Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Локальные и региональные конфликты последних десятилетий
Ответить
Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 21 окт 2021, 02:41

"Талибан" согласовал сотрудничество с Россией, КНР и Ираном для противодействия "Исламскому государству"

"Талибан" 20 октября согласились сотрудничать с Россией, КНР и Ираном в сфере региональной безопасности для противодействия террористам "Исламского государства" и незаконному наркотрафику.

Как сообщает AFP, соответствующие переговоры проходили в Москве.

"В совместном заявлении стороны московской встречи заявили, что выразили обеспокоенность деятельностью террористических группировок и подтвердили свою готовность продолжать содействовать безопасности в Афганистане для содействия региональной стабильности", - говорится в сообщении.

Отмечается, что представители "Талибана" перед переговорами в Москве встретились с представителями Европейского союза и США и посетили Турцию, чтобы заручиться официальным признанием и помощью от международного сообщества.

Добавляется, что в последние годы РФ обращалась к талибам и несколько раз принимала их представителей для проведения переговоров, несмотря на то, что "Талибан" - запрещенная в РФ организация.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 3):
dnepr7SanekLumen
Рейтинг: 25%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 21 окт 2021, 22:52

Warisdeath писал(а):
20 окт 2021, 22:38
Заборонені дають прес-конференцію там, де вони заборонені
Россия будет стремиться к исключению движения "Талибан" из списка запрещённых террористических организаций, заявил Владимир Путин, выступая на пленарной сессии дискуссионного клуба "Валдай". При этом президент подчеркнул, что в первую очередь это должен сделать Совет Безопасности ООН.
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 3):
Warisdeathdnepr7Lumen
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост


Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
WarisdeathLumen
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 03 ноя 2021, 11:34

Афганська влада заборонила використання іноземної валюти для розрахунків усередині країни.

"Економічна ситуація в країні та національні інтереси вимагають того, щоб при розрахунках усі афганці використовували національну валюту - афгані", - наводять афганські ЗМІ витяги із заяви представника уряду Афганістану Забіулли Муджахіда.

За його словами, "Ісламський емірат" (так уряд руху "Талібан" називає Афганістан) проінструктував усіх громадян, власників магазинів, торговців та бізнесменів використовувати надалі для розрахунків афгані та категорично утримуватися від використання іноземної валюти".

Муджахід зазначив, що порушники зазнають покарання.

До заборони в Афганістані для розрахунків широко використовувалися долари США, а в регіонах на кордоні з Пакистаном - пакистанські рупії.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Lumendnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Батька Пиночет
Лейтенант
Лейтенант
Сообщения: 838
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Откуда: Чілі-Дніпро
Поблагодарили: 5714 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Батька Пиночет » 03 ноя 2021, 12:55

Sanek писал(а):
21 окт 2021, 22:52
Россия будет стремиться к исключению движения "Талибан" из списка запрещённых террористических организаций
...і внести рух "Талібан" в список легальних і дозволених терористичних організацій". :biggrin:
За это сообщение автора Батька Пиночет поблагодарили (всего 4):
LumenWarisdeathdnepr7Sanek
Рейтинг: 33.33%
Коли журба мене огОрне і обіймЕ печаль,
Беру пістоль і - на коня!
Десь є і МІЙ москаль!
----------------
Особистий рахунок МОЇХ москалів і сєпарів - 12 штук. Уже - 14


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 10 ноя 2021, 01:30

Уряд Пакистану домовився з представниками місцевої терористичної групи "Техрік і Талібан Пакистан" (ТТП) про припинення вогню на місяць. Переговори щодо примирення тривають, повідомляє CNN.

Міністр інформації Пакистану Фавад Чаудрі сказав, що уряд домовився з ТТП про “повне припинення вогню”. Він сподівається, що урядовцям вдасться домовитися про примирення.

Як відомо, ТТП — це заборонене ісламське угруповання, яке взяло на себе відповідальність за деякі терористичні атаки в історії Пакистану. Зокрема, напад на армійську школу у 2014 році, коли загинули 132 дитини, а також спроба у 2012 році вбити школярку Малалу Юсуфзай, яка стала лауреаткою Нобелівської премії миру та боролася за право на освіту. Як правило, пакистанські таліби можуть вбивати представників мирного населення, які на їх думку, порушують іслам чи “служать іноземцям”.

Слова пакистанського урядовця підтвердив представник терористів Мухаммад Хорасані. Він пояснив, що сторони домовилися місяць не відкривати вогонь, тобто до 9 грудня. За цей час планується створити кілька комітетів, які вестимуть переговори.

