Президент Зеленский

Современная история Украины (в т.ч. АТО на Донбассе)
Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 22 авг 2020, 20:12

dnepr7 писал(а):
22 авг 2020, 13:20
одна привлекательная фишка - жена красавица
Так что, голосующим за него жена перепадет?... :wink: Фишка к делу совсем не относящаяся!

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 22 авг 2020, 20:33

Та які "временщики"?
Кожні п'ять років змінюється курс держави. То у цивілізацію, то у середньовіччя.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 22 авг 2020, 23:50

110751 - Президент Зеленский
110752 - Президент Зеленский
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3724
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5526 раз
Карма: +7/-12

Президент Зеленский

Где dnepr7 » 23 авг 2020, 02:03

Warisdeath писал(а):
22 авг 2020, 20:33
Та які "временщики"?
Кожні п'ять років змінюється курс держави. То у цивілізацію, то у середньовіччя.
Если президента не избрали на второй срок - значит хреново он правил страной раз люди им недовольны. Я вот думаю что и Раду и Президента нужно на 1 год выбирать - за один год уже видно как справляются они с работой или нет.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 26 авг 2020, 00:17



Старший брат 20 днів пи*дів з екранів. Цей ще новачок, починає з чотирьох днів.

Лицемірство зашкалює
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 26 авг 2020, 00:20

Домовленості, яких досягли лідери держав – учасниць Нормандського формату на останній зустрічі в Парижі наприкінці 2019 року, виконуються, хоч і не так швидко, як хотілося б, наголосив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю інформаційному телеканалу Euronews.

Глава держави зауважив, що вже запроваджений і дотримується режим тиші на Донбасі, також досягнуті домовленості про ділянки розведення та 20 ділянок розмінування.

«Друга зустріч у Нормандському форматі говорить про те, що у нас великий шанс закінчити війну», – заявив Володимир Зеленський.

Президент України висловив сподівання, що завершити війну вдасться вже в цьому році.

«Якщо порівнювати нашу команду й минулу – так, як я хочу, ніхто не хотів. Таких темпів і так тиснути на це питання – ніхто такого не робив, і всі це бачать. І я говорю не лише про українців – всі наші іноземні партнери це бачать. Я знаю, що швидше мене ніхто це не закінчить», – зазначив він.

Глава держави наголосив, що наразі не існує іншого реального дієвого плану з мирного врегулювання ситуації на сході України, який підтримували б усі чотири сторони Нормандського переговорного формату. Тому він хоче й далі рухатися цим шляхом до завершення війни на Донбасі.

«Якщо він (переговорний формат. – Ред.) не буде працювати, тоді вже будемо думати про інший план», – розповів Президент.
https://www.president.gov.ua/news/prove ... irki-63017
:bad: :bad: :bad:
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 26 авг 2020, 00:31

Warisdeath писал(а):
26 авг 2020, 00:17
Цей ще новачок
Та ладно! Он с юности артист разговорного жанра!
Скоро выборы... привыкайте... его будет все больше и больше... :wink:

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 26 авг 2020, 00:37

Sanek писал(а):
26 авг 2020, 00:31
привыкайте...
Я ніколи не зможу звикнутись з тим, що це - займає головну посаду нашої країни. Воюючої країни.
Він - капітулянт.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 26 авг 2020, 00:54

І артист, як виявилось, він ніякий. Бо дивлячись на нього півтора року, всім стало зрозуміло, що він не вміє ні думки свої формулювати, ні жартувати, ні імпровізувати, ні приховувати свій настрій і свої емоції. Особливо це видно, коли він ображається. Талановитий артист завжди зможе увійти у роль. А цей - не артист. Так, блазень, розважальник. І все життя розповідав написаний іншими готовий сценарій. І це єдине, що він продовжує робити і зараз. Він грає роль, по написаному конкретно під нього сценарію.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 26 авг 2020, 02:14

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 26 авг 2020, 11:41

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 27 авг 2020, 00:13

Изображение
У Кривому Розі Президент України Володимир Зеленський відвідав футбольний стадіон «Гірник», де після відродження грав свій перший матч ФК «Кривбас». Місцева команда проводила матч Кубка України, а її суперником став ФК «Черкащина».
Глава держави взяв участь у церемонії відкриття матчу, зробивши символічний перший удар з центру поля.

