Израиль VS разные арабы - современность

Арабо-Израильские войны
Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7508
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 25819 раз
Карма: +2/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Bikini » 08 фев 2024, 02:00

Warisdeath писал(а):
08 фев 2024, 01:00
и об исламской солидарности
Видишь суслика? Нет? А он есть! (с) :crying:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 19 фев 2024, 01:05

Радикальна ліва ізраїльська активістка з організації "дивимось у вічі окупації" приїхала в йорданську долину супроводжувати арабів, щоб захистити їх від "насильства з боку поселенців".
Коли вона зупинилася на перехресті Пацаеля, араби жорстко витягли її з машини, викинули на дорогу і викрали авто.

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8847
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30276 раз
Карма: +16/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Влад Бевх » 26 фев 2024, 19:56

«Запад может односторонне признать палестинского государство.». То есть без признания Израиля и согласия его на создание Палестины.
Вечер перестал быть томным.
Не только нам руки выкручивают.
Быстрее надо было евреи все делать в секторе, быстрее.

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 26 фев 2024, 23:11

У Газі знайшли та знищили справжню підземну магістраль

ЦАХАЛ виявив та знищив у Газі справжню «підземну магістраль», повідомила 26 лютого армійська прес-служба. Грандіозна тунельна система завдовжки 10 кілометрів пов'язувала Турецьку лікарню у центрі сектора та університет Аль-Ісраа на півдні самої Гази, де базувалася дивізія ХАМАСу «Газа». Далі тунелі вели у райони Зейтун та Назірат.

Вузькі склепінчасті коридори. Прямо в них стоять ліжка. Є туалети, склади для боєприпасів та бойового спорядження. Але основна функція саме цих підземель – транспортна. Через них терористи могли потай і безпечно пересуватися між північчю та центром сектора.

Тунельна система тягнулася на 10 кілометрів із численними відгалуженнями. Натрапили на неї бійці бригади «Нахаль» та інженерного спецназу «Яхалом» біля Турецької лікарні. Останній місяць вони вели у цьому районі напружені бої.

На території самої лікарні знайшли два виходи із тунельної системи. Довелося вирити великий котлован, і на глибині 18 метрів інженери вперлися в бетонні склепіння.

Тунель бойовики використовували для перекидання своїх з одного району до іншого. Більше вже не перекинуть. До речі, на глибині було виявлено тіла терористів. Мабуть, померли від ран чи задухи.


Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 26 фев 2024, 23:27

Министерство обороны Израиля опубликовало видео, на котором видно, как сотрудники Красного Креста в форме организации на машине организации эвакуировали раненого террориста ХАМАСа из подразделения «Нукба» в день нападения на Израиль 7 Октября с КПП Эрез.

Красный Крест, как и БАПОР — соучастники преступлений ХАМАСа.



П.С.

Министерство обороны Израиля: согласно последним данным, 440 сотрудников агентства БАПОР в секторе Газа являются боевиками военного крыла ХАМАСа. 2 тысячи сотрудников агентства - члены гражданской администрации ХАМАСа.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8847
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30276 раз
Карма: +16/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Влад Бевх » 13 мар 2024, 12:29

160710 - Израиль VS разные арабы - современность

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 05 апр 2024, 02:11

Батальйон ультраортодоксів розгромив терористів у Бейт-Хануні

ЦАХАЛ повідомляє про нові успіхи «Ніц Єгуда». Підрозділ, де несуть службу добровольці-харедім, вже місяць діє на півночі сектора Газа.

З-під касок звисають пейси, з-під бронежилетів – цицит. Батальйон створений для того, щоб довести, що служба не заважає бути релігійним євреєм. У минулому до його бійців виникали серйозні претензії: так 2022 року ЦАХАЛ визнав провину військовослужбовців цього підрозділу у загибелі 80-річного палестинця, який був затриманий на Західному березі.

Але зараз на тлі суперечок про призов ультраортодоксів батальйон разом з усіма бореться у секторі Газа.«Ніц Єгуда» діє в Бейт-Хануні з початку березня. Його завдання – протистояти вилазкам терористів та охороняти кордон. За цей час бійці батальйону знищили десятки об'єктів терористичної інфраструктури.

