Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий
Ответить
Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 14 авг 2021, 01:45

Warisdeath писал(а):
14 авг 2021, 01:35
І приклад Південної Кореї демонструє, що під протекторатом США можна стати країною з розвиненою економікою і демократією. Правда, коли цього хочеш.
Южная Корея стала "развитым государством" через череду жесточайших диктатур, хунт, убийств, переворотов и прочих прелестей :wink: "Западными ценностями" и демократией там временами не пахло от слова совсем. Напомню тему... Корея, но только Южная...
Warisdeath писал(а):
14 авг 2021, 01:35
Можна подивитись з іншого боку.
Если так рассуждать, то не только геополитика, но и аналитика у США хромает на обе ноги :wink: Не смешите! Им двадцать лет понадобилось, чтобы это понять? А до этого они, наивные, не понимали? Тем более у них подобный про%б не впервой :fp: Тогда вопросов больше нет...
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 14 авг 2021, 02:13

Sanek писал(а):
14 авг 2021, 01:45
Южная Корея стала "развитым государством" через череду жесточайших диктатур
Та знаю. Я про те, що Республіка була передана під протекторат США. І це в результаті спрацювало.
Sanek писал(а):
14 авг 2021, 01:45
Им двадцать лет понадобилось, чтобы это понять? А до этого они, наивные, не понимали?
Розуміли вони все. Як не крути, а присутність їх там, все-таки була важливим стримуючим фактором.
Переговори між урядом і талібами провалилися ще тоді, коли США повідомили, що будуть виходити з країни. А що треба було робити США? Війну починати? Заради чого і кого?
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 14 авг 2021, 02:20

Warisdeath писал(а):
14 авг 2021, 02:13
А що треба було робити США? Війну починати? Заради чого і кого?
А двадцать лет они там на курорте загорали??? :shok:
Стратегические бомберы, беспилотники, сухопутные операции...
Не хочешь срать воевать до полной победы - не мучай жопу!!! И даже не ввязывайся... Вот и весь сказ! :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 14 авг 2021, 03:29

Sanek, Ми всі спостерігаємо деградацію світового устрою. Всі кажуть про світову економічну кризу і живуть в її очікуванні, а здається, що перш за все наступить криза політична. Вона вже наступила, тільки не знаходяться сміливі, які б про це сказали вголос. Світом правлять шути і імпотенти. Навіть диктатори і бойовики вже не ті. Спецслужби вже не ті. Агенти і виконавці скрізь залишають за собою сліди. Та подивіться на боротьбу з вірусом, то що тоді говорити про боротьбу з озброєними фанатиками?
Звісно, що все це пройде і світ знову прокинеться, але виход з цієї кризи може бути болючим. Болючим для всих.

Ось, тримайте ще одну потужну відсіч. Найпотужнішу.

В ООН закликали талібів припинити наступ
Під час брифінгу в ООН 13 серпня генсек організації Антоніу Гутерреш висловився щодо афганської кризи 2021 року. Він акцентував на:

*Порушеннях прав людини на захоплених талібами землях.
*Та численних жертвах серед мирних людей.

Ситуація в Афганістані виходить з-під контролю. Тільки за останній місяць понад 1000 людей вбито або поранено під час нападів на мирне населення, – сказав генсек ООН.

І наголосив, що силове захоплення влади "Талібаном" призведе:

*До повної міжнародної ізоляції Афганістану.
*А ще й до громадянської війни в цій країні.


"Я нагадую всім сторонам про їхній обов'язок захищати мирне населення! І закликаю талібів негайно припинити наступ та повернутися за стіл перемовин заради миру", – згодом написав Гутерреш у твітері.
Изображение

От тепер точно таліби зупиняться.

