Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76598 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 18 мар 2024, 15:48

Влад Бевх писал(а):
18 мар 2024, 05:18
Співробітниця фонду Притули.
О! Он воно як. Дякую. Буду знати.
А з Подоляком, той що Міша, вони просто так співпало, що у них однакові прізвища, чи вони мають якість родинні стосунки, не знаєте?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76598 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 21 мар 2024, 00:52

У суспільстві, як показують соцопитування, є сталий консенсус щодо неможливості виборів під час війни. Зрештою вони ще й напряму заборонені законом.

Однак неможливість проведення виборів не знімає дискусій щодо легітимності влади. Ще з осені минулого року наші європейські та американські партнери передавали українській владі сигнали, що Росія спробує 2024-го грати на темі "закінчення повноважень" у керівництва України.

Проте в "боротьбі легітимностей" є один беззаперечний острівець стабільності – Верховна Рада. Для неї продовження легітимності й дії повноважень під час воєнного стану окремим рядком передбачено в Основному законі. Чинне скликання парламенту буде повноважним стільки, скільки буде треба для української перемоги.

Відверто кажучи, питання викликають не так повноваження нинішньої Ради, як її здатність реально працювати.

"Між Офісом президента і парламентом є непорозуміння. ОП зневажає парламент. Вони думають, що "слуги" голосуватимуть за все, що потрібно, бо ж Зеленський їх привів до влади. Так, привів. І що? А ми вже два роки повномасштабної війни вистояли. Тому стара модель взаємодії уже не працює. Потрібно щось змінювати", – зазначає під час спілкування з УП співрозмовник із числа парламентських топів.

До слова, питання перетину кордону тими чи іншими політиками, як переконують джерела УП, контролює безпосередньо президент. І жодні спроби керівництва СН чи Ради пояснити Зеленському, що вони втрачають керованість парламенту через такі дивні обмеження, успішними не були.

Президент поводиться з парламентом із позиції сили, і депутати їй коряться. Коли Зеленському потрібно ухвалити якийсь закон чи проголосувати призначення, голоси на його прохання завжди знаходять. Через це президент не може сприйняти прохачів послабити обмеження на виїзд серйозно.

Зеленський просто не відчуває, що питання блокування закордонних відряджень є одним із наріжних каменів у загостренні конфлікту між Радою і ОП, між владою і опозицією, що це реально зриває роботу парламенту.

Коли президенту потрібно, Рада працює. Те, що вона недієздатна в усіх інших випадках, Зеленського загалом не обходить.

Тому потреба поступок у питанні відряджень як елементу заохочення депутатів до рутинної роботи особливо нікого не цікавить на Банковій.

Изображение

Дійшло до того, що ОП уже не просто вирішує пріоритетність розгляду законів, але й визначає, чи працювати парламенту взагалі, або ж терміново відправляти депутатів по окопах.

Чи почалася в Україні реальна парламентська криза, чи варто чекати бунту "слуг" та чи може постати якась версія "об'єднаної опозиції", розбиралась "Українська правда".

https://www.pravda.com.ua/articles/2024/03/20/7447237/


:mad:

18 квітня 2019 р.

Зеленський: "Я хочу зламати систему"

Пацан сказав, пацан зробив. Хоч якісь обіцянки виконав :diablo:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7102
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21223 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 25 мар 2024, 00:23

Шоу Трумана Буданова..
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76598 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 25 мар 2024, 00:33

:rolleyes2:
Як багато вільного часу у людини.
Самий інтерв'юйований розвідник в світі.
Здається, що це вже занадто.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7102
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21223 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 25 мар 2024, 00:40

95-й квартал.. шоу маст го он!! ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76598 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 26 мар 2024, 23:56

Звільнення Данилова - це страх Зеленського. Через підступи єрмака.

Який свідчить, що ми входимо в найбільш небезпечний етап каденції Зе. Коли він починає максимальні чистки у спробах закрити рот всім.
Рейтинг Зе продовжує падати. Як і довіри до нього.

Прибрали Залужного - але це нічого не дало. На фронті - очевидно негарна для піару ситуація. Плюс в ОП параноя з приводу 20 травня і уявної нелегітимності президента.
Що, звичайно, повний маразм. Слід було просто зробити завчасно подання до Конституційного Суду, який із 100 % гарантією прийняв абсолютно протокольне рішення і зняв би це питання в зародку. Але кінчені з ОП настільки бояться того, як вони з цим судом поводилися до того, що побоялися це зробити. А раптом судді щось не те приймуть? Тепер - параноять. І подарували для рашистського ІПСО чудову тему.

