Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7140
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21277 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 24 апр 2024, 23:40

Warisdeath писал(а):Lis1980, Тільки партнери на це не підуть.
Там так не працює.
Как сказать..

Польша готова помочь Украине вернуть мужчин призывного возраста, - министр обороны и вице-премьер-министр Польши Владислав Косиняк-Камыш.

"Я думаю, что многие поляки возмущаются, когда видят молодых украинских мужчин в гостиницах и кафе, и слышат, сколько усилий мы должны приложить, чтобы помочь Украине», — сказал он.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 25 апр 2024, 00:26

Lis1980 писал(а):
24 апр 2024, 18:53
Байден подписал утверждённый ранее Конгрессом США пакет законов об оказании помощи Украине.

"США возобновят поставки оружия Украине в течение нескольких часов", - заявил Байден.
Чомусь без задора це сприйняли. Навіть не знаю чому це Олька не весела :wink:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 апр 2024, 01:23

Lis1980 писал(а):
24 апр 2024, 23:40
Как сказать..

Польша готова помочь Украине вернуть мужчин призывного возраста, - министр обороны и вице-премьер-министр Польши Владислав Косиняк-Камыш.
У Польщі продовжать захист для українських біженців, який діє до 30 червня — також його можуть дати українцям без паспорта, - заява Міністра внутрішніх справ Польщі.

"Ми знайдемо спосіб, щоб розв'язати цю проблему. Нам треба діяти мудро і раціонально. Всі речі, які стосуються українців у Польщі, прописані в законах. Ми продовжимо захист для українських біженців, який поки діє лише до 30 червня.

Польща буде охороняти права біженців і не передасть їх приватні дані. Ті, хто не матимуть паспортів будуть підлягати тимчасовому захисту. Польща буде охороняти їх права і нікому не передасть їх приватних даних, в тому числі Україні", - додав Марцін Кєрвінський
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7140
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21277 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 29 апр 2024, 00:52

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 29 апр 2024, 00:56

Я все більше переконуюся в тому, що всі дії нашої влади - це диверсія.
За що не візьмуться, все на користь росії і все проти України.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7140
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21277 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 29 апр 2024, 01:13

Причем здесь наша влада, когда это решение Дурова??
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 29 апр 2024, 01:17

Lis1980, Стиць-пендиць.
З Дуровим вели перемовини наша влада. Конкретно Юрчишин, який відповідає за інформаційну політику. І він казав, що по деяких моментах вони з Дуровим домовилися. От ми і побачили по яких.
До речі, Дуров не хотів ніякого блокування.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 29 апр 2024, 01:28

Я не стверджую, що наші просили блокувати боти. Але те, що останнім часом відбувалося навколо Телеграм від наших, я впевнений, що саме це і повпливало на те, що сталося.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7140
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21277 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 29 апр 2024, 01:53

Просто наши хотели как лучше, а получилось как всегда.. ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8864
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30310 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 29 апр 2024, 05:08

(с)
Той випадок, коли вже і депутати Європарламенту кажуть, що спікер ВР Ruslan Stefanchuk абсолютний нуль під контролем ОП і від нього нічого не залежить. Ганьба!
На думку депутатки Європарламенту Віоли фон Крамон, голова ВР Руслан Стефанчук "нічого не вирішує", а рішення ухвалює генеральний секретар Ради В'ячеслав Штучний, призначений Офісом президента"
161164 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8864
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30310 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 29 апр 2024, 06:01

