Украина-реалии New

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25439
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76637 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 29 мар 2021, 18:06

Lumen писал(а):
29 мар 2021, 18:03
А потому!
:good:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3693
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5524 раза
Карма: +7/-12

Украина-реалии New

Где dnepr7 » 29 мар 2021, 18:31

Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25439
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76637 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 29 мар 2021, 23:40

Круто :schead:
З різних джерел все це було відомо, а тут більше подробиць і зібрано все в одне відео.
Цікаво, це так співпало, що, майже одномоментно оголошується підозра Семену і виходить це розслідування? :rolleyes2:
І у цьому відео не розкрито одне важливе питання: "А звідки він взявся цей Семенченко-Грішин"?
Колись Антон Геращенко хизувався, що це його людина, його проект і що це він його привів. А від Геращенка ланцюжок веде до Авакова, а у сюжеті про них жодного слова, але багато слів про ІВК. :rolleyes2:

І хто з них жаба, а хто гадюка? :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25439
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76637 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 мар 2021, 01:59

Упс :hm:

Справа Марківа: сторона звинувачення оскаржує виправдальний вирок нацгвардійцю

Сторона обвинувачення у справі військовослужбовця Національної гвардії Віталія Марківа подала касаційну скаргу на рішення суду, який визнав його непричетним до вбивства італійського фотографа Андреа Роккеллі.

Цю інформацію Суспільному підтвердила дружина Марківа Діана.

"Так, звісно, подали касаційну скаргу", – повідомила вона.

Також дружина нацгвардійця додала, що жодні інші обставини, пов’язані з оскарженням вироку суду, поки що не відомі.


Як думаєте, кацапи причетні до цієї касації? :hm: Мені здається, що без них тут аж ніяк не обійшлося.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8867
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30316 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 30 мар 2021, 03:43

Polansky Anna
"Я живу в Париже. И на пляс Насьон приезжают по выходным бусики из Франковска. Я там селёдку покупаю, и другое ностальгическое, чего во Франции нет. И как-то, году так в 15-16м, в разгар войны с рашильдой, я этим дядькам сказала: "Слава Украине! Я с вами всей душой, до победы!" А они мне ответили - та ни, то далеко на востоке, не у нас."

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7155
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21306 раз
Карма: +3/-0

Украина-реалии New

Где Lis1980 » 30 мар 2021, 09:10

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12599
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70546 раз
Карма: +11/-0

Украина-реалии New

Где Lumen » 30 мар 2021, 13:53

Два роки брехні, дилетантства та корупції.

https://tverezo.info/post/133716
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25439
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76637 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 30 мар 2021, 16:35

Приватну військову компанію (ПВК) Семена Семенченка - колишнього народного депутата - ще в січні "здав" один з колишніх її учасників. За це його звільнили від кримінальної відповідальності.
https://www.rbc.ua/ukr/news/chvk-semenc ... 02749.html

"Українська правда" пише, що йдеться про ексучасника АТО Вадима Боровика.
https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/30/7288355/

Якісь мутняки :hm:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8867
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30316 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 30 мар 2021, 23:52

"Зелені намагалися заблокувати прохід Порошенку до трибуни. Видно, справи в державі зовсім кепські."

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25439
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76637 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 мар 2021, 00:14

Верховна Рада ухвалила постанову, в якій засудила учасників акції протесту біля будівлі Офісу президента 20 березня.

За постанову з осудом дій протестувальників проголосували 237 депутатів.

Автори постанови - фракція "Слуга народу" майже в повному складі.

У пояснювальній записці вони вказали на "принципову позицію Верховної Ради України щодо неприпустимості насильства і наруги над державними символами".

Цією постановою парламент доручив силовикам:

- забезпечити розслідування і надати юридичну оцінку подій 20 березня біля Офісу президента;

- вивчити, чи не брали участі в цих подіях і чи не організовували їх представники будь-яких політичних партій;

- визначити ступінь провини учасників, організаторів та замовників протестів і притягнути їх до відповідальності;

- щотижня надавати комітету ВР з питань правоохоронної діяльності актуальну інформацію про хід розслідування подій.

Голосуванню передували виступи голови СБУ Івана Баканова, глави Нацполіції Ігоря Клименка і в. о. директора ДБР Олексія Сухачова.

"За" проголосували 237 парламентаріїв: політична партія "СЛУГА НАРОДУ" 214 голосів, депутатські групи "Партія "За майбутнє" та "ДОВІРА" по 9 голосів. Також постанову підтримали позафракційні депутати - Іванісов Р.В., Магомедов М.С., Разумков Д.О., Новинський В.В. і Стефанчук Р.О.
Изображение
Поіменне голосування:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09 ... g_id=11173

Під час доповіді на позачерговому засіданні парламенту глава Нацполіції Ігор Клименко заявив:

"З приводу свастики, яку намалювали на стіні Офісу президента - символ дійсно з'явився вже після завершення акції, о 23:35 (насправді о 21:35, як уточнив пізніше Клименко). І ми встановили цю особу".