Плюс населення явно перебуває в прострації та апатії. Після звільнення Залужного у людей забрали віру в перемогу та нормальне закінчення цієї війни. І люди масово перестали читати новини, закрилися. Однак коли ця апатія неодмінно перейде у злість - здогадайтесь проти кого вона буде спрямована. Правильно - проти того, хто робить все можливе, щоб закрити рота всім. І одному лишатися в медійному полі.

Зе думає, що це - його порятунок. Хоча це - абсолютно не так. Ну, але повертаємося до Данилова.
І от, в таких умовах на Банковій вирішили остаточно закрити рот і прибрати всіх, хто хоч трохи медійний і має в теорії якийсь присмак "не свого".

Данилов - якраз такий. Постійно щось говорив, не узгоджуючи це з ОП. Плюс мав сміливість в минулому році ляпнути. що країну на міжнародній арені не має представляти єрмак. Бо він - ніхто з точки зору державної системи.

Ясна справа, що ларьочник-секретут цього не забув. І почав капати Зе на мозок. Мовляв, Данилов - небезпечний, бо не контрольований. І рейтинг у нього є (навіть більший за самого єрмака). І взагалі - Вова, він тебе зіллє при першому ж шухєрі.

Кароч, робив все те саме, що й Залужним, починаючи з квітня-2022.
І от - докапав.

Саме смішне, що оці чистки вже серед своїх призведуть до того, що Зе лишиться сам. І більше не буде ні на кого перекласти відповідальність. Я вже мовчу, що кількість ображених зростає у геометричній прогресії. І що деякі ефективні менеджери дійсно зіллють при першому ж шухєрі.

Однак зараз Зе стає особливо небезпечним. Він боїться і буде робити все, щоб прибрати всіх, кого боїться.
Тож, окрім російського наступу в найближчі 3-4 місяці буде й внутрішній наступ єрмачні по всіх фронтах. На свободу слова, думки, позиції. Так що висер третьякової-безуглої - це не випадковість і просто бажання вислужитися.

Це - підтвердження тенденції, яку спочатку закидають через місцевих жириновсько-медведевих. За старою російською традицією, яка й панує в головах єрмачні.
І ситуація з Даниловим - це перша його ластівка.

Богдан Буткевич
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76598 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 мар 2024, 00:11

"Галь, відкликай оту х...ю", - "слуга народу" Яременко - колезі Третьяковій, яка разом з Безуглою запропонувала скандальний законопроєкт

"Галя, так ви ж пропонуєте карати не за посягання на конституційні функції президента чи інших посадових осіб (бо не лише президент може виступати від імені держави).

Ви ж пропонуєте карати за "представлення України на міжнародних заходах". Олімпіада - міжнародний захід. Виставки, симпозіуми - міжнародні заходи. Міжнародні організації (які створені урядами) також проводять заходи, куди запрошують "представляти свої країни" кого-завгодно. При цьому ви навіть не визначаєте, що у "привласнювачів" має бути злочинний умисел.

Ви не пояснюєте, що має бути шкода суспільним чи державним інтересам, і в чому саме? Галь, я тебе поважаю. Відкликай оту х...ю", - зазначив Яременко у коментарях до посту Третьякової у Facebook.


:mail:

Хто не в курсі про що мова.

"Слуги народу" Безугла і Третьякова пропонують карати довічним ув’язненням з конфіскацією за привласнення державних функцій

На думку авторок законопроєкту, іноді громадяни України вчиняють дії, направлені на отримання власних привілеїв за рахунок державних інтересів, шляхом привласнення державних функцій.

І ці дії шкодять суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності України, а також економічній та інформаційній безпеці України
Изображение


:mail: :mail:
Слуга Безглузда цей висєр законопрєкт і розголос навколо нього пояснила це "законопроєктною провокацією".


"Це так мило, як працює компактна законопроєктна провокація) Завтра можу зареєструвати відміну росії", - зазначила Безугла.

"Слуга народу" назвала законопроєкт "прецедентом апеляції до історії та тестом на політичну дискусію".

