Президент Зеленский

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 18:19

«Слуга» Шевченко анонсував нові поїздки до Лукашенка. Крім цього, їхати він планує не сам, а з іншими парламентаріями.
Про це він повідомив у коментарі Буквам.

“Ця зустріч була перша, ознайомча. Ми розставили акценти. Ще будуть. Будемо тримати комунікацію. Наступного разу я приїду вже не один, є ряд нардепів, які теж виявляли бажання поїхати, подивитися, познайомитися. Мається на увазі з парламентаріями. І налагоджувати зв’язки, бо ми сусіди”, — сказав Шевченко.

Він не назвав імена та кількість цих депутатів, однак запевнив, що “і “слуги народу” в тому числі є”.

“Батьківщина” є, з “ОПЗЖ” є, з інших груп”, — додав Шевченко.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 29 апр 2021, 21:30

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 30 апр 2021, 01:46

:hm:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 30 апр 2021, 02:03

Sanek, Буквально сьогодні зовсім випадково дізнався про два чудових вислови Отто фон Бісмарка. І подумав, що немає в житті випадковостей. Ці дві його фрази настільки точні і характеризують наше сьогодення, що важко уявити, як ще можна інакше про це сказати.

Цитую:

"Дурість - дар божий, але не слід ним зловживати".

"З поганими законами і хорошими чиновниками цілком можна правити країною. Але якщо чиновники погані, не допоможуть і найкращі закони."
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 30 апр 2021, 17:01

Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 01 май 2021, 01:36

Ситуація наступна :wink:
Раз, два, три, економіка, рости :rofl2:

Радник Президента України з питань економіки Олег Устенко провів зустріч із членами Американсько-української ділової ради (US-Ukraine Business Council), яка має штаб-квартири в Києві та Вашингтоні. У зустрічі взяло участь близько 130 членів бізнес-асоціації.

Олег Устенко зазначив, що українська економіка виходить на траєкторію сталого зростання. Зокрема, на цей рік прогнозується зростання ВВП в межах 4,5%.

«Однак Президент Зеленський ставить завдання щодо виходу на траєкторію сталого зростання на рівні 5% плюс, що відповідає необхідному рівню для ефективної боротьби з бідністю», – сказав він.

За словами радника Глави держави, зростання української економіки цього року підтримуватиметься збільшенням внутрішнього споживання, інвестиційною активністю, програмами державної підтримки, а також сприятливою кон'юнктурою на світових ринках.

Олег Устенко окремо наголосив, що Президент і його команда ставлять за пріоритет поліпшення якості бізнес-клімату в Україні.

«А це неможливо без вирішення питань забезпечення прав власності та судової реформи. Відповідні законодавчі ініціативи вже спрямовані до Верховної Ради, а ще частина буде внесена до парламенту найближчим часом», – зауважив Олег Устенко.

Він також відзначив мету Глави держави щодо деолігархізації української економіки.

«У цей час у президентській команді йде активне обговорення низки законів, які покликані зменшити колосальний вплив олігархів на країну, що роками блокує її розвиток», – наголосив Олег Устенко.

Радник Президента окремо акцентував увагу на нещодавньому розміщенні Україною єврооблігацій на 1,25 млрд дол. під 6,875% річних. За його словами, це свідчить про довіру до української влади з боку міжнародних інвесторів, а також про позитивні очікування щодо розвитку нашої країни.

«Україна розраховує на підтримку з боку американського бізнесу та запрошує інвесторів», – резюмував Олег Устенко.


Нікому нічого не нагадує? :fp: Залишилось додати пару слів про ривок!
Нє, ну найвеличніший же. І прем'єр, і президент, і будівельник, і слідчий...
А ще про боротьбу з олігархами дуже сподобалось :crazy:

Так, а ми ще всі пам'ятаємо, як нам обіцяли ріст на 40 відсотків. Правда той, що обіцяв катався на самокаті і ми про нього вже забули, а не те, що ті обіцянки)))

Але ми пам'ятаємо, що майже 5% було в 2 кварталі 2019 - 4,6%... Але ж ці великі, наймудріші і найвеличніші економісти трускавецького розливу умудрилися уграти економіку всього за півроку, бо в вже в 4 кварталі було всього 1,5% росту ВВП, а в січні 2020 (до епідемії!) ВВП вже в мінус пішов! :bt:

І про самого Устенка:

25.03.2021
Україна має достатньо грошей і без траншу МВФ, - радник Зеленського Устенко

31.03.2021
Сумнівів у тому, що Україна отримає транш від МВФ цього року, немає, - радник Зеленського Устенко

13.04.2021
Без траншу МВФ доведеться задіяти план Б: скоротити витрати Держбюджету і позичати під вищі відсотки, - радник Зеленського Устенко
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 01 май 2021, 01:50

Warisdeath писал(а):
01 май 2021, 01:36
Однак Президент Зеленський ставить завдання щодо виходу на траєкторію сталого зростання на рівні 5% плюс, що відповідає необхідному рівню для ефективної боротьби з бідністю
Только хотел написать... :wink:
Warisdeath писал(а):
01 май 2021, 01:36
Нікому нічого не нагадує?
Конечно сразу, моментально резануло, особенно когда прочел про "борьбу с бедностью" :bt:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 01 май 2021, 01:57

Sanek писал(а):
01 май 2021, 01:50
сразу, моментально резануло
Так само. Одномоментно, як прочитав.
Так це ще не зустрівся. А що потім буде? :fp:

Можна сказати нецензурно?
Як вони заї*али
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 01 май 2021, 01:58

Вангую, что после минуса экономика подрастет - и к концу года мы услышим бодрый рапорт о достижениях... да и вообще я не верю всем этим цифрам - курс изменился + или -, что-то там продали + (а земля на подходе...)