За його словами, того, хто наніс свастику, встановлено, інформацію про це буде оприлюднено пізніше.


От така муйня :sad: Все швидше і швидше до узурпації влади. У ВРУ засуджують народні протести. Дожилися.
Ну, нічого, одні вже приймали закони 16 січня. І де вони зараз?
А ця зелена рада, чи зграя, боїться свій народ. І ця постанова це підтвердження цього.
І одне питаннячко виникло: а якби зелена рада не прийняла цю ганебну постанову, то МВС не займалися б тим, чим вони і повинні займатися? Бо якщо уважно прочитати, то в цій постанові указівки МВС. Тількі ці указівки і є суттю роботи МВС.
:fp: :bt:

Слуга який царює, дає він клятву легко, брехня йому не гріх,
розтопчує довіру, боїться і своїх,
міняє обіцянки, які так жде юрба,
СЛУГА ЯКИЙ ЦАРЮЄ, ВІН ГІРШЕ ЗА РАБА.
Ред'ярд Кіплінг
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25439
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76637 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 мар 2021, 00:28

30.03.21 15:07,

Отвечая на вопрос, получится ли без участия Украины на конференции решить вопрос об обострившейся ситуации на Донбассе, Песков сказал: «Конечно же, не получится. Никто не сможет решить этот вопрос. Но с другой стороны, вряд ли можно отказать в праве лидерам трех стран обменяться мнениями по эскалации напряженности на юго-востоке Украины»

Отвечая на вопрос УНИАН о формате и дате разговора, он сообщил, что переговоры пока согласовываются. «Когда мы точно будем окончательно понимать, мы проинформируем вас», - сказал Песков.

Он добавил, что «речь идет, действительно, о разговоре между Путиным, Меркель и Макроном», а будет ли это видеоконференция или нет – «это уже второстепенный вопрос».

«Речь идет об их общении. Будет ли это видео, или будет ли это голос – мы вам сообщим», - сказал он.

На вопрос о сроках переговоров, можно ли их ожидать на этой или на следующей неделе, Песков сказал: «Я думаю, что гораздо быстрее».

Песков также сообщил, что Путин в ходе общения с Меркель и Макроном будет готов ответить на вопросы о критике Кремля Алексее Навальном, если их зададут.


30 марта 2021 года22:55

Москва ТАСС Президент России Владимир Путин выразил президенту Франции Эмманюэлю Макрону и канцлеру ФРГ Ангеле Меркель обеспокоенность в связи с эскалацией Украиной ситуации в Донбассе. Об этом во вторник сообщила пресс-служба Кремля по итогам видеоконференции лидеров.
Изображение

Про що воно ще базікало можна почитати тут:
http://www.kremlin.ru/events/president/news/65254
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 31 мар 2021, 01:45

Warisdeath писал(а):
31 мар 2021, 00:28
Песков также сообщил, что Путин в ходе общения с Меркель и Макроном будет готов ответить на вопросы о критике Кремля Алексее Навальном, если их зададут.
После ситуации с Навальным и выпада Байдена Путин имхо испужался, что с ним никто даже рядом срать не сядет... будет тотальный игнор... засуетился, забегал... ан нет, опять эти европейские даунито (бабка и муж бабки) побалакать собираются... и хороший повод пАгАварить в том числе и Украина :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25439
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76637 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 мар 2021, 01:47

:hz: :hm:
#чутки
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25439
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76637 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 мар 2021, 01:48

Sanek писал(а):
31 мар 2021, 01:45
собираются...
Так вже ж побалакали
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 31 мар 2021, 01:54

Warisdeath писал(а):
31 мар 2021, 01:48
Так вже ж побалакали
Аааа... понятно... не слежу... "В целом переговоры прошли в деловой и откровенной атмосфере, условлено о продолжении совместной работы по всей актуальной повестке дня." :bad:

Europa Mast Die!!! :fx: :diablo:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25439
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76637 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 мар 2021, 02:09

Sanek писал(а):
31 мар 2021, 01:54
Аааа... понятно... не слежу...
:hi: :drink:
Мабуть Ви не дочитали до кінця Украина-реалии New (Пост Warisdeath №163218)

Я намагаюся робити короткі пости, але не завжди виходить. :blush:
Добре, зрозумів, спробую скорочувати більше
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Украина-реалии New

Где Sanek » 31 мар 2021, 02:11

Warisdeath писал(а):
31 мар 2021, 02:09
Мабуть Ви не дочитали до кінця
Чукча не читатель, чукча - писатель! :rofl:
Warisdeath писал(а):
31 мар 2021, 02:09
Добре, зрозумів, спробую скорочувати більше
Не надо! Думаете, я здесь один читатель? :wink:

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8867
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30316 раз
Карма: +16/-0