(с)
Це частина статі Тома Купера про війну в Україні. І її варто почитати, щоб зрозуміти, як ми виглядаємо для наших партнерів. Переклад само тої частини - де про корупцію при ЗАКУПІВЛІ ЗБРОЇ. Мова саме про закупівлю.
"...Ні, я не знаю того чи іншого корупціонера по імені. Так сталось, що я маю контакти із кількома торговцями зброєю по всьому світу. Як так вийшло? Не маю уявлення.
Це просто склалося з часом: той чи інший читач моїх книг виявився дотичним до продажу зброї та боєприпасів.
Отже, за останні два-три місяці не один, не двоє, а як мінімум троє розповіли мені точно одну й ту ж історію: є (ще) достатньо зброї та боєприпасів для поповнення ЗСУ на світовому ринку. Не в ЄС і/або США: десь в інших місцях.
Найгловніше – люди, про яких йдеться, могли б постачати це спорядження.
Але, після всього того негативного досвіду останніх двох років, ніхто з них навіть не замислюється знову звернутися до Києва чи до будь-кого з української влади.
Чому?
Бо їхній досвід показує, що це марно.
Як тільки вони це роблять, першим ділом вони чули у відповідь: яка буде «доля отримувача»?
Тобто скільки вони готові заплатити українській посадовій особі чи офіцеру з МО, відповідальному за укладення угоди з ними.
Найгірше: навіть якщо вони доставляють, вони ніколи не знають, чи отримають оплату.
Наслідки?
Тепер вони мають справу з контактами в ЄС.
Це повільний, нескінченно нудний процес: їм зазвичай потрібно 3-6 місяців, щоб укласти одну угоду на «ще 1000 або близько того АКМ, 2 мільйони патронів 7.62, або 5000 мін до мінометів».
Але це працює.
(…поки я отримую запитання на кшталт «чому потрібно три місяці, щоб привезти до України снаряди, знайдені чехами та латишами по світу?…’)
В цьому відношенні за останні два роки взагалі нічого не змінилося. Така корупція залишається домінуючою.
Ну й, вибачте, але: це на одному рівні з офіцерами КВІР (Корпусу вартових Ісламської революції), що займались такими товарами, як продукти харчування, олія, навіть автомобільні шини в той час, як Іран був по шию зайнятий обороною від вторгнення Іраку, ще в 1980-1988 рр. Ті товари можна було придбати в 3-10 разів дорожче за звичайну ціну за кордоном, потім доставленого до Ірану та, замість того, щоб бути проданим чи розповсюдженим через ринки, як повинно було б бути, товари відправлялись на склади, контрольовані тією чи іншою клікою КВІР, котрі потім збагачувались на перепродажі товарів з націнкою в 2, 4, 6, 8, 10 разів вище звичайної ціни.
Звичайно, це не повинно означати, що є привласнення військової допомоги, наданої Україні США чи ЄС: це жорстко контролюється. І всі залучені особи знають, що краще з цим не балуватись. Але, усілякі інші ініціативи на цю тему...
Хлопці та дівчата (в Україні чи за кордоном): вибачте, але встаньте з голови на ноги.
Ні, час надання пакету допомоги США не є «вигідним» для України.
Особливо по причині сотень вбитих і тисяч поранених військових за останні сім місяців, виграючи час для зомбі-ідіотів у Вашингтоні, щоб покрасуватись досить часто на телебаченні, і для зомбі-ідіотів у ЄС, щоб відправити принаймні частину свого одночасно (з американцями).
Насправді це просто ще одна історія «занадто мало, занадто пізно».
І загальний ефект такої допомоги буде схожим на той, що був пов’язані з усіма тими балачками про ленд-ліз у 2022 році: тимчасове зміцнення морального духу населення та військ. У кращому випадку.
Єдиний шлях для України – це незалежність від іноземних поставок зброї, і боротьба з корупцією. Якщо українці не почнуть серйозно прибирати всіляке сміття на задворках ЗСУ, то загальна боєздатність їх збройних сил не збільшиться ні краплі." (с) Tom Cooper

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8864
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30310 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 03 май 2024, 02:57

Валерій Прозапас: "Кажуть, на "єдиному шоу" один знаменитий кулінар наосліп дегустував святкові паски різних виробників, і однією з двох найкращих, визначених ним, виявилась продукція "Рошен" - це так розстроїло знаменитого кулінара... Як я міг... Як я міг...".
Злякався чувак. Відчув холодну долоню НКВС під спів про нечуваний розгул демократії та свободи слова - "Сталінська" конституція 1936 року досі вважається однією з найдемократичніших у світі.
Але тут НКВС треба буде розбиратьися як взагалі паска від "Рошен" потрапила на "єдине шоу". Диверсія, не інакше. "Проіскі" польської, японської, німецької та уругвайської розвідок. Ну, і ЦРУ на чолі з Аленом Далесом попереду...
І да. Насправді це дуже не смішно...
1936...

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8864
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30310 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 03 май 2024, 17:11

161191 - Украина-реалии New

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»