Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Современная жизнь и новая история стран мира
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 11 авг 2020, 16:24

dnepr7 писал(а):
11 авг 2020, 15:48
весь демократический мир признает результаты
А назовіть, будь ласка, яка з цих країн демократична? :hm:

Європейські країни висловлюють стурбованість силовим розгоном протестів у Білорусі. Світові лідери не особливо поспішають підтримувати "переобрання Лукашенка",

Однією з перших масові арешти і застосування сили проти демонстрантів засудила Німеччина. Федеральний уряд Німеччини вважає, що на виборах президента Білорусі не були дотримані навіть мінімальні демократичні стандарти.

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький запропонував провести екстрений саміт ЄС через ситуацію в Білорусі. З такою ініціативою він звернувся до Шарля Мішеля, голови Європейської ради, і Урсулі фон дер Ляєн, голови Європейської комісії.

Сама фон дер Ляєн підкреслила, що "утискам і жорстоким репресіям по відношенню до мирних демонстрантів немає місця в Європі".

Президенти Польщі і Литви - Анджей Дуда і Ґітанас Науседа - у своєму спільному зверненні закликали офіційний Мінськ "повністю визнати і наслідувати демократичні стандарти", а також відмовитися від насильства.

Країни ЄС планують ще розробити спільну заяву щодо подій у Білорусі.

Але є і ті, хто вже привітав Батьку.

Першим Лукашенка привітав лідер КНР Сі Цзіньпін. Він висловив упевненість, що під керівництвом нинішнього президента Білорусь досягне успіхів у справі державного будівництва. Він також назвав Китай та Білорусь «залізними братами».

Телеграму з привітаннями надіслав і президент Росії Володимир Путін, який розраховує на розвиток двосторонніх відносин та інтеграцію в рамках Союзної держави і Організації Договору про колективну безпеку
«Це, безсумнівно, відповідає корінним інтересам братніх народів Росії та Білорусі», - йдеться в телеграмі Путіна.

Також Лукашенка привітав президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, який підкреслив, що вибори пройшли в складній політичній ситуації. Токаєв відзначив «народну підтримку стратегічного курсу» Лукашенка.

10 серпня президента Білорусі Олександра Лукашенка привітали з перемогою Ільхам Алієв з Азербайджану, Шавкат Мірзійоєв з Узбекистану та Емомалі Рахмон з Таджикистану
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 11 авг 2020, 17:10

Прибула в Литву у вівторок вранці кандидатка від опозиції на президентських виборах у Білорусі Світлана Тіхановська перебуває в безпеці разом зі своїми дітьми

Про це повідомив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс.

"Тіхановська в безпеці, вона перебуває в Литві разом зі своїми дітьми", - сказав міністр журналістам.

За словами Лінаса Лінкявічюса, Тіхановська приїхала в Литву після тиску з боку влади Білорусі, при цьому посадові особи цієї країни "не перешкоджали від'їзду, навіть допомогли".

"У неї не було особливого вибору, лише покинути країну", - сказав Лінкявічюс.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Лінкявічюс про виїзд Тіхановської в Литву: вона зіткнулася з вибором, несумісним зі свободою в Білорусі

За його словами, Тіхановська зараз у наданому державою житлі, їй також надано охорону.

"Їй надано місце, з відома уряду, у неї статус гості, як я згадував, у неї є віза", - відповів Лінас Лінкявічюс на питання, забезпечила чи Тіхановську житлом влада Литви.

Міністр також сказав, що оприлюднене у вівторок відеозвернення Тіхановської було записано в Білорусі.

Лінкявічюс сказав, що у Тіхановської була литовська віза, а її діти приїхали в Литву ще раніше.

"У неї була національна віза Литви, це означає, що вона може перебувати в Литві протягом року без обмежень, і, мабуть, це визначило її вибір виїхати до Литви", - сказав міністр.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где dnepr7 » 11 авг 2020, 19:01

Lumen писал(а):
11 авг 2020, 16:13
Если Беларусь отвязывается от РФ, то куда ей двигаться? Правильно - в сторону Запада. Как сделать Беларусь токсичной для Запада? Правильно - устроить заварушку, чтобы показать какой Лукашенко кровавый сатрап и диктатор. Но чтобы заварушка тихонько слилась, а то еще не дай бог. Если все сойдет на нет, то это самое логичное объяснение участия РФ в этих событиях. Заодно и показали Лукашенко, что будешь артачиться - можем и не так раскачать. Имхо.
Чем белоруссия хуже нас - они тоже имеют полное право на свою собственную Небесную Сотню. Или тысячу.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где dnepr7 » 11 авг 2020, 19:10