«Ніц Єгуда» діє в Бейт-Хануні з початку березня. Його завдання – протистояти вилазкам терористів та охороняти кордон. За цей час бійці батальйону знищили десятки об'єктів терористичної інфраструктури.

Ось і зараз загін бойовиків ХАМАСу вийшов з тунелів і напав на бійців «Ніц Єгуда». Ульраортодокси відповіли вогнем та ліквідували терористів. Серед інших було знищено ротного командира ХАМАСу.

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 22 апр 2024, 00:02

Начальник генштабу ЦАХАЛу затвердив план продовження війни на півдні

Ввечері в неділю, 21 квітня, відбулося засідання високопосадовців генерального штабу Армії оборони Ізраїлю, на якому проводилася загальна оцінка ситуації, а начальник генштабу Герцлі Халеві затвердили план дій ЦАХАЛу на півдні.

У засіданні взяв участь командувач південного військового округу Ярон Фінкельман та інші офіцери.

Повідомлення про це надійшло невдовзі після того, як глава уряду Біньямін Нетаніягу опублікував відеозвернення до ізраїльтян. У ньому Нетаніягу оголосив, що Ізраїль має намір нарощувати військовий тиск на ХАМАС, у тому числі почавши активно діяти в Рафіасі.

«Ми завдамо ХАМАСу додаткових і болючих ударів — і це станеться незабаром, — заявив Нетаніягу і додав. — Найближчими днями ми посилимо військовий та політичний тиск на ХАМАС, тому що це єдиний спосіб звільнити наших заручників і здобути нашу перемогу».

Таким чином, з високою ймовірністю, армія затвердила план швидкої сухопутної операції в Рафіасі, згоду на яку дали США в обмін на більш м’який ізраїльський удар у відповідь по Ірану, як повідомляли іноземні ЗМІ.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 23 апр 2024, 02:55

Глава АМАНу оголосив про свою відставку

22 квітня голова військової розвідки АМАН Аарон Халіва поінформував начальника Генштабу ЦАХАЛу Герці Халеві про свою відставку. Халіва взяв на себе відповідальність за провал у роботі розвідки, що призвів до різанини 7 жовтня.

У листі, який Халіва надіслав Халеві, йдеться: «Управління розвідки під моїм командуванням не впоралося з покладеним на нього завданням. Я пам’ятаю цей чорний день вдень та вночі. Я завжди нестиму з собою жахливий біль війни».

Він додав: «Я хотів би завершити свої обов’язки та піти з ЦАХАЛу після закінчення етапу розслідування. Буде створено державну слідчу комісію, яка розслідує та виявить усі фактори, що призвели до важких подій».

У ЦАХАлі кажуть, що від початку війни глава АМАНа хотів піти у відставку, проте чекав на зручний момент, щоб це зробити. Халіва прослужив у ЦАХАЛі 38 років.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25379
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76600 раз
Карма: +14/-0

Израиль VS разные арабы - современность

Где Warisdeath » 26 апр 2024, 14:02



ЗМІ: Ізраїль ударив по тунелях «Хізбалли» у Лівані

24 квітня, після того, як бойовики «Хізбалли» обстріляли кілька селищ на півночі Ізраїлю, ЦАХАЛ завдає ударів по півдню Лівану, повідомляють арабомовні ЗМІ.

За їхніми даними, Ізраїль атакує околиці сіл Рамія та Айта аль-Шааб на півдні Лівану. Телеканал «Хізбалли» «Аль-манар» повідомив про більш ніж 14 ударів ВПС по цьому району. Саудівський канал «Аль-Хадат» уточнює, що сьогоднішні атаки Ізраїлю, судячи з усього, спрямовані на підземні тунелі «Хізбалли» в цьому районі. На відео, яке потрапило до соцмережі, над районом атаки піднімаються густі клуби диму.

24 квітня біля кібуца Ірон на півночі Ізраїлю розірвалася протитанкова ракета. На місці виникла пожежа. У мошаві Авівім ракета з ПТРК влучила у будинок. Ніхто не постраждав, але будівля була сильно пошкоджена.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Войны Израиля»