 12:05

Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7171
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21352 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 27 апр 2024, 12:54


Warisdeath писал(а): А ще хочу зазначити, що сміливо вона все розповідає. Може я не те слово підібрав? Може не сміливо, але мені здалося, що вона якась інакша, ніж раніше. Може вбивство Навального на неї повпливало так? Вона більш тверда і жорстка. А ще якась така впевнена і рішуча. Не знаю, може це мені так здалося?

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25465
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76659 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 28 апр 2024, 02:14

Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25465
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76659 раз
Карма: +14/-0

А в России чудеса! № 2

Где Warisdeath » 28 апр 2024, 04:50

dnepr7 писал(а):
27 апр 2024, 12:05
У нас українців є дуже класне прислів'я: "Дурний думкою багатіє". І от воно дуже точно підходить до цього відео.

А чому ж цей Нострадамус прогнозист не розповів про те, що та частина європейського ринку, яку займала росія, вже зайнята іншими? І чудово все працює. І саме головне, а чому він жодного слова не сказав про Норвегію? Норвегію, яка зараз переживає небачуваний підйом в своїй галузі видобутку корисних копалин, зокрема вуглеводнів. Прямо зараз Норвегія постачає нафту і газ для споживачів Європи так, щоб максимально перекрити нішу, що звільнилася після вигнання росії. При цьому вона активно веде розвідку шельфу і облаштовує все нові родовища.

А днями була промислова виставка у Ганновері і там міністр енергетики Норвегії заявив, що його країна готова відігравати активнішу роль на енергетичному ринку Європи:

«Передусім у нас є нафтогазовий сектор, який необхідний для забезпечення енергетичного сектору Європи на найближчі десятиліття, але у нас є кілька рішень, які знадобляться Європі та Німеччині в майбутньому».

Норвегія є піонером з багатьох напрямків вітрової та приливної енергетики і загалом готова реагувати на будь-яку зміну структури запитів енергетичного ринку Європи. Тобто замість диктату, який практикувала москва, Осло показує готовність до руху у будь-якому напрямку, який обере споживач. Якщо потрібно нарощувати постачання - нафти, значить збільшуватиметься її видобуток. Потрібно збільшити постачання газу – і це буде. Хочете СПГ – буде СПГ, якщо потрібні постачання трубою – буде вам труба, ну а якщо хочете перейти на зелену енергетику, то і з цим теж немає проблем. Причому все чисто, прозоро, без натяку на корупцію чи геополітичні вивихи.

І це тільки Норвегія. А крім неї в світі існує ще багато інших країн, які можуть забезпечити Європу всім, що їй необхідно для її життя і життя її енергетики.

А про колапс нехай вони думають в іншій країні.

П.С.
І питання особисто до Вас.
Ви стільки років слухали як гостей, яких кличе Хазін так і самого Хазіна, з їхніми прогнозами, як все рухне, буде колапсувати і так далі. Але ж нічого не сталося із того, що вони розповідають. А навіщо Ви досі продовжуєте їх слухати?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7171
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21352 раза
Карма: +3/-0

А в России чудеса! № 2

Где Lis1980 » 28 апр 2024, 09:49


Warisdeath писал(а):Ви стільки років слухали як гостей, яких кличе Хазін так і самого Хазіна, з їхніми прогнозами, як все рухне, буде колапсувати і так далі. Але ж нічого не сталося із того, що вони розповідають.
Вот-вот.. буквально вчера Ютюб мне выдал свежее видео Хазина под названием "доллар рухнет через два года".. Блджад, этот поц снимал такие же ролики и более десяти лет назад.. с такими же названиями.. поржал и пролистал ленту дальше )))))

Хорошо об этом "фрике от экономики" написано в Лурке.. https://neolurk.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D ... 0%B8%D0%BD
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Из жизни разных стран»