Warisdeath писал(а):
11 авг 2020, 16:24
Європейські країни висловлюють стурбованість силовим розгоном протестів у Білорусі. Світові лідери не особливо поспішають підтримувати "переобрання Лукашенка"
Можно выражать обеспокоенность. Можно поздравлять. Это все одно&уйственно. Можно признать выборы и признать что Лукашенко президент государства белорусь - а можно не признать. Не признать - это не иметь с ним никаких дел ибо он НИКТО и не представляет государство белорусь на международной арене - это серьезное решение с большими последствиями. Я про это.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Lumen » 11 авг 2020, 19:15

"По факту, можно сказать, что протестами в Беларуси сегодня руководят админы нескольких анонимных телеграм-каналов. Кто стоят за этими каналами мы не знаем" (с)
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7095
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21220 раз
Карма: +3/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Lis1980 » 11 авг 2020, 22:07

"Сегодня, так называемая беларуская оппозиция объявила общенациональную забастовку По итогам этого дня ни одно предприятие не “встало” Мощная общенациональная поддержка, мощной оппозиции. Правда, уже и не понятно, кто там из всех этих “беженцев” вообще оппозиция."

Как и ожидалось, прлучился громкий пук в лужу ))))
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 16094 раза
Карма: +8/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Александр Сергеевич Перижняк » 11 авг 2020, 22:10

Итак протесты продолжаются . Кассандра-Романенко указывает на РФ . вот такое видео милиции в одном из РОВД Минска .
задержанные .

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7095
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21220 раз
Карма: +3/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Lis1980 » 11 авг 2020, 23:37

Ну побегают еще с недельку. Главное Бацька обосран перед Западом. Наилучший расклад для РФ.
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 11 авг 2020, 23:40



А що такого невдобного вона спитала? Здається що це звичайне питання, відповідне до обстановки. Та і він нормально відповів.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Sanek » 12 авг 2020, 01:31

Warisdeath писал(а):
11 авг 2020, 23:40
Та і він нормально відповів.
Ответы уверенного в себе человека...

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 12 авг 2020, 01:56

А все одно вони, білоруси, молодці! Краще пізно, ніж ніколи. Пора їм прокидатися. Ох і шишок вони наб'ють. У них немає ні лідерів, ні опозиції, ні політиків, які б взяли на себе хоча би координацію, але процес пішов. Останні залишки совка у Європі почали руйнуватися. Наче жорстка помста долі погралася над цією країною. Саме у Білорусі було підписано документ про розпад єдиного, могутнього та незламного, і це ж треба було такому статися, щоб саме Білорусь залишилась таким дрімучим совком. Якась сумна іронія долі. І от нарешті Білорусь прокидається. І ось нарешті вони починають відчувати повітря свободи. Це перші кроки, але вони їх зробили.

Да, нас турбує наша безпека, захищенність нашого кордону. Але ж це наші питання і наші інтереси. І нам самим захищати свої інтереси. А всі їх рухи, кроки, це ж не про нашу безпеку, це про їхнє право бути свободними і вільними. Ми можемо лише подякувати Лукашенку, що він не допустив, щоб через наші спільні кордони до нас не потрапила руснява техніка, чи ще якась "допомога" і "захист". І власне і все, бо по іншім питанням він сповідував московські інтереси. Але ж мова не про нас. Білорусам обирати як їм жити. І от нарешті вони починають саме обирати. Прийшов час прощатися з диктатурою.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где dnepr7 » 12 авг 2020, 10:48

Sanek писал(а):
12 авг 2020, 01:31
Ответы уверенного в себе человека...
К тому же спокойного, уравновешенного и не трусливого. Шансы высокие что протесты ничего не дадут и в итоге он и дальше будет рулить страной.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5523 раза
Карма: +7/-12

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где dnepr7 » 12 авг 2020, 10:57

Warisdeath писал(а):
12 авг 2020, 01:56
Білорусам обирати як їм жити. І от нарешті вони починають саме обирати. Прийшов час прощатися з диктатурою.
Они и выбрали - Лукашенко. Судя по тому как он выглядит - здоровье еще есть. И хватит этих песен про диктатуру - диктарура предполагает НАСИЛЬСТВЕННЫЙ ЗАХВАТ ВЛАСТИ, а не победу на выборах. Революция путч переворот.
Командир танка Т-62м Вас категорически приветствует.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lumen
Генерал-майор
Генерал-майор
Сообщения: 12598
Зарегистрирован: 03 дек 2016
Поблагодарили: 70534 раза
Карма: +11/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Lumen » 12 авг 2020, 11:13

dnepr7 писал(а):
12 авг 2020, 10:57
диктарура предполагает НАСИЛЬСТВЕННЫЙ ЗАХВАТ ВЛАСТИ
Это где такое сказано?

