Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7588
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 26091 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 11 фев 2024, 01:17

Бутусов только подтвердил мое имхо насчет отставки. ОПе кровь из носу нужен пиар, результат, успех - называйте это как хотите. Всему украинскому обществу это нужно, ибо мы воочию наблюдаем негативные социальные последствия "топтания на месте". И дальше будет только хуже. Поэтому и заменили Главкома на Сырского, потому что надеются, что он жесткой рукой подарит им результат. Невзирая ни на что. "Мягкий" в управлении Залужный такой надежды не давал, судя по всему. Получится ли? Посмотрим! :old:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 26030
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76952 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 11 фев 2024, 01:21

Bikini писал(а):
11 фев 2024, 01:17
украинскому обществу
Це якому? Яке обрало Зеленського і з пультом на дивані перемагає?
Інші розуміють, що з шашкою наголо не потрібна перемога. До речі її і не буде таким способом, але покласти можна дуже багато.
На жаль ВГК хоче якраз з шашкою наголо.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7588
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 26091 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 11 фев 2024, 01:39

Warisdeath писал(а):
11 фев 2024, 01:21
Це якому? Яке обрало Зеленського
Другого для вас у меня нет :wink:
Warisdeath писал(а):
11 фев 2024, 01:21
На жаль ВГК хоче якраз з шашкою наголо.
Посмотрим...
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7588
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 26091 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 11 фев 2024, 02:03

Bikini писал(а):
11 фев 2024, 01:17
ОПе кровь из носу нужен пиар, результат, успех
Первые 15 минут. Подоляк о причинах замены Главкома.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 26030
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76952 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 11 фев 2024, 02:38

Їм, мля, корона тисне? Жодної розмови з українцями. Жодної. Хто така Латиніна? Точніше звідки вона і громадянка чого? Їй він розповідає, а на нас вони ...рати хотіли. Так виходить?
Чи це Міша звітує за виконану роботу?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 26030
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76952 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 11 фев 2024, 02:43

- Закрита зустріч з журналістами.
- Закриті засідання Ради/Уряду.
- Закриті телевізійні канали
- Заборонена критика.
Закрито все....

А чому звільнили головкома ЗСУ нам треба шукати і саме головне, що можна таки знайти у розмові з російською .... тьотєй. Це не пи*дець? Ні?

І хто такий Міша Подоляк, щоб на таке надважливе питання давав відповідь він?

Bikini, І чому? В двух словах можете сказати?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7588
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 26091 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 11 фев 2024, 11:09

Warisdeath писал(а):
11 фев 2024, 02:43
І чому? В двух словах можете сказати?
Послушайте. Через силу :wink:
В двух словах - о чем я раньше и писал. И дело совсем не в рейтингах Залужного. Судорожная попытка добиться хоть чего-то положительного на фронте, иначе ОПе - кабздец! :flag:

Горит и кружится планета,
Над нашей Родиною дым…
И, значит, нам нужна одна — Победа,
Одна на всех — мы за ценой не постоим! (с)
:fx:
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7588
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 26091 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 11 фев 2024, 11:19

Warisdeath писал(а):
11 фев 2024, 02:38
Їм, мля, корона тисне? Жодної розмови з українцями. Жодної. Хто така Латиніна?
Это же не закрытое интервью. Оно транслируется в том числе и для украинцев. Подоляк каждую неделю у Латыниной. Она спросила - он ответил.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7588
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 26091 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 11 фев 2024, 11:28

Изображение
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7588
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 26091 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 11 фев 2024, 11:52

Bikini писал(а):
11 фев 2024, 11:09
Судорожная попытка добиться хоть чего-то положительного на фронте
Решаема ли эта проблема? Лично я не знаю :hm:
Приведу лишь одно из мнений:
(с)
- ...новое командование все решит...
- Не решит.
1. Ибо само является проблемой, начиная от первого лица.
2. Раскачка, будет долгой и чудовищной.
3. Сырский, уничтожит ПОСЛЕДНИЕ резервы, которые он и так старался подмять под себя с ноября. А до этого ..... ну то отдельный разговор.
4. Новое командование, именно из-за столь быстрого скачка В ПРИНЦИПЕ, НЕ СПОСОБНО объяснить гундявому боневтику, в чём суть наличия 1 ляма по списку и 300К "воюющих". Им ещё сложнее будет объяснить, почему из тех 300К, опять таки, воюют НЕ ВСЕ. Но для о3,14издошенных (ОП) и компашки 95-го закоулка - это как квантовая физика. Там, заморачиваются ТОЛЬКО цифрой (1) и ПЛОЩАДЯМИ (2), а сути не понимают.
(1). Цифры в понимании ОП (боневтика), это - рейтинг, отмытые бабки, с3,14зженные бабки, тонны гуманитарки и далее, по списку.
(2). Площади, это - реально земельные площади и как ни странно в их понимании, присутствие охлоса НА ПЛОЩАДЯХ. Ау, стадион!))) Теперь ни одна сука, про стадион не вспоминает. Многие и не вспомнят. Ибо их уже нет. Но зато, хоть поржали.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 26030
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76952 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 11 фев 2024, 19:39

Маленька дріб'язкова людинка цей боневтік. Чергове підтвердження.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв про своє звільнення дізнався зі ЗМІ
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7588
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 26091 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 11 фев 2024, 20:06