Перед початком гри Володимир Зеленський завітав у роздягальні обох команд і поспілкувався з гравцями.

У розмові з футболістами «Кривбасу» Президент зазначив, що відродження клубу – це велике щастя для всієї України, й побажав команді дарувати своїм уболівальникам лише позитивні емоції під час гри.

«Для нас це велике щастя. Це – великий бренд. Я сам ще маленьким хлопцем ходив на всі матчі. Я вас вітаю з відновленням і бажаю вам тільки перемог. Успіхів!» – звернувся Володимир Зеленський до гравців.

Футболісти подарували Президенту іменну командну футболку з номером 12. Саме цим номером у футболі позначають уболівальників.
Крім того, Глава держави поставив перший підпис на символіці «Кривбасу» на честь проведення першого матчу.
Насамкінець Володимир Зеленський зробив на пам'ять фото з футболістами відновленого клубу.
https://www.president.gov.ua/news/volod ... drod-63065


За даними ЗМІ, початок матчу було затримано — очікували президента. Трансляцію матчу було розпочато тільки 0 17:55, хоча гра була запланована на 17 годину.
Після його прибуття капітани команд підняли прапори, а Глава держави першим ударив по м’ячу.


111009 - Президент Зеленский
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7240
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21460 раз
Карма: +3/-0

Президент Зеленский

Где Lis1980 » 27 авг 2020, 00:19

Гребаный клоун!!
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 27 авг 2020, 00:42

Lis1980 писал(а):
27 авг 2020, 00:19
клоун!!
Професія клоуна - це майстерність. Клоуни дарують радість дітям, посмішки дорослим і своєю майстерністю несуть позитив.
А у нас блазень. До того ж з набором нездорових амбіцій.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7240
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21460 раз
Карма: +3/-0

Президент Зеленский

Где Lis1980 » 27 авг 2020, 00:58

Сообщение от :
Nick Vest

1 Std.

Итак, культурная программа при....нта зеленского подходящего к концу дня пребывания в родных пенатах завершилась.

Она была очень насыщенной, как для президентского графика : мальчик вова покушал в МакДональдсе, а потом, потом поехал к маме, в Кривой Рог с охапкой цветов. Но в перерыве между этими событиями у него был любопытный крюк.

Два месяца назад вова топнул ножкой и закапризничал, чтоб в родном городе возродили когда-то умерший футбольный клуб "Кривбас". Местные ребята почесали затылки и все что успели сделать за эти два месяца, это, взяли и переименовали другой криворожский клуб "Горняк" в клуб "Кривбас".

Сложно себе представить, чтоб зеленский не узнал о таком финте ушами, но, для пиара видимо и так сойдет. Главное, газетные заголовки : "Президент возродил на Родине знаменитый клуб!". Вобщем, как всегда главное пиар.

Так вот, зеленский сделал сегодня крюк и заехал на стадион, чтоб перед началом футбольного матча "Горняка-Кривбаса" сделать первый удар по мячу. Опоздал, сильно, на 50 минут. Его ждали 50 минут, чтоб он сделал один удар. Он приехал.

На стадион впустили 25% болельщиков. И вот как-то что-то эти болельщики местные не очень были рады своему знаменитому соотечественнику. Видимо не понравилось им, что зеленский сделал всех долбо...ами, не создав еще одну команду, а переименовав уже существующую. На стадионе зеленского ждал вот такой плакат:

Изображение
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 27 авг 2020, 11:48

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 28 авг 2020, 00:15

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 28 авг 2020, 00:48

Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25570
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76721 раз
Карма: +14/-0

Президент Зеленский

Где Warisdeath » 28 авг 2020, 02:08


Йому нудно, нецікаво, але доводиться терпіти. Він дивиться своє кіно
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Автор темы
Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Президент Зеленский

Где Sanek » 28 авг 2020, 02:15

Warisdeath писал(а):
28 авг 2020, 02:08
Йому нудно, нецікаво, але доводиться терпіти.
Однозначно! Мимика говорит сама за себя... а еще он много из того, что ему говорят не понимает...

Вернуться в «Современные события в Украине (в т.ч. АТО на Донбассе)»