Уряд Пакистану повідомив про досягнення в переговорах з представниками “Талібану”, бо афганські представники терористів мають приїхати в країну 10 листопада. Це буде перший випадок, коли делегація афганських талібів приїде до Пакистану як представники уряду Афганістану.

Пакистанські таліби з 2007 року борються за зміну уряду країни на ісламську державу. Вони дещо відрізняються від афганських талібів, хоча також підтримують “Аль-Каїду” та поділяють їх релігійно-екстремістську ідеологію.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Sanek
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 23 янв 2022, 03:08

У західній афганській провінції Герат унаслідок вибуху мікроавтобуса загинуло щонайменше семеро людей і дев'ятеро були поранені.
Про це повідомляє AP.

Керівник служби швидкої допомоги в Гераті Ебрагім Мохаммаді поінформував, що трьох поранених у тяжкому стані доправили до лікарні.

АР з посиланням на анонімного співробітника розвідки Талібану повідомляє, що бомба була прикріплена до паливного баку мікроавтобуса.

Наразі жодне угруповання відразу не взяло на себе відповідальність за напад.

Розслідування інциденту триває.

Зазначається, що цей вибух став першим подібним нападом за довгий час у Гераті.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Sanekdnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 23 янв 2022, 03:11

До столиці Норвегії Осло 22 січня прибув приватний літак із делегацією угруповання "Талібан", яка прибула для перемовин із західними країнами. Це перший візит талібів на Захід після того, як вони захопили владу в Афганістані.

Про це повідомляють AFP і норвезький телеканал TV2.

Делегацію у складі 15 чоловіків очолює призначений "Талібаном" міністр закордонних справ Амір Хан Муттакі. Вона перебуватиме в Осло протягом 23-25 січня й має зустрітися з представниками США, ЄС, Великої Британії, Франції та Італії.

"Це (запрошення "Талібану" — ред.) в жодному разі не означає визнання їх чи державного перевороту. Ми будемо висувати жорсткі вимоги щодо "Талібану", але не знаємо, чи виконають вони їх", — заявила міністерка закордонних справ Норвегії Аннікен Хуітфельдт.

Очікується, що однією з головних тем перемовин стане гуманітарна ситуація в Афганістані. За оцінками ООН, 23 мільйони афганців (55% населення) перебувають на межі голоду, а для надання їм допомоги потрібні $5 млрд міжнародної допомоги.

Окрім того, західні країни, ймовірно, порушуватимуть перед "Талібаном" питання прав людини. Йдеться про обмеження прав жінок — як-от заборону вчитися разом із чоловіками чи працювати в окремих галузях, а також повернення страт і покарань за законом ісламського права.

Крім того, як повідомляє Euronews, перед прибуттям делегації "Талібану" в Осло там відбувся нечисленний протест афганців, що втекли після захоплення влади. Вони виступають проти перемовин талібів і представників західних країн.

А проте, офіційний представник "Талібану" Забіулла Муджахід у розмові з AFP заявив, що Афганістан за талібів "ужив заходів для виконання вимог західного світу, і ми очікуємо зміцнити наші відносини дипломатичним шляхом із усіма країнами, зокрема в Європі й на Заході".

Інформагентство нагадує, що жодна країна світу офіційно так і не визнала владу "Талібану" в Афганістані.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
SanekГоша
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Sanek
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25546
Зарегистрирован: 01 дек 2016
Поблагодарили: 107374 раза
Карма: +10/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Sanek » 23 янв 2022, 03:13

Warisdeath писал(а):
23 янв 2022, 03:11
а для надання їм допомоги потрібні $5 млрд міжнародної допомоги.
За 10-20-30-...% отката порешают... :wink:
За это сообщение автора Sanek поблагодарили (всего 2):
Warisdeathdnepr7
Рейтинг: 16.67%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

dnepr7
Полковник
Полковник
Сообщения: 3620
Зарегистрирован: 28 сен 2017
Откуда: Днепропетровск
Поблагодарили: 5517 раз
Карма: +7/-12

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где dnepr7 » 24 янв 2022, 01:12

Warisdeath писал(а):
23 янв 2022, 03:11
Очікується, що однією з головних тем перемовин стане гуманітарна ситуація в Афганістані. За оцінками ООН, 23 мільйони афганців (55% населення) перебувають на межі голоду, а для надання їм допомоги потрібні $5 млрд міжнародної допомоги.