Диктату́ра (лат. dictatura) - форма осуществления государственной власти, при которой вся полнота государственной власти принадлежит одной политической позиции, за которой стоит либо один человек (диктатор), либо правящая группа лиц (партия, союз, класс и т. д.).
У войны, в отличие от мирной жизни, нет заднего хода. Стоит только начать, и дальше шестеренки провернут до конца, и от сделавших первые шаги ничего уже не зависит...


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 12 авг 2020, 15:36

dnepr7 писал(а):
12 авг 2020, 10:57
диктарура предполагает НАСИЛЬСТВЕННЫЙ ЗАХВАТ ВЛАСТИ
:secret2:
Очільник нашої держави бере все під особистий контроль. Таким чином він намагається підкорити всі державні інституції під особисте керування, або найближчою йому групою людей. У нього монобільшість у ВР. Він особисто дає указівки прокурорам та іншим правоохоронцям, дає указівки і особисті обіцянки підвищити з/п, виплатити борги по з/п, підняти танкер, який затонув, підвищити мінімальну платню, побудувати дороги і багато чого іншого, що ніяк не стосується повноважень президента. Все це наявні ознаки диктаторської поведінки. То що ж тоді виходить?
Слідуючи Вашому ствердженню, виходить, що пан Зеленський і його оточення насильно захопили владу в Україні? Так? :wink:

П.С. То вже питання інше і тема інша про те, що у нашого не вийде стати диктатором. Хто йому дозволить? Але людина, яка займає зараз пост президента нашої країни хватається за всі ці роботи тому що не знає що і як робити на своїй посаді і тому, що його авторитетами як раз і є диктатори, от він і хоче бути схожим на них.

Але тут ми говоримо про Лукашенко. Я нашого привів тому, що він лише намагається проявляти диктаторські замашки, а Лукашенко ним є.
У 1994 році Лукашенко О.Г. обрали на виборах. І це були єдині президенські вибори в Білорусі, які були визнані демократичними як з боку СНД і Росії, так і з боку США і ЄС.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 12 авг 2020, 16:21

Опозиційний білоруський політик Валерій Цепкало анонсував створення Фронту національного порятунку Білорусі для мобілізації народу проти новообраного президента Олександра Лукашенка

Про це він заявив у своєму телеграм-каналі.
Як повідомив Цепкало у відеозверненні, він був змушений покинути Білорусь, об'їхав Росію, Україну, Польщу. Зараз він перебуває в Україні, далі планує їхати в Литву і Латвію.

За його словами, він спілкувався з білоруською діаспорою в цих країнах, багато хто з них висловлював зацікавленість у створенні Фронту або Комітету національного порятунку Білорусі, а також готовність допомагати йому.

Цепкало наголосив, що Фронт має підхопити естафету, яку розпочали не зареєстровані на вибори президента Білорусі кандидати і продовжили три жінки, які стали в опозицію до Олександра Лукашенка.

Цепкало зазначив, що Комітет порятунку має вимагати звільнення всіх політичних в'язнів, амністії економічних ув'язнених, проведення чесних і прозорих виборів.

Він заявив, що Комітет не вважає Лукашенка легітимним президентом, а визнає Світлану Тихановську переможцем на виборах.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25373
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76595 раз
Карма: +14/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Warisdeath » 12 авг 2020, 16:31

Штаб кандидатки у президенти Білорусі Світлани Тихановської висловився на підтримку протестів проти непрозорого процесу виборів, закликав органи влади утриматися від насильства щодо протестувальників і почати перемовини про передачу влади народу

Заяву оприлюднив Telegram-канал пресслужби штабів кандидатів Світлани Тихановської, Віктора Бабарико та Валерія Цепкала "Пул Первой".
Изображение
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8844
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

Союзное государство РФ и РБ и в целом о Беларуси

Где Влад Бевх » 12 авг 2020, 20:04

Янус Скабичевский
2 ч. ·
Звонил приятель из |#Москва, узнать #кактамусябров. Система довольно эффективно промывает им мозги. Там им уже объяснили что оказывается у нас тут бандиты, экстремисты и наёмники из #Украина понаехали, подбивают народ и хотят устроить #майдан. Про выборы вообще забыл упомянуть.
Я попытался сказать что тут как раз всё наоборот.
Вступил со мной в спор, начал меня убеждать в пользу своей версии. Ох уж эти москвичи.

Аватара пользователя

Влад Бевх
Полковник
Полковник
Сообщения: 8844
Зарегистрирован: 23 май 2019
Поблагодарили: 30275 раз
Карма: +16/-0

Вернуться в «Из жизни разных стран»