Только муйня все это и очковтирательство!!!
Из серии феерических баек, что в 2014 году на казначейском счету было 100.000 грн :wink:
Кручу-верчу - лохов запутать хочу... как, впрочем, и зарубежных держателей облигаций - вкладывайтесь, у нас ликувидность выше всяких биткоинов!!!

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 01 май 2021, 01:59

Warisdeath писал(а):
01 май 2021, 01:57
Як вони заї*али
Вас конкретно -да. А народу нравится... наверное... :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 01 май 2021, 02:31

Sanek писал(а):
01 май 2021, 01:58
Вангую, что после минуса экономика подрастет - и к концу года мы услышим бодрый рапорт о достижениях... да и вообще я не верю всем этим цифрам
Не підросте. Ні з чого. Правда є на що списати. Корона. Бодро вони рапортувати будуть незалежно від того, буде зріст, чи буде падіння. По-перше, у них падіння точно не буде, а нам вони втюхають все, що завгодно. Їм казати на чорне біле, як дихати.
Цифрам можна вірити, а можна не вірити. Але виплати субсідій затримують, виплати лікарняних затримують, виплати лікарям, які працюють у ковідних лікарнях, затримують. А затримка виплати з/п виникає тоді, коли немає грошей. А зараз лише 2-й квартал почався. І попереду не видно яким чином поповнити бюджет!

Хочу помилятися!
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 01 май 2021, 02:33

Warisdeath писал(а):
01 май 2021, 02:31
І попереду не видно яким чином поповнити бюджет!
Как может государству не хватать денег, если оно их печатает!? (с) :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 04 май 2021, 03:07

Що вже наш найвеличніший у Польщі сказав, що весь і-нет гудить? По коментам розумію, що щось про радянський союз, наче за його словами там було хорошо.

Один день не дивився новини сьогодні і вже все пропустив)))) Зайшов на сайт ОПи, там немає виступу.
Завтра пошукаю
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 04 май 2021, 03:10

Warisdeath писал(а):
04 май 2021, 03:07
що весь і-нет гудить?
Инету погудеть - хлебом не корми...
Да и вообще... это не инет, а фермы порохоботские :secret: :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 04 май 2021, 03:20

Sanek писал(а):
04 май 2021, 03:10
это не инет, а фермы порохоботские
Так мені казали, що я з них)))) :wink: А я все пропустив. Що, без рошенків сьогодні залишусь? :wink:
Sanek писал(а):
04 май 2021, 03:10
Инету погудеть - хлебом не корми...
На цей раз недарма гудуть


:fp: Розповідати полякам, прибалтам про плюси совка, це да, треба ким бути?
Добре, що вони наші друзі і розуміють, що це щось не те перед ними, і що зараз Україна проходить свою стадію помилок, як мала дитина.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 04 май 2021, 03:52

Warisdeath писал(а):
04 май 2021, 03:20
На цей раз недарма гудуть
Дарма. Ничего такого прям страшного он не сказал. Про плюсы он не расписался, просто упомянул "были плюсы и минусы" и начал перечислять чего там не было...

Собственно, для человека возраста Зеленского в Союзе были одни плюсы - это мороженое, мультики и поездки с мамой в Гагры... :wink: Он же старый аксакал, он же там жил! :old:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 04 май 2021, 04:05

Sanek, Його косноязычие, невміння висловити думку ми всі вже навчилися переводити на нормальні тексти. І ми розуміємо, що він хотів цим сказати. Але...
Коли ти виконуєш обов'язки президент України, коли ти знаходишся у колі президента Польщі, коли поряд представники країн Балтії, то треба сказати, що ти народився в УРСР, якщо взагалі треба про це казати. Не знаю, не слухав повну версію. Але про які плюси ти їм розповідаєш? Це так само, як розповідати українцям, які зараз живуть в окупації в ордло або в Криму, що там були, або є плюси. (Я про справжніх українців, які з різних причин не змогли виїхати звідти). Які плюси для них в окупації можуть бути? А наш телепень найвеличніший не вважає, що Україна була окупована більшовиками, тому і меле цю малороську совкову маячню, та ще й кому він це каже? Полякам і прибалтам
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 05 май 2021, 01:23



:fp:
Нехай краще сидить дома і нікуди не їздить. Тут ми вже очі заплющемо, вуха закриємо і якось переживемо його спічі. Але за кордоном, це сором.
Іспанський сором

Ні історії не знає, ні дат, ні що ці дати означають. Він нічого не знає
І не тільки він не знає. І той, хто пише йому, і той, хто готує його до зустрічей. Вони не знають н і ч о г о.

Добре що саме ці люди, Анджей Дуда, Керсті Кальюлайд, Ґітанас Науседа, Егілс Левітс, не просто союзники і друзі України, а дуже великі друзі України. І вони розуміють, що той, що перед ними сидить, то тимчасова випадковість.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 05 май 2021, 02:28

Красноречие 90 уровня!!! :rofl:

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7095
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21220 раз
Карма: +3/-0

Президент Зеленский

Где Lis1980 » 06 май 2021, 00:44

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»