Після шаленої критики і тиску суспільства вони все-таки відкликають свою муйню

Третьякова відкликає законопроєкт.

У своєму Facebook народна депутатка "Слуги народу" Галина Третьякова повідомила, що передбачається доопрацювання законопроєкту.

:diablo:
Сподіваюся, що вже всі зрозуміли куди нас тягнуть зелені?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76598 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 мар 2024, 00:12

Бурхлива реакція на провладний законопроєкт 11104 щодо максимальної кримінальної відповідальності "за несанкціоновані контакти з іноземцями", звісно була очікуваною. Надто свіжі в пам'яті репресії проти громадян України перед Революцією Гідності, а автори диктаторських законів ще на свободі.
Як не мене, за цими емоціями багато хто не побачив якраз головної мети та новації, яка міститься в іншому (прямо пов'язаному зі скандальним і поки що ніким не відізваному) закопроєкті 11103 - запровадження нового інструменту для зовнішньополітичної діяльності України - спеціальних місій.
До речі, у ст. 13 цього законопроєкту вся ця "відповідальність громадян" залишається. А це вже - не жарт!

В чому ж суть? Якщо коротко:
- Поруч з мережею закордонних дипломатичних установ України створюється мережа спеціальних місій України;
- Голова та члени цих місій будуть призначатися і відкликатися Головою Верховної Ради, Президентом або Прем'єром. Як зазначено - "на свій розсуд". Жодних критеріїв чи необхідних навичок;
- Функціонал фактично дублює функціонал посольств і послів;
- Направляти можна куди завгодно: і до країн, де є діючі посольства, і до країн, з якими немає дипломатичних чи консульських зносин (цікаво - це куди?);
- Забезпечення - за рахунок державного бюджету;
І ягідка на тортику: "Члени сімей голови, членів, а також персоналу спеціальної місії України, мають право їх супроводжувати під час виконання функцій спеціальної місії України".
Для чого це все зараз і чи це дійсно спрямовано на "забезпечення єдності зовнішньополітичного курсу держави" - додумайте самі...

Валерій Чалий
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76598 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 27 мар 2024, 00:51

Изображение

І це офіційно.
А скільки її послуги коштують неофіційно?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25815 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 27 мар 2024, 01:25

Warisdeath писал(а):
27 мар 2024, 00:51
А скільки її послуги коштують неофіційно?
За час? :crying:
Боюсь, платить придется ей :wink:
Изображение
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25815 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 27 мар 2024, 01:30

А вообще если бы только она! Не счесть сколько дармоедов содержат налогоплательщики Украины :old:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8847
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 30 мар 2024, 06:17

160882 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Украина-реалии New

Где Александр Сергеевич Перижняк » 30 мар 2024, 11:57

Bikini писал(а):
23 фев 2024, 00:37
Мусора - зло!
Это касается полиции любой страны как самой коррумпированной и криминализованной части общества . Наши вовсе не исключение .

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Украина-реалии New

Где Александр Сергеевич Перижняк » 30 мар 2024, 12:19

оказывается Компания Highland Systems с украинскими основателями показала готовый прототип сравнительно небольшой подводной лодки, способной плавать со скоростью 50 километров в час. Новинка получила название Kronos.

Компания Highland Systems, основанная в Дубае украинскими разработчиками. Кроме подлодки компания проектирует бронемашины
160885 - Украина-реалии New
160886 - Украина-реалии New
160887 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Украина-реалии New

Где Александр Сергеевич Перижняк » 30 мар 2024, 12:31

Украинские разработчики в боевых условиях успешно протестировали FPV-дроны, оснащенные «машинным зрением» – автоматическим наведением на цель на конечном участке полета.

Данная технология позволяет нивелировать действие средств радиоэлектронной борьбы противника, так как оператору достаточно выделить цель для поражения, а дальше дрон самостоятельно направляется к ней.

По довольно оптимистичной пропорции, на одно поражение цели необходимо 3-4 обычных FPV-дрона. Потому что все из них долетают через враждебный РЭБ, а непосредственное попадание зависит от мастерства оператора. В то же время, дрон с «машинным зрением» не только игнорирует РЭБ, но и уменьшает требования к уровню подготовки оператора.

Оружейники Украины создали новое оружие напоминающее по форме пистолет и специальные патроны, чтобы бойцы ВСУ могли сбивать вражеские FPV-дроны.