Ми вже восьмий рік знаємо які ці заклики дієві, правда же? Особливо на брифінгах, а у твіттері так то точнісенько всі прислухаються, послухаються і зупиняться.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekиван777444333
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 14 авг 2021, 10:47

Warisdeath, раньше аналогично... вспомните геноцид в Руанде, когда вырезали миллионы. Или всякие диктаторы-людоеды творили беспредел... Цивилизованный мир что-то делал кроме резолюций ООН? Нет! Потому что это далеко, туземцы и всем по@уй!!! Так было, есть и будет...
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Батька Пиночетиван777444333Warisdeath
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7058
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21142 раза
Карма: +3/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lis1980 » 14 авг 2021, 12:15

Без паники!! Подкину вам геополитического позитива ;)
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
иван777444333Warisdeath
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 14 авг 2021, 23:38

Таліби захопили четверте за величиною місто в Афганістані, столицю провінції Балх-Мазарі-Шаріф. Це головний торгово-транспортний вузол на півночі країни, повідомляє АР.

Спершу таліби намагалися атакувати Мазарі-Шаріф. Ополченці, які захищали місто, а також афганські військові не витримали наступу та відступили до кордону з Узбекистаном.

Балх – друга за величиною провінція в Афганістані, а її столиця – четверте за розміром місто.

За словами місцевих жителів, всі об’єкти в провінції та адміністративному центрі – в руках талібів.

На відео в соцмережах видно, як з Мазарі-Шаріфа виїжджає колона автомобілів місцевих чиновників та військових.


Також поширюють фото арештантів, яких таліби випустили з в’язниці.

Під контролем талібів 23 з 34 провінцій Афганістану.

У суботу таліби захопили ще дві столиці провінцій та максимально наблизилися до Кабулу. Наразі під контролем талібів більшість північних, західних та південних районів Афганістану. Захопити таку територію вдалося протягом трьох тижнів активних наступів.
Під контроль талібів на сьогодні потрапила провінція Логар (на південь від Кабулу). Бойовики захопили місцевих чиновників й дійшли до району Чар-Асяю, за 11 кілометрів від Кабулу.
Також бойовикам вдалося захопити адміністративний центр провінції Пактика (кордон з Пакистаном).

Президент Афганістану Ашраф Гані заявив що ремобілізація збройних сил країни є “найвищим пріоритетом”, оскільки бойовики “Талібану” наблизилися до столиці.

Президент Афганістану вважає, що їх військові мають змогу утримувати Кабул та чинити опір талібам, але їм потрібна фінансова підтримка США. При цьому, він визнав, що США, по суті, виконали головну вимогу Талібану в межах мирного переговорного процесу – згодилися вивести війська.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 14 авг 2021, 23:41

Warisdeath писал(а):
14 авг 2021, 23:38
що їх військові мають змогу утримувати Кабул та чинити опір талібам, але їм потрібна фінансова підтримка США.
___ миллионов долларов в ___ чемоданах и самолет :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 14 авг 2021, 23:48

Sanek, Ага, точно так само подумав :wink:
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 15 авг 2021, 01:48

Президент США Джо Байден оголосив про розгортання 5 тисяч американських військових в Кабулі (Афганістан), аби безпечно евакуювати дипломатичних працівників. Рішення було ухвалено в рамках завершення військової місії.

Про це повідомили на сайті Білого Дому.

“Я санкціонував розгортання приблизно 5 тисяч військовослужбовців, аби забезпечити впорядковане й безпечне скорочення американського персоналу… а також впорядковану й безпечну евакуацію афганців, які допомагали нашим військам під час нашої місії й тепер під загрозою через наступ талібів”, – повідомив Байден.

Байден наказав американським військовим та розвідці “забезпечити здатність протистояти можливим терористичним загрозам з Афганістану”.

“Протягом останніх кількох днів я тісному контактував зі своєю командою з національної безпеки, аби віддавати їм накази стосовно того, як захистити наші інтереси й цінності, коли ми завершимо нашу військову місію в Афганістані”, – заявив Байден.

Американські військові попередили талібів, що будь-які дії з їх боку на території Афганістану, які ставлять під загрозу персонал США, отримають швидку відповідь з боку військових.

Також Байден доручив державному секретарю Ентоні Блінкену “політично врегулювати питання війни в Афганістані”. При цьому, США продовжують допомагати афганським військовим. Також він доручив Блінкену підтримати президента Афганістану Ашрафа Гані й інших афганських лідерів в їх прагненні попередити кровопролиття й досягнути політичного врегулювання конфлікту.