Окрім того, західні країни, ймовірно, порушуватимуть перед "Талібаном" питання прав людини. Йдеться про обмеження прав жінок — як-от заборону вчитися разом із чоловіками чи працювати в окремих галузях, а також повернення страт і покарань за законом ісламського права.
В Афганистане 55% голодают. А Запад интересуют права женщин - в Афганистане - в мусульманской стране которая при Талибах живет по законам Шариата. При этом Запад декларирует верховенство права - а законы Шариата это и есть закон для мусульманина - если там запрет на то чтобы женщины учились вместе с мужчинами - это нужно УВАЖАТЬ ибо это и сесть право - закон.

И принцип ООН - и муждународного права - невмешательство во внутренние дела другой страны.
Україна понад усе. Слава Україні! Смерть ворогам.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 02 авг 2022, 03:24

США провели успішну контртерористичну операцію. За їхніми словами, жертв серед населення немає.

Джо Байден підтвердив вбивство лідера Аль-Каїди Аймана аз-Завахірі.

У неділю вранці о 6:18 за місцевим часом під час контртерористичної операції було завдано авіаудару за допомогою безпілотника а штаб-квартиру аз-Завахірі в Кабулі.
Адміністрація відкладала оприлюднення інформації, поки його смерть не буде підтверджена.

Лідер «Аль-Каїди» був однією з головних цілей США протягом десятиліть, а за його голову було встановлено нагороду у розмірі $25 млн.

Аль-Завахірі є організатором терактів у США 11 вересня 2001 року, з того часу він переховувався.

“Аль-Каїду” він очолив після вбивства Усами бен Ладена у Пакистані у 2011 році.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Bikinidnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Александр Сергеевич Перижняк
Полковник
Полковник
Сообщения: 7623
Зарегистрирован: 13 июл 2018
Поблагодарили: 15966 раз
Карма: +8/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Александр Сергеевич Перижняк » 10 апр 2023, 08:16

Американцы вышли из Афганистана..
Что же дальше ?
Им надоело .
Игил это вроде бы порождение спецслужб Ирана .
В Таджикистане стоит 201 мотострелковая дивизия росиянии солдаты там таджики офицеры русские .
До выхода США из Афганистана они как то держали позиции
Потом лошадка договаривался с талибами ,организация запрещена в эрэф .
Потому что трудно контролировать их и Таджикистан .
О былом " могуществе" напоминает этот шеврон 149 полка ,который то ли ещё дислоцируется в Таджикистане то ли нет ..
154604 - Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии
За это сообщение автора Александр Сергеевич Перижняк поблагодарили (всего 3):
LumenWarisdeathdnepr7
Рейтинг: 25%


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Lis1980
Полковник
Полковник
Сообщения: 6925
Зарегистрирован: 24 мар 2019
Откуда: Из дремучего леса
Поблагодарили: 20968 раз
Карма: +3/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Lis1980 » 22 окт 2023, 23:35

Немного истории региона..
За это сообщение автора Lis1980 поблагодарили (всего 3):
BikiniWarisdeathdnepr7
Рейтинг: 25%
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь!


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 23 окт 2023, 00:51

Lis1980 писал(а):
22 окт 2023, 23:35
Немного истории региона..
Цікаво.
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарил:
Bikini
Рейтинг: 8.33%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Аватара пользователя

Warisdeath
Генерал-полковник
Генерал-полковник
Спонсор форума
Спонсор форума
Сообщения: 25121
Зарегистрирован: 22 мар 2017
Поблагодарили: 76437 раз
Карма: +14/-0

Вовчики и Юрчики - события в Центральной Азии

Где Warisdeath » 31 окт 2023, 15:08

Узбекистан та Афганістан поглиблюють співпрацю у сфері міжнародних вантажних перевезень та розробки родовищ корисних копалин.

30 жовтня делегація на чолі з прем'єром Узбекистану Ходжаєвим відвідала Кабул із робочим візитом. Підписано договори на суму $1,2 млрд.
Повідомляє сайт газети «Янгі Узбекістон»

https://yuz.uz/ru/news/uzbekistan-i-afg ... a-dollarov
За это сообщение автора Warisdeath поблагодарили (всего 2):
Lumendnepr7
Рейтинг: 16.67%
Я знаю про всі негаразди своєї країни, але не вважаю можливим під час війни ганьбити її ні в публічних постах, ні в публічних місцях. Я - не помічник ворогу.


Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Локальные и региональные конфликты»