«Протестировал сегодня новые патроны для "оружия солдата против FPV". Специалисты работают, надеюсь, получится изделие, которое мы дадим каждому солдату. Моя задача после готовности изделия к серии - добиться его внедрения в ВСУ», - рассказал военный аналитик Сергей "Флэш".


FPV-дроны, использующие оптоволокно вместо радиоканала для управления и передачи видео являются перспективным направлением развития. Украинская компания «Дронарня», работающая над разработкой и производством беспилотников, показала свой образец FPV дрона-камикадзе с оптоволокном.

Новый FPV-дрон получил название «Бандерик-Стрічка» и имеет такие характеристики: полезная нагрузка до 3 кг, время в воздухе 15 минут, тактический радиус – 1 км.

Среди бонусов – невозможно зафиксировать работу дрона и засечь оператора средствами радиоэлектронной разведки. Возможность работать одновременно значительно большему количеству дронов без проблем со скоплением в одном диапазоне радиоволн, что вносит сложности в управление.

Появляется возможность разместить вычислительные мощности для "машинного зрения", для распознавания и атаки цели на станции управления, а не самому дрону.


Недостатками можно считать ограничение по дальности, которое накладывает длина оптоволокна, возможность его обрыва и потери дрона.

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Украина-реалии New

Где Александр Сергеевич Перижняк » 30 мар 2024, 12:36

Франко-немецкий производитель оружия KNDS создаст дочернее предприятие на территории Украины. Об этом сообщил министр обороны Франции Себастьян Лекорню. Предприятие изначально будет заниматься изготовлением боеприпасов и ремонтом бронетехники.

Это решение было согласовано во время переговоров министра обороны Германии Бориса Писториуса и его французского коллеги Себастьяна Лекорню в Берлине в пятницу, 22 марта. «Совместное производство в Украине: компания KNDS создаст дочернее предприятие, максимально приближенное к потребностям украинской армии», – говорится в сообщении.
Французский министр отметил, что завод KNDS будет выпускать боеприпасы, а также запасные части для обслуживания немецкой и французской бронетехники и систем вооружения их производства, уже находящихся на вооружении Сил обороны Украины. «Мы, Франция и Германия, хотим помочь Украине сделать производство боеприпасов более самодостаточным», - отметил Писториус.

Впоследствии дочернее предприятие на своих мощностях также будет производить полноценные системы вооружения с нуля.
Создание KNDS в Украине первоночально призвано обеспечить оперативный ремонт уже поставленной военной техники производства Франции и Германии, в частности запчасти к французским колесным САУ Caesar и бронированным машинам AMX-10RC. А также немецких самоходных гаубиц Panzerhaubitze 2000 и основных боевых танков Leopoard 2.

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8847
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 30 мар 2024, 16:49

чи щурі з корабля, чи корабель від щурів... але достеменне одне - плавсрєдство таки починає тонути…
160888 - Украина-реалии New
160889 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Украина-реалии New

Где Александр Сергеевич Перижняк » 30 мар 2024, 20:32

Украинская компания Inguar разработала и представила многоцелевой бронеавтомобиль Inguar-3. Бронемашина создавалась как специализированная боевая платформа с модульным принципом конструкции в отличие от других аналогичных бронемашин в этом классе, которые создавались на базе гражданских платформ. Бронеавтомобиль Inguar разработан с учетом боевого опыта, полученного бойцами ВСУ в боях против российских оккупантов.
Бронемашина Inguar-3 оснащена комбинированной броней, обеспечивающей защиту стандарта Stanag 4569 Level 3a. Бронекорпус имеет также алюминиевые элементы, что позволяет уменьшить общий вес бронеавтомобиля, но сохранить высокий класс бронезащиты.

Экипаж и десант могут отслеживать обстановку на поле боя с помощью передней, задней и боковых видеокамер, а также камеры ночного видения.
160909 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7102
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21223 раза
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 30 мар 2024, 21:06

Сурово выглядит..
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76598 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 мар 2024, 01:17

Влад Бевх писал(а):
30 мар 2024, 16:49
чи щурі з корабля, чи корабель від щурів...
Там же не тільки Шефір, там ще декілька осіб звільнено.

Залишаються недоторканими лише дві: Єрмак і Татаров.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»