Відповідальним за всі дії уряду щодо транспортування й переселення афганських іммігрантів Байден призначив посла Трейсі Джейкобсона.


А з самого початку рішення про згортання місії США і до сьогодні мова йшла про три тисячі військових :hm: А тепер вирішили збільшити на дві тисячі.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107378 раз
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 15 авг 2021, 02:23

Warisdeath писал(а):
15 авг 2021, 01:48
А з самого початку рішення про згортання місії США і до сьогодні мова йшла про три тисячі військових :hm: А тепер вирішили збільшити на дві тисячі.
Лучше перебздеть, чем недобздеть :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарил:
Warisdeath
Рейтинг: 8.33%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7058
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21142 раза
Карма: +3/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lis1980 » 15 авг 2021, 11:12

Движение «Талибан» начало наступление на Кабул, сообщает Reuters со ссылкой на МВД Афганистана. Столица страны была последним крупным городом, который находился под контролем правительственных войск.

Боевики получили приказ воздерживаться от насилия в Кабуле и обеспечить безопасный проход любому, кто решит покинуть страну, приводит агентство заявление талибов.

Associated Press со ссылкой на афганских чиновников сообщает, что «Талибан» вплотную подошел к Кабулу — боевики заняли районы Калакан, Карабах и Пагман вблизи столицы.

В то же время источник «РИА Новости» сообщил, что талибы взяли под контроль Кабульский университет на западе столицы, а также подняли свои флаги в одном из районов.
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7058
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21142 раза
Карма: +3/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lis1980 » 15 авг 2021, 11:14

Какие хитрые - мы вас резать не будем, и пропустим всех кто будет бежать ;) Вангую, все и побегут.. в противном случае оборонялись бы..
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7058
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21142 раза
Карма: +3/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lis1980 » 15 авг 2021, 11:46

И кто не зает: "Талибан" уже правил Афганистаном а 1996-2001 гг. Они возвращают свое ;)

Исламский Эмират Афганистан
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 7058
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 21142 раза
Карма: +3/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lis1980 » 15 авг 2021, 11:54

Паника и отчаяние в Афганистане: люди бегут от наступающих отрядов "Талибана".

https://www.bbc.com/russian/news-58206301
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 2):
WarisdeathSanek
Рейтинг: 16.67%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 15 авг 2021, 17:13

Талібан заявив, що контролює всю територію Афганістану
Про це повідомляє Al Arabiya.

Бойовики заявили, що всі іноземці мають покинути країну або зареєструватися у представників організації. При цьому вони не уточнили, скільки часу на це відведено.

“Перехідний уряд очолить колишній глава МВС Афганістану Алі Ахмад Джалалі”, – йдеться у повідомленні.

Інформацію про це підтвердили відразу три джерела.

80-річний Алі Ахмад Джалалі народився у Кабулі. З січня 2003 року по вересень 2005-го він очолював МВС Афганістану, а також був послом країни в Німеччині.

Президент Афганістану Ашраф Гані у найближчі години повинен буде залишити свою посаду, про це повідомив у неділю телеканал "Аль-Арабія" з посиланням на джерела.

"Згідно з джерелами "Аль-Арабії", афганський президент відмовиться від своїх повноважень упродовж наступних декількох годин після того, як "Талібан" у неділю увійшов у Кабул", - передає телеканал.

Раніше бойовики Талібану почали звільняти в’язнів з найбільшої в Афганістані в’язниці Пул-е-Чархі, що заходиться у Кабулі.
Зазначається, що таліби увійшли на територію в’язниці, взяли її під свій контроль та почали звільняти в’язнів. Вони масово виходять на свободу у піднесеному настрої.
Відеороликами з в’язнями активно діляться у соцмережах.



Додамо, що “Талібан” наразі утримує всі прикордонні переходи Афганістану. Відтак аеропорт Кабула залишається єдиним шляхом втечі з країни.

В твіті афганського президентського палацу говорилося, що стрілянина була чутна в декількох точках навколо Кабула, але що сили безпеки в координації з міжнародними партнерами контролювали місто.

Сьогодні ж бойовики Талібану без бою захопили ключове місто на сході Афганістану – Джелалабад.