Украина-реалии New

Где Влад Бевх » 31 мар 2021, 03:06

(с)
Петро Порошенко подав до суду проти МВС і особисто Антона Геращенка з метою визнати недостовірною інформацію про нібито дотичність "ЄвроСолідарності" до погрому входу в ОПУ.
Скажу свою думку - і вона багатьом не сподобається. Толку особливого з цієї заяви - не буде. Суд тягтиметься довго, нудно, виснажливо і огидно. Не виключаю, що остаточну ухвалу суд зробить наступного дня після відставки ЗЕвлади. Зміст ухвали на той момент не цікавитиме взагалі геть чисто нікого.
У нашій судовій системі будь-яка подабна справа приречена на довге загнивання. Новина живе 3-5 днів, а справу розглядатимуть 3-5 років. І закінчиться справа ухвалою "опублікувати спростування", а в кращому разі "сплатити штраф еквівалентний вартості пляшки шампанського". Гонорар адвоката буде разів у 200 більший. Саме ТОМУ в Україні практично не подають в суди за наклеп.
Більше скажу, щоразу як постає питання посилення відповідальності за наклепи, знаєте хто перший лопається від обурення? Правильно демократична преса і громадські активісти. Бо де ж це бачено, аби закон забороняв брехати? Це ж кричущі утиски свободи трьоп... вибачте, слова! Жити їм тоді з чого? І буде таке ще ду-у-уже довго.
Єдина радість - може нарешті поменшає ідіотських коментів штибу "а чому не подає до суду"? От тому і не подає. Бо - без толку. Проти ВВС в Британії суд виграти простіше, ніж проти "1+1" в Україні.
126931 - Украина-реалии New

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25439
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76637 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 мар 2021, 12:15

Влад Бевх писал(а):
31 мар 2021, 03:06
От тому і не подає. Бо - без толку. Проти ВВС в Британії суд виграти простіше, ніж проти "1+1" в Україні.
Все одно треба подавати. Хоч і будуть суди затягувати розгляд справи, хоч і буде колись опубліковане спростування і воно, дійсно вже мало кого буде цікавити, але все одно треба подавати до суду. Принаймні тим, у кого є така можливість.
По-перше, відстояти свою честь і гідність ніколи не буває пізно.
По-друге, треба показати суспільству, що у нас є таке право, як захист себе від наклепу, в суді.
По-третє, це колись стане нормою, як у всіх цивілізованих країнах. (Я вперто ще не втрачаю надію, що ми колись будемо цивілізованими і у нас буде верховенство права).
Четверте. Ті, хто розганяє плітки, робить наклепи, повинні знати, що вони можуть бути притягнуті до суду і будуть платити чималий штраф.
П'яте. Такі кроки, як відстоювання своєї честі, покарання пліткарів і наклепників, це позитивний приклад для суспільства в цілому, яке згодом має виховати в собі, усвідомити собі, що самоповага і відчуття власної гідності - це ніяк не нарцицизм, ні павіанство і нахабство, а зовсім інші внутрішні моральні риси, які здатні захистити від неуспішності.


Так що подавати до суду треба. Тому що непокаране зло має властивість повертатися і множитися, розбещувати суспільство і перетворювати систему людських відносин на аморальну, що ми зараз всі і спостерігаємо. Це має бути зупинено.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25439
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76637 раз
Карма: +14/-0

Украина-реалии New

Где Warisdeath » 31 мар 2021, 15:19

Хоч трохи приємного :mail:

Україна заборонить із квітня ввезення з РФ пшениці, соняшникової олії, мийних засобів, паперу

Відповідну урядову постанову №269 від 29 березня 2021 року в середу оприлюднено на урядовому порталі.

Згідно з нею, перелік заборонених товарів поповнився також поверхнево-активними засобами, газетним папером, картоном, крафт-папером і крафт-картоном, туалетним папером, косметичними серветками, рушниками для рук, скатертинами і серветками.

До списку також внесено ящики, коробки, мішки, пакувальні пакети, мотузку з інших легованих сталей, інструменти для буріння, інші візки та ходові балансирні візки, вісі, колеса та їх частини, свідчить постанова.

Постанова набуває чинності через десять днів після опублікування.

Також Кабінет Міністрів України припинив дію угоди з урядом Російської Федерації про співпрацю в галузі туризму.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

Цю угоду було підписано 16 липня 1999 року в Києві.

Згідно з документом, сторони зобов'язалися сприяти державним туристичним органам у діяльності зі встановлення та розширення співпраці між російськими та українськими туристичними асоціаціями, організаціями і підприємствами різних форм власності, які беруть участь у розвитку міжнародного туризму, здійснюють капіталовкладення у сферу туризму, а також організовують спільне підприємництво з метою обслуговування туристів.

Зазначається, що це рішення ухвалено у зв'язку з тим, що через збройну агресію Росії проти України фактична співпраця у зазначеній сфері призупинена, а перспективи її налагодження в майбутньому відсутні.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»