А что там у пиндосов?

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 янв 2021, 02:11

118891 - А что там у пиндосов?
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 07 янв 2021, 02:30

Sanek писал(а):
07 янв 2021, 01:58
республиканцы-трамписты побоятся бузить после этого шоу...
Кто бы сомневался... :wink:

Республиканка Кэти Роджерс передумала поддерживать идею Трампа саботировать верификацию голосов выборщиков. "Я решила, что проголосую за то, чтобы поддержать результаты коллегии выборщиков, и я призываю Дональда Трампа осудить и положить конец этому безумию", - написала она (Twitter).


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 янв 2021, 02:37

Сьогодні Трамп вручив Путіну свій останній, сподіваюся, що останній подарунок. Жоден президент в історії Сполучених Штатів ніколи не робив стільки, щоб послабити наш імідж у світі і тим самим розширити можливості наших автократичних суперників, як Трамп.
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 янв 2021, 02:38

Жінка, в яку стріляли у приміщенні Капітолю під час протестів у Вашингтоні, померла. Про це кільком національним ЗМІ повідомив речник департаменту поліції столиці.

Раніше канал NBC News повідомляв, що жінка, якій вистрілили у груди, перебуває в критичному стані. Наразі невідомо хто стріляв, ім'я жінки не повідомляють.Також немає інформації щодо того, хто стріляв у будівлі Конгресу США.

“Поведінка, яку ми спостерігаємо, є ганебною, непатріотичною і, насамперед, незаконною. Всі причетні до цих дій, хто продовжує брати участь в цих діях, понесуть відповідальність”, - сказала міська голова міста Вашингтон Мюрієл Баузер, коментуючи протести поблизу Капітолію.

Баузер оголосила в столиці комендантську годину з 18:00 до 6:00 ранку 7 січня.

Через неспокійну ситуацію у місті, скорочено години роботи метро у столиці (до 8-ї вечора), а громадський транспорт припинить працювати о 9 вечора. Комендантську годину запровадили також у сусідніх з Вашингтоном районах штату Вірджинія.

Губернатор сусіднього зі столицею штату Мериленд розпорядився надіслати сили національної гвардії штату для допомоги Вашингтонському департаменту поліції та поліції Капітолію США.

"Я доручив генерал-адьютанту Національної гвардії у Мериленді викликати сили швидкого реагування для підтримки правоохоронних органів та наведення порядку", - заявив губернатор Мериленду Леррі Гоган.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 янв 2021, 02:41

Сили спеціального призначення, Національна гвардія та поліція зачистили будівлю Капітолію від протестувальників, які увірвалися в будівлю під час затвердження результатів виборів президента США, (CNN)

Видання зазначає, що наразі силовики відтісняють прихильників, які знаходяться поблизу будівлі.

Всього було затримано більше 20 осіб, операцію провели до настання в Вашингтоні комендантської години.

Спікер палати представників Ненсі Пелосі заявила, що Конгрес відновить спільне засідання сьогодні ввечері, як тільки приміщення будуть "готові до використання".
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7140
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21277 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 07 янв 2021, 02:52

Трамп-пам-памп!! ;)
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 янв 2021, 03:01

Керівник апарату Меланії Трамп Стефані Грішем подала у відставку "негайно"
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7140
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21277 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 07 янв 2021, 03:02

Не удивлюсь, что Трамп тоже подаст.. негайно )))
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 янв 2021, 03:13

Переглядаю зараз фото і не покидає думка, що ці люди божевільні. Не в тому сенсі божевілля, як жахливої хвороби, а в тому сенсі, як ми звикли називати тупих дурнів, орків, і інших їм подібних.
Подивіться на їхні очі
Изображение Изображение Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 07 янв 2021, 03:17

Помните такого аналитеха Мюридку? Флоты США будут воевать ракетами через территорию РФ с Атлантики в Тихий и наоборот :rofl: :rofl: :rofl: Гражданская война в США :rofl2:

Я ясно вижу как Анатоле надрачивал и ерзал от предвкушения, наяривая этот пост:

"После митинга сторонников Трампа в Вашингтоне ими захвачен Капитолий. Это происходит на фоне явных новых фальсификаций на выборах в Сенат в Джорджии. Сюжет закручивается интересный."

Вот им хочется... :rofl: они надеются до последнего, как и такая же дебильная вата в комментах в их бложиках. Мы уже давно и спокойно все поняли, как умные люди :drink: а эти олигофрены лишнехромосомные все никак не уймутся... какие они все-таки убогие умишком :fp: Звиздец!!! :ck:

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

А что там у пиндосов?

Где Sanek » 07 янв 2021, 03:19

Warisdeath писал(а):
07 янв 2021, 03:13
Подивіться на їхні очі
Глубинная Америка... лохторат Трампа...

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 янв 2021, 03:21

У численних ефірах американських телеканалів республіканці пояснюють, що захоплення Капітолію - "це була неприпустима червона лінія".

Лідери республіканців і демократів уже в Капітолії, щоб продовжити роботу над верифікацією голосів вибірників. Але перед цим вони виступлять зі спільною заявою Республіканської і Демократичної партій.