Також, за даними джерел, у президентському палаці в Кабулі вже йдуть переговори про передачу влади руху "Талібан". Посередництво в цьому процесі надає голова Вищої ради національного примирення Афганістану Абдулла Абдулла.

Раніше в неділю міністр внутрішніх справ Афганістану Абдул Сатар Мірзаквал заявив, що столиця буде передана талібам мирно.

Зі свого боку таліби виступили з офіційною заявою, в якій також оголосили, що мають намір взяти столицю "мирним шляхом". Таліби стверджують, що "наказали всім своїм силам стояти біля воріт Кабула, а не намагатися проникнути в місто".

Сьогодні таліби біля міських воріт Кабула.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 15 авг 2021, 17:24

Жителі намагаються втекти з Кабулу
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 15 авг 2021, 17:26

Афганський президент Гані віддав владу талібам й вилетів до Таджикістану

Як і передбачалося, світський президент Афганістану Ашраф Гані мирно передав повноваження
Після цього він вилетів до сусіднього Таджикістану.
Інформацію розповсюдив арабський телеканал Al Jazeera.

Її також підтверджують Al Arabia та Reuters.

Додаткові подробиці в спілкуванні з журналістами таджицької інформагенції Asia-Plus наводить Саджаді Нурістані, чиновник з апарату Гані.

За словами Нурістані, Ашрафа Гані супроводжують його радник з національної безпеки Хамдулла Мухіб та керівник його адміністрації Фазл Махмуд Фазлі.

Нурістані зазначив, що після Таджикистану Гані повинен вилетіти в третю країну, але в яку саме, наразі не відомо.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 15 авг 2021, 17:33

Тим часом в підкореній Талібаном країні та її столиці відсьогодні впроваджуються жорсткі норми шаріату. Зокрема, перше, що відразу помітили журналісти, так це зафарбовування реклами із відкритими жіночими обличчями.

Керівник афганської служби новин Tolo News Лотфуллах Наджафізада у неділю, 15 серпня 2021 року, опублікував свідчення нових підходів до рекламних зображень у Кабулі
Це фото маляра, який замальовує білою фарбою вітрини салону весільних суконь з великими зображеннями жінок у вітринах
Изображение
Сам салон, як можна побачити, зачинено.

"Останнім часом, коли таліби просувалися на Кабул, молоді жінки в місті просили допомоги", - зазначає з цього приводу BBC News.

До 2002 року, коли таліби контролювали Афганістан, бойовики практикували версію шаріату, яка передбачала каменування за зраду, ампутацію кінцівок за крадіжку та заборону дівчатам старше 12 років відвідувати школи.

Сьогодні Талібан заявив, що рішення про те, чи застосовувати подібні покарання, буде "за судами".

Натомість відомості із районів, які таліби захопили останніми днями, свідчать про те, що жінкам вже не дозволяють виходити з дому без супроводу особи чоловічої статі, і що деяким жінкам - працівницям підприємств та установ повідомили про "перенесення" їхнього робочого місця.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25301
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76559 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 15 авг 2021, 17:37

Не зважаючи на публічні обіцянки лідерів Талібану бути милосердними, ці слова залишаються порожніми, а самі таліби впроваджують середньовічні правила та звірства
Про це йдеться у статті The Wall Street Journal про життя на нещодавно зайнятих цим рухом афганських територіях.

"Дедалі більше афганців стають свідками неспровокованих нападів на мирних жителів та розстрілів полонених солдатів. Крім того, за їхніми словами, командири талібів вимагали від громад передати незаміжніх жінок, щоб вони стали "дружинами" їхніх бійців.

Зрозуміло, що офіційні представники талібів заперечують страту афганських військових, які здалися, політичних в’язнів та примушення жінок вступати в шлюб. За їх словами, такі дії суперечать правилам ісламу та порушують культурні традиції. І це правда - іслам дійсно не вітає насильство, але це заважало талібам скоювати злочини ще 20 років тому, так само як і зараз", - зазначається у матеріалі, переклад якого наведено українським порталом Мілітарний.

https://mil.in.ua/uk/news/afgantsi-rozp ... ut-taliby/
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»