А в России чудеса! № 2
-
Warisdeath
- Генерал-полковник

- Спонсор форума

- Сообщения: 30449
- Зарегистрирован: 22 мар 2017
- Поблагодарили: 79705 раз
- Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.
| Ссылка: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Скрыть ссылки на пост |
-
Warisdeath
- Генерал-полковник

- Спонсор форума

- Сообщения: 30449
- Зарегистрирован: 22 мар 2017
- Поблагодарили: 79705 раз
- Карма: +14/-0
А в России чудеса! № 2
- Жодного стрибка цін на бензин у Росії немає, — голова Мінфіну Силуанов.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.
| Ссылка: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Скрыть ссылки на пост |
-
Bikini
- Полковник

- Сообщения: 8186
- Зарегистрирован: 29 июн 2017
- Поблагодарили: 29295 раз
- Карма: +2/-0
А в России чудеса! № 2
Майн гот, какой тупейший бред!
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...
| Ссылка: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Скрыть ссылки на пост |
-
Warisdeath
- Генерал-полковник

- Спонсор форума

- Сообщения: 30449
- Зарегистрирован: 22 мар 2017
- Поблагодарили: 79705 раз
- Карма: +14/-0
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.
| Ссылка: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Скрыть ссылки на пост |
-
Bikini
- Полковник

- Сообщения: 8186
- Зарегистрирован: 29 июн 2017
- Поблагодарили: 29295 раз
- Карма: +2/-0
А в России чудеса! № 2
Просто тупой.
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...
| Ссылка: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Скрыть ссылки на пост |
-
Warisdeath
- Генерал-полковник

- Спонсор форума

- Сообщения: 30449
- Зарегистрирован: 22 мар 2017
- Поблагодарили: 79705 раз
- Карма: +14/-0
А в России чудеса! № 2
До кінця!
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.
| Ссылка: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Скрыть ссылки на пост |
-
Warisdeath
- Генерал-полковник

- Спонсор форума

- Сообщения: 30449
- Зарегистрирован: 22 мар 2017
- Поблагодарили: 79705 раз
- Карма: +14/-0
А в России чудеса! № 2
Олександр Лунін із Воронезької області, який стверджує, що раніше воював в Україні, записав звернення до путіна.
За чотири години відео в Instagram набрало вже понад 2 млн переглядів і понад 80 тисяч вподобань.
Цікаво як довго йому залишилося?
П.С.
Це ж днями була річниця маршу Пригожина.
За чотири години відео в Instagram набрало вже понад 2 млн переглядів і понад 80 тисяч вподобань.
Цікаво як довго йому залишилося?
П.С.
Це ж днями була річниця маршу Пригожина.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.
| Ссылка: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Скрыть ссылки на пост |
-
Bikini
- Полковник

- Сообщения: 8186
- Зарегистрирован: 29 июн 2017
- Поблагодарили: 29295 раз
- Карма: +2/-0
А в России чудеса! № 2
Тоже какая-то невообразимая тупость! Впрочем, как у них все
Я вот расскажу Путину, волшебная фея взмахнет палочкой и в стране розовых пони все сразу поменяется
Есть много желающих убивать за деньги, но нет ни одного желающего умирать за деньги...
| Ссылка: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Скрыть ссылки на пост |
-
Warisdeath
- Генерал-полковник

- Спонсор форума

- Сообщения: 30449
- Зарегистрирован: 22 мар 2017
- Поблагодарили: 79705 раз
- Карма: +14/-0
А в России чудеса! № 2
Bikini, Вони не вміють без царя.
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.
| Ссылка: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Скрыть ссылки на пост |