Віце-президент Майк Пенс виступив на засіданні Конгресу. Він подякував поліції. І засудив вандалів. "Ви не виграли. Вандалізм не виграв. Свобода виграла ... Ми тут, щоб захистити Конституцію США. Благослови господь всіх, хто сьогодні стоїть на захисті країни. І давайте продовжимо нашу роботу", - заявив Пенс.

Генпрокурор округу Колумбія закликав віце-президента Майка Пенса застосувати 25-й поправку і усунути чинного президента Дональда Трампа з посади. "Подобається вам віце-президент Пенс чи ні, але факт в тому, що він більше підходить для цієї посади ... Нам потрібен головнокомандувач, який буде виконувати свої конституційні обов'язки", - сказав він
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 янв 2021, 03:29

Друзі! Так не тільки мені почулося :rolleyes2: Ось тільки що побачив у тві
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 янв 2021, 03:50

Члени Конгресу обговорюють те, що трапилося сьогодні. Сенатор від Оклахоми, республіканець, назвав злочинцями людей, які увірвалися в Капітолій. Він нагадує, що "між нами" в Конгресі "може бути багато розбіжностей", але "ми завжди поважаємо один одного". Він назвав Джо Байдена новим президентом США.

Виступили лідери республіканців і демократів. Вони висловили співчуття всім постраждалим в атаці на Капітолій, але заявили, що продовжать виконувати свою роботу, незважаючи ні на що. На думку демократів, сьогодні на Капітолій напали "терористи і злочинці", які повинні відповісти за всією суворістю закону - "якщо не цієї адміністрацією, то точно наступною".

Лідер республіканців МакКоннелл заявив, що "нас ніколи не стримували раніше і не зупинять сьогодні". "Вони намагалися підірвати нашу демократію, але їм це не вдалося, - сказав МакКоннелл, коментуючи вандалів в Капітолії. - Це невдале повстання тільки підкреслює, наскільки важлива ця задача (верифікація результатів вибірників,) Для нашої країни".

Конгрес повернувся до верифікації голосів вибірників. Це може зайняти досить багато часу.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 янв 2021, 03:59

І перед тим, як піти :lazy:
Изображение

З такою підтримкою у Доні все буде добре! :wink:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Батька Пиночет
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 847
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Чілі-Дніпро
Поблагодарили: 5752 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Батька Пиночет » 07 янв 2021, 10:16

Warisdeath писал(а):
07 янв 2021, 03:29
Друзі! Так не тільки мені почулося :rolleyes2: Ось тільки що побачив у тві
Так, явно чути москальське гавкання "смєлєє, смєлєє!"
Коли журба мене огОрне і обіймЕ печаль,
Беру пістоль і - на коня!
Десь є і МІЙ москаль!
----------------
Особистий рахунок МОЇХ москалів і сєпарів - 12 штук. Уже - 14


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7140
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21277 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 07 янв 2021, 11:19


Warisdeath писал(а): З такою підтримкою у Доні все буде добре! :wink:
)))
Конгресс США утвердил итоги президентских выборов. Члены обеих палат согласились с позицией коллегии выборщиков, которая в конце декабря признала победителем кандидата от Демократической партии Джо Байдена.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7140
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21277 раз
Карма: +3/-0

А что там у пиндосов?

Где Lis1980 » 07 янв 2021, 11:24


Warisdeath писал(а):Друзі! Так не тільки мені почулося :rolleyes2: Ось тільки що побачив у тві
Звук легко и наложить можно, к слову.. уверен, кацапы к этим событиям не имеют никакого отношения!!
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 янв 2021, 14:22

Lis1980, Ви пропустили мій пост про те, що я казав, що я дивився стріми з місця подій, англомовні, і мені почулось, щось подібне на язик. Там ніхто не міг ніякий звук зверху накласти, бо це була пряма трансляція. А це відео з тві я приніс тому, що не тільки я це почув. Єдине, що не можу впевнено стверджувати, що це було саме в цьому сюжеті, як на відео з тві.
Ось, дивіться в котрій годині я це писав до того, як приніс з тві:
Warisdeath писал(а):
07 янв 2021, 01:48
Я клацав по стрімам і в одному з них мені почулась російська мова. Щось, чи "скорей, скорей", чи якось так.
Я подумав, що у мене вже галюцинації і що я скрізь бачу руку москви, як божевільний Чесне слово!!!
О до чого дожився, а ще з Трампа тут дивуюсь. Людина не може і не хоче прийняти свою поразку. Ця посада для нього як головний сенс життя, і якщо він цього позбудеться, то і життя закінчиться. Принаймні таке враження.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25425
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76633 раза
Карма: +14/-0

А что там у пиндосов?

Где Warisdeath » 07 янв 2021, 14:26

"Попри те, що я абсолютно не згоден з результатами виборів, і те, що моя думка підкріплена фактами, 20 січня у нас буде впорядкована передача влади.
Це буде кінцем найвидатнішого в історії чотирирічного терміну перебування президента при владі. Проте це - лише початок нашої боротьби за те, щоб зробити Америку знову великою", - сказав Трамп. (CNN)

Донні невгамовний))))
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Из жизни разных стран»