Warisdeath писал(а):
11 фев 2024, 19:39
Генерал-лейтенант Сергій Наєв
Вообще, что это за структура "объединенные силы ВСУ"?! Зачем она после 24-го?!
У Наева неоднозначная репутация среди военных из-за непрофессионализма и постоянного самопиара. Как раз его снятие не вызвало никаких вопросов. И с вероятностью 99,9% Наев пиздит, что узнал об Указе исключительно из средств массовой информации. В армии так не бывает.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Bikini
Полковник
Полковник
Сообщения: 7588
Зарегистрирован: 30 июн 2017
Поблагодарили: 26091 раз
Карма: +2/-0

Украина-реалии New

Где Bikini » 11 фев 2024, 22:14

Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 26030
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76952 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 11 фев 2024, 22:39

Bikini писал(а):
11 фев 2024, 11:19
Это же не закрытое интервью. Оно транслируется в том числе и для украинцев. Подоляк каждую неделю у Латыниной. Она спросила - он ответил.
Нахєра мене, Вас, нас заганяти у стойло? У стойло рускага міра? Їх суспільство питало два тижні, а вони мовчали, або брехали що це неправда. А тут ти диви, ана спрасіла, а он отвєтіл. Яка повага.

Хтось може собі уявити, щоб Левітан пояснював умовному Еріх-Марії Ремарк (ого я Латиніну підняв) чому Сталін зробив рокировку у вищому керівництві Червоної Армії? Причому на якомусь німецькому радіо, яке транслюється і для совєтського чєловєка.
Або, щоб пєсков пояснював умовній Наталкє Мосійчук чому путін зробив те, чи інше? І кожний тиждень проводив з нею інтерв'ю на її каналі, яке можуть прослухати і на росії в тому числі.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8980
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30522 раза
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 12 фев 2024, 11:32

160414 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8980
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30522 раза
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 12 фев 2024, 20:14

А чому Фаріон на Сирського за его «речь» ядом не цвіркає? Не проплачено? Чи команди немає?

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 26030
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76952 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 13 фев 2024, 00:11

Влад Бевх, У неї ще все попереду. Вона обов'язково скаже. Не сумнівайтеся.

Суд відмовив Ірині Фаріон у поновленні на посаді професорки Львівської політехніки

Галицький районний суд Львова відмовив Ірині Фаріон у поновленні на посаді професорки кафедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки.
Про це йдеться у рішенні Галицького районного суду м. Львова.

8 лютого справу в Галицькому районному суді Львова розглядав Віталій Стрельбицький, за правилами спрощеного позовного провадження — без виклику сторін.

Суд постановив, що накази університету відповідають положенням чинного законодавства та були ухвалені за встановленою процедурою.

"За результатами розгляду цієї справи у суду не залишилось сумнівів у тому, що поведінку позивача, а саме її висловлювання, можна охарактеризувати, як аморальний проступок. Суд вважає, що відповідач правильно визначив, що висловлювання позивача щодо російськомовних військовослужбовців значною частиною суспільства цілком обґрунтовано сприймаються як аморальні", — йдеться у повідомленні.

У підсумку суд відмовив задовольнити позовні вимоги Ірини Фаріон. Протягом місяця після проголошення рішення жінка ще може подати апеляційну скаргу.

Ірина Фаріон відреагувала на рішення суду та повідомила у Telegram-каналі, що готує апеляцію:

"У ЗМІ з'явилася інформація про те, що суддя Галицького суду В. Стрельбицький відмовив у моєму позові до Львівської політехніки щодо мого політично вмотивованого і незаконного звільнення. Те, що написав цей суддя, не має нічого спільного з правовим обгрунтуванням. Це замовна політична публіцистика, що є повною дискваліфікацією львівського судді. Цього слід було очікувати. Апеляція буде. Я не борюся за поновлення на посаді, бо моя посада вже давно просто Ірина Фаріон. Я борюся за справедливість".
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 26030
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76952 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 14 фев 2024, 00:26

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 26030
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76952 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 15 фев 2024, 02:34

ГО "Перевізники західного регіону" планує мирну акцію протесту і висунула вимоги українській владі
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 26030
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76952 раза
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 16 фев 2024, 02:09

Пам'ятаєте такого генерала СБУ Наумова? Гучна справа. Який буцімто все знав про дату вторгнення і виїхав з України за кілька годин до цього. А потім його затримали у Сербії. А в Україні він держзрадник.

Журналісти ВВС Україна взяли у нього інтерв'ю. Їздили до нього у Бєлград. Тут дуже цікаво. І якщо він каже правду, то багато подій починають грати новими фарбами. І знову не на користь ОПі.

Цікава історія :rolleyes2:

"Зеленський дав мені карт-бланш, а потім його люди мене позбулися" - ексгенерал СБУ Андрій Наумов в інтерв’ю ВВС

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c51r9gz0242o


А тут бесіда з самою журналісткою, яка брала інтерв'ю у Наумова. Теж про дуже цікаві спостереження розповідає. Виявляється журналісти ВВС досліджують весь цей час справи Наумова, Кулініча, Баканова. Так що вона цікавки теж розповіла. Звичайно ж і про Єрмака, Татарова та Смирнова згадали.



П.С.

Можна вірити, можна не вірити. Це таке. Єдине, що мене завжди напружує в таких історіях, так це наш президент. А точніше його становище. Він що, в заручниках в ОПі? :hm: Що не прочитаєш, чи почуєш, так все про його оточення, а він один у нас цяця. Як таке може бути?
У мене два варіанти: він або в заручниках і на нього тиснуть, або він настільки телепень, що геть не може второпати, що навколо нього відбувається? Який обрати, не знаю. :hz:
Звичайно ці варіанти прийнятні, якщо Зе геть не в курсі, як нам стає зрозуміло після таких розповідей.
А чи дійсно він не в